moze sprobuje tutaj - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-19, 16:14   #1
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120

moze sprobuje tutaj


Pomyslalam ze sprobuje na wizazystce bo chyba na "metamorfozy" chodzi malo ludzi, albo poprostu nikt nie wie jak mi pomoc.
Otoz prawie tyg temu zalozylam watek dot. jak mam sie malowac. Wlasciwie odp tylko agabil dzieki i oczywiscie wykorzystam jej uwagi. Jednak to mi nie wystarcza, chcialabym wiedziec:
- Jak mam sie malowac
- Jak i jakimi (kolory) kosmetykami mam sie malowac, chodzi mi o roze, cienie, blyszczyki
- Czego i jak moge uzywac a czego lepiej nie (np roz, eyeliner)
- Jaki mam typ kolorystyczny
- Jaki mam ksztalt twarzy
- Pomysly (najlpiej zdj) na makijaz na codzien i na wieczor, spotkanie ze znajomymi, imieniny cioci, impreza np w klubie
Wiecej opisane jest w watku. Prosze dzieczynki pomozcie mi gdyz o makijazu nie mam zielonego pojecia, a chce jako tako wygladac, moze makijaz zmieni mnie choc troszke na lepsze.
Pozdrawaiam

Edytowane przez kinga(kinia)
Czas edycji: 2008-06-01 o 18:56
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 17:32   #2
Julia-84
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 124
Dot.: moze sprobuje tutaj

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
Pomyslalam ze sprobuje na wizazystce bo chyba na "metamorfozy" chodzi malo ludzi, albo poprostu nikt nie wie jak mi pomoc.
Otoz prawie tyg temu zalozylam watek dot. jak mam sie malowac. Wlasciwie odp tylko agabil dzieki i oczywiscie wykorzystam jej uwagi. Jednak to mi nie wystarcza, chcialabym wiedziec:
- Jak mam sie malowac
- Jak i jakimi (kolory) kosmetykami mam sie malowac, chodzi mi o roze, cienie, blyszczyki
- Czego i jak moge uzywac a czego lepiej nie (np roz, eyeliner)
- Jaki mam typ kolorystyczny
- Jaki mam ksztalt twarzy
- Pomysly (najlpiej zdj) na makijaz na codzien i na wieczor, spotkanie ze znajomymi, imieniny cioci, impreza np w klubie
Wiecej opisane jest w watku. Prosze dzieczynki pomozcie mi gdyz o makijazu nie mam zielonego pojecia, a chce jako tako wygladac, moze makijaz zmieni mnie choc troszke na lepsze.
Pozdrawaiam
Przede wszystkim powinnas sie malowac raczej delikatnie...masz taki dziewczecy i delikatny typ urody... Ja bym postawila na dobry podklad, ktory przede wszystkim wyrowna koloryt cery i takiego szukaj (jezeli masz skora z tendencja do przetluszczania - uzyj matujacego, jezeli masz sucha skore - nawilzajacego)Polecam KWC... Roż... raczej w odcieniu rozowym :-D a nie brazowym...Mozesz delikatnie nadac ksztalt brwiom (ale polecam skorzystanie w tym celu z uslug kosmetyczki") Kusi mnie zeby zeby Ci na zielono umalowac oczy (np sama kredka... bez cieni) + czarny tusz do rzes...ale to trzeba by bylo sprobowac i musialabys sama okreslic czy taki makijaz Ci odpowiada. Usta...matowe (przy mocniejszym zaznaczeniu oczu) lub delikatny kolor blyszczyka. Polecam watek "cieliste usta" :-D I wlosy...cos by mozna z nimi zrobic - w lokach sobie Ciebie nie wyobrazam...ale blyszczace idealnie proste wloski wygladalyby super (prostownica + kropla olejku do wlosow Farouk'a. Na allegro buteleczka kosztuje ok 4.50 zl starcza na dluuuugo)

narazie tyle wymyslilam
Julia-84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 11:32   #3
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: moze sprobuje tutaj

trzecie zdjęcie bardzo mi się podoba... do niego (bo na każdym prawie wyglądasz troszkę inaczej) super by Ci pasowały brązowe cienie i własnie lekko brązowy róż... ja uwielbiam eyeliner więc jak najbardziej polecam super podkreśla oczka i oczywiście błyszczyk taki karmelkowo-jakiś tam i będzie super
acha zapomniałam oczywiście o podkładzie...a przy Twoim typie urody wydaje mi się że raczej pasują Ci w makijażu kolory ziemi, a nie żadne krzykliwe.. to tyle moich porad
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 17:24   #4
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: moze sprobuje tutaj

Cytat:
Napisane przez Julia-84 Pokaż wiadomość
...Mozesz delikatnie nadac ksztalt brwiom (ale polecam skorzystanie w tym celu z uslug kosmetyczki") .... Polecam watek "cieliste usta"
a co z moimi brwiami jest nie tak?
hmm moje usta w kolorze cielistym ? czy ja wiem ...

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam eyeliner więc jak najbardziej polecam super podkreśla oczka
myslisz ze moge eyelinera uzywac? fajnie. Chcialabym kupic eyeliner z Joko, ma dobre recenzje i jest tani.

Dzieki dziewczyny za rady i niesmialo prosze o wiecej ! wiecej o mnie na tym watku --> t u k l i k a c
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 20:22   #5
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: moze sprobuje tutaj

Wg mnie masz delikatną urode i nie powinnas stawiac na ostre akcenty..typu czarna kreska pod okiem na gornej powiece itp. Moim zdaniem na pewno niezbedny bedzie błyszczyk,jasnoróżowy,pos tawiłabym na świecący i jaskrawy,gdyż makijaż oka wg mnie powinien być nieco lżejszy..tusz do rzęs,czarny,wydłużająco-podkręcający,cień do powiek jasny róż(brąz Cię "przytłumi") i odrobina różu na policzki by jeszcze bardziej rozświetlić piękną buzięPozdrawiam cieplutko
__________________
Nocą,gdy cały świat śpi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzę,że Ty ze swej gwiazdy ślesz myśli swoje,tak bardzo pragnę z Tobą być i marzeń tych nie przerwie mi nikt,nie ma na świecie miejsca,gdzie bym odejść chciała,bo tylko tu są razem serca dwa: Ty i Ja..
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 20:25   #6
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: moze sprobuje tutaj

Zapomniałam dodać możesz lekko zaakcentować brwi cieniem i nieco je wydepilować,jeśli boisz sie sama,udac sie do kosmetyczki
__________________
Nocą,gdy cały świat śpi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzę,że Ty ze swej gwiazdy ślesz myśli swoje,tak bardzo pragnę z Tobą być i marzeń tych nie przerwie mi nikt,nie ma na świecie miejsca,gdzie bym odejść chciała,bo tylko tu są razem serca dwa: Ty i Ja..
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.