Zielone włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-20, 21:52   #1
ewciaP
Przyczajenie
 
Avatar ewciaP
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 14

Zielone włosy


Ostatnio uzylam rozjasniacza bo chcialam miec piekne blond pasemka, wyszly okropnie wiec kupilam farbe garniera jasy braz aby wrocic do koloru wyjsciowego.Po forbowaniu kolor moich wlosow zyskal odcien ZGNILEJ ZIELENI koszmoar.Nie mam pojecia co z nimi teraz zrobic znowu pofarbowac, tylko czy odcien zieleni mi nie pozostanie?RATUNKU
ewciaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 21:57   #2
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: ZIELONE WŁOSY_POMOCY


Ja też miałam przygodę z rozjaśnianiem, ale mi wyszła neonowa 'marchewa' na głowie. Nie kombinuj nic sama! Idź z tym do dobrego fryzjera, bo chyba po kolejnej samowolnej interwencji efekty mogą być jeszcze gorsze Wydaje mi się, że tej zieleni nie rozjaśnisz, tylko trzeba będzie przyciemnić włosy, ale nie jestem pewna.
Pozdrawiam!
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 21:59   #3
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: ZIELONE WŁOSY_POMOCY

Zapomniałam dodać, że marchewa wyszła mi po farbie Garnier Color Naturals.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-21, 01:02   #4
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: ZIELONE WŁOSY_POMOCY

moja mam miała tak samo tosamo wychodzi po popielatym blondzie mam topotraktowała bursztynowym blondem safiry bardzo ładny i nie zielony
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-21, 15:33   #5
ewciaP
Przyczajenie
 
Avatar ewciaP
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 14
Re: ZIELONE WŁOSY_POMOCY

dzieki dziewczyny chyba pojde z tym moim problemem do fryzjera,bo wiosna idzie i trzeba cos zrobic by nie upodobnic sie do lisci na drzewach.kurde frabie garnier nigy wiecej jak nie zielony to marchewka
ewciaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-22, 13:12   #6
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: ZIELONE WŁOSY_POMOCY

zielone wlosy to ewidentny efekt spalonych wlosow przez farbe czy inne srodki. piszesz ze najpierw wlosy rozjasnialas pozniej w krytycznym momencie po rozjasnianiu popackalas je farba wiec nie ma co sie dziwic ze efekt jest zielony a nie taki jak sie spodziewalas. fryzjer za duzo Ci nie pomoze szkoda kasy poprostu teraz duzo odzywek i jeszcze raz odzywek no i napewno nie farbuj ich przez kolejne tygodnie!!! pozdrawiam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-22, 13:17   #7
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: ZIELONE WŁOSY_POMOCY

maja_s napisał(a):
> (...) poprostu teraz duzo odzywek i jeszcze raz odzywek no i napewno nie farbuj ich przez kolejne tygodnie!!! pozdrawiam papa

Ta odżywka pomogła moim włosom dojść do siebie po 'marchewkowej' wpadce:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=267
Kupisz w aptece
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-22, 21:28   #8
ewciaP
Przyczajenie
 
Avatar ewciaP
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 14
Re: ZIELONE WŁOSY_POMOCY

Od farbowania minelo 3 miesiace.Bo chcialam cos odmienic na sylwka a nasapila porazka.Nie slyszlalm o tej odzywce ale warto sprobowac,ja uzywam calej serri gliss kura- dla wlosow dlugich i zniszczonych- wg. mnie tez jest super.W maju mam wesele siorki wiec chcialam znowu przeprowadzic jakies farbowanko. jak myslicie czy jak mam juz odrosty(3cm) i zdecydowalabym sie na wizyte u fryzjera(by zminimalizowac odcien zielonego) to czy kolor balejażu ciemy i jasny blond wyszedlby taki sam na calej dlugosci włosów???CHYBA NIE????
ewciaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-22, 21:41   #9
ewciaP
Przyczajenie
 
Avatar ewciaP
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 14
Re: ZIELONE WŁOSY_POMOCY

AAAA!!!!i zapomnialam doddac ze kolor wlosów moich naturalnych(odrosów) prawie sie nie rozni od tych fabowalnych tylko jest ten odcien zielony bry.....
ewciaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 06:09   #10
malaika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 24
Talking aaa! zielone włosy :-P

Witam szanowne Wizażanki i Wizażanków
Jestem naturalną rudawą blondynką. Ponieważ rudość blondu po dwudziestu latach może się spszykrzyć zrobiłam sobie kilka razy basemka, a od roku farbowałam włosy na beżowy blond. Rozjaśniło je to niezdrowo i zapragnęłam wrócić do barwy wyjściowej. Kupiłam farbę zatytułowaną BLOND, miałam ją na głowie jedyne 15 minut, bo to, co zobaczyłam w lustrze mnie zszokowało. Mam ZIELONE WŁOSY! Kara za próżność :P
A teraz pytanie: czy na ten zielony brąz mogę położyć sobie jakąś szamponetkę z rudawym czy czerwonym odcieniem, żeby zniwelować trawiastość? Brązowe włosy okazały się niesamowicie twarzowe, tylko nie ten zielony odcień

Hilfe, jak to mówią za zachodnią granicą
Pozdrawiam cieplutko
malaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 08:08   #11
gosiunia82
Raczkowanie
 
Avatar gosiunia82
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 329
GG do gosiunia82
Dot.: aaa! zielone włosy :-P

Witam zielonowłosą
Ja radzę nie kłaść szamponetek ani farb, prawdopodobnie w farbach które używałaś wcześniej były pigmenty, które w połączeniu dały zieleń, nie wiem też jaki był czas działania farby blond, ale może za szybko ją zmyłaś?
Teraz proponuję iść do fryzjera żeby uratował czuprynkę, szamponetka może niewiele pomóc a kolejna farba też nie wiadomo jaki da efekt a włoski może zniszczyć.
Trzymaj się cieplutko
gosiunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 19:56   #12
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378
zielone wlosy? :>

na swoje rozjasnione wlosy polozylam farbe garnier blond. wyszedl braz, teraz juz sie troszke zmyl i nie jest taki ciemny, ale ma jakis taki zielonkawy polysk, szczegolnie na zdjeciach to widac. Nie wiem co teraz zrobic, nie chce ciemnych brazowych wlosow, chce ciemny blond badz jasny braz- jak to osiagnac?czy mam nalozyc jakas jasna farbe? boje sie ze znowu wyjdzie cos ciemnego :/
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 20:01   #13
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: zielone wlosy? :>

Żabcia, mam ten sam kolor na włosach i też podobny problem. Nie rzuca się to w oczy nie wiadomo jak (np. koleżanka na lekcji mi dziś zakomplementowała, że świecą jak złoto ... a ja, cholercia, chciałam jakiś chłodny odcień), ale jednak ja to widzę. Dla mnie rozwiązaniem było w takich sytuacjach (bo z innymi farbami też tak mi się zdarzało) pójść do fryzjera, robiłam bardzo jasne, drobniutkie pasemka, a resztę włosów pokrywałam średnim lub ciemnym brązem. Efekt był genialny: super kolorek bez zielonego odcieniu, włosy nie za ciemne, nie za jasne - po prostu boskie
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 20:25   #14
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378
Dot.: zielone wlosy? :>

tzn. najpierw kolor na cale wlosy a potem pasemka tak? ja juz nie chce chyba zadnych balejazy bo mialam teraz i niestety szybko pojawialy sie odrosty
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 20:29   #15
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: zielone wlosy? :>

U mnie fryzjerka zrobiła to tak: zrobiła mi na całej głowie drobniutkie pasemka na folii i dopiero potem nałożyła farbę na całą resztą włosów. Jako że musiała zmyć pasemka, farba nie była trzymana długo i kolorek wyszedł naturalny, niezbyt ciemny. Szkoda, że nie mieszkasz w DT, bo od razu bym Cię skierowała do mojej fryzjerki, w takich sprawach jest świetna
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 20:38   #16
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: zielone wlosy? :>

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
Żabcia, mam ten sam kolor na włosach i też podobny problem. Nie rzuca się to w oczy nie wiadomo jak (np. koleżanka na lekcji mi dziś zakomplementowała, że świecą jak złoto ... a ja, cholercia, chciałam jakiś chłodny odcień)
hmm, mi się zawsze wydawało ,że ryzyko zielonkawego odcienia jest zawsze wieksze przy zimnych odcieniach. Kiedys na włosy z rudawym połyskiem położyłam farbę w odcieniu popielaty ciemny blond i wyszły zielonawe właśnie. Mieszanie ciepłych odcieni z zimnymi skutkuje własnie zielonkawym połyskiem.
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 20:44   #17
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: zielone wlosy? :>

To fakt, tylko trzeba jeszcze utrafić w ten "zimny". Ja za żadne skarby nie mogę znaleźć Tej Jedynej farby. Nigdy jeszcze nie udało mi się osiągnąć takiego koloru, jaki bym chciała, wyłączając te sytuacje, kiedy miałam zrobione blond pasemka i używałam szamponu do włosów siwych i blond. Ale mimo wszystko farba z czasem i tak "rudziała"
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 21:00   #18
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: zielone wlosy? :>

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
To fakt, tylko trzeba jeszcze utrafić w ten "zimny". Ja za żadne skarby nie mogę znaleźć Tej Jedynej farby. Nigdy jeszcze nie udało mi się osiągnąć takiego koloru, jaki bym chciała,
ja tak samo już robiłam na włosach tyle eksperymentów a efekt zawsze srednio zadowalający. Właśnie zawsze miałam problem z "porudziałym" kolorem. myślałam że problem rozwiążą farby o zimnych odcieniach, ale załatwiłam sie nimi na zielono. wydaje mi się też ,że dużo zależy od rodzaju włosa, każde reagują inaczej. Na moich zawsze jakieś niepożądane reakcje chemiczne zachodzą.
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 21:50   #19
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378
Dot.: zielone wlosy? :>

a czy moge rozjasnic ciutke te wloski np. farba loreala? bo nie chce brazu tylko ciemny blond taki chlodny
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 13:32   #20
minka76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 38
Dot.: zielone wlosy? :>

Przeżyłam coś podobnego 10 lat temu, kiedy po pierwszym w życiu rozjaśnianiu włosów zwykłym kremem rozjaśniającym zapragnęłam wrócić do naturalnego koloru włosów. Na takie jasno-żółte włosy(fuj ) nałożyłam średni blond Londy i wyszedł brąz z zielona poświatą, co gorsze, z każdym myciem włosów brąz jaśniał a zieleń coraz bardziej rzucała się w oczy. niestety było to widoczne, do tego stopnia, że nawet wychowawczyni zwróciła mi uwagę (tak zdawałam maturę ). Bałam się już koloryzować kolejną chemią i zdecydowałam się na naturalne barwniki typu chna, rubina. Potem musiałam długo odczekac z kolejnym farbowaniem, bo po takich mieszankach normalne farby nie chwytają.

Myślę, ze pomysł z cieniutkimi pasemkami jest świetny. Moja fryzjerka kiedyś zrobiła podobnie jak pisała Justyna. W ten sposób zapobiegłam kolejnej zielonej wpadce a włosy nie były ani zielone ani rudawe.
Na Twoim miejscu nie myślałabym już o kolejnym samodzielnym rozjaśnianiu, tylko od razu umówiła się z fryzjerką.
minka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 16:29   #21
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378
Dot.: zielone wlosy? :>

do fryzjerki umowie sie tylko ze ja nie chce juz pasemek bo wiaze sie to z bieganiem co 2-3 miesiace do fryzjera i wydawaniem niemalych kwot. fryzjerka do ktorej chodze pracuje na farbach loreal dlatego o nie pytam, bo pomyslalam ze moze sama cos zrobie a jak nie wyjdzie to dopiero pojde
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 18:26   #22
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: zielone wlosy? :>

Może zapytaj fryzjerki, co radzi Ci zrobić oprócz pasemek
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 21:37   #23
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: zielone wlosy? :>

Cytat:
Napisane przez zabcia111
na swoje rozjasnione wlosy polozylam farbe garnier blond. wyszedl braz, teraz juz sie troszke zmyl i nie jest taki ciemny, ale ma jakis taki zielonkawy polysk, szczegolnie na zdjeciach to widac. Nie wiem co teraz zrobic, nie chce ciemnych brazowych wlosow, chce ciemny blond badz jasny braz- jak to osiagnac?czy mam nalozyc jakas jasna farbe? boje sie ze znowu wyjdzie cos ciemnego :/
tez kiedys mialam ten prpblem, zrobilam go dokladnie w ten sam sposob normalnie zafarbuj na to co chcesz- ciemny blond lub jasny braz
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 12:00   #24
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
okropna zieleń !!!!!!!!!!

witam ! mam powazny problem z dobraniem koloru wlosów, otóż naturalnie jestem blondynka, dosyc jasna, ale odcien mojego blondu jest popielaty, kiedys zafarbowalam wlosy na kolor blond, farba garniera,niestety wyszly mi jakies orzechowo rude, potem po miesiacu chialamoje rozjasnic i tak tez zrobilam, kupilam farbe bardzo bardzo jasny blond, rowniez garnier i fakt rozjasnil mi wloski byloby ok, tyle ze w miare zmywania w dzien wlosy zaczely przybierac jakis zielonkawy kolor, feeeee, ostatnio w we wtorek 6.12.2005e. znow zafarbowalam wlosy<3 tyg. przerwy miedzy farbowaniami bylo> kupilam jakies bardzo jasny bezowy blond i wyszly mi jakies rude !!!! ;( ;( ;( wiec wczoraj znow kupilam farbe<2 dni odstep miedzy farbowaniami> kolorek superjasny bezowy blond, rozniwez garniera i owszem rozjasnil mi wlosy, jest duzo lepiej niz ten wstretny ostatnio rudy, ale nadal w swietle dziennym wlosy przybieraja zielonkawy odcien, boze nie wiem juz co robic ;(;(;( mam dosyc, czy mozecie mi cos doradzic, czy za tydzien, jesli kupie znow jakis blond to mi rozjasni, boje sie ze mi wlosy wypadna, choc mam bardzo zdrowe i mocne, mimo farbowan, czy wogole kolor wyjdzie, bo slyszalam, ze powinnien byc odstep z miesiąc, poniewaz farba nie zlapie, i jaki kolor wybrac zeby nie byly zółte tudziez zielone , zastanawiam sie nad superjasnym popielatym blondem, prosze doradźcie mi, bo ja juz nie moge wytrzymac z tymi ciaglymi niewypalami z kolorem ;( najlepszym wyjsciem byloby pojscie do fryzjera, ale niestety tyle juz starcilam na farby, ze raczej nie bede miec funduszy na fryzjera, pomocy !!!
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 12:32   #25
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: okropna zieleń !!!!!!!!!!

Teraz to nie ma co cudów oczekiwąc , tak to jest jak się bierze za coś, o czym się nie ma pojęcia

Oj herezjo droga, zrobiłaś swoim włosom wielką krzywdę, ja bym im dała odpocząć przynajmniej miesiąc, bo farbowanie teraz nie ma najmniejszego sensu. Włosy sa już okropnie przetrawione przez farby, a kolejna i tak niewiele da
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 12:37   #26
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: okropna zieleń !!!!!!!!!!

o jezu !!!!!! i mam chodzic z zielonymi wlosami , boże ;( ;( ;( a moze rozjasniacz juz tak mysle, albo lepiej nie trudno, wyjscie z domuogranicze do minimum ;(;(;(
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 12:39   #27
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: okropna zieleń !!!!!!!!!!

Masz dwa wyjścia, albo fryzjer i profesjonalne farby, albo zostaw właosy w spokoju na jakiś czas i wtedy spróbuj powalczyć z odcieniem.

Mam wrażenie, że teraz przy kolejnej farbie z supermarketu kolor zielony i tak będzie wyłaził spod blondu przy każdym myciu. Ale oczywiście mogę się mylić, jednak ja bym tak nie zaryzykowałam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 12:45   #28
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: okropna zieleń !!!!!!!!!!

Witaj
Moja kolezanka robiąc się na blond zrobiła się na zieleń moncą zielen,wymyła kilka razy włosy i ta zielen sie wypłukała,pozostał blond.Może sie wypłucze.
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 12:45   #29
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: okropna zieleń !!!!!!!!!!

spruboj szamponu przeciw lupiezowego np;NIZORAL podobno po kilku myciach farba plowieje,na forumie dosc duzo bylo na ten temat
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 13:01   #30
amo
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar amo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: okropna zieleń !!!!!!!!!!

A ja mogę polecić power shine blond loreala. Rozjaśnia delikatnie włosy nadając im kolor naturalnego ładnego blondu.

Przetestowałam na sobie

Link do wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85215
amo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 14:49:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.