wygoda, rozwój czy pieniądze? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-05, 13:54   #31
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: wygoda, rozwój czy pieniądze?

Uciekałam z prac, w których miałam takie luzy i całe dnie mogłam oglądać seriale przy zalogowanym komputerze. Nuda, nuda, cofanie się w rozwoju i brak jakichś atutów przy rekrutacjach do lepszych miejsc.
To jest dobre na chwilę, raz na jakiś czas, a nie codziennie przez tygodnie, miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-05, 17:23   #32
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: wygoda, rozwój czy pieniądze?

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Kurczę, i to jest też coś, czego ludzie często nie biorą pod uwagę. A wystarczy choroba i karierę trzeba odłożyć. Są różne przypadki życiowe i człowiek może planować i chcieć żyć na wysokich obrotach, a życie to boleśnie przekreśli.

Pewnie wiele osób po wyjściu z choroby musi mieć czas zeby się zregenerować i wtedy zwalnia się obroty i kariera spada na dalszy plan, co wydaje mi się naturalne.

Ludzie mysla o pracy w kategorii zarobkow, środków finansowych pod nieruchomości czy tego, żeby dobrze zarabiać dla rodziny. O zdrowiu już tak często się nie myśli.



Fajnie, kto by tak nie chciał myśleć o pracy



A powiesz, jakie to języki?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
To prawda. Ja chyba jestem wygodna. Lubię przyjemności. Nie wyobrażam sobie ciągle pracować i np mieć bardzo dobre pieniądze, ale bardzo mało czasu dla siebie, na przyjemności, mało czasu dla bliskich. Zdarzało się tak bo pracuje w sklepie i często były nadgodziny. Jednak teraz jest raczej spokojniej i staram się to wypośrodkować. Inaczej bym była ciągle sfrustrowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Ja Twoje podejście też rozumiem, bo też mam takie etapy. U mnie to zmienne, jak mi się nudzi nicnierobienie to zaczynam czegoś szukać. No i najważniejsze jest, żeby pieniądze się zgadzały. Ale i miałam pracę, w której się dosłownie cofałam, ale siedziałam tam, bo to był etap, kiedy miałam ważniejsze sprawy na głowie w trakcie i po pracy niż pracowanie.
Ja myślę że jak każdy mam czasem w pracy dni że najchętniej nic bym nie robiła:-P No ale jak wszędzie zdarzają się takie luźniejsze dni że faktycznie pracy jest mało lub można bez problemu ja zrobić następnego dnia. Innym razem mam normalna ilość energii lub dużo energii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-05, 18:41   #33
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: wygoda, rozwój czy pieniądze?

ja cenie sobie wygode za odpowiednie pieniadze, ale dla mnie wygoda nie rowna sie nic nie robieniu, raczej temu ze nie lubie sie zapracowywac, pracowac zbyt dlugo i zbyt ciezko, tak dlugo jak pieniadze mnie satysfakcjonuja nie planuje zmieniac obecnej pracy, mimo ze nie jest jakas super rozwojowa (duzo wyzej juz nie awansuje) i to co na tym stanowisku mialam umiec, to juz calkiem dobrze umiem

rozwoj w rozumieniu pieciu sie po szczeblach kariery czy nieustannie uczenie sie kolejnych i kolejnych nowych rzeczy nie jest dla mnie priorytetem w pracy, raczej rozwijam sie w zainteresowaniach poza praca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-05 19:41:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.