Łóżeczko dostawne - tak czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-29, 12:58   #1
maminka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 16
Lightbulb

Łóżeczko dostawne - tak czy nie?


Dziewczyny, zastanawiam się nad kupnem łóżeczka dostawnego. Czytałam wiele opinii, że bardzo pomaga przy kp, sen całej rodziny jest spokojniejszy - bo reaguje się szybciej na potrzeby dziecka albo po prostu się je pogłaszcze przez sen i jest spokój

Miała i korzystała któraś z Was? Na co zwrócić uwagę? Jakie firmy/modele są ok?

Tylko nie piszcie, że mam dostawić zwykłe łóżeczko, bo tak nie chcę :p
maminka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 20:10   #2
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

Ja miałam i bardzo polecam. Dla mamy kp to super wygoda, masz dziecko obok, nie musisz nigdzie wstawać i w nocy karmisz na śpiocha praktycznie Ja karmiłam na leżąco. Mi dostawka służyła do 5-6 mc dopóki syn nie nauczył sie przekręcać i potem już trudno go było zostawić samego w sypialni bo bałam się że się wyturla z łóżka całkowicie na podłogę. Poza tym na początku czułam się pewniej mając go obok siebie, na oku, wystarczyło podnieść głowę i już widzisz co tam u dziecka.
Miałam firmy Klupś, polecam tylko warto dokupić materac, niby jest w zestawie piankowy ale bardzo cienki i się szybko odkształca.
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 22:26   #3
mamiagi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 62
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

My mamy takie łóżeczko z chicco, poleciły mi właśnie dziewczyny na forum i znajomi, którzy też używali tego łóżeczka Nazywa się chyba Next2me, myślę, że łatwo w necie je znajdziesz ma regulowaną wysokość, więc możesz go dopasować do różnych łóżek, ma funkcję gdzie możesz ustawić nachylenie, co pomaga przy ulewaniu no i ma kółka więc transport po domu to czysta przyjemność czasami się nim po prostu bawimy że jest to autko i śmigamy nim po całym domu Sprawdź sobie
mamiagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 10:25   #4
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez mamiagi Pokaż wiadomość
My mamy takie łóżeczko z chicco, poleciły mi właśnie dziewczyny na forum i znajomi, którzy też używali tego łóżeczka Nazywa się chyba Next2me, myślę, że łatwo w necie je znajdziesz ma regulowaną wysokość, więc możesz go dopasować do różnych łóżek, ma funkcję gdzie możesz ustawić nachylenie, co pomaga przy ulewaniu no i ma kółka więc transport po domu to czysta przyjemność czasami się nim po prostu bawimy że jest to autko i śmigamy nim po całym domu Sprawdź sobie
Czy ty reklamujesz chicco? W kazdym poście je wychwalasz :-/
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 18:41   #5
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Czy ty reklamujesz chicco? W kazdym poście je wychwalasz :-/
Może po prostu chce powiedzieć pozytywną opinię o produkcie skoro używała.
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 06:28   #6
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

Chicco jest akurat polecane. Jest trochę większe niż inne dostawne łóżeczka i wystarczy na nieco dłużej.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 09:08   #7
mamiagi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 62
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Czy ty reklamujesz chicco? W kazdym poście je wychwalasz :-/
Hehe a co to znaczy reklamujesz? Nic nie reklamuję, po prostu jak trafiam na taki post to polecam to z czego my korzystamy i tyle
mamiagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 10:56   #8
maminka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 16
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

Łóżeczka dostawne Chicco Next2Me wiele osób na różnych forach poleca, więc myślę, że to nie reklama, tylko kolejna fanka

I mam nadzieję, że ja też je tak polubię! Bo właśnie się na nie zdecydowałam, zamówiłam przez internet i czekam aż dojdzie Wybrałam kolor fuksja - piękny jest! Dam znać czy u nas się też tak super sprawdza - bardzo na to liczę!
maminka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 20:24   #9
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez maminka1 Pokaż wiadomość
Łóżeczka dostawne Chicco Next2Me wiele osób na różnych forach poleca, więc myślę, że to nie reklama, tylko kolejna fanka

I mam nadzieję, że ja też je tak polubię! Bo właśnie się na nie zdecydowałam, zamówiłam przez internet i czekam aż dojdzie Wybrałam kolor fuksja - piękny jest! Dam znać czy u nas się też tak super sprawdza - bardzo na to liczę!
Ty też reklamujesz Chicco, wystarczy przejrzeć Twoje posty
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 17:02   #10
koralowa_
Przyczajenie
 
Avatar koralowa_
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 17
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

Na ile takie łóżeczko wystarcza? My mamy miniaturową sypialnię, dojście do łóżka z jednej strony i albo się przeniesiemy na kanapę a z sypialni zrobimy pokoik dla dziecka, albo nic nie zmienimy, tylko dokupimy łóżeczko dostawne. Tylko pytanie, jak długo jest używalne? Kiedy jest czas na własny pokoik?
Co sądzicie o łóżeczkach firmy Troll?
koralowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 18:34   #11
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez koralowa_ Pokaż wiadomość
Na ile takie łóżeczko wystarcza? My mamy miniaturową sypialnię, dojście do łóżka z jednej strony i albo się przeniesiemy na kanapę a z sypialni zrobimy pokoik dla dziecka, albo nic nie zmienimy, tylko dokupimy łóżeczko dostawne. Tylko pytanie, jak długo jest używalne? Kiedy jest czas na własny pokoik?
Co sądzicie o łóżeczkach firmy Troll?
Dostawne do ok 6 miesięcy, zależy od firmy.
Moja koleżanka to od Troll (kupione używane) miała dla syna właśnie pół roku, potem kupiła takie większe 60x120. Większość dzieci sypialnię rodziców opuszcza po 1 roku życia ( o ile mają swój pokój).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 08:44   #12
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

mam zwykłe drewniane łóżeczko dostawne wymiary materaca 90x55 i syn nadal w niej śpi w nocy a ma 8 m-cy i rozmiar 74.
ja polecam dostawki
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 13:07   #13
koralowa_
Przyczajenie
 
Avatar koralowa_
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 17
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dostawne do ok 6 miesięcy, zależy od firmy.
Moja koleżanka to od Troll (kupione używane) miała dla syna właśnie pół roku, potem kupiła takie większe 60x120. Większość dzieci sypialnię rodziców opuszcza po 1 roku życia ( o ile mają swój pokój).
Kurczę to się chyba nie opłaca, to lepiej kupić łóżeczko zwykłe od razu...
koralowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 20:47   #14
RodzinnePorachunki
Bloger
 
Avatar RodzinnePorachunki
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 14
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

Używaliśmy przez kilka miesięcy model dostawki do łóżka TOBI Babybay. Kupiliśmy za 739,98 zł w 2014 roku, by sprzedaż rok później w cenie 320 zł
__________________
Rodzinne Porachunki - tutaj piszę
RodzinnePorachunki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 17:24   #15
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

My nie mieliśmy dostawnego łóżka a kołyskę na kółkach. W nocy była tuż obok mnie, na mojej wysokości był materac a szczebelki są na tyle niskie ze wystarczyło usiąść, by malucha wyciągnąć do karmienia, smoka dawałam przez szczebelki. A na dzień kołyskę wędrowała w miejsce gdzie nie zawadzała, bo sypialnię mamy malutką. Łóżeczko teraz pełnowymiarowe też jest na kółkach i wystarczy wyciągnąć rękę, żeby przysunąć je do łóżka, jednak wysokość leżenia dziecka już nie tak wygodna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 22:25   #16
FioletowaV7
Przyczajenie
 
Avatar FioletowaV7
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

Pracuję w sklepie z tego typu mebelkami i mam pytanie do osób, które posiadają lub posiadały dostawkę. Czy wydajecie mebelek dalej sprzedając/oddając komuś kiedy przestanie być potrzebny czy robicie z niej ławeczkę dla dziecka?

Łóżeczko dostawne to najczęstszy produkt jaki sprzedaję na xxx Jest to obecnie hit, ludzie odeszli od kołysek, które mało kto wybiera. Wiadomo każdy ma inne upodobania, ale kołysanie również pomaga w zaśnięciu dziecku ponieważ przypomina bujanie w brzuchu mamy Sama pewnie wybrałabym obie opcje, ponieważ ciężko o bujane łóżeczko dostawiane do łóżka mające wiele poziomów regulacji. Takie łóżeczko przymocowane do łóżka ma trzy boki ze szczebelkami więc gdyby się bujało to nie wyglądałoby to bezpiecznie od strony otwartej do łóżka. W dzień polecałabym kołyskę czy kosz, bądź dostawkę z dodatkowym bokiem, którą łatwo przenieść.
Wszyscy zadowoleni i polecają, więc z czystym sumieniem i ja mogę.
Oczywiście nie sugerujcie się moją wypowiedzią, nie mam na celu polecać konkretnego produktu, a ten typ mebelka. Jeśli planujecie zakup to wybierajcie wg własnych upodobań W internecie jest kilka ciekawych wzorów

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2016-12-08 o 07:00
FioletowaV7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 13:36   #17
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

My mielismy kosz mojzeszowy przy lozku, swietna sprawa, ale teraz kupilabym lozeczko dostawne I chuba bym sie m chicco zdecydowala


Wyslane z telefonu, przepraszam za brak polskich znakow
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-26, 16:52   #18
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

Dziewczyny czy któraś porównywała materacyki z Chicco i Kinderkraf? Czytam, ze faunkcje oba łóżeczka maja takie same. O Lionelo wyczytałam, ze ma plastikow6 zapach i cieżko sie go pozbyć.
I drugie pytanie, czy szylyscie prześcieradła do łóżeczka czy da sie funkcjonować z takim prześcieradłem na gumkę z ikea?
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 12:27   #19
Angelitta
Raczkowanie
 
Avatar Angelitta
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 64
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

Dziewczyny,

Chciałabym odświeżyć wątek - szukam łóżeczka dostawnego, też zastanawiamy się nad Chicco (kupilśmy już kilka akcesoriów do wyprawki z Chicco i są rewelacyjnie wykonane) wiele z Was poleca - widzę jednak, że od czasu Waszych dyskusji pojawiło się wiele innych modeli. Co doradzacie?
Angelitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-25, 18:53   #20
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Łóżeczko dostawne - tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez Angelitta Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Chciałabym odświeżyć wątek - szukam łóżeczka dostawnego, też zastanawiamy się nad Chicco (kupilśmy już kilka akcesoriów do wyprawki z Chicco i są rewelacyjnie wykonane) wiele z Was poleca - widzę jednak, że od czasu Waszych dyskusji pojawiło się wiele innych modeli. Co doradzacie?
Ja jestem osoba praktyczna i uwazalam, ze na pol roku nie ma co kupowac. Mieszkam poza PL i tutaj lozeczka dostawne sa bardzo popularne, zwlaszcza Chicco Next2Me. Kupilam najtanse lozeczko 60x120, zdjelam bok i dostawilam. Voila, mam lozeczko dostawne. Nie widze idei kupowania typu Nex2Me. Uzywalam go chwilke w szpitalu bo takie u mnie mieli. Dla mnie strata kasy.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-25 19:53:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.