Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-07-09, 10:12   #3691
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Przepraszam, zdjęcia załadowały się bokiem, czyli od lewej: Ilia Tavaura, Rare Beauty 170W, Smashox Halo light, Diora Baskstage 1W. Pokazałam też rękę z lekko wklepanymi podkładami, jak wtapiają się w skórę.
Mam nadzieję, że trochę pomogłam.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 12:13   #3692
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Przepraszam, zdjęcia załadowały się bokiem, czyli od lewej: Ilia Tavaura, Rare Beauty 170W, Smashox Halo light, Diora Baskstage 1W. Pokazałam też rękę z lekko wklepanymi podkładami, jak wtapiają się w skórę.
Mam nadzieję, że trochę pomogłam.
Czyli ten Tavaura powinien byc dla mnie ok
A podkladu Rare nie biore-taki efekt uzyskam pewnie wieloma podkladami (mam sporo ktore mi pasuja zaaplikowane oszczednie wygladaja idealnie)
Kusi mnie tylko pedzel do podkladu, a na roze czekam az beda dostepne jasne kolory bo boje sie tych ciemniejszych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 12:48   #3693
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Z Rare beauty mam dwa róże w płynie: joy - pomarańczka i bliss - ładny różyk. Fajne są ale joy ma tak wściekły pigment, że wystarczy dosłownie tyci odrobinka by pokryć policzki, za pierwszym razem maźnęłam aplikatorem i ukazał mi się konkretny pomarańcz na twarzy musiałam doklepać podkładu bliss chyba ładniejszy, bardziej uniwersalny. Żałuję, że nie wzięłam tego w kremie. Choć jak kocham róż Fenty na razie najbardziej na świecie

Podkład Ilia zdecydowanie polecam, poczekam na Zalando ( ma wyjściowe ceny niższe niż Dougi) na jakąś promkę i na 100% coś tam kliknę np. korektor ( niestety ostatnio mieli trzy odcienie na krzyż!), puder, może pomadkę. I bazę, koniecznie musze dokupić bazę!

I jeżeli jesteśmy przy Zalando to polecę wam fajny produkt do konturowania: https://www.zalando.pl/ofra-sculptin...1e00d-o11.html

ma świetny odcień, idealnie neutralny, pieknie współpracuje z tym co jest pod spodem, nie ma w sobie nic ciepłego ale tez nie ma nic sinego jak np. Amber od Fenty.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 15:16   #3694
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Straszny kit z tym Rare Beauty.
W Złotych Tarasach mają tylko kilka kosmetyków na próbę. Sprawdzałam fluid kolor 210 N, okropny. Strasznie ciemny i wpadający w pomarańcz.
Róż w płynie Biss mocno napigmentowany, może robić plamy.
Chyba się już wyleczyłam.

Wzięłam próbkę podkładu MUFE Reboot i bardzo mi się podoba.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 17:45   #3695
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Wzięłam próbkę podkładu MUFE Reboot i bardzo mi się podoba.
Też go mam na liście
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 00:24   #3696
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do osob ktore zamawialy z oficjalnej strony Charlotte Tilbury, czy placilyscie jakies clo czy cos? Skad ida paczki? Bo wczoraj zamowilam kilka rzeczy i dzis mnie watpliwosci naszly

Jeśli zamawialas ze strony EU (a inaczej się raczej nie da, próbowałam, bo na angielskiej stronie jest paletka, której na EU nie ma:p) to nie ma opłat, paczka idzie z Holandii i przywozi DPD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Z Rare beauty mam dwa róże w płynie: joy - pomarańczka i bliss - ładny różyk. Fajne są ale joy ma tak wściekły pigment, że wystarczy dosłownie tyci odrobinka by pokryć policzki, za pierwszym razem maźnęłam aplikatorem i ukazał mi się konkretny pomarańcz na twarzy musiałam doklepać podkładu bliss chyba ładniejszy, bardziej uniwersalny. Żałuję, że nie wzięłam tego w kremie. Choć jak kocham róż Fenty na razie najbardziej na świecie

Podkład Ilia zdecydowanie polecam, poczekam na Zalando ( ma wyjściowe ceny niższe niż Dougi) na jakąś promkę i na 100% coś tam kliknę np. korektor ( niestety ostatnio mieli trzy odcienie na krzyż!), puder, może pomadkę. I bazę, koniecznie musze dokupić bazę!

I jeżeli jesteśmy przy Zalando to polecę wam fajny produkt do konturowania: https://www.zalando.pl/ofra-sculptin...1e00d-o11.html

ma świetny odcień, idealnie neutralny, pieknie współpracuje z tym co jest pod spodem, nie ma w sobie nic ciepłego ale tez nie ma nic sinego jak np. Amber od Fenty.

Mam ten sam zestaw róży z Rare tez mnie na początku przeraził ten Joy ale ładnie wyglada jak się nałoży mało (robię dosłownie 2 małe kropki aplikatorem) i fajnie się blenduje. Zaskoczył mnie, bo jak tylko przyszedł to myślałam, ze jednak zbyt napigmentowany dla mnie. Za to Bliss muszę nałożyć trochę więcej, smaruje tym aplikatorem po dłoni kilka razy i potem nabieram na gąbkę i tez wyglada super, tego koloru chyba nie da się przesadzić - dziś go miałam cały dzień na twarzy i wieczorem był tak samo widoczny jak rano. Jestem bardzo zadowolona z obydwu, po prostu Bliss będzie mniej wydajny, ale i tak nigdy jeszcze nie zuzylam różu do końca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 00:27   #3697
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Jeśli zamawialas ze strony EU (a inaczej się raczej nie da, próbowałam, bo na angielskiej stronie jest paletka, której na EU nie ma:p) to nie ma opłat, paczka idzie z Holandii i przywozi DPD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------




Mam ten sam zestaw róży z Rare tez mnie na początku przeraził ten Joy ale ładnie wyglada jak się nałoży mało (robię dosłownie 2 małe kropki aplikatorem) i fajnie się blenduje. Zaskoczył mnie, bo jak tylko przyszedł to myślałam, ze jednak zbyt napigmentowany dla mnie. Za to Bliss muszę nałożyć trochę więcej, smaruje tym aplikatorem po dłoni kilka razy i potem nabieram na gąbkę i tez wyglada super, tego koloru chyba nie da się przesadzić - dziś go miałam cały dzień na twarzy i wieczorem był tak samo widoczny jak rano. Jestem bardzo zadowolona z obydwu, po prostu Bliss będzie mniej wydajny, ale i tak nigdy jeszcze nie zuzylam różu do końca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzieki za odpowiedz . Kupowalam w eurasach i na Europe wiec mam nadzieje, ze dobrze kliknelam .
Edit: dostalam numer sledzenia i faktycznie idzie z Rotterdamu, uf.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2021-07-10 o 00:29
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-10, 12:32   #3698
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Jeśli zamawialas ze strony EU (a inaczej się raczej nie da, próbowałam, bo na angielskiej stronie jest paletka, której na EU nie ma:p) to nie ma opłat, paczka idzie z Holandii i przywozi DPD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------




Mam ten sam zestaw róży z Rare tez mnie na początku przeraził ten Joy ale ładnie wyglada jak się nałoży mało (robię dosłownie 2 małe kropki aplikatorem) i fajnie się blenduje. Zaskoczył mnie, bo jak tylko przyszedł to myślałam, ze jednak zbyt napigmentowany dla mnie. Za to Bliss muszę nałożyć trochę więcej, smaruje tym aplikatorem po dłoni kilka razy i potem nabieram na gąbkę i tez wyglada super, tego koloru chyba nie da się przesadzić - dziś go miałam cały dzień na twarzy i wieczorem był tak samo widoczny jak rano. Jestem bardzo zadowolona z obydwu, po prostu Bliss będzie mniej wydajny, ale i tak nigdy jeszcze nie zuzylam różu do końca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tez zamówiłam bliss
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 22:50   #3699
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Ja nie doczekalam sie Biss w Sephorze i zamowilam na Zalando Ilia podklad i roz w sztyfcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2021-07-10 o 22:52
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-11, 10:38   #3700
Chillbabyxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Hej! Jakoś wcześniej się tutaj nie udzielałam, ale może któraś z Was miała sytuację, gdzie podejrzewała, że zakupiony towar jest podróbką? Wiecie jak wygląda reklamacja w Sephorze?
Od dawna używam eyelinera z Too Faced, więc mam porównanie ze swoim poprzednim i to jest kompletnie inny produkt Już sam plastik tego pisaka jest inny w dotyku - jakby tańszy? A to co jest w środku to całkowity dramat - woda, lekko zabarwiona na czarno. Mój stary eyeliner robi idealną, cienką i czarną kreskę - ten nawet ciężko nazwać eyelinerem - to serio jakaś szara woda, rozlewająca się po skórze Jestem dosłownie w szoku

Edytowane przez Chillbabyxo
Czas edycji: 2021-07-11 o 10:43
Chillbabyxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-11, 11:31   #3701
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Chillbabyxo Pokaż wiadomość
Hej! Jakoś wcześniej się tutaj nie udzielałam, ale może któraś z Was miała sytuację, gdzie podejrzewała, że zakupiony towar jest podróbką? Wiecie jak wygląda reklamacja w Sephorze?
Od dawna używam eyelinera z Too Faced, więc mam porównanie ze swoim poprzednim i to jest kompletnie inny produkt Już sam plastik tego pisaka jest inny w dotyku - jakby tańszy? A to co jest w środku to całkowity dramat - woda, lekko zabarwiona na czarno. Mój stary eyeliner robi idealną, cienką i czarną kreskę - ten nawet ciężko nazwać eyelinerem - to serio jakaś szara woda, rozlewająca się po skórze Jestem dosłownie w szoku

Może jakiś stary, zleżały szajs Ci wcisnęli (albo ze zwrotów i ktoś przed Tobą wprowadził tam już swoje bakterie nie wiadomo kiedy), tak jak mi niedawno sześcioletni róż Sisleya.
Poszukaj kodu produkcji na pudełku i sprawdź tutaj:
http://checkcosmetic.net/
Oddaj to im i tyle.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-11, 11:53   #3702
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Chillbabyxo Pokaż wiadomość
Hej! Jakoś wcześniej się tutaj nie udzielałam, ale może któraś z Was miała sytuację, gdzie podejrzewała, że zakupiony towar jest podróbką? Wiecie jak wygląda reklamacja w Sephorze?
Od dawna używam eyelinera z Too Faced, więc mam porównanie ze swoim poprzednim i to jest kompletnie inny produkt Już sam plastik tego pisaka jest inny w dotyku - jakby tańszy? A to co jest w środku to całkowity dramat - woda, lekko zabarwiona na czarno. Mój stary eyeliner robi idealną, cienką i czarną kreskę - ten nawet ciężko nazwać eyelinerem - to serio jakaś szara woda, rozlewająca się po skórze Jestem dosłownie w szoku
Ktoś kto robił zwrot mógł wcisnąć podróbę (zamienić w sensie) a w Sephorze tego nie ogarnęli, nie wiadomo kto przyjmuje te zwroty i jak to u nich naprawdę wygląda

Nie odpuszczaj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-11, 13:36   #3703
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ktoś kto robił zwrot mógł wcisnąć podróbę (zamienić w sensie) a w Sephorze tego nie ogarnęli, nie wiadomo kto przyjmuje te zwroty i jak to u nich naprawdę wygląda

Nie odpuszczaj

A właśnie, taka możliwość też istnieje. Nie pomyślałam o tym.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-11, 14:28   #3704
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Moja kuzynka zamawiała ostatnio z Zalando markowe sneakersy za parę stów, a w pudełku były jakieś chińskie trampki niepodobne do niczego.
Nieuczciwi ludzie kupują markowe rzeczy, w terminie na odstąpienie od umowy odsyłają podróby i jak obsługa zwrotów jest mało czujna lub po prostu nie ma rozeznania, to te podróby rozsyłają potem do kolejnych klientów.
Mnie raz się zdarzyło dostać z Zalando używane spodnie - metkę miały, ale między udami materiał był zmechacony od chodzenia
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2021-07-11 o 14:30
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-11, 16:19   #3705
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Kupilam roz i podklad Ilia na Zalando przebieram nogami
A w Sephorze pedzel do podkladu Rare-spodobal mi sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-12, 09:17   #3706
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Kliknęłam sobie MUFE Reboot, chyba ze 3 podejścia robiłam do niego, głównie ze względu na ciągle źle dobrany odcień, ale w końcu trafiłam.
Super podkład, solo jako i wykończony dodatkowo Hourglassem Strobe Brillant wygląda świetnie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-12, 09:38   #3707
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Kliknęłam sobie MUFE Reboot, chyba ze 3 podejścia robiłam do niego, głównie ze względu na ciągle źle dobrany odcień, ale w końcu trafiłam.
Super podkład, solo jako i wykończony dodatkowo Hourglassem Strobe Brillant wygląda świetnie
Ja używam co prawda próbki, ale mnie też zachwycił i planuje zakup w przyszłym miesiącu.
Bardzo fajny podkład, lekki, ale trwały no i buzia ładnie wygląda.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Z MUFE jeszcze mam na liście cień w kredce - Aqua Resist Smoky Shadow, ponoć bardzo trwałe.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-12, 09:55   #3708
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Ja używam co prawda próbki, ale mnie też zachwycił i planuje zakup w przyszłym miesiącu.
Bardzo fajny podkład, lekki, ale trwały no i buzia ładnie wygląda.
O tak, dokładnie, buzia taka upiększona, to prawda lekki, ładnie odbija światło, rozświetla, jak na taki podkład to trwałość jest super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-12, 09:55   #3709
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Na MUFE to kiedyś był przecież taki szał, to była topowa marka Ja kojarzę ją z cieni w kremie, które były nie do zdarcia.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-12, 10:03   #3710
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Na MUFE to kiedyś był przecież taki szał, to była topowa marka Ja kojarzę ją z cieni w kremie, które były nie do zdarcia.

o to jestem bardzo zacofana bo to mój pierwszy produkt od nich
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-12, 10:38   #3711
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Na MUFE to kiedyś był przecież taki szał, to była topowa marka Ja kojarzę ją z cieni w kremie, które były nie do zdarcia.
Fakt, był z tego powodu wlasnie szal na MUFE
Mnie zaden podklad od nich jakos nie podszdł, bazy to samo, chyba moja cera nie lubi od nich kosmetyków Z Bobbi mam tak samo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-12, 11:17   #3712
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
o to jestem bardzo zacofana bo to mój pierwszy produkt od nich
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Fakt, był z tego powodu wlasnie szal na MUFE
Mnie zaden podklad od nich jakos nie podszdł, bazy to samo, chyba moja cera nie lubi od nich kosmetyków Z Bobbi mam tak samo

Ja podkładu też chyba żadnego nie miałam Ale cienie to naprawdę petarda były Kojarzę ich jako pierwszą markę, która miała takie naprawdę niezłe kolorowe cienie i kolorowe kredki żelowe. Teraz jest zdecydowanie większy wybór tego typu kosmetyków.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-12, 11:26   #3713
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja podkładu też chyba żadnego nie miałam Ale cienie to naprawdę petarda były Kojarzę ich jako pierwszą markę, która miała takie naprawdę niezłe kolorowe cienie i kolorowe kredki żelowe. Teraz jest zdecydowanie większy wybór tego typu kosmetyków.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Fakt, był z tego powodu wlasnie szal na MUFE
Mnie zaden podklad od nich jakos nie podszdł, bazy to samo, chyba moja cera nie lubi od nich kosmetyków Z Bobbi mam tak samo



ten HD podkład to pamiętam, że testowałam wieki temu i właśnie mi nie podszedł, może dlatego jakoś niespecjalnie interesowałam się nimi


przypomniałam sobie, że kiedyś korektor kupiłam HD i szczerze to wolałam ten z MACa mineralize, który wycofali
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-12, 11:35   #3714
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ten HD podkład to pamiętam, że testowałam wieki temu i właśnie mi nie podszedł, może dlatego jakoś niespecjalnie interesowałam się nimi


przypomniałam sobie, że kiedyś korektor kupiłam HD i szczerze to wolałam ten z MACa mineralize, który wycofali

A MAC to się chyba strasznie popsuł. Mam korektor- bez szału, podkład- ech..., paint pot- drama... Nie wiem, czy to tylko moje spostrzeżenia...
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-12, 12:01   #3715
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja podkładu też chyba żadnego nie miałam Ale cienie to naprawdę petarda były Kojarzę ich jako pierwszą markę, która miała takie naprawdę niezłe kolorowe cienie i kolorowe kredki żelowe. Teraz jest zdecydowanie większy wybór tego typu kosmetyków.
Ja tylko probki na szczescie, bo wtopa za wtopa byla.
O cieniach tez slyszalam, ale tez mnie wtedy nie ciagnely jakos.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ten HD podkład to pamiętam, że testowałam wieki temu i właśnie mi nie podszedł, może dlatego jakoś niespecjalnie interesowałam się nimi


przypomniałam sobie, że kiedyś korektor kupiłam HD i szczerze to wolałam ten z MACa mineralize, który wycofali
HD wchwalony byl bardzo a u mnie akurat kaszana Ale tetsowalam pozniej tez i inne i tez nie moja bajka, wiec dalam sobie spokoj z nim, tym bardziej, ze jasnych podkladow teraz coraz wiecej ma marek i nie mam propblemu az takiego z doborem, wrecz przeciwnie, za duzo mi pasuje

Mineralize byl super, zuzylam caly

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A MAC to się chyba strasznie popsuł. Mam korektor- bez szału, podkład- ech..., paint pot- drama... Nie wiem, czy to tylko moje spostrzeżenia...
Wiesz co Mari, ogolnie to mam podobne wrazenie i wszedzie w necie podobne glosy słychać. Sama coraz mniej od nich kupuje, za to szminki kocham niezmiennie.
Ale sa momentami limitki, ktore czasem znowu wywoluja efekt woow, jak dawniej, malo juz takich, ale czasami jeszcze, chociaz w sumie to pojedyncze rzeczy. Z ostatnich zaskoczyla mnie pozytywnie Botanic Panic chociaz szminkowo glownie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2021-07-12 o 12:06
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-12, 12:03   #3716
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A MAC to się chyba strasznie popsuł. Mam korektor- bez szału, podkład- ech..., paint pot- drama... Nie wiem, czy to tylko moje spostrzeżenia...
Oj taaak ja już dawno dałam sobie spokój
Podkłady tragedia dla mnie, od paint potów zaczęły puchnąć mi powieki
Cienie, kiedys wow, teraz akurat mam lepsze
Pozbyłam się prawie wszystkich kosmetyków, jedyne co to jeszcze czasem szminkę jakąś wezmę na B2M bo zostało mi trochę opakowań. Korektor jeszcze ten rozświetlający lubiłam.
Tak z perspektywy czasu widzę jak MAC został w tyle na tle innych marek. Niczym już nie zachwyca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-12, 12:23   #3717
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tylko probki na szczescie, bo wtopa za wtopa byla.
O cieniach tez slyszalam, ale tez mnie wtedy nie ciagnely jakos.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------



HD wchwalony byl bardzo a u mnie akurat kaszana Ale tetsowalam pozniej tez i inne i tez nie moja bajka, wiec dalam sobie spokoj z nim, tym bardziej, ze jasnych podkladow teraz coraz wiecej ma marek i nie mam propblemu az takiego z doborem, wrecz przeciwnie, za duzo mi pasuje

Mineralize byl super, zuzylam caly

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------



Wiesz co Mari, ogolnie to mam podobne wrazenie i wszedzie w necie podobne glosy słychać. Sama coraz mniej od nich kupuje, za to szminki kocham niezmiennie.
Ale sa momentami limitki, ktore czasem znowu wywoluja efekt woow, jak dawniej, malo juz takich, ale czasami jeszcze, chociaz w sumie to pojedyncze rzeczy. Z ostatnich zaskoczyla mnie pozytywnie Botanic Panic chociaz szminkowo glownie

No a kiedyś to prawie każdy kosmetyk był wow, nawet pielęgnacja dawała radę. Brakuje mi tego poczucia, że kupię w MAC i to będzie pewnik Owszem, narzekałam ostatnio na błyszczyk MAC, a okazał się naprawdę fajny, ale jednak duża część tego, co kupiłam mogłabym spokojnie puścić w świat bez żalu.


Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Oj taaak ja już dawno dałam sobie spokój
Podkłady tragedia dla mnie, od paint potów zaczęły puchnąć mi powieki
Cienie, kiedys wow, teraz akurat mam lepsze
Pozbyłam się prawie wszystkich kosmetyków, jedyne co to jeszcze czasem szminkę jakąś wezmę na B2M bo zostało mi trochę opakowań. Korektor jeszcze ten rozświetlający lubiłam.
Tak z perspektywy czasu widzę jak MAC został w tyle na tle innych marek. Niczym już nie zachwyca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Został w tyle i to bardzo. Nawet te wspomniane paintpoty kiedyś były lepsze. Teraz mam soft ochre i to się nawet jako baza pod cienie nie nadaje, bo zbiera się w załamaniu powieki. Na pewno mają jakieś "hity" i nie mówię tej marce całkiem "nie", ale to już nie ta sama jakość. Wykończę to, co mam i na razie nie widzę dla siebie przyszłości z MAC
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-12, 12:55   #3718
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No a kiedyś to prawie każdy kosmetyk był wow, nawet pielęgnacja dawała radę. Brakuje mi tego poczucia, że kupię w MAC i to będzie pewnik Owszem, narzekałam ostatnio na błyszczyk MAC, a okazał się naprawdę fajny, ale jednak duża część tego, co kupiłam mogłabym spokojnie puścić w świat bez żalu.



Został w tyle i to bardzo. Nawet te wspomniane paintpoty kiedyś były lepsze. Teraz mam soft ochre i to się nawet jako baza pod cienie nie nadaje, bo zbiera się w załamaniu powieki. Na pewno mają jakieś "hity" i nie mówię tej marce całkiem "nie", ale to już nie ta sama jakość. Wykończę to, co mam i na razie nie widzę dla siebie przyszłości z MAC
No tez prawda, a druga prawda, ze zostal innowacyjnie w tyle, owszem wprowadza nowe wykonczenia, formluly ale ciagle to jest kilkanascie krokow za konkurencja, ciesze sie, ze chociaz szminki dalej sa ok, chociaz jak widze ze zmieniaja formuly w niektorych to nie wiem czy to nie wyjdzie na minus.
Ze stalej mam jeszcze pare rzeczy, ktore kupuje ponownie, z limitek w sumie najmniej, jesli juz to szminki wlasnie.

A co do Paint Potow, zmienili formule, bo nie jest taka kryjaca jak kiedys mocno, jest jakby rozrzedzona, ale mnie to nie przeszkadza, mam nowy Soft Ochre i jak starego nie cierpialam, przez to ze byl suchy i tepy, tak ten uwielbiam, jest mieciutki, plastyczny i idealnie mi lezy jako baza pod - wszystko trzyma sie do zmycia, nigdy nie zrolowal sie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-12, 16:44   #3719
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tez prawda, a druga prawda, ze zostal innowacyjnie w tyle, owszem wprowadza nowe wykonczenia, formluly ale ciagle to jest kilkanascie krokow za konkurencja, ciesze sie, ze chociaz szminki dalej sa ok, chociaz jak widze ze zmieniaja formuly w niektorych to nie wiem czy to nie wyjdzie na minus.
Ze stalej mam jeszcze pare rzeczy, ktore kupuje ponownie, z limitek w sumie najmniej, jesli juz to szminki wlasnie.

A co do Paint Potow, zmienili formule, bo nie jest taka kryjaca jak kiedys mocno, jest jakby rozrzedzona, ale mnie to nie przeszkadza, mam nowy Soft Ochre i jak starego nie cierpialam, przez to ze byl suchy i tepy, tak ten uwielbiam, jest mieciutki, plastyczny i idealnie mi lezy jako baza pod - wszystko trzyma sie do zmycia, nigdy nie zrolowal sie
To ja mam chyba jeszcze ten "stary" paint pot, bo chwilę go miałam zachomikowanego. To akurat dobrze, że pracują nad formułami, bo paint pot to ogólnie strasznie dobra rzecz i bardzo dobrze wspominam te limitowane kolorki
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-13, 09:37   #3720
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

OlaM, przypomnij mi prosze, ktory to Twoj ulubiony korektor Armaniego? Testowalam niedawno jakis i przypomnialam sobie ze ktorys chwalilas i to nieraz i ciekawa jestem czy to ten.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.