Jaki wózek- temat zbiorczy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-13, 19:55   #1
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207

Jaki wózek- temat zbiorczy.


Poczytaj nasze opinie na forum o:

wózki Deltim

wózki Mutsy

wózki Chicco

wózki Hauck

wózki Quinny

wózki Wychamet

wózki Tako
wózki Tako


wózki Emmaljunga smart

wózki Mikrus

wózki Implast

wózki Peg Perego

wózki Adbor

wózek typu parasolka

Trójkołowiec
Trójkołowiec


Jaki wózek najlepszy?
Jaki wózek najlepszy?
Jaki wózek najlepszy?
Jaki wózek najlepszy?


cdn...
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-06-04 o 16:16
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 18:56   #2
_Pika_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
wozki chicco

Witam

Dziewczyny czy ktoras z Was uzywa moze wozkow Chicco:
Wózek Trójfunkcyjny Chicco Trio Enjoy oraz
Wózek Trójfunkcyjny Ct 0.1 Trio Complete

czym one sie roznia i czy roznica oplaca sie?? roznica w cenie jest ogromna

bede wdzieczna za info

pozdr
MK
_Pika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 15:35   #3
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Wózek TAKO Sportsler

Czy któras z Wiozazanek posiada ten wózek spacerowy ?? Spodobal mi sie i chcialabym go kupic ale najpierw chcialabym poznac jakies opinie o nim
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 15:58   #4
myszeczka18lat
Raczkowanie
 
Avatar myszeczka18lat
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 117
Dot.: Wózek TAKO Sportsler

Mi się osobiście podoba wózek firmy GRACO!
Solidna firma. Moja bratowa jest z wózeczka GRACO bardzo zadowolona. Myśle że ja też będę... Wybrałam sobie ten typ : GRACO Wozek Quatro Quattro Tour Delux +fotelik+baz
tutaj jest pełny opis wózeczka
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=157213694
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg QuatroDeluxTSB1.jpg (73,4 KB, 573 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg QuatroDeluxTSB.jpg (69,4 KB, 507 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg QuatroDeluxgleboki.jpg (66,1 KB, 447 załadowań)
myszeczka18lat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 13:46   #5
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Hej Odradzam wam wozki Graco Tour i Quatro Deluxe.
Sama mam Quatro Delux i musze powiedziec wam ze dopuki dziecko jest male to lezy sobie w nosidelku ale jak juz ma ze 4-5 mies to juz niestety nosidelko staje sie male ciezko jest dopiac pasy bo staja sie za krotkie a po dluzszym spacerku dziecko zaczynaja bolec pleski bo widac jak sie prostuje. Takie malenstwo powinno lezec w gondoli. Moja Alexandra ma 6 mies i woze ja juz w spacerowce i nie raz sie prostuje bo chyba bola ja plecki . Zdecydowanie odradzam ;/. A pozatym na dluzsza mete jest ciezki ...
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 15:10   #6
myszeczka18lat
Raczkowanie
 
Avatar myszeczka18lat
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 117
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

a może masz jakąś propozycje co do wózka?
podobają mi się wózki zbudowane dosyc mocno (masywne)
graco ma fajny kształt ale tu nie chodzi przecież o mnie tylko o moje dzicko żeby miało wygodnie!
myszeczka18lat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 18:44   #7
dyta19
Raczkowanie
 
Avatar dyta19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 450
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

O własnie ja ostatnio u nas w sklepie oglądałam wózki GRACO i mi i mojemu TZ się on bardzo spodobał a wydał się lekki około 8 kilo .
Ale jesli Milka tak pisze to się zastanowie. Może ktoś jescze ma zdanie na ten temat, bo ja raczej mało wiem a chciała bym wiedzieć więcej
dyta19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 14:27   #8
myszeczka18lat
Raczkowanie
 
Avatar myszeczka18lat
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 117
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

moja bratowa tez ma taki wózeczek i jest leciutki. a fotelika prawie nie używa! kładzie dziecko na plasko! różne czytałam wypowiedzi na ten temat! zastanawiam sie czy zwykly wózek też pod względem zabudowania jako spacerówka nie jest lepszy... takze dołańczam się o proźbę wypowiedzi na temat tego wózka!
myszeczka18lat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 14:38   #9
myszeczka18lat
Raczkowanie
 
Avatar myszeczka18lat
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 117
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

znalazłam parę wypowiedzi na ten temat i chyba zrezygnuje z tego wózeczka gdyż chodzi mi żeby na zimę nie robić z niego spacerówki (chodzi mi tu o firme GRACO) gdyż jest bardzo mało zabudowana. Dołańczam kilka cytatów które znalazłam na innych forach!

"Ja miałam Graco dla Bartusia i naprawdę bardzo sobie chwalę. Faktycznie wadą tego egzemplarza ze zdjęcia jest nie podnoszony podnóżek (przy małym dziecku nie ma to znaczenia, ale przy starszym, a co za tym idzie przy dłuższych nogach - one mu po prostu wiszą jak zaśnie) "

"Mnie się bardzo spodobał ten wózeczek, rewelacyjnie się składa.
Aczkolwiek nie przekonuje mnie wkład dla noworodka, uważam jest zbyt mały.
No ale Ciebie mamrociu interesuje spacerówka, a o niej nie mam bladego pojęcia, więc już się zamykam "

"Ja właśnie ze względu na ten mały wkład dla noworodka zrezygnowałam z tego wózeczka. A bardzo, bardzo nam się podobał"

"Kupiliśmy niedawno Graco citisport. Na codzień mamy Deltima focusa, najpierw gondolę teraz spacerówkę, ale jest duży i nie nadawał sie na zakupy. Nie mogłam tez z nim sama wyjść, musiałam prosić kogoś o pomoc, co nieraz bywało uciążliwe. Citisport to najprostszy i najmniejszy model, jest maleńki i leciutki. Wchodzi nawet do naszej ciasnej windy, a w razie czego można go złożyć jedną ręką i nogą Niestety jest dość hałaśliwy na warszawskich chodnikach, ale jako wózek pomocniczy spisuje się świetnie! Jednak nie zrezygnowałabym nigdy z wózka na pompowanych kołach, a Graco chyba takich nie robi."

"Mieszkając w USA zajmowałam się bliżniakami. Mieliśmy wózek Graco, fajny był, ale będąc na 2 tygodniowych wakacjach w miasteczku gdzie ulice były straszne. (Wszędzie bruk) stwierdziłam, że nigdy nie kupię sobie wózka z takimi kółkami. Po 2 tygodniach nadawały się one poprostu do wymiany. A wiadomo jakie u nas są chodniki.
A tak ogólnie to mam sentyment do tej firmy. Mieliśmy prawie wszystkie rzeczy z Graco i powiem, że nie miałam do nich żadnych zastrzeżeń."
myszeczka18lat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 10:04   #10
dyta19
Raczkowanie
 
Avatar dyta19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 450
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Świetnie, ze analazłaś pare opini -naprawdę dziekuję . Ja chyba z niego zrezygnuje również
dyta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 09:52   #11
myszeczka18lat
Raczkowanie
 
Avatar myszeczka18lat
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 117
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Jestem a raczej byłam nim zainteresowana więc szukałam! Nie ma za co dziękować! Jak bedziesz mieć jakiś wózeczek na oku to daj znać jaki... bo ja nadal nie mam wybranego.... i teraz caly czas sie zastanawiam!!! Myśle juz nawet o wózku tako voyager...
myszeczka18lat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 11:32   #12
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Ja już mam wózek: Roan Marita. Wpierw znalazłam gdzieś na necie fotke, i strasznie spodobał mi się ten klasyczny desing, i kolorystyka. Potem poczytałam o tym wózku na stronie producenta, kilka rzeczy pozytywnie mnie zaskoczyło: gondola z funkcją kołyski, podnoszone oparcie gondoli, ... Potem przeglądałam wiele forum, żeby poczytać opinie użytkowniczek tego modelu. Opinie były w większości pozytywne.
Więc gdy nadarzyła się okazja zakupu Roana Marity 3w1 za nieiwelkie pieniążki, a na dodatek w kolorze, który sobie wybrałam, to nie zastanawiałam się ani chwilki.
I mam wózek, i jestem bardzo zadowolona. W realu podoba mi się tak samo jak na fotkach.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 21:41   #13
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Urodziłam córcię w styczniu i mam wózek Graco Quatro Tour i bardzo go sobie chwalę. Jest leciutki w prowadzeniu, bardzo zwrotny. Składa się go jedną ręką i zajmuje w aucie mało miejsca. Nosidło-gondola posłuży mi do wiosny a wtedy będę mogła skorzystać z osłony na nogi jeśli Laura będzie jeździć w chłodniejsze dni w wersji leżącej. Mam do tego fotelik z bazą i jest to naprawdę super poręczna sprawa - bez mocowania się ciągle z pasami -klik i wypinam fotelik. W domu pełni on funkcję kołyski i leżaczka - ma świetnie wyprofilowane "płozy" i dobrze się buja. poza tym jest szeroki, miękki i spory!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050315.JPG (112,6 KB, 840 załadowań)
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło

Edytowane przez Aranka
Czas edycji: 2011-02-03 o 20:25
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 11:38   #14
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Question Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Takze zaczęłam sporo przeglądac i na razie na pierwszej pozycji klasuje sie Implast driver chce kupic używany spora róznica cenowa
http://www.allegro.pl/item170599095_...ylka_0_zl.html
spotkałyście sie z jakimiś opiniami wiem ze u gory jest topic, ale nie wiele on naświetla ....
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 09:40   #15
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Nie wiem jak wam ale mi ostatnio wpadla w oko spacerowka Loola zarzuce wam zdjecia . Wczoraj nawet wkladalam Alexandre do niego i spodobalo sie jej .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg daszek_panama.jpg (13,8 KB, 386 załadowań)
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 09:32   #16
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
Urodziłam córcię w styczniu i mam wózek Graco Quatro Tour i bardzo go sobie chwalę. Jest leciutki w prowadzeniu, bardzo zwrotny. Składa się go jedną ręką i zajmuje w aucie mało miejsca. Nosidło-gondola posłuży mi do wiosny a wtedy będę mogła skozystać z osłony na nogi jeśli Laura będzie jeśdzić w chłodniejsze dni w wersji leżącej. Mam do tego fotelik z bazą i jest to naprawdę super poręczna sprawa - bez mocowania się ciągle z pasami -klik i wypinam fotelik. W domu pełni on funkcję kołyski i leżaczka - ma świetnie wyprofilowane "płozy" i dobrze się buja. poza tym jest szeroki, miękki i spory!
Aranko czy mogłabyś napisać ile kosztował twój wózek i czy jego nazwa to dokładnie: Graco Quatro Tour? Może ma jakiś jeszcze symbol?
Czy to jest wózek tzw. wielofunkcyjny czy 2 w 1??
Kurka, ja dopiero wdrażam się w ten temat i szczerze mówiąc niewiele jeszcze bna ten temat wiem.
W maju urodzi się moja Laura i szczerze mówiąc kompletnie nie wiem jaki wózek kupić. Ten twój podoba mi się...
Czy jestes z niego zadowolona? Czy fajnie się prowadzi? Czy jest lekki?
Czy kupowałas go w sklepie czy przez net? Może masz jakis adres strony gdzie można pooglądać i kupić taki wózek?
Przepraszam że tak zasypałam Cię pytaniami ale będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
Z góry dziękuję
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 09:34   #17
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Kasika radzila bym Ci kupic wozek z Gondola bedzie wygodniej dla dziecka ale to tylko moje osobiste zdanie ja mam Graco Quatro DEluxe i nie jjestem z niego zadowolona ;/ nie moge sie juz doczekac zanim kupie nowy wizek. Ten jest jak czolg....
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 21:34   #18
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kasika Pokaż wiadomość
Aranko czy mogłabyś napisać ile kosztował twój wózek i czy jego nazwa to dokładnie: Graco Quatro Tour? Może ma jakiś jeszcze symbol?
Czy to jest wózek tzw. wielofunkcyjny czy 2 w 1??
Kurka, ja dopiero wdrażam się w ten temat i szczerze mówiąc niewiele jeszcze bna ten temat wiem.
W maju urodzi się moja Laura i szczerze mówiąc kompletnie nie wiem jaki wózek kupić. Ten twój podoba mi się...
Czy jestes z niego zadowolona? Czy fajnie się prowadzi? Czy jest lekki?
Czy kupowałas go w sklepie czy przez net? Może masz jakis adres strony gdzie można pooglądać i kupić taki wózek?
Przepraszam że tak zasypałam Cię pytaniami ale będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
Z góry dziękuję


Kupiłam ten wózeczek na Allegro. Jego kolorystyka nie jest dostępna w Polsce - sprzedawca nazywał się camel31-super człowiek! Według mnie prowadzi się bardzo leciutko. Nie jest to wersja De Luxe....to zwykła Quatro Tour)bez zegarów i dodatkowej osłony budki).

Tutaj jest w fajnych kolorkach :
http://www.allegro.pl/item171628142_...a_zobacz_.html
u tego sprzedawcy co podałam linka widziałam też śliczny czarno-różowy - bombowo wyglądał! Ja naprawdę jestem z tego wózeczka bardzo zadowolona. Jedyny minus jaki do tej pory zauważyłam to to, że jak jest błoto to trochę chlapie mi na koszyk i zawartość...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło

Edytowane przez Aranka
Czas edycji: 2011-02-03 o 20:27
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 08:04   #19
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Dziekuje za odpowiedzi

Aranko dziki za linka Ale mam pytanie - bo te link to jest do wózka spacerówki - tak przynajmniej jest tam napisane - czy taki wózek nadaje się dla noworodka??

Kurka, ja jestem zielona zupełnie w tym temacie...

wklejam tu kilka linków - może doradzicie mi czy te wózki z podanych linków są ok?

http://www.allegro.pl/item170729986_...xe_allure.html
http://www.allegro.pl/item170753342_...dzo_dobry.html
http://www.allegro.pl/item169685884_...ny_okazja.html

Będę wdzięczna za każdą opinię, dobrą radę i wskazówkę Czytam i czytam o tych wózkach i mam już mętlik w głowie - nie wiem na co się zdecydować?? Wózki GRACO podobają mi się wizualnie, ale wiadomo że nie o to chodzi - ale o to żeby małej było w nim wygodnie

Z góry Wam wszystkim ślicznie dziękuję i pozdrawiam
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 10:15   #20
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kasika Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi

Aranko dziki za linka Ale mam pytanie - bo te link to jest do wózka spacerówki - tak przynajmniej jest tam napisane - czy taki wózek nadaje się dla noworodka??

Kurka, ja jestem zielona zupełnie w tym temacie...

wklejam tu kilka linków - może doradzicie mi czy te wózki z podanych linków są ok?

http://www.allegro.pl/item170729986_...xe_allure.html
http://www.allegro.pl/item170753342_...dzo_dobry.html
http://www.allegro.pl/item169685884_...ny_okazja.html

Będę wdzięczna za każdą opinię, dobrą radę i wskazówkę Czytam i czytam o tych wózkach i mam już mętlik w głowie - nie wiem na co się zdecydować?? Wózki GRACO podobają mi się wizualnie, ale wiadomo że nie o to chodzi - ale o to żeby małej było w nim wygodnie

Z góry Wam wszystkim ślicznie dziękuję i pozdrawiam


Zdecydowanie polecam pierwszy typ - Allure! ma nosidło dla noworodka, śliczny, nieblaknący kolorek i oryginalną folię, która w sklepie kosztuje ponad 80zł! Ten drugi jest niby lepszy model ale koleżanka ma ten kolorek i tapicerka wygląda jakby spłowiała! A ten trzeci odradzam - fakt z USA, prawie nówka ale bez nosidła dla maleństwa i innych elementów co w Allure.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło

Edytowane przez Aranka
Czas edycji: 2011-02-03 o 20:28
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 19:43   #21
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

hmm, będe musiała się zastanowić...
Kolorek rzeczywiście jest fajny i wogóle wygląda na niezniszczony no i te dodatki

Mam jeszcze prośbę - czy mogłabyś rzucić okiem na ten wózek GRACO VIVO - cena bardzo atrakcyjna - ale czy będzie dobry i wygodny dla maluszka??

http://www.allegro.pl/item170325476_...c_gratis_.html

Pozdrawiam
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 13:50   #22
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kasika Pokaż wiadomość
hmm, będe musiała się zastanowić...
Kolorek rzeczywiście jest fajny i wogóle wygląda na niezniszczony no i te dodatki

Mam jeszcze prośbę - czy mogłabyś rzucić okiem na ten wózek GRACO VIVO - cena bardzo atrakcyjna - ale czy będzie dobry i wygodny dla maluszka??

http://www.allegro.pl/item170325476_...c_gratis_.html

Pozdrawiam

Graco Vivo to następca mojego Quatro Tour - różni się jedynie ramą (co widac w aukcji Vivo przy zdjęciu koloru Retro jest model Quatro de Luxe mający tę samą rame co mój). Od Quatro de Luxe różni się tylko tym, że nie ma zegarów za to ma regulowana wysokość rączki...Gabarytowo jest taki sam! Najlepiej jak sama podejdziesz do jakiegoś sklepu z wózkami i sobie pojeżdzisz takim modelem, spróbujesz złożyć go. Wtedy będziesz wiedziałą czy na żywo Graco ci odpowiada. Ja tak zrobiłam u siebie w sklepie ale zamówiłam na Allegro bo zaoszczędziłam w ten sposób aż 400zł!
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 08:10   #23
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
Graco Vivo to następca mojego Quatro Tour - różni się jedynie ramą (co widac w aukcji Vivo przy zdjęciu koloru Retro jest model Quatro de Luxe mający tę samą rame co mój). Od Quatro de Luxe różni się tylko tym, że nie ma zegarów za to ma regulowana wysokość rączki...Gabarytowo jest taki sam! Najlepiej jak sama podejdziesz do jakiegoś sklepu z wózkami i sobie pojeżdzisz takim modelem, spróbujesz złożyć go. Wtedy będziesz wiedziałą czy na żywo Graco ci odpowiada. Ja tak zrobiłam u siebie w sklepie ale zamówiłam na Allegro bo zaoszczędziłam w ten sposób aż 400zł!
Dziękuję ślicznie za odpowiedź Aranko

Ten wózek GRACO VIVO ma naprawdę atrakcyjną cenę w porównaniu do innych - matrtwi mnie tylko jedno. Zadałam sprzedającemu pytanie z czego sa wykonane koła i odpowiedział że z plastiku - a wszędzie odradzają kółka plastikowe...

Ech, z tymi wózkami to rze to rzeczywiście tamat rzeka. Muszę wybrać się do jakiegoś większego miasta i zobaczyć "na żywo" taki wóze i wtedy pewnie wszystko się oaże

Pozdrawiam cieplutko
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 10:13   #24
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

My mamy taki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 177090410.jpg (15,0 KB, 561 załadowań)
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 10:42   #25
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Witam!
szukam dobrej "parasolki"
może ktoś coś wie z doświadczenia o coneco solar?
a i o chicco ct 4 lub ct 5?
a graco mojo?
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 09:11   #26
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Te wozeczki sa calkiem ciekawe

http://www.allegro.pl/item180843325_...premiera_.html


mi podobal sie tan ale nie jest za tani ;/

http://www.allegro.pl/item180842336_...premiera_.html
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 09:20   #27
linijka
Rozeznanie
 
Avatar linijka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 833
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
Witam!
szukam dobrej "parasolki"
może ktoś coś wie z doświadczenia o coneco solar?
a i o chicco ct 4 lub ct 5?
a graco mojo?
Mamy od niedawna coneco solar i jestem bardzo zadowolona. Przeszlismy na niego z ciężkiej Taco Natalia i różnica ogromna. Lekko się prowadzi, rozkłada się do pozycji leżącej, Młody zachwycony, bo w koncu świat ogląda. Cena dość niska, bo w sklepie zapłaciłam za niego 610 zł. Tylko to nie jest taka typowa parasolka bo waży 10kg, ale dzięki temu, myślę, jest dość stabilny. Jak masz jakieś konkretne pytania, to chętnie odpowiem.
linijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 06:33   #28
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Witam!
dzieki za odpowiedzi
jeszcze tylko jedno: czy w coneco rączka jest regulowana? w sklepie zapomniałam zapytac a ja jestem niska natomiast TŻ jest wysoki i to by nam ułatwiło. Obecnie tez mam - tako natalia i jestem zadowolona, mała ma dopiero 10 m ale potrzebny jest nam wózek alternatywa na wyjazdy - mały do samochodu. Obecny jest ogromny po złozeniu.
pozdrawiam
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 08:17   #29
linijka
Rozeznanie
 
Avatar linijka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 833
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Niestety rączka nie jest regulowana Też jestem niska i rączki są na wysokości mojego brzucha, mąż ma ok 1,75m i tez swobodnie mu sie prowadzi. Wogóle prowadzi sie swietnie, swobodnie. Z Taco też byłam bardzo zadowolona, a zmienilismy wózek, bo często wyjeżdżamy i wtedy nic poza Natalią do bagażnika sie nie mieściło.
linijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 09:09   #30
PREEMIERKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 21
Exclamation Wózek Astro Abc Design

Cześc Dziewczyny!!!

Jestem w 36 tygodniu ciąży i na etapie szukania wózka dla mojego dzidziusia. Zainteresował mnie wózek Astro Abc Design wszystko mi się w nim podoba ale niestety ma jedną wadę spacerówka nie rozkłada się na płasko. Czy to ma jakieś znaczenie dla dziecka? A może któras z Was jest posiadaczką takiego wózka?
Bardzo proszę o opinię ....
Pozdrawiam
PREEMIERKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-27 09:24:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.