Mamy z maja 2022 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-26, 11:40   #541
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Super ze po prenatalnych dobre wieści , ja to chyba zwariuje te 17 dni, cały czas sie boje usłyszeć zle informacje.
Ja tez dzisiaj po wizycie ale bez usg, dr uznał ze robiliśmy 2 tygodnie temu to dzisiaj nie ma potrzeby a zaraz będę mieć prenatalne.
Obawiałam sie wyniku glukozy ale wyszła super, reszta tez, chociaż nie dostały wyniki toxo, cytomegalii i różyczki. Dostanę papierowa wersje tych wyników na kolejnej wizycie.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 11:49   #542
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Tak, co lekarz to opinia. Ja w zeszłym tygodniu wylądowałam w szpitalu to ordynator skomentował że on swoim pacjentkom nie zaleca ale nie kazał odstawiać. Ja schodziłam z dawki 2850, teraz mam 2x 1000 XR do końca dziesiątego tygodnia a potem do końca 12.zostaje 1000 xr ja to na dniach spodziewam się już że dostanę insulinę, cukry na czczo nie chcą zejść.


W ogóle się nie witalam chyba, a podczytuje lat mam trzydzieści, to moja pierwsza ciąża. Skończonych 9 tygodni. Prenatalne za 20 dni, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Witamy W końcu jakaś ciężarna z tygodniami podobnie jak u mnie Ja dziś zaczynam 10 tydzień
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Super ze po prenatalnych dobre wieści , ja to chyba zwariuje te 17 dni, cały czas sie boje usłyszeć zle informacje.
Ja tez dzisiaj po wizycie ale bez usg, dr uznał ze robiliśmy 2 tygodnie temu to dzisiaj nie ma potrzeby a zaraz będę mieć prenatalne.
Obawiałam sie wyniku glukozy ale wyszła super, reszta tez, chociaż nie dostały wyniki toxo, cytomegalii i różyczki. Dostanę papierowa wersje tych wyników na kolejnej wizycie.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Najważniejsze, że wyniki ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 12:04   #543
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Po wizycie wszystko ok ale zrobiła mi się malutka nadżerka, następna wizyta za miesiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 13:41   #544
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cieszę się, że takie dobre wieści przynosicie z wizyt zazdroszczę Wam już tych "pewnych" informacji U mnie w ciągu tygodnia rozstrzygnie się co z tym serduszkiem i po prostu jestem jak na szpilkach. Strasznie się denerwuję i mnóstwo myślę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 13:44   #545
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Super, że wizytujące same dobre wiadomości.
Mnie prenatalne czekają jutro. Lekki stres jest.
Niby siedzę na zwolnieniu od piątku ale mam tyle spraw do załatwienia, że czasu brakuje. A 2 listopada idę do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 16:14   #546
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Mamy z maja 2022

Dzięki dziewczyny Mam już wynik pappy. Wrzuciłam w kalkulator internetowy i wyszła beta 1,5505 MoM i pappa 0,885 MoM, więc też jest ok. Czekam na telefon od położnej w kolejny wtorek w celu umówienia wizyty u genetyka po odbiór opisanych badań. Mamy już nawet imię. Będzie Hania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 16:20   #547
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Mam już wynik pappy. Wrzuciłam w kalkulator internetowy i wyszła beta 1,5505 MoM i pappa 0,885 MoM, więc też jest ok. Czekam na telefon od położnej w kolejny wtorek w celu umówienia wizyty u genetyka po odbiór opisanych badań. Mamy już nawet imię. Będzie Hania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo szybko masz wyniki ja to nawet nie wiem ile będę czekać, z tego co mi mówili przez telefon to zadzwonią do mnie kiedy bedą gotowe z opisem od lekarza który robił usg prenatalne i w razie czego umówią do genetyka.
Troche mnie uspokoiły twoje badania, bo ja jestem niby tylko rok młodsza a juz mam 35 i straszą tylko podwyższonym ryzykiem.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-26, 16:35   #548
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Mam już wynik pappy. Wrzuciłam w kalkulator internetowy i wyszła beta 1,5505 MoM i pappa 0,885 MoM, więc też jest ok. Czekam na telefon od położnej w kolejny wtorek w celu umówienia wizyty u genetyka po odbiór opisanych badań. Mamy już nawet imię. Będzie Hania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile czekałaś?

Dziewczyny jak wasze przeziębienia? Minęły?
Teraz coś mnie bierze i jestem ciekawa co wam pomogło, ja obecnie leżę i się wygrzewam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 17:30   #549
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Bardzo szybko masz wyniki ja to nawet nie wiem ile będę czekać, z tego co mi mówili przez telefon to zadzwonią do mnie kiedy bedą gotowe z opisem od lekarza który robił usg prenatalne i w razie czego umówią do genetyka.
Troche mnie uspokoiły twoje badania, bo ja jestem niby tylko rok młodsza a juz mam 35 i straszą tylko podwyższonym ryzykiem.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Z opisem, to będą później i będą podane ryzyka, ale już po samym USG lekarka po wpisaniu parametrów z tego badania w program podała ryzyko trisomii. Teraz tylko wpiszą wyniki pappa i będzie podane ryzyko skorygowane. W rejestracji do laboratorium babka mówiła, że wynik pappy będzie u lekarza, ale że pracuję w tym szpitalu i mam dostęp w systemie do wyników, to już sobie sprawdziłam. Będą dzwonić we wtorek, jak już będzie opis i umawiać do genetyka po odbiór wyników. Na USG wszystko pięknie wyszło. Dostałam opis USG i wszystkie zdjęcia, to w końcu mogłam pokazać dzidziula mężowi. Już mam chęć kupić jakieś ubranka, ale niektórzy mówią, że dopiero po połowie ciąży, żeby nie zapeszyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Ile czekałaś?

Dziewczyny jak wasze przeziębienia? Minęły?
Teraz coś mnie bierze i jestem ciekawa co wam pomogło, ja obecnie leżę i się wygrzewam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robiłam o 10, a jakoś po 15 weszłam w system i już były wyniki. Potem wrzuciłam w kalkulator internetowy, gdzie przelicza z IU/l na MoM i wiem, że wyniki są ok. Tak szybko, bo badania miałam w szpitalu i mają swoje laboratorium.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2021-10-26 o 17:31
Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 18:13   #550
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy z maja 2022

Właśnie spojrzałam na wyniki na stronie i też już mam, ale kompletnie się na tym nie znam. Mogę sama ten wynik jakoś odczytać czy lekarz musi wprowadzić w system?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 18:30   #551
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Mamy z maja 2022

Musi wprowadzić w system i wpisać dane z USG. Są też kalkulatory internetowe z przelicznikiem pappa. To można sprawdzić sobie. Ja mniej więcej znałam ryzyko z usg, bo zaraz po badaniu mi podano. Teraz dopiszą pappę i będą ostateczne wyniki. Dopatrzyłam się teraz na jednym ze zdjęć, że wymiar główki jest określany na 13+0 tc a tułów na 12+0 i już nerw mi się uruchomił, ale podobno nawet do trzech tygodni różnicy może być między wymiarami. Mąż się uparł, że Hania musi mieć drugie imię, bo on też ma dwa. Ja mam jedno. Po co komu dwa, tylko pisania więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-26, 18:35   #552
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

A ja jestem nie pocieszona, że dostałam tylko dwa zdjęcia w 3d na których mało widać.. widziałam że coś mu się tam drukarka zacięła i nie chciałam truć głowy, moze doślą z wynikiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 22:41   #553
PaulinaWer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 1
Dot.: Mamy z maja 2022

III ciąża
PaulinaWer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 07:16   #554
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Musi wprowadzić w system i wpisać dane z USG. Są też kalkulatory internetowe z przelicznikiem pappa. To można sprawdzić sobie. Ja mniej więcej znałam ryzyko z usg, bo zaraz po badaniu mi podano. Teraz dopiszą pappę i będą ostateczne wyniki. Dopatrzyłam się teraz na jednym ze zdjęć, że wymiar główki jest określany na 13+0 tc a tułów na 12+0 i już nerw mi się uruchomił, ale podobno nawet do trzech tygodni różnicy może być między wymiarami. Mąż się uparł, że Hania musi mieć drugie imię, bo on też ma dwa. Ja mam jedno. Po co komu dwa, tylko pisania więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I tak dobrze, że już wiesz jakie imię u nas jeśli okaże się drugi chłopak to czarna dziura jakie będzie imię. Już przy pierwszej ciąży mieliśmy duży problem na co się zdecydować.

Imię dla dziewczynki mamy wybrane od poprzedniej ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 08:10   #555
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Dzień dobry, ktoś jeszcze wizytuje w tym tygodniu? Jakiś kalendarz wizyt by nam się przydał

Ja wczoraj zaliczyłam dentystę, bo mi się kawałek zęba ukruszył, ale już naprawione, a reszta zębów ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 08:20   #556
tojaan
Raczkowanie
 
Avatar tojaan
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 53
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ktoś jeszcze wizytuje w tym tygodniu? Jakiś kalendarz wizyt by nam się przydał

Ja wczoraj zaliczyłam dentystę, bo mi się kawałek zęba ukruszył, ale już naprawione, a reszta zębów ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja dziś o 17 zamierzam poprosić w końcu o l4, wiec mam nadzieje ze jutro w końcu się wyspie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tojaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 08:36   #557
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość
I tak dobrze, że już wiesz jakie imię u nas jeśli okaże się drugi chłopak to czarna dziura jakie będzie imię. Już przy pierwszej ciąży mieliśmy duży problem na co się zdecydować.

Imię dla dziewczynki mamy wybrane od poprzedniej ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas z kolei na odwrót, dla chłopca pełno dla dziewczynki żadnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 08:47   #558
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Ile czekałaś?

Dziewczyny jak wasze przeziębienia? Minęły?
Teraz coś mnie bierze i jestem ciekawa co wam pomogło, ja obecnie leżę i się wygrzewam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie jeszcze trochę trzyma, ale jest już lepiej. Ja piłam mleko z miodem, masłem i czosnkiem, dużo herbaty lipowej z cytryną i swojskim sokiem z malin, no i zrobiłam syrop z cebuli, miodu, czosnku, cytryny i imbiru.
Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość
I tak dobrze, że już wiesz jakie imię u nas jeśli okaże się drugi chłopak to czarna dziura jakie będzie imię. Już przy pierwszej ciąży mieliśmy duży problem na co się zdecydować.

Imię dla dziewczynki mamy wybrane od poprzedniej ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My znowu wybrane mamy imię dla chłopca, ale jak będzie dziewczynka to będzie kłopot
Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ktoś jeszcze wizytuje w tym tygodniu? Jakiś kalendarz wizyt by nam się przydał

Ja wczoraj zaliczyłam dentystę, bo mi się kawałek zęba ukruszył, ale już naprawione, a reszta zębów ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobry pomysł z tym kalendarzem
Cytat:
Napisane przez tojaan Pokaż wiadomość
Ja dziś o 17 zamierzam poprosić w końcu o l4, wiec mam nadzieje ze jutro w końcu się wyspie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trzymam kciuki i daj znać po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez paula_ros
Czas edycji: 2021-10-27 o 08:56
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 09:15   #559
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Hej!Trzymam kciuki za wizyty i czekamy na relację
Ja jednak wczoraj wylądowałam u lekarza z powodu tych bóli, ciąza sie rozwija, serduszko bije wczoraj juz fasolka mialam 3,3cm co dopowiada 10t 1d. Zalecil nospe i magnez.
Prenatalne mam za 10 dni i mam obawy, że nie urosnie do tego czasu wystarczająco, bo nie wiem czy dobrze pamiętam ale zeby wykonać usg musi mieć co najmniej 4.5 cm
Co do wymiotów mi juz ustąpiły, wczoraj nawet mialam ochote jesc,a na wadze dalej -2kg...ale za to ciagle jestem zmęczona mam wrażenie że co raz bardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-27, 13:41   #560
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja już po prenatalnych. Ciężko było je zrobić bo dziecko tak się ustawiło, że trudno było lekarzowi zrobić pomiary. Kości nosowej nie był w stanie zmierzyć. Ale pozostałe parametry są ok. Pełny opis powinien być za tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 14:35   #561
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Piszę już trzeci raz odpowiedź na Wasze posty i ciągle mi coś odrzuca heh.
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty
Któraś z Was pisała o Hani, bardzo mi się podoba to imię, ale męża nie zdołałam przekonać. Mamy pewne imię dla chłopca, a dla dziewczynki 3 typy.
Ja jutro mam dermatologa (okropny trądzik w ciąży) i pojutrze diabetologa, a potem mam nadzieję, że koniec wizyt na 3 tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 15:17   #562
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość
Ja już po prenatalnych. Ciężko było je zrobić bo dziecko tak się ustawiło, że trudno było lekarzowi zrobić pomiary. Kości nosowej nie był w stanie zmierzyć. Ale pozostałe parametry są ok. Pełny opis powinien być za tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najgorzej jak bobas ułoży się tak, że nie da się zrobić badania. Pamiętam, że w pierwszej ciąży miałam ten sam problem.
Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Piszę już trzeci raz odpowiedź na Wasze posty i ciągle mi coś odrzuca heh.
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty
Któraś z Was pisała o Hani, bardzo mi się podoba to imię, ale męża nie zdołałam przekonać. Mamy pewne imię dla chłopca, a dla dziewczynki 3 typy.
Ja jutro mam dermatologa (okropny trądzik w ciąży) i pojutrze diabetologa, a potem mam nadzieję, że koniec wizyt na 3 tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam okropny problem z trądzikiem w ciąży. Nie daje sobie rady z tą twarzą. Wszystkie kobiety, które znam przez całą ciążę mają piękną cerę, a ja wyglądam po prostu strasznie. Makijażu nawet się nie da zrobić, bo wyglądam jeszcze gorzej niż bez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 15:40   #563
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Najgorzej jak bobas ułoży się tak, że nie da się zrobić badania. Pamiętam, że w pierwszej ciąży miałam ten sam problem.Ja też mam okropny problem z trądzikiem w ciąży. Nie daje sobie rady z tą twarzą. Wszystkie kobiety, które znam przez całą ciążę mają piękną cerę, a ja wyglądam po prostu strasznie. Makijażu nawet się nie da zrobić, bo wyglądam jeszcze gorzej niż bez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie już nawet plecy i ramiona zaatakował. Mnie właśnie tylko makijaż ratuje, nawet w domu się maluję cały czas, bo nie mogę patrzeć na ten trądzik Mam nadzieję, że dermatolog sprawi cud.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 17:04   #564
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Mamy z maja 2022

Andzik - a to mały urwisek, w pierwszej ciąży tak miałam z córką że musiałam przyjść innym razem na badanie bo była kiepsko ułożona

Gwiazdka - z tym trądzikiem nieciekawie to brzmi... może dermatolog coś poradzi.
Ja miałam tragiczną cerę do 12 tygodnia a teraz już jest znaczna poprawa Może u Ciebie też tak będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 17:59   #565
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Andzik - a to mały urwisek, w pierwszej ciąży tak miałam z córką że musiałam przyjść innym razem na badanie bo była kiepsko ułożona

Gwiazdka - z tym trądzikiem nieciekawie to brzmi... może dermatolog coś poradzi.
Ja miałam tragiczną cerę do 12 tygodnia a teraz już jest znaczna poprawa Może u Ciebie też tak będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za pocieszenie Oby faktycznie tak było, to jeszcze tylko 2 tyg. bym się musiała przemęczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 18:28   #566
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
U mnie już nawet plecy i ramiona zaatakował. Mnie właśnie tylko makijaż ratuje, nawet w domu się maluję cały czas, bo nie mogę patrzeć na ten trądzik Mam nadzieję, że dermatolog sprawi cud.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to chociaż dobrze, że Cię makijaż ratuje ja się ostatnio śmiałam do mojego, że lepiej żebym się nie malowała, bo wyglądam jak biała czekolada z orzechami
Teraz tak mi dałaś do myślenia, że może też bym się przeszła do dermatologa... Chociaż SweetChoco dala mi nadzieję z tym 12 tygodniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 18:43   #567
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
No to chociaż dobrze, że Cię makijaż ratuje ja się ostatnio śmiałam do mojego, że lepiej żebym się nie malowała, bo wyglądam jak biała czekolada z orzechami
Teraz tak mi dałaś do myślenia, że może też bym się przeszła do dermatologa... Chociaż SweetChoco dala mi nadzieję z tym 12 tygodniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hah Dam Ci znać czy dermatolog coś wymyśli, bo nie jestem tego pewna. Pewnie większość maści jest zakazana w ciąży, ale myślę, że coś jednak będzie można zastosować.
SweetChoco, narobiłaś nadziei

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-28, 08:18   #568
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Witamy W końcu jakaś ciężarna z tygodniami podobnie jak u mnie Ja dziś zaczynam 10 tydzień Najważniejsze, że wyniki ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, tez bardzo się cieszę, bo zastanawiałam się nawet czy nie pisać na czerwcowych mamach
Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Cieszę się, że takie dobre wieści przynosicie z wizyt zazdroszczę Wam już tych "pewnych" informacji U mnie w ciągu tygodnia rozstrzygnie się co z tym serduszkiem i po prostu jestem jak na szpilkach. Strasznie się denerwuję i mnóstwo myślę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki!

Ja tak jak myślałam zaczynam przygodę z insuliną. Ale się cieszę, może w końcu nie będę się martwić że cukry są za wysokie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-28, 09:36   #569
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Hej, tez bardzo się cieszę, bo zastanawiałam się nawet czy nie pisać na czerwcowych mamach Kciuki!

Ja tak jak myślałam zaczynam przygodę z insuliną. Ale się cieszę, może w końcu nie będę się martwić że cukry są za wysokie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Pisz z nami
Dużo jednostek masz przyjmować? Ja ciekawa jestem co mi diabetolog jutro powie. Mam nadzieję, że dieta wystarczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-28, 09:45   #570
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Na razie tylko na noc, standardowo chyba zaczyna się od czterech i potem zwiększa co dwa dni w razie potrzeby aż będzie mniej niż 90.


Tak, zostaje tutaj, szczególnie że pewnie do terminu zdążą wywołać.

A jakie masz cukry?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 10:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.