SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Która szkoła Waszym zdaniem jest lepsza?
Szkoła Marzeny Daleckiej 0 0%
AP Edukacja 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-30, 19:16   #1261
Katusa99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Question Technik usług kosmetycznych- pomocy.

Witajcie,
jestem tu nowa i nie bardzo znam zasady, dlatego napiszę prosto z mostu. Pragnę rozpocząć naukę na technika usług kosmetycznych. Nie wiem jeszcze gdzie, ani jak, ale mam pewne obawy. Interesuje się zdobieniem paznokci, bardzo to lubię i czuję,że to jest to,co chciałabym robić w życiu. Bardzo się jednak boję nie mam pojęcia jak to wygląda i jaki jest poziom nauki. Czy dużo się trzeba uczyć? Czy są to trudne rzeczy? Czy końcowy egzamin jest trudny, jak wygląda i czy można go poprawiać? Czy są tam jakieś akademiki dla techników, czy trzeba szukać samemu? Jestem aktualnie na bio-chemie, ale chemii nie lubię. Czy dużo jej tam jest? Proszę uspokójcie mnie bo zaczynam panikować.
Katusa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 08:04   #1262
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Technik usług kosmetycznych- pomocy.

Nie byłam w technikum, ale jeśli widzisz się w kosmetyce, a i tak musisz iść do jakiejś szkoły, to czemu nie. Lepiej to, niż robić kierunek, który cię nie interesuje. A później i tak się nie obejdziesz bez szkoleń zawodowych. Przerabiałam ten temat i wiem, jak to wygląda. W sumie zrobiłam kilka szkoleń w Beauty Lux. To oni mnie przygotowali do pracy.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 15:51   #1263
leBlanc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 39
kurs wizazu Rzeszów

Witam, którą szkole wizazu polecacie Teb czy Żak?
leBlanc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 19:48   #1264
e084165bebb3d329fade890e50a1a9a2740cc188_62c3712f6e731
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Szkolenie dla nie-pasjonatów w stolicy

Cześć,
post dość nietypowy chyba na tym forum, bo przyznam, że makijaż mnie nie interesuje w ogóle, nudzi mnie strasznie i zapłaciłabym worek złotych monet dla tego, kto ogarnie temat za mnie.

No właśnie - i tu moje pytanie. Czy istnieje szkolenie/kurs/usługa, podczas której, której ktoś, kto jest większym pasjonatem w tym obszarze niż ja, dobierze mi kosmetyki, które będą pasować do mojej cery i kształtu twarzy oraz nauczy techniki robienia makijażu dziennego, tj. do pracy? Ew. jeszcze takiego wieczorowego, ale głównie chodzi mi o zwykły makijaż - nazwijmy to - biznesowy, im klasyczniejszy i ponadczasowy tym lepiej.

Czy ktoś może słyszał o takim kursie podstawowym w Warszawie?
Chciałabym spędzić nad tym tematem dzień, dwa lub cztery i nie musieć więcej o tym myśleć.
e084165bebb3d329fade890e50a1a9a2740cc188_62c3712f6e731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-01, 17:31   #1265
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Szkolenie dla nie-pasjonatów w stolicy

Mac - wszystkiego tego uczą. Można się umówić na lekcję indywidualną, można na warsztaty grupowe. Na jednym i drugim byłam wiele lat temu, fajnie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 09:45   #1266
e084165bebb3d329fade890e50a1a9a2740cc188_62c3712f6e731
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Szkolenie dla nie-pasjonatów w stolicy

A czy moge prosic jakis link do strony o tym szkoleniu?
e084165bebb3d329fade890e50a1a9a2740cc188_62c3712f6e731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 11:09   #1267
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Szkolenie dla nie-pasjonatów w stolicy

trzeba pytać w Macu, nie wiem, na stronie tego nie widzę. Ale info jest na pewno dostępne w salonach Maca, oni robią takie duże warsztaty co kilka miesięcy.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-09, 18:50   #1268
karmelbiszkoptowy
Przyczajenie
 
Avatar karmelbiszkoptowy
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3
Question Szkoła wizażu przyjazna mężczyznom

Drogie Panie,

Tak jak w temacie, niedawno zainteresowałem się sztuką wizażu. I po przerobieniu godzin filmików na yt odważyłem się pójść krok dalej i zapisać się na kurs wizażu. Byłem na pokazowej lekcji w jednej ze szkół, ale odniosłem wrażenie, że nie jest to miejsce przyjazne facetom, gdy dopytywałem o szczegóły czułem na sobie wyniosłe, lekceważące spojrzenia.
Myślałem o kursie online, ale wiem, że o wiele bardziej rozwinę się mając możliwość szkolić się pod bezpośrednim okiem ekspertów. Rozważałem też konsultacje indywidualne, ale zależy mi na nawiązaniu nowych znajomości i wkręceniu się w towarzystwo pasjonatów.

Dlatego chciałem Was prosić o poradę. Czy znacie jakieś dobre szkoły makeup'u, z przyjazną atmosferą i super prowadzącymi, gdzie faceci w grupach nie są traktowani jak kosmici?

Pracuję zdalnie i jestem mobilny, więc miasto nie ma znaczenia - chętnie poznam inne zakątki kraju jeśli szkoła będzie tego warta.

Czekam na Wasze sugestie i życzę miłego wieczoru!
__________________
Nie, nie guziczki! Nie moje lukrowane guziczki!
~Ciastek

Edytowane przez karmelbiszkoptowy
Czas edycji: 2018-11-10 o 17:20
karmelbiszkoptowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 11:49   #1269
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Szkoła wizażu przyjazna mężczyznom

Cytat:
Napisane przez karmelbiszkoptowy Pokaż wiadomość
Drogie Panie,

Tak jak w temacie, niedawno zainteresowałem się sztuką wizażu. I po przerobieniu godzin filmików na yt odważyłem się pójść krok dalej i zapisać się na kurs wizażu. Byłem na pokazowej lekcji w jednej ze szkół, ale odniosłem wrażenie, że nie jest to miejsce przyjazne facetom, gdy dopytywałem o szczegóły czułem na sobie wyniosłe, lekceważące spojrzenia.
Myślałem o kursie online, ale wiem, że o wiele bardziej rozwinę się mając możliwość szkolić się pod bezpośrednim okiem ekspertów. Rozważałem też konsultacje indywidualne, ale zależy mi na nawiązaniu nowych znajomości i wkręceniu się w towarzystwo pasjonatów.

Dlatego chciałem Was prosić o poradę. Czy znacie jakieś dobre szkoły makeup'u, z przyjazną atmosferą i super prowadzącymi?

Pracuję zdalnie i jestem mobilny, więc miasto nie ma znaczenia - chętnie poznam inne zakątki kraju jeśli szkoła będzie tego warta.

Czekam na Wasze sugestie i życzę miłego wieczoru!
Zapytaj w tym wątku.

Możesz też zajrzeć tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7028&page=88
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 16:14   #1270
odin1388
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 2
kurs na codzienny makijaż

Dzień dobry,

Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego kursu makijażu. Nie dla siebie ale dla żony jako prezent.
Nie chciałbym kursu przygotowującego do zawodu czy zdobycia certyfikatu. Chciałbym znaleźć kurs coś w rodzaju "od A do Z na co dzień". Wyobrażam sobie, że ktoś omówi jaki styl malowania stosować na konkretnej twarzy, kolory jakich używać żeby podkreślić to co trzeba, może jakieś codzienne triki, odpowiedni dobór produktów, narzędzi do makijażu itp.
Czy ktoś zna coś takiego w Warszawie? Z góry dziękuję za pomoc.

Tak.. szukałem w google ale głównie pojawiają się kursy dla profesjonalistów lub przyszłych makijażystek.
odin1388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 14:51   #1271
odin1388
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 2
Dot.: kurs na codzienny makijaż

Cytat:
Napisane przez CompactLool Pokaż wiadomość
dzięki, super Ci wyszło
Co niby super wyszło? To chyba nie jest pomocna odpowiedź na mój post?
odin1388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-10, 17:52   #1272
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: kurs na codzienny makijaż

Cytat:
Napisane przez odin1388 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego kursu makijażu. Nie dla siebie ale dla żony jako prezent.
Nie chciałbym kursu przygotowującego do zawodu czy zdobycia certyfikatu. Chciałbym znaleźć kurs coś w rodzaju "od A do Z na co dzień". Wyobrażam sobie, że ktoś omówi jaki styl malowania stosować na konkretnej twarzy, kolory jakich używać żeby podkreślić to co trzeba, może jakieś codzienne triki, odpowiedni dobór produktów, narzędzi do makijażu itp.
Czy ktoś zna coś takiego w Warszawie? Z góry dziękuję za pomoc.

Tak.. szukałem w google ale głównie pojawiają się kursy dla profesjonalistów lub przyszłych makijażystek.
Mnie przychodzą do głowy jedynie warsztaty organizowane przez firmę MAC. Najlepiej podejść do któregoś ze stacjonarnych salonów i popytać o zasady, terminy i ceny. Kojarzę, że organizowali takie kursy tematyczne (np. makijaż oczu/twarzy), ale może są i bardziej kompleksowe warsztaty
Wydaje mi się też, że i wśród osób, które zajmują się zawodowo wizażem, można podpytać o jakiś indywidualny kurs dla jednej osoby .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 23:37   #1273
Martynaaa26
M.
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Ważne!

Hej, mam nadzieję że znajdę tutaj odpowiedź na moje pytanie!
Aktualnie jestem w klasie maturalnej (profil biol-chem) i nadszedł ten czas kiedy muszę podjąć decyzje co chcę robić dalej. Od naprawdę dłuższego czasu planowałam pójść na studia związane z fotografią, ale większość osób uważa to za głupi pomysł :/ Natomiast niedawno zaczęłam interesować się wizażem; w ten oto sposób natknęłam się na szkołę PRO MAKE UP ARTIST ( w której po ukończeniu nauki mogę przystąpić do egzaminu czeladniczego i uzyskać państwowy tytuł Wizażystki-Stylistki) i MAKE UP STAR (szkoła policealna)
Jak myślicie, która opcja będzie najlepsza?
Martynaaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 06:48   #1274
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Ważne!

Cytat:
Napisane przez Martynaaa26 Pokaż wiadomość
Hej, mam nadzieję że znajdę tutaj odpowiedź na moje pytanie!
Aktualnie jestem w klasie maturalnej (profil biol-chem) i nadszedł ten czas kiedy muszę podjąć decyzje co chcę robić dalej. Od naprawdę dłuższego czasu planowałam pójść na studia związane z fotografią, ale większość osób uważa to za głupi pomysł :/ Natomiast niedawno zaczęłam interesować się wizażem; w ten oto sposób natknęłam się na szkołę PRO MAKE UP ARTIST ( w której po ukończeniu nauki mogę przystąpić do egzaminu czeladniczego i uzyskać państwowy tytuł Wizażystki-Stylistki) i MAKE UP STAR (szkoła policealna)
Jak myślicie, która opcja będzie najlepsza?
przenosze do zbiorczego wątku
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 12:07   #1275
jumiv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy

Oo super info, a czy korzystałaś już z niej? jak z treściami i jakością video? Ja nie słyszałam o tym, ale teraz weszłam i wydaje się bardzo fajna
jumiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 12:13   #1276
jumiv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy

fajnie, to czekam na info, też pomyślę, czy się nie zarejestrować i spróbować czy będzie mi opowiadało
jumiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 15:45   #1277
Yumimadoka
Przyczajenie
 
Avatar Yumimadoka
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 1
Dot.: Aesthetic Lublin

Cytat:
Napisane przez nowajakarolcia0607 Pokaż wiadomość
Witam zakładam ten wątek gdyż nie można dodać opinii nigdzie o szkole makijażu wymienionej wyżej a bardzo bym.chciała by Panie które szkolą się w niej dodały tu swoje opinie i.odczucia
Witam Post jak widzę został napisany baaardzo dawno temu. Ale co do szkoły Aesthetic w Lublinie, ja skończyłam ją w tym roku Robiłam w trybie online, co było w moim przypadku naprawdę świetną opcją. Gdyby nie ta szkoła, nie miałabym możliwości nauczyć się tylu rzeczy w ciągu roku w dodatku z domu. Czesne jest dość niewielkie, bo kosmetyki kupujemy sobie sami, można pracować na własnych lub kupować to, co szkoła poleca.
Przede wszystkim uczyliśmy się od podstaw, bo idąc do szkoły było założenie, że wszystkie startujemy od zera, i bardzo dobrze, bo naprawdę całkowitych podstaw od razu się nauczyliśmy wszyscy i startowaliśmy z pierwszymi makijażami na tym samym poziomie. Ogólnie makijaze jakie wykonywalismy były: wieczorowe, dzienne, ślubne, dla kobiet dojrzałych, dla cer problemowych, były fotograficzne, biżuteryjne... Poza tym mieliśmy od podstaw do zaawansowanych technik, ja np. kończyłam specjalizację charakteryzatorską Ogólnie zajęcia obejmowały: wizaż w teorii i praktyce, stylizacja, rysunek, podstawy stylizacji fryzur, florystyka, angielski zawodowy (jak ktoś nie umie nic, to spokojnie, poradzi sobie, bo fajnie wszystko jest wytłumaczone), podstawy pielęgnacji i fotografii. Ogólnie osobiście jestem zadowolona ze szkoły, można otrzymać dostęp czasem do masy kursów, masa pdfów z materiałami do nauki. Zadania są, ale na spokojnie, wszystko do ogarnięcia
No i czasem zdarzy sie miła niespodzianka, ja np. jako uczennica miałam okazję pod skrzydłami szkoły uczestniczyć w spektaklu teatralnym i wykonywać charakteryzację
Ogólnie, na próbę warto chociażby jakiś kurs kupić sobie, aby sprawdzić, czy ten tryb zajęć nam pasuje
Aaa i zajęcia są zapisywane, nic nie przepada, jak nie jest się na żywo
Yumimadoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-22 15:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.