Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-30, 18:57   #1651
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
bez grzywki tez Ci pasuje
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 18:58   #1652
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
nie lubię alterry, bo szampony małe a drogo za taka wydajność.
A próbowałaś je rozwadniać w kubku? Ja tam na wydajność nie narzekam ale nie używam bezpośrednio na głowę tylko najpierw rozcieńczam w połowie kubka wody.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:06   #1653
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja też rozrabiam Alterrę z wodą i jest dość wydajna, ale mam krótkie włosy, więc wiadomo - zużycie jest mniejsze.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ładnie Ci Niskie? Moim zdaniem normalne Zawsze chciałam mieć na środku czoła taki... jak to nazwać? dziubek? No jak u myszki Miki Odkąd mi odrastają włosy to mi się taki robi, ale malutki
A ja tego właśnie nie znoszę. Podoba mi się równa linia włosów, a ten szubek kojarzy mi się z małpiszonami.

Dodatkowo przez ten czubek nie mogę nosić krótkich grzywek, bo włosy rozłażą mi się po środku i tworzy się przedziałek. Wiele fryzur po prostu odpada.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:10   #1654
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dobra ogarnęłam na szybko zdjęcia. Dziś bez prostowania, w tym tygodniu muszą odpocząć po morzu jak zwykle nie mogłam się zdecydować, bo na każdym wyglądają inaczej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blog2.jpg (107,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blog3.jpg (64,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07225.jpg (56,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07228.jpg (61,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07235.jpg (57,8 KB, 38 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:15   #1655
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A ja tego właśnie nie znoszę. Podoba mi się równa linia włosów, a ten szubek kojarzy mi się z małpiszonami.

Dodatkowo przez ten czubek nie mogę nosić krótkich grzywek, bo włosy rozłażą mi się po środku i tworzy się przedziałek. Wiele fryzur po prostu odpada.
no przestań, nie podoba Ci się, bo masz, jakbyś nie miała toby Ci się podobał

Taka śliczna buzia -nie musisz nosić grzywek choć z też Ci ładnie Ja nie mam tego czegoś, ale za to mam wicherek na środku czoła -też nie wszystko u mnie się układa -aktualna grzywka na przykład

A wiecie w czyjej fryzurze jestem zakochana od dawna -w Kożuchowskiej z Rodzinki.pl no świetne ma te włosy, tak jej pasują krótkie, że się napatrzyć nie mogę
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:18   #1656
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dobra ogarnęłam na szybko zdjęcia. Dziś bez prostowania, w tym tygodniu muszą odpocząć po morzu jak zwykle nie mogłam się zdecydować, bo na każdym wyglądają inaczej
Ohhh - sliczne masz te wloski ! i nie uzywaj prostownicy ! prostownica to ZŁO ! ja ostatni raz prostownicy rok temu uzylam i na tym by sie moja przygoda z nia skonczyla zreszta masz boskie fale, a nie ma to jak naturalnosc

ja sie zastanawiam moje Drogie co z suszarka ? uzywacie jej ? bo w sumie ja majac krotkie wlosy musze je myc codziennie i przez to suszyc, ale przeciez mozna myc z wieczora

mi znowu ze stresu zaczely leciec wlosy z glowy. wiecie brak pracy powoduje depresje ;] no ale nic ... bez znajomosci ani rusz gdziekolwiek.
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:25   #1657
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A próbowałaś je rozwadniać w kubku? Ja tam na wydajność nie narzekam ale nie używam bezpośrednio na głowę tylko najpierw rozcieńczam w połowie kubka wody.
pewnie, non stop tak robię z każdym szamponem ale mało wydajne są wolę cos tańszego, a lepszego
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 19:27   #1658
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no tyle stron, to kto by to czytał a jak było na wakacjach?
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja po tygodniu nieobecności nawet nie podjęłam próby nadrabiania jak było?
Bardzo fajnie, ja lubie tak wypoczywac nad jeziorkiem i pod namiotami. Codziennie ognisko, zlowiona rybka i oczywiscie mnostwo plywania Polecam takie spedzanie wolnego czasu

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Juz Tobie kiedys pisalam, ze podoba mi sie Twoja uroda, wiec i bez grzywki ladnie

Moze w koncu uda mi sie zrobic zdjecie odrostu bo tylko obiecuje i nic..(nalezy mi siel lanie) Akurat jest siostra wiec moze cos z tego wyjdzie
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:31   #1659
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Ohhh - sliczne masz te wloski ! i nie uzywaj prostownicy ! prostownica to ZŁO ! ja ostatni raz prostownicy rok temu uzylam i na tym by sie moja przygoda z nia skonczyla zreszta masz boskie fale, a nie ma to jak naturalnosc

ja sie zastanawiam moje Drogie co z suszarka ? uzywacie jej ? bo w sumie ja majac krotkie wlosy musze je myc codziennie i przez to suszyc, ale przeciez mozna myc z wieczora

mi znowu ze stresu zaczely leciec wlosy z glowy. wiecie brak pracy powoduje depresje ;] no ale nic ... bez znajomosci ani rusz gdziekolwiek.
Ja z przodu mam grzywkę i ją prostuję i tylko sterczące pasma przy busi, bo nad uchem robi mi się jakaś niekontrolowana fala i nawet warkoczyki nie pomagają ale teraz będę rzadziej -obiecuję oby były boskie jak "dorosną"

ja używam tylko gdy się spieszę, też myję rano. Może jak używasz często to warto zainwestować w lepszą i z zimnym strumieniem? Ja mam w planach taką jakby się pojawiły jakieś bonusowe pieniążki Bo teraz mam tylko z gorącym złomka, ale dmucha jak szalony

Biedna ale nie poddawaj się, w końcu na pewno coś się znajdzie, cierpliwości.
Ja za rok będę się stresować a wiecie, ja bym chciała jednak być nauczycielką jak już skończę te studia, ale jak o tym już teraz myślę, że teraz zwalniają zamiast przyjmować... Ostatnio u mnie w mieście połączyli dwie duże szkoły i 80% nauczycieli z jednej z nich zostało bez pracy...

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie, ja lubie tak wypoczywac nad jeziorkiem i pod namiotami. Codziennie ognisko, zlowiona rybka i oczywiscie mnostwo plywania Polecam takie spedzanie wolnego czasu


Moze w koncu uda mi sie zrobic zdjecie odrostu bo tylko obiecuje i nic..(nalezy mi siel lanie) Akurat jest siostra wiec moze cos z tego wyjdzie
JJaaaa, ale bym poszła na ryby... pozazdrościć

No, uważaj czekam i trzymam za słowo siostra dobra "rzecz" -bierz się do roboty
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:40   #1660
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja z przodu mam grzywkę i ją prostuję i tylko sterczące pasma przy busi, bo nad uchem robi mi się jakaś niekontrolowana fala i nawet warkoczyki nie pomagają ale teraz będę rzadziej -obiecuję oby były boskie jak "dorosną"

ja używam tylko gdy się spieszę, też myję rano. Może jak używasz często to warto zainwestować w lepszą i z zimnym strumieniem? Ja mam w planach taką jakby się pojawiły jakieś bonusowe pieniążki Bo teraz mam tylko z gorącym złomka, ale dmucha jak szalony

Biedna ale nie poddawaj się, w końcu na pewno coś się znajdzie, cierpliwości.
Ja za rok będę się stresować a wiecie, ja bym chciała jednak być nauczycielką jak już skończę te studia, ale jak o tym już teraz myślę, że teraz zwalniają zamiast przyjmować... Ostatnio u mnie w mieście połączyli dwie duże szkoły i 80% nauczycieli z jednej z nich zostało bez pracy... [COLOR="Silver"]
ja mam tez meksykanska fale- a szczegolnie przy grzywce ale to dobra cecha - widac ze wlosy sa w miare w dobrym stanie skoro sie wija ja jak bylam na skraju " depresji - wlosowej" mialam takie sianokosy - ze glowa mala nic sie nie krecilo raczej sie wszystko puszylo i mialam wlosy jak u lalki

o suszarke to martwic sie nie musze, bo mam fryzjerska ... + 2 metrowy kabel hehe polecam swoja droga - firma eti

ale zastanawia mnie czy suszenie codziennie to dobry pomysl ? moze masz TY albo WY jakas rade na to ? jak uwas jest z tym suszeniem ?

jesli chodzi o prace - przyjamniej w moim miescie to jest masakara. Nie wiem z czym jest to zwiazane, bo takiegostanu dawno nie bylo. Bezrocie az piszczy, a wszedzie by przyjmowali tylko niepelnosprawnych albo studentow ... ostattecznie z doswiadczeniem kilkuletnim lub mocne plecy ;]
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:46   #1661
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dobra ogarnęłam na szybko zdjęcia. Dziś bez prostowania, w tym tygodniu muszą odpocząć po morzu jak zwykle nie mogłam się zdecydować, bo na każdym wyglądają inaczej
faktycznie pojasnialy coraz wieksza roznica w kolorze
podoba mi sie ta Twoja fryzura

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
ja sie zastanawiam moje Drogie co z suszarka ? uzywacie jej ? bo w sumie ja majac krotkie wlosy musze je myc codziennie i przez to suszyc, ale przeciez mozna myc z wieczora
ja nie lubie suszyc
jak np jestem chora/przeziebiona i przez tydzien susze wlosy to juz widze roznice..
ale ja mam delikatne wlosy
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 19:55   #1662
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej

Raczej Was niegrzecznie podczytuję niż piszę, ale mam pytanko może pomożecie, Złote Kobietki??

Nie prostuję włosów ze 2 miesiące ( tylko grzywkę, ale to wiadomo). Ale coś za coś, bo moje włosy takie ni proste ni falowane.... czyli jedna wielka "szopa" na głowie. więc zwijam je w kok, żeby zrobiły się fale. Ale sama nie wiem co zdrowsze... wyprostowanie raz dwa, czy trzymanie ich kilka godzin ciasno zwiniętych?? Wyrazicie swoje opinie??
Przyznam,ze różnicę widzę, podcinałam włosy w ostatnie dni kwietnia i nadal nie mam porozdwajanych końcówek i nie są takie przesuszone.

A odrościk rośnie jestem z niego dumna jak oglądam zdj z maja to widać,że go przybyło Choć czasem mam chwile słabości by spróbować wyrównać kolor farbowańców do koloru naturalek

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2012-07-30 o 19:56
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:58   #1663
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja jak mialam dlugie to bardzo czesto robilam koczka i nie zauwazylam by mialo to jakis negatywny wplyw
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:58   #1664
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

AmaiMomo - to mamy na odwrót - ty za małe czoło, ja za duże oddam ci trochę mojego
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:05   #1665
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dobra ogarnęłam na szybko zdjęcia. Dziś bez prostowania, w tym tygodniu muszą odpocząć po morzu jak zwykle nie mogłam się zdecydować, bo na każdym wyglądają inaczej
Nie prostuj, masz śliczne fale!

Mnie ostatnio bardzo podobają się takie proste fryzurki:

http://lasiostudios.files.wordpress....cestraight.jpg


Ale ja sobie chyba pocieniuję, gdy już urosną. Planuję zapuścić do wysokości zapięcia stanika.

To jest całkiem sympatyczne cięcie:

http://worldfashions.us/wp-content/u...black-hair.jpg

Jeżeli chodzi o suszenie to zdecydowanie wolę, jak schną mi naturalnie - wtedy się nie puszą.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
AmaiMomo - to mamy na odwrót - ty za małe czoło, ja za duże oddam ci trochę mojego
Z chęcią przyjmę.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:25   #1666
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Hej

Raczej Was niegrzecznie podczytuję niż piszę, ale mam pytanko może pomożecie, Złote Kobietki??

Nie prostuję włosów ze 2 miesiące ( tylko grzywkę, ale to wiadomo). Ale coś za coś, bo moje włosy takie ni proste ni falowane.... czyli jedna wielka "szopa" na głowie. więc zwijam je w kok, żeby zrobiły się fale. Ale sama nie wiem co zdrowsze... wyprostowanie raz dwa, czy trzymanie ich kilka godzin ciasno zwiniętych?? Wyrazicie swoje opinie??
Przyznam,ze różnicę widzę, podcinałam włosy w ostatnie dni kwietnia i nadal nie mam porozdwajanych końcówek i nie są takie przesuszone.

A odrościk rośnie jestem z niego dumna jak oglądam zdj z maja to widać,że go przybyło Choć czasem mam chwile słabości by spróbować wyrównać kolor farbowańców do koloru naturalek
Szope masz kochana, bo przestalas prostowac ... to jest mega szok dla wlosow. Przede wszystkim przestan tez prostowac grzywke - cokolwiek - niech sie wije, kreci i wogole. A jak lubisz miec mega prosta to kup sobie wielkiego papilota lub walek i na niego krec wlosa.

a szope masz tez - bo dzieki prostownicy masz mega porowate wlosy ... czyli masz luski wlosow bardzo rozchylone, przez to pusza Ci sie. A jak wiadomo dziewczyny kreconowlose lub falujace maja znacznie bardziej podatne wloski na uszkodzenia. Tu masz link o porowatosci wlosow - http://panna-kokosowa.blogspot.com/2...osc-wosow.html

Polecam:
1. Oddac mamie, siostrze lub komukolwiek prostownice ... bo pali wlosy masakrycznie !
2. olejowac wlosy - http://czarownicujaco.blogspot.com/2...o-budowie.html
kup sobie zwykla oliwe z oliwek, olejek z pestek winogron i co kilka dni nakladaj olej ( 2 lyzki ) na wlosy przed snem na wlosy. Zwiaz w warkocz i idz spac.
3. zmien szampon - zapewne masz cos z reklamy - idz do rossmana i kup cos z seri Alterra lub babydream fur mama ... wiecej tu:
http://blondhaircare.blogspot.com/p/...-w-piguce.html
4. jak nie musisz nie farbuj

i czytuj blogi:
http://blondhaircare.blogspot.com/
http://anwena.blogspot.com/
http://czarownicujaco.blogspot.com/
http://kokardka-mysi.blogspot.com/
http://siempre-la-belleza.blogspot.com/
http://naturalnapielegnacja.blogspot.com/
http://kascysko.blogspot.com/

i zajrzyj przede wszystkim TU :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404704

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

ja nie lubie suszyc
jak np jestem chora/przeziebiona i przez tydzien susze wlosy to juz widze roznice..
ale ja mam delikatne wlosy
To super ze nie suszysz .. a jak sie wyrabiasz z czasem ? tzn. kiedy "dosuszasz" wloski ?
i faktycznie widzialas roznice jak nie suszylas ? bo mi sie wydaje ze wlasnie suszarka daje wrazenie ze wlosy sa mega "zdrowe" ... ale to chyba takie wrazenie jakie daje uzywanie prostownicy i innych syfow ... efekt przejsciowy, czyli dopoki sie uzywa ;]
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:28   #1667
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Ohhh - sliczne masz te wloski ! i nie uzywaj prostownicy ! prostownica to ZŁO ! ja ostatni raz prostownicy rok temu uzylam i na tym by sie moja przygoda z nia skonczyla zreszta masz boskie fale, a nie ma to jak naturalnosc

ja sie zastanawiam moje Drogie co z suszarka ? uzywacie jej ? bo w sumie ja majac krotkie wlosy musze je myc codziennie i przez to suszyc, ale przeciez mozna myc z wieczora

mi znowu ze stresu zaczely leciec wlosy z glowy. wiecie brak pracy powoduje depresje ;] no ale nic ... bez znajomosci ani rusz gdziekolwiek.
ja używam suszarki, ale tylko na grzywkę, bo inaczej w ogóle mi nie pasuje, jak jej nie wysuszę na szczotkę polecam te lepsze suszarki ogólnie, bo miałam też gorsze kiedyś i jednak jest różnica w niszczeniu się włosów, a co do zimnego nawiewu to według mnie pic na wodę, ja zawsze muszę suszyć na tym pierwszym stopniu ciepła, bo na zimnym w ogóle nie da się suszyć włosów według mnie, samo wysuszenie grzywki zajmuje pół godziny... masakra jakaś nie mówiąc już o tym, że ktoś chciałby całe włosy tym wysuszyć, chyba by mu ręka odpadła, a one i tak dalej byłyby mokre

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dobra ogarnęłam na szybko zdjęcia. Dziś bez prostowania, w tym tygodniu muszą odpocząć po morzu jak zwykle nie mogłam się zdecydować, bo na każdym wyglądają inaczej
aaa mega fajnie Ci się teraz układają według mnie
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:31   #1668
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
To super ze nie suszysz .. a jak sie wyrabiasz z czasem ? tzn. kiedy "dosuszasz" wloski ?
i faktycznie widzialas roznice jak nie suszylas ? bo mi sie wydaje ze wlasnie suszarka daje wrazenie ze wlosy sa mega "zdrowe" ... ale to chyba takie wrazenie jakie daje uzywanie prostownicy i innych syfow ... efekt przejsciowy, czyli dopoki sie uzywa ;]
ja wlasciwie nigdy nie przepadalam za suszeniem

zwykle myje wlosy wieczorem, staram sie tak przed 20 zeby zdazyly wyschnac
chociaz przyznam ze zdarza mi sie isc spac z mokrymi, ale to w wyjatkowych sytuacjach bo wiem ze to zle
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:43   #1669
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
ja mam tez meksykanska fale- a szczegolnie przy grzywce ale to dobra cecha - widac ze wlosy sa w miare w dobrym stanie skoro sie wija ja jak bylam na skraju " depresji - wlosowej" mialam takie sianokosy - ze glowa mala nic sie nie krecilo raczej sie wszystko puszylo i mialam wlosy jak u lalki

ale zastanawia mnie czy suszenie codziennie to dobry pomysl ? moze masz TY albo WY jakas rade na to ? jak uwas jest z tym suszeniem ?

jesli chodzi o prace - przyjamniej w moim miescie to jest masakara. Nie wiem z czym jest to zwiazane, bo takiegostanu dawno nie bylo. Bezrocie az piszczy, a wszedzie by przyjmowali tylko niepelnosprawnych albo studentow ... ostattecznie z doswiadczeniem kilkuletnim lub mocne plecy ;]
Też tak miałam jak wpadłam w manię rozjaśniania w liceum dziwne, że nie śmierdziały plastikiem jak te u lalek

wszędzie chyba teraz z pracą tak
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
faktycznie pojasnialy coraz wieksza roznica w kolorze
podoba mi sie ta Twoja fryzura
niedobrze, już nie mogę się doczekać aż resztkę obetnę
Naprawdę Ci się podoba? Mi się taka dziwna wydaje ten tył taki krótki, że czasem jak ręką od dołu do góry pociągnę to się irokez robi taki koślawy ale chciałabym, by już się w kitkę łapały a z drugiej strony chciałabym obciąć jak najszybciej resztę farbków... w październiku pójdę podciąć, pytanie tylko czy podciąć 1 cm, czy 5...
Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość

Nie prostuję włosów ze 2 miesiące ( tylko grzywkę, ale to wiadomo). Ale coś za coś, bo moje włosy takie ni proste ni falowane.... czyli jedna wielka "szopa" na głowie. więc zwijam je w kok, żeby zrobiły się fale. Ale sama nie wiem co zdrowsze... wyprostowanie raz dwa, czy trzymanie ich kilka godzin ciasno zwiniętych?? Wyrazicie swoje opinie??
Przyznam,ze różnicę widzę, podcinałam włosy w ostatnie dni kwietnia i nadal nie mam porozdwajanych końcówek i nie są takie przesuszone.
myślę, że koczek lepszy niż prostownica a może zamiast ciasnego koka spróbuj robić na skarpetę, albo luźniejszego?
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Nie prostuj, masz śliczne fale!

Mnie ostatnio bardzo podobają się takie proste fryzurki:

http://lasiostudios.files.wordpress....cestraight.jpg


Ale ja sobie chyba pocieniuję, gdy już urosną. Planuję zapuścić do wysokości zapięcia stanika.

To jest całkiem sympatyczne cięcie:

http://worldfashions.us/wp-content/u...black-hair.jpg


Ładne... Taką długość, chyba z 4 lata bym musiała zapuszczać czasem jestem zła na siebie, że obcięłam. Ale wraca mi złość na tą fryzjerkę co rok temu spaliła mi kudły

a w ogóle wiecie co ostatnio zrobiłam? Jak byłam na grillu to była tam tej fryzjerki siostrzenica, ja o tym wiedziałam, ale zapomniałam i jej się pożaliłam na jej ciotkę tzn opowiedziałam jej jak to rok temu trafiłam na fryzjerkę, tu, z naszej miejscowości i ta mi spaliła włosy. I ona nagle pyta "Moja ciotka Ci tak zjarała włosy?!". Minę musiałam mieć nieciekawą Dobrze, że miałam dobry humor i jej ciotki nie nazwałam jakąś ofiarą losu, miernotą, etc. Bo tak to w sumie prawdę powiedziałam choć buraka chyba spaliłam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 20:43   #1670
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja wlasciwie nigdy nie przepadalam za suszeniem

zwykle myje wlosy wieczorem, staram sie tak przed 20 zeby zdazyly wyschnac
chociaz przyznam ze zdarza mi sie isc spac z mokrymi, ale to w wyjatkowych sytuacjach bo wiem ze to zle
ohhh super dzieki slicznie o taka konkretna mi odpowiedz chodzilo
a z rana nie widzisz zebys miala jakies lekko tluste wloski ?

ja przestane suszyc wloski, bo widze ze chyba dzieki suszarce od nowa zaczynaja mi sie wloski niszczyc ;] a susze codziennie ...
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:46   #1671
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a w ogóle wiecie co ostatnio zrobiłam? Jak byłam na grillu to była tam tej fryzjerki siostrzenica, ja o tym wiedziałam, ale zapomniałam i jej się pożaliłam na jej ciotkę tzn opowiedziałam jej jak to rok temu trafiłam na fryzjerkę, tu, z naszej miejscowości i ta mi spaliła włosy. I ona nagle pyta "Moja ciotka Ci tak zjarała włosy?!". Minę musiałam mieć nieciekawą Dobrze, że miałam dobry humor i jej ciotki nie nazwałam jakąś ofiarą losu, miernotą, etc. Bo tak to w sumie prawdę powiedziałam choć buraka chyba spaliłam
hehe
niech wie jaka z ciotki fryzjerka

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
a z rana nie widzisz zebys miala jakies lekko tluste wloski ?
nie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:46   #1672
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
aaa mega fajnie Ci się teraz układają według mnie
fale, ciekawe, czy jak urosną nie opadną.
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
zwykle myje wlosy wieczorem, staram sie tak przed 20 zeby zdazyly wyschnac
chociaz przyznam ze zdarza mi sie isc spac z mokrymi, ale to w wyjatkowych sytuacjach bo wiem ze to zle
Jak mialam dłuższe to też myłam wieczorem, ale krótkie rano wyglądają jakby piorun w nie strzelił i są krócej świeże w moim wypadku.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:52   #1673
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Też tak miałam jak wpadłam w manię rozjaśniania w liceum dziwne, że nie śmierdziały plastikiem jak te u lalek

wszędzie chyba teraz z pracą tak

niedobrze, już nie mogę się doczekać aż resztkę obetnę
Naprawdę Ci się podoba? Mi się taka dziwna wydaje ten tył taki krótki, że czasem jak ręką od dołu do góry pociągnę to się irokez robi taki koślawy ale chciałabym, by już się w kitkę łapały a z drugiej strony chciałabym obciąć jak najszybciej resztę farbków... w październiku pójdę podciąć, pytanie tylko czy podciąć 1 cm, czy 5...


a w ogóle wiecie co ostatnio zrobiłam? Jak byłam na grillu to była tam tej fryzjerki siostrzenica, ja o tym wiedziałam, ale zapomniałam i jej się pożaliłam na jej ciotkę tzn opowiedziałam jej jak to rok temu trafiłam na fryzjerkę, tu, z naszej miejscowości i ta mi spaliła włosy. I ona nagle pyta "Moja ciotka Ci tak zjarała włosy?!". Minę musiałam mieć nieciekawą Dobrze, że miałam dobry humor i jej ciotki nie nazwałam jakąś ofiarą losu, miernotą, etc. Bo tak to w sumie prawdę powiedziałam choć buraka chyba spaliłam
no ja bylam w liceum tez taka madra! baa ! na studiach ! zeby miec pokrecone na noc zwijalam sobie wlosy w cienkie slimaczki, ktorych na glowie mialam okolo 5-6 i przyciskalam je silno wsowkami do skory glowy ... a jak jak sie budzilam w nocy, to tylko dzieki temu ze mi wsowki wbijaly sie w skore i robily ranki ... madre to to ? ano glupsza bylam niz ustawa przewiduje ... do reszty sie wstyd przyznawac, bo dzieci z podstawowki byly madrzejsze ode mnie ;]

zazdroszcze Ci odwagi podciecia ! ja obcielam wloski, ale jeszcze mega rozjasnionych wlosow mi zostalo i to mnie wkurza ! Masz Słoneczko widze na zdjeciach geste wloski, wiec spokojnie mozesz nawet z 5 cm podciac - jak Dorota Gardias lub jak Kozuchowska

a co do przypałow, to chyba kazdy podobne w swoim zyciu zalicza, z tym ze ja np. czesciej niz przecietnie ale jak to mowia- dzien bez przypalu - dniem straconym ;D nie przejmuj sie hehe w koncu prawde powiedzialas ;D
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:31   #1674
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
hehe
niech wie jaka z ciotki fryzjerka
ona się potem nabijała ze mnie, że takiego karpia strzeliłam heheh ale sama mówiła, że woli się strzyc u innej fryzjerki niż u ciotki
Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
no ja bylam w liceum tez taka madra! baa ! na studiach ! zeby miec pokrecone na noc zwijalam sobie wlosy w cienkie slimaczki, ktorych na glowie mialam okolo 5-6 i przyciskalam je silno wsowkami do skory glowy ... a jak jak sie budzilam w nocy, to tylko dzieki temu ze mi wsowki wbijaly sie w skore i robily ranki ... madre to to ? ano glupsza bylam niz ustawa przewiduje ... do reszty sie wstyd przyznawac, bo dzieci z podstawowki byly madrzejsze ode mnie ;]

zazdroszcze Ci odwagi podciecia ! ja obcielam wloski, ale jeszcze mega rozjasnionych wlosow mi zostalo i to mnie wkurza ! Masz Słoneczko widze na zdjeciach geste wloski, wiec spokojnie mozesz nawet z 5 cm podciac - jak Dorota Gardias lub jak Kozuchowska

a co do przypałow, to chyba kazdy podobne w swoim zyciu zalicza, z tym ze ja np. czesciej niz przecietnie ale jak to mowia- dzien bez przypalu - dniem straconym ;D nie przejmuj sie hehe w koncu prawde powiedzialas ;D
nic nie mów, ja też miewałam takie pomysły

oj ja mam bardzo gęste włosy każdy fryzjer mi to powtarza. ZObaczymy ile ciachnę, może akurat urosną tyle by obciąć sporo i nie skracać dużo (taaa... na pewno )

Ja zawsze coś palnę ale cóż może i dobrze
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:40   #1675
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Szope masz kochana, bo przestalas prostowac ... to jest mega szok dla wlosow. Przede wszystkim przestan tez prostowac grzywke - cokolwiek - niech sie wije, kreci i wogole. A jak lubisz miec mega prosta to kup sobie wielkiego papilota lub walek i na niego krec wlosa.

a szope masz tez - bo dzieki prostownicy masz mega porowate wlosy ... czyli masz luski wlosow bardzo rozchylone, przez to pusza Ci sie. A jak wiadomo dziewczyny kreconowlose lub falujace maja znacznie bardziej podatne wloski na uszkodzenia. Tu masz link o porowatosci wlosow - http://panna-kokosowa.blogspot.com/2...osc-wosow.html

Polecam:
1. Oddac mamie, siostrze lub komukolwiek prostownice ... bo pali wlosy masakrycznie !
2. olejowac wlosy - http://czarownicujaco.blogspot.com/2...o-budowie.html
kup sobie zwykla oliwe z oliwek, olejek z pestek winogron i co kilka dni nakladaj olej ( 2 lyzki ) na wlosy przed snem na wlosy. Zwiaz w warkocz i idz spac.
3. zmien szampon - zapewne masz cos z reklamy - idz do rossmana i kup cos z seri Alterra lub babydream fur mama ... wiecej tu:
http://blondhaircare.blogspot.com/p/...-w-piguce.html
4. jak nie musisz nie farbuj

i czytuj blogi:
http://blondhaircare.blogspot.com/
http://anwena.blogspot.com/
http://czarownicujaco.blogspot.com/
http://kokardka-mysi.blogspot.com/
http://siempre-la-belleza.blogspot.com/
http://naturalnapielegnacja.blogspot.com/
http://kascysko.blogspot.com/

i zajrzyj przede wszystkim TU :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404704


Jakie kompendium wiedzy, dziękuję

Niestety z prostowania grzywki nie zrezygnuję. Próbowałam, no nerwica mnie taka strzela,że po prostu nie da się ze mną żyć.

Co do porowatości, moje włosy zawsze były ni proste, nic falowane, ale fakt, że pewnie teraz są jeszcze gorsze po prostownicy

Na Alterrę właśnie dziś patrzyłam i jak dostanę wypłatę to tak myślałam,żeby kupić Tak jak z olejowaniem xD Olej zamawiam już z 4 miesiące, hehe Próbowałam kiedyś szamponu Radical, to po 2 tygodniach stosowania miałam siano na głowie, które trudno było rozczesać.

Dziękuję raz jeszcze, muszę się w końcu zebrać w sobie i kupić to co trzeba

A zapytałam, bo mama mi mówi,że takie wiązanie włosów to najgorsze co może być. Włosy myję rano ( nie wieczorem) i kok i heja do pracy to dla mnie najszybsze rozwiązanie. Stąd też nie widzę możliwości nawijania grzywki na cokolwiek.

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2012-07-30 o 21:45
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 06:46   #1676
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

cześć dziewczyny. od kiedy zaczęłam pracę nie da rady was czytać, tak gonicie! ja mam dużo stresów na moim stażu, ale dam radę. wydelikacone nerwy, jak to nazywali młodopolanie, to moje przekleństwo :< nerwica i powracające stany depresyjne to straszne rzeczy, mówię wam. wszystko mi brzydnie w takie dni...

z pozytywów moje włosy rosną jak szalone, może niedługo przestanę pomstować na moje za krótkie naturalki
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 09:42   #1677
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Jakie kompendium wiedzy, dziękuję

Niestety z prostowania grzywki nie zrezygnuję. Próbowałam, no nerwica mnie taka strzela,że po prostu nie da się ze mną żyć.

Co do porowatości, moje włosy zawsze były ni proste, nic falowane, ale fakt, że pewnie teraz są jeszcze gorsze po prostownicy

Na Alterrę właśnie dziś patrzyłam i jak dostanę wypłatę to tak myślałam,żeby kupić Tak jak z olejowaniem xD Olej zamawiam już z 4 miesiące, hehe Próbowałam kiedyś szamponu Radical, to po 2 tygodniach stosowania miałam siano na głowie, które trudno było rozczesać.

Dziękuję raz jeszcze, muszę się w końcu zebrać w sobie i kupić to co trzeba

A zapytałam, bo mama mi mówi,że takie wiązanie włosów to najgorsze co może być. Włosy myję rano ( nie wieczorem) i kok i heja do pracy to dla mnie najszybsze rozwiązanie. Stąd też nie widzę możliwości nawijania grzywki na cokolwiek.
Zle troche kolezanko pojmujesz "dbanie o wlosy".
Przede wszystkim trzeba zrezygnowac z prostownicy i to jak mantre ja, czy kazda z nas bedzie Ci tu pisala. Chodz wiadomo rezygnacja jest trudna ( jak palaczowi z papierosow) ale wszystko sie da zrobic ...

Jak chcesz miec ładna grzywke mowie Ci - kup sobie wielkiego papilota ze srednica 5 - 8 cm i krec na nim grzywke ... lub na czas siedzenia w domu kup sobie male spineczki motylki i nimi podpinaj do gory wlosy ...

Prostownica zniszczy Ci grzywke, dzieki czemu bedziesz miec ja postrzepiona, zawsze napuszona i nigdy nie zapuscisz jej bo beda Ci sie wloski kruszyly ... lepiej sie pomeczyc juz jakis czas bez prostownicy i potem zbierac "plon" z tego niz ciagle latac z ta prostownica i przeprostowywac wloski ...

nastepnie co do olejow - i porowatosci ... chyba nie czytalas dokladnie tego co Ci napisalam, ale to nic z olejami to wcale nic nie musisz zamawiac ... wpierw idz do spozywczaka i kup sobie oliwe z oliwek i olej z pestek winogron. Te oleje sa do bardzo zniszczonych wlosow ... reszta olejow typu - sesa, khadi,amla, vatika, bhringraj sa dla wloskow juz troche podbudowanych - bo jak wiadomo wiekszosc z tych olejow ma w sobie olejek kokosowy, ktory nadaja sie do wlosow juz srednio lub niskoporowatych ... tak ze Tobie wystarczy olej z pestek winogron i oliwe z oliwek ...

Radical ? ehh ... sluchaj sloneczko przede wszystkim pomalutku trzeba odstawiac kosmetyki do wlosow z SLS czy parabenami ... wiecej bedzie w tych linkach co Ci wysalalam ... kup sobie w pierwszej kolejnosci cos fajnego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...aloe-vera.html
ja osobiscie myje wlosy plynem do kapieli dla kobiet w ciazy babydream fur mama https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...aloe-vera.html


co do koczkow - zeby miec fajny i porzadny koczek - zdrowy dla wlosow - najpierw trzeba sie zaopatrzyc w gumke do wlosow bez metalowych wstawek, nie gumke recepturke, ale kup sobie gumke np. frotke ...
nastepnie delikatnie owin sobie wloski wokol gumki -i kocowki wlosow przyponij do reszty wlosow np. motylkami ( w zadnym wypadku spinkami czy wsowkami ... ). Wslosy nie moga byc naciagniete bardzo ... uwazam ze raczej dlugie wloski do paracy powinny byc raczej zwiazane, ale mega naturalnie i luzno ...
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 11:55   #1678
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość

Radical ? ehh ... sluchaj sloneczko przede wszystkim pomalutku trzeba odstawiac kosmetyki do wlosow z SLS czy parabenami ... wiecej bedzie w tych linkach co Ci wysalalam ... kup sobie w pierwszej kolejnosci cos fajnego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...aloe-vera.html
ja osobiscie myje wlosy plynem do kapieli dla kobiet w ciazy babydream fur mama https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...aloe-vera.html
co do SLS to bym polemizowała, bo mi akurat służą, więc to już zależy od danej osoby. jak ktoś olejuje, maskuje itd. to SLS mu nic nie zrobi. wymieniłaś alterrę, która też ma SCS, czyli zamiennik SLS
a BD nie każdemu służy, mi np. plątał włosy, które po kilku godzinach były tłuste. szampon ma myć skalp, więc wystarczy zabezpieczać włosy, a nic im się nie stanie.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Tobie wystarczy olej z pestek winogron i oliwe z oliwek ...

uwazam ze raczej dlugie wloski do paracy powinny byc raczej zwiazane, ale mega naturalnie i luzno ...
co do olejów, jest początkująca, więc polecam oliweż oliwek, oliwkę BabyDream lub Alterry, później możesz się w ten temat zagłebiać, bo każdy z nas tak zaczynał.

jesli chodzi o wiązanie - z gumkami się zgodzę, sama mam z metalowymi, jakieś szkody mi nie robią, ale jednak się przerzucę na te bez.
natomiast wiązanie - często długie włosy się plączą. nawet Anwen związuje warkocz się tu nada, bo jest fajną, prostą fryzurką i najmniej szkodliwą.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 16:51   #1679
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
co do SLS to bym polemizowała, bo mi akurat służą, więc to już zależy od danej osoby. jak ktoś olejuje, maskuje itd. to SLS mu nic nie zrobi. wymieniłaś alterrę, która też ma SCS, czyli zamiennik SLS
a BD nie każdemu służy, mi np. plątał włosy, które po kilku godzinach były tłuste. szampon ma myć skalp, więc wystarczy zabezpieczać włosy, a nic im się nie stanie.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------


co do olejów, jest początkująca, więc polecam oliweż oliwek, oliwkę BabyDream lub Alterry, później możesz się w ten temat zagłebiać, bo każdy z nas tak zaczynał.

jesli chodzi o wiązanie - z gumkami się zgodzę, sama mam z metalowymi, jakieś szkody mi nie robią, ale jednak się przerzucę na te bez.
natomiast wiązanie - często długie włosy się plączą. nawet Anwen związuje warkocz się tu nada, bo jest fajną, prostą fryzurką i najmniej szkodliwą.
co do szamponow zgadzam sie z Toba w 100 % - co suzy mi nie musi sluzyc Tobie ani komus innemu po prostu podalam w miare szampony z dobrym skladem i przyjemne dla wlosow - jak na sam poczatek oczywiscie Kolezanka M0N1K4 musi sama dojsc co jej pasuje a co nie, bo testowanie to czasem ciezka i dluga droga ja do tej pory testuje i konca nie widac hehe

jak bym miala dlugie tez bym wiazala ale moze do Bozego Naroczenia mała pytke zwiaze
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 17:16   #1680
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
fale, ciekawe, czy jak urosną nie opadną.
pewnie trochę tak

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny. od kiedy zaczęłam pracę nie da rady was czytać, tak gonicie! ja mam dużo stresów na moim stażu, ale dam radę. wydelikacone nerwy, jak to nazywali młodopolanie, to moje przekleństwo :< nerwica i powracające stany depresyjne to straszne rzeczy, mówię wam. wszystko mi brzydnie w takie dni...

z pozytywów moje włosy rosną jak szalone, może niedługo przestanę pomstować na moje za krótkie naturalki
ehh wiem o czym mówisz, ja za bardzo się wszystkim przejmuje i już miałam parę takich załamań nerwowych powiedzmy... nikomu nie życzę
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.