Nieudana plastyka powiek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-05, 03:10   #1
matyldk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 2

Nieudana plastyka powiek?


Hej!
Dokladnie tydzien temu przeszlam korekte powiek gornych. Niestety jestem zaniepokojona efektem - mam wrazenie ze zbyt duzo skory zostalo z nich usuniete i uzyskalam tzw sowie oko. Czy jest szansa ze w trakcie goejnia powieka zmiejszy sie? Zdaje sobie sprawe, ze wciaz widoczna blizna dodaje dodatkowej glebokosci oka i poteguje efekt, ale moim glownym prolemem jest zbyt duza szerokosc powieki przy otwartym oku.
matyldk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-05, 10:57   #2
Organa
Raczkowanie
 
Avatar Organa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 285
Dot.: Nieudana plastyka powiek?

Cytat:
Napisane przez matyldk Pokaż wiadomość
Hej!
Dokladnie tydzien temu przeszlam korekte powiek gornych. Niestety jestem zaniepokojona efektem - mam wrazenie ze zbyt duzo skory zostalo z nich usuniete i uzyskalam tzw sowie oko. Czy jest szansa ze w trakcie goejnia powieka zmiejszy sie? Zdaje sobie sprawe, ze wciaz widoczna blizna dodaje dodatkowej glebokosci oka i poteguje efekt, ale moim glownym prolemem jest zbyt duza szerokosc powieki przy otwartym oku.
Możliwe, a nawet bardzo możliwe, że jeszcze masz opuchliznę...
Organa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-06, 21:37   #3
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Nieudana plastyka powiek?

Hej! Spokojnie Ja jeszcze 2 miesiące po plastyce powiek górnych miałam obawy że coś poszło nie tak Zresztą jest tu gdzieś wątek, w którym o tym pisałam. Obecnie jestem prawie 5 miesięcy po operacji i efekt jest spektakularny Jest minimalna asymetria, ale tylko ja ją dostrzegam. Poza tym tak naprawdę większość z nas ją ma, a ja teraz prawie u każdego to widzę bo przez parę miesięcy byłam przeczulona na tym punkcie
Jesteś dopiero tydzień po, jeszcze dużo się będzie zmieniać.
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-07, 11:41   #4
matyldk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudana plastyka powiek?

Hej,
faktycznie oko sie zmienia, nawet w tak krotkim czasie jak dwa zauwazam roznice
Jest troche lepiej, natomiast u mnie glownym problemem jest anatomia - mam bardzo blisko ustuowana kosc przez co po usunieciu skory (a bylo jej bardzo duzo) moje oczy staly sie okragle, tzw pray eyes.
Na szczescie po zamontowaniu nici liftingujacych moge wrocic do swoich dawnych migdalowych.

Niemniej dzieki za odpowiedz, bardzo podnosi na duchu!
matyldk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-01, 13:49   #5
Angelika8787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudana plastyka powiek?

Hej

Jestem 2 tyg po plastyce powiek i mam dokładnie to samo wrażenie . Jakby zostało wycięte za dużo skory i oczy wyglądają gorzej . Takie sowie oczy .czy u Ciebie jest Lepiej?

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Czy tez miałaś wrażenie takiego sowiego oka . Wyglądam przez to starzej jestem załamana . Jestem 2 tyg po plastyce .
Angelika8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-18, 22:12   #6
lidtab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudana plastyka powiek?

Witam, mój zabieg na powieki górne nie zakończył się zbyt dobrze. Miałam zabieg robiony w lipcu 2019 roku i poprawka lewego oka w lutym 2020 (poprawka z powodu krzywego nacięcia powieki). Poprawka zamiast poprawić sytuację niestety ją pogorszyła. Teraz lewe oko jest bardziej okrągłe, a prawe w kształcie migdała. Widoczna asymetria. Po dwóch latach od zabiegu stwierdziłam znaczne pogorszenie się wzroku w oku lewym, a miesiąc temu okulista zdiagnozował początek zaćmy. Poprawka zrobiona przez lekarza spowodowała zbyt duże usunięcie skóry (lekarz ja wyciął, żeby wyprostować poprzednie krzywe nacięcie), powieka niestety nie domyka się poprawnie i nie chroni oka przez co nastąpiło pogorszenie wzroku. Czeka mnie teraz prawdopodobnie wymiana soczewki w lewym oku.
lidtab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-26, 21:41   #7
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Nieudana plastyka powiek?

Cytat:
Napisane przez Angelika8787 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem 2 tyg po plastyce powiek i mam dokładnie to samo wrażenie . Jakby zostało wycięte za dużo skory i oczy wyglądają gorzej . Takie sowie oczy .czy u Ciebie jest Lepiej?

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Czy tez miałaś wrażenie takiego sowiego oka . Wyglądam przez to starzej jestem załamana . Jestem 2 tyg po plastyce .

Ja też tak miałam przez jakiś czas, ale potem oczy wróciły do migdałowego kształtu, więc może to też kwestia czasu, by obrzęk zszedł i blizny się wygoiły? Jestem już prawie rok po, nie jest idealnie i jest minimalna asymetria (wynikająca z anatomii, a nie z zabiegu, lekarz mnie uprzedzał, poza tym botoksem w czoło można to trochę wyrównywać), ale absolutnie nie żałuję. To była bardzo dobra decyzja i jak patrzę na swoje zdjęcia sprzed zabiegu to zmiana jest niesamowita, na plus oczywiście
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-26 22:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.