Endermologia - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Tematy związane z masażami wyszczuplającym, zdrowotnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2021-03-21, 11:00   #391
velikaa
Przyczajenie

Dot.: Endermologia

Hej dziewczyny zadam tutaj pytanie, bo widzę że częściej tutaj zaglądacie, czy można endermologię łączyć z kriolipolizą cooltech?
velikaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 17:51   #392
Devileek
Zakorzenienie

GG do Devileek

Czy ktoś wie czym się różni stara endermologia (drenująca?) Bez kostiumu od LPG w kostiumie ? Póki co miałam wykonane dwa.zabiegi starej plus karboksyterapia jednak zrezygnowałam z karbo bo nie mogłam znieść bólu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2021-05-23, 17:00   #393
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez velikaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny zadam tutaj pytanie, bo widzę że częściej tutaj zaglądacie, czy można endermologię łączyć z kriolipolizą cooltech?
Nawet endermologia jest wskazana przy krio .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 15:29   #394
fehn
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Jakby kosztem kilkuset złotych, czy nawet kilku tysięcy mozna było pozbyc się cellulitu to żadna kobieta by go nie miała. Ale te zabiegi oprócz wymuskania skóry nic nie dają. Cellufina to jedyny zabieg ktory likwiduje cellulit na ok 2 lata. Koszt ok 20 tysięcy. Poza tym jedynie intensywny sport i rygorystyczna dieta dają szansę na likwidację cellulitu i to już tez nie w kazdym wieku i stopniu zaawansowania
Zawsze dbam o michę, siłownia przed covidem minimum 3x w tygodniu, cellulit opanowany i największą moją zmora były bryczesy, które 1,5 roku temu były w zaniku. Teraz po Covodzie jest dramat. Silownie co chwile były zamknięte, praca zdalna mniej ruchu, nogi dramat, wstyd było się rozebrać. Od momentu otwarcia siłowni ćwiczę. Wykupiłam pakiet 12 zabiegów na uda Endermologii, jestem w połowie i już mąż pytał co zrobiłam z nogami. Rewelacyjny efekt. Nie wiem czy byłby sam tak dobry, jak w połączeniu z dietą i sportem. Ten pakiet to i tak nie była dla mnie tania sprawa bo ponad 2 tys zł ale warto, efekty są. A od otwarcia siłowni zrzuciłam jakieś 4 kg a w udzie na tą chwilę 3 cm mniej. I żałuję że nie wzielam zabiegów tez na pośladki bo widać różnicę
fehn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 10:45   #395
kamapaula
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Isabelle_1981 Pokaż wiadomość
Witam

chciałam zapytać o skutecznośc endermologii? Czy rzeczywiście wyszczupla i redukuje nierówności skóry? Chciałam poznać opinie kogoś, kto już tego próbował, albo ma o tym pojęcie, zanim wydam masę pieniędzy.
Będę wdzięczna za wszystki opinie.
Pozdrawiam,
Isabelle
Jeśli chodzi o zabieg ujędrniania ciała, np. biustu to endermologia LPG jest świetną opcją. Ciało zyskuje ujędrnienie, napięcie i poprawę wyglądu oraz kształtu skóry w sposób naturalny. Efekty są już widoczne nawet po pierwszym zabiegu, chociaż wiadomo, że potrzeba kilku zabiegów, by skóra była taka jak chcemy. Osobom z Lublina polecam na ten zabieg klinikę Pure Clinic. Różnica po zabiegu jest widoczna i naprawdę zadawalająca. Polecam. http://pure-clinic.pl/ujedrnianie-biustu/
kamapaula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-09, 11:08   #396
raula101
Przyczajenie

Dziewczyny, mam pytanie odnośnie samego zabiegu. W jakiej kolejności macie robione masaże?
Wcześniej chodziłam do salonu, w którym robili mi od łydek w górę. Teraz zapisałam się do innego, w którym pani zaczyna od ramion, a kończy na łydkach i mówi, że tak miała na szkoleniu. Wydaje mi się to nielogiczne
raula101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 12:12   #397
MartaZ94
Przyczajenie

Hejka
Jestem zainteresowana tematem endermologia.
Czy możecie podzielić się swoimi doświadczeniami? Ponieważ wyczytałam w internecie, że pomaga z cellulitem i odchudzaniem. Czy ktoś z was już próbował endermologii w Sosnowcu?
_________________________ _______
Endermologia Sosnowiec

Edytowane przez MartaZ94
Czas edycji: 2021-07-20 o 13:15
MartaZ94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-22, 21:06   #398
fehn
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MartaZ94 Pokaż wiadomość
Hejka
Jestem zainteresowana tematem endermologia.
Czy możecie podzielić się swoimi doświadczeniami? Ponieważ wyczytałam w internecie, że pomaga z cellulitem i odchudzaniem. Czy ktoś z was już próbował endermologii w Sosnowcu?
_________________________ _______
Endermologia Sosnowiec
Fajna reklama...
Myślę że endermologia w Sosnowcu będzie skuteczniejsza na uda, a w Katowicach na pośladki. Żal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości