Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-07, 17:21   #4441
_littleone
Raczkowanie
 
Avatar _littleone
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 380
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
No to się rozumiemy zdecydowanie! My mieliśmy we wrześniu

W ogóle jak Cię tu czasem czytam to mam wrażenie, że jesteś mną
_littleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-07, 17:47   #4442
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Ja akurat lubię lato, ale nie w miescie. W Warszawie latem jest ścianą gorąca nie do wytrzymania 🥵. My w mieszkaniu mamy w lecie całe dnie w okolicach 30 stopni (5 piętro) a u moich rodziców w domu jednorodzinnym 23 stopnie

Na dworze skwar a mi się zatoki zaczęły odzywac 🤷☠♀️ jakim cudem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-07, 17:51   #4443
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Ja też kocham ciepełko, ale dzisiaj jest wybitnie duszno. O, takie 30 stopni z lekkim wiaterkiem ️ Tż za to jest zimnolubny. W lecie nie chce się nawet przytulić. Dzisiaj mi powiedział, że naruszam jego komfort cieplny

Mam 21dc, zaczęły mnie boleć piersi i brzuch. Pewnie jak zwykle nic z tego :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-07, 18:18   #4444
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dla mnie super temperatura to 24/25 stopni, a dzisiaj było ponad 30 nie można było posiedzieć na zewnątrz. Jeszcze mamy sypialnie na poddaszu i jak skończymy rozbudowę to będzie pokój Leosia, więc trzeba będzie kiedyś nad klima pomyśleć ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-07, 18:39   #4445
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Ja też kocham ciepełko, ale dzisiaj jest wybitnie duszno. O, takie 30 stopni z lekkim wiaterkiem ️ Tż za to jest zimnolubny. W lecie nie chce się nawet przytulić. Dzisiaj mi powiedział, że naruszam jego komfort cieplny

Mam 21dc, zaczęły mnie boleć piersi i brzuch. Pewnie jak zwykle nic z tego :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej nic nie myśleć. Po prostu poczekaj. Zobacz jak to u mnie było,też od 21dc miałam bolesne piersi,że niby na okres A tu niespodzianka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-07, 20:26   #4446
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Hello w pierwszym dniu cyklu. Spodziewałam się jutro albo w niedzielę, tymczasem zostałam zaskoczona w pracy już dzisiaj. Przynajmniej w końcu mnie piersi nie bolą. A cykle ewidentnie skróciły mi się odkąd biorę metforminę, bo to już szósty z kolei poniżej 30 dni

Zastanawiam się, czy perspektywa naszych starań nie przesunie się o cholera wie ile. Otóż - TŻ zmienia pracę. Wczoraj był na rozmowie, dzisiaj dostał ofertę z uwzględnieniem jego warunków. Od początku grudnia będzie w nowej firmie, chyba że w obecnej zgodzą się na skrócenie wypowiedzenia albo rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-07, 21:03   #4447
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dla mnie super temperatura to 24/25 stopni, a dzisiaj było ponad 30 nie można było posiedzieć na zewnątrz. Jeszcze mamy sypialnie na poddaszu i jak skończymy rozbudowę to będzie pokój Leosia, więc trzeba będzie kiedyś nad klima pomyśleć ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooooooo to to to to czytasz w moich myślach Kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-07, 21:04   #4448
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Hello w pierwszym dniu cyklu. Spodziewałam się jutro albo w niedzielę, tymczasem zostałam zaskoczona w pracy już dzisiaj. Przynajmniej w końcu mnie piersi nie bolą. A cykle ewidentnie skróciły mi się odkąd biorę metforminę, bo to już szósty z kolei poniżej 30 dni

Zastanawiam się, czy perspektywa naszych starań nie przesunie się o cholera wie ile. Otóż - TŻ zmienia pracę. Wczoraj był na rozmowie, dzisiaj dostał ofertę z uwzględnieniem jego warunków. Od początku grudnia będzie w nowej firmie, chyba że w obecnej zgodzą się na skrócenie wypowiedzenia albo rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.
Hmm a czemu zmiana pracy Tz-ta miałaby pokrzyżować Wasze plany powiększania rodziny? Chcecie przeczekać okres próbny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-07, 21:07   #4449
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Hello w pierwszym dniu cyklu. Spodziewałam się jutro albo w niedzielę, tymczasem zostałam zaskoczona w pracy już dzisiaj. Przynajmniej w końcu mnie piersi nie bolą. A cykle ewidentnie skróciły mi się odkąd biorę metforminę, bo to już szósty z kolei poniżej 30 dni

Zastanawiam się, czy perspektywa naszych starań nie przesunie się o cholera wie ile. Otóż - TŻ zmienia pracę. Wczoraj był na rozmowie, dzisiaj dostał ofertę z uwzględnieniem jego warunków. Od początku grudnia będzie w nowej firmie, chyba że w obecnej zgodzą się na skrócenie wypowiedzenia albo rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.
Ooooooo no to cykle super mini mocne kciukasy za powodzenie sytuacji TŻa aby było po Waszej myśli jak najszybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Lepiej nic nie myśleć. Po prostu poczekaj. Zobacz jak to u mnie było,też od 21dc miałam bolesne piersi,że niby na okres A tu niespodzianka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. I ja myślę, że Dzidzia wszystko u Was zmieni na lepsze. Faceci ogólnie dojrzewają po 40-tce. Fsiu bzdziu a jak jest Fasolcia to mądrzeją bo nie tylko świat kobiety się zmienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-07, 21:17   #4450
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Hmm a czemu zmiana pracy Tz-ta miałaby pokrzyżować Wasze plany powiększania rodziny? Chcecie przeczekać okres próbny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak go znam, to tak będzie chciał zrobić ("bo nie wiadomo, co będzie"). Ale zobaczymy.

Ogólnie zmienia na lepsze warunki, więc narzekać nie będę na sam fakt zmiany
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-07, 21:24   #4451
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Theali, to powiem tak, młoda jesteś, tych kilka miesięcy to nie wieczność, a warunki też są ważne tylko jeśli się okaże, że tak będzie, to nie opuszczaj nas .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-07, 21:26   #4452
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Theali, to powiem tak, młoda jesteś, tych kilka miesięcy to nie wieczność, a warunki też są ważne tylko jeśli się okaże, że tak będzie, to nie opuszczaj nas .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdzie się nie wybieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-07, 21:30   #4453
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Nigdzie się nie wybieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie to pomimo starań to możemy tu spędzić tyle czasu ile Ty bez starań 🤪
Wybacz, ale tak dziś pomyslalam, że już po owu i tak czuje, że nic z tego i że w sumie to może nam się zejść zanim zaskoczy 🤦♀️więc się chyba tu rozsiade na dobre 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-07, 22:25   #4454
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Hello w pierwszym dniu cyklu. Spodziewałam się jutro albo w niedzielę, tymczasem zostałam zaskoczona w pracy już dzisiaj. Przynajmniej w końcu mnie piersi nie bolą. A cykle ewidentnie skróciły mi się odkąd biorę metforminę, bo to już szósty z kolei poniżej 30 dni

Zastanawiam się, czy perspektywa naszych starań nie przesunie się o cholera wie ile. Otóż - TŻ zmienia pracę. Wczoraj był na rozmowie, dzisiaj dostał ofertę z uwzględnieniem jego warunków. Od początku grudnia będzie w nowej firmie, chyba że w obecnej zgodzą się na skrócenie wypowiedzenia albo rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.
A ja odkąd biorę metformine to cykle mam dłuższe o 5 dni, ale bardzo możliwe że to tylko przypadek, poza tym biorę ją dopiero od trzech miesięcy

Mnie piersi i jajniki bolą już bardzo, okres chyba tuż za rogiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-08, 06:34   #4455
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cześć Moje małe Leosiatko kończy dzisiaj 1.5 roku ️ kiedy to zlecialo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-08, 07:27   #4456
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dzień dobry w sobotni poranek 🐝🦋

Theali super , może właśnie Tż ma jeszcze zmienić na lepsza , a później raz dwa bobasek a będziecie zawsze mieli lepiej finansowo 👍🏻A wiadomo pieniążki się przydadzą. U mnie 6dc. W tym mc . Nie będziemy myśleć, mega na luzie ale nie przerywamy starań . Ojciec o którego ostanio byliśmy był super ❤️ Tak w skrócie powiedział ze dla nas spowiedź tylko jedna 1,2 dni przed ślubem bo mi chłop i tak więcej nie wyrzyna bo wiadomo już się rozbestwilismu jak tak mieszkamy już razem :P jak powiedzieliśmy ze chcemy ta wcześniejsza tez powiedział ze nie ma problemu jak wytrzymamy np. 2 tyg bez to będzie super itp.itd . A nawet te 2 tyg 3 tyg. postu jest po moich dniach płodnych także . Ale i tak coś czuje ze jak zajdę to po wrześniu ;P



Miłego weekendu dla wszystkich ❤️

I spełnienia dla każdej o czym marzy , trzymam kciuki 💐🥳
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-08, 08:39   #4457
Aliczee
Raczkowanie
 
Avatar Aliczee
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 374
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
W ogóle jak Cię tu czasem czytam to mam wrażenie, że jesteś mną
Hahaha


Theali - piąteczka, u mnie dziś 1 dc. Wiedziałam, że ze starań w lipcu nici, więc cieszę się, że okres przyszedł dziś (cykl trwał 29 dni), może Duphaston pomógł albo wczorajsze wieczorne wyjście trochę wywołało w każdym razie najwyraźniej owulacji nie było.
Aliczee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-08, 08:57   #4458
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
A ja odkąd biorę metformine to cykle mam dłuższe o 5 dni, ale bardzo możliwe że to tylko przypadek, poza tym biorę ją dopiero od trzech miesięcy

Mnie piersi i jajniki bolą już bardzo, okres chyba tuż za rogiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam głównie 30-32, czasem 29, a pojedyncze się trafiały 35-36. A przez pół roku brania metforminy: 29, 29, 27, 29, 29, 27. To nie wygląda na przypadek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-08, 11:43   #4459
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dziewczyny trzymam za Was kciuki żebyście niedługo dołączyły do naszego forum mam z kwietnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-08, 11:47   #4460
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Od kilku dni mam nudności. Dziś czuję się tak beznadziejnie, że musiałam wziąć uż w pracy, bo nie wiem czy nie zwymiotowałabym na środku sklepu. :/

Lubię takich życiowych duchownych ️ Ja raczej nie jestem wierzącą, ale na naukach mieliśmy takiego księdza, że było naprawdę przyjemnie. U spowiedzi przed ślubem byłam u takiego księdza, że porozmawialiśmy o życiu i wręcz się popłakałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-08, 21:40   #4461
Izamirabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 181
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dziewczyny, czy jednorazowe brązowe plamienie to powód do niepokoju? 22 dzień cyklu (cykle 32dni), cytologia niecały rok temu II grupa, pełne badanie gin pod koniec czerwca prawidłowe
Izamirabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 07:40   #4462
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dzień dobry w niedzielę korzystam póki trochę chlodniej bo dziś zapowiada się znów masakra, nie cierpię upałów
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 08:05   #4463
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Hejka u nas też ukrop straszny. Rano byłam z psem o 7 i już nie dało się oddychać. Miałam rację, że poprzedni cykl był bezowulacyjny, już mi się plamienie zaczyna, więc pewnie jutro @ przyjdzie. Czyli jakby co jestem kolejna z nadzieją na mamy majowe Może w końcu się uda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Izamirabela Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jednorazowe brązowe plamienie to powód do niepokoju? 22 dzień cyklu (cykle 32dni), cytologia niecały rok temu II grupa, pełne badanie gin pod koniec czerwca prawidłowe
Może być plamienie implantacyjne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez sherlook
Czas edycji: 2020-08-09 o 08:06
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 08:11   #4464
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dzień dobry! A ja cały czas czekam na @.. wczoraj straciłam prawie całego zęba, i to w dodatku jedynkę.. jestem załamana 🥺 jutro będę szukać dentysty który pomoże mi natychmiast...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 08:12   #4465
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dzień dobry 💐🐝🦋

Sherlook

Ja również w ogóle poprzedni cykl trwał 2 dni i był mega mega skąpy jakbym nie miała . Chyba było z nim coś nie tak pierwszy raz aż taki krótki i skąpy miałam . Może nie miało nawet możliwości się udać . Ten był normlany jak zawsze wiec może a nóż bez spiny , na luzie🥰 miłej spokojnej niedzieli 🦋

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Poprzedni @ Sorki nie cykl 🤪🤪🤪



👀👀Karo co się stało biedaku ?
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 08:36   #4466
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Izamirabela Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jednorazowe brązowe plamienie to powód do niepokoju? 22 dzień cyklu (cykle 32dni), cytologia niecały rok temu II grupa, pełne badanie gin pod koniec czerwca prawidłowe
Mój gin mówił, że może się tak zdarzyć i jeśli to tylko plamienie to się nie przejmować.

Nie mogę się doczekać piątku, wtedy chyba zrobię test. Cudów się nie spodziewam, ale chcę wiedzieć skąd te głupie objawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 08:59   #4467
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry 🦋

Sherlook

Ja również w ogóle poprzedni cykl trwał 2 dni i był mega mega skąpy jakbym nie miała . Chyba było z nim coś nie tak pierwszy raz aż taki krótki i skąpy miałam . Może nie miało nawet możliwości się udać . Ten był normlany jak zawsze wiec może a nóż bez spiny , na luzie🥰 miłej spokojnej niedzieli 🦋

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Poprzedni @ Sorki nie cykl 🤪🤪🤪



Karo co się stało biedaku ?
Mój ostatni @ też był wyjątkowo krótki i skąpy i trwał 1,5 dnia..
No właśnie jedynka skruszyła mi się bez powodu w zasadzie, podczas obiadu. Wszystko było z nią ok do tej pory, jedynie z 25 lat temu miałam usunięty kawałek kości w dziasle nad nią i może po tylu latach to jest efekt tego zabiegu.. moja przełożona znowu będzie obrażona, że będę brać wolne ale nie pójdę w takim stanie do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 11:30   #4468
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Mój gin mówił, że może się tak zdarzyć i jeśli to tylko plamienie to się nie przejmować.

Nie mogę się doczekać piątku, wtedy chyba zrobię test. Cudów się nie spodziewam, ale chcę wiedzieć skąd te głupie objawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak się dziś czujesz? Nam nadzieję,że dołączysz do nas na forum mam z kwietnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 11:39   #4469
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
A jak się dziś czujesz? Nam nadzieję,że dołączysz do nas na forum mam z kwietnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nic nie jem to mi niedobrze, jak zjem to przez 10 minut jest ok
Nie miałabym nic przeciwko, zawsze chciałam mieć wiosenne dziecko ale jeszcze wstrzymam się z testem, mam dopiero 23dc, więc objawy byłyby bez sensu, bo musiałabym je mieć od samej owilacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 12:11   #4470
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Jak nic nie jem to mi niedobrze, jak zjem to przez 10 minut jest ok
Nie miałabym nic przeciwko, zawsze chciałam mieć wiosenne dziecko ale jeszcze wstrzymam się z testem, mam dopiero 23dc, więc objawy byłyby bez sensu, bo musiałabym je mieć od samej owilacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi od 4 dni było niedobrze. Aż pojawiło się plamienie przed @ i od razu przeszło 🤣🤣🤣 Nasz organizm potrafi sobie dużo rzeczy wmówić.
Ale trzymam kciuki, żeby u ciebie był to objaw ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-20 08:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.