Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-11-04, 18:42   #4561
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
I który kolor Ci podpasował?

Pojawiłasię data wypuszczenia podkładu - najbliższa sobota.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wsio mi pokazuje ze 4 i sama celowalam w ten, chociaz nad 3 tez myslalam, ale u Lisy na stronie jak podaje ze pasuje mi ten i ten macowy podklad to wyskakuje idealne dopasowanie nr 4 wlasnie

tak, widzialam

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak, promocja skończyła się 31.10. Pewnie Hudę celowo wrzucili dzień później .

Moja też jeszcze niewysłana.
A jak, pewnie, ze celowo , ale bardziej kod ze konczyl sie wtedy bo Huda miala miec premiere 1 list. wiec nie bylo mozliwosci zeby firmy wczesniej same.
Mnie wlasnie anulowali zamowienie z Huda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2021-11-04 o 18:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-05, 08:15   #4562
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A jak, pewnie, ze celowo , ale bardziej kod ze konczyl sie wtedy bo Huda miala miec premiere 1 list. wiec nie bylo mozliwosci zeby firmy wczesniej same.
Mnie wlasnie anulowali zamowienie z Huda
Jak to? Dlaczego?
Ja mam info o wysyłce. Dziś powinnam dostać.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-05, 10:21   #4563
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Box 22 miniatury, stacjonarnie od zakupów za 1000zł.
Tylko dla złotek
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-05, 10:27   #4564
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dostałam swoją Hudę. Na szczęście przyszła cała, ale też i dość dobrze ją zabezpieczono.
Testy nie wiem kiedy , ale kolory w większości „moje” .

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Box 22 miniatury, stacjonarnie od zakupów za 1000zł.
Tylko dla złotek
Lecę, pędzę.
Z tym progami to już wariują. Jednorazowo rzadko kiedy tyle wydaję w jednej perfumerii. Co innego gdyby chociaż była to wartość zakupów z kilku dni .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-05, 14:34   #4565
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Widziałam, że podkład będzie za 44 funtów.
O kurczę, jaka cena. W takim razie zrezygnuję z zakupu, bo musiałabym kupić dwa różne kolory, to już się robi pokaźna suma Teraz złoty taki słaby, strasznie drogo wychodzą zakupy w obcej walucie.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dostałam swoją Hudę. Na szczęście przyszła cała, ale też i dość dobrze ją zabezpieczono.
Testy nie wiem kiedy , ale kolory w większości „moje” .


No to bomba Jestem zupełnie nie-Hudowa, ale rozumiem zachwyty, bo ona ciekawe robi te paletki. Tyle, że to nie mój wajb

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Lecę, pędzę.
Z tym progami to już wariują. Jednorazowo rzadko kiedy tyle wydaję w jednej perfumerii. Co innego gdyby chociaż była to wartość zakupów z kilku dni .
No nie ? To jest przeginka. Mam golda od lat, ale nie pamiętam żebym na raz przehulała w Sephorze tysiaka Nawet nie miałabym co kupić za tyle na raz.
Ciekawe co w tym boxie jest.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-05, 14:46   #4566
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88981643]O kurczę, jaka cena. W takim razie zrezygnuję z zakupu, bo musiałabym kupić dwa różne kolory, to już się robi pokaźna suma Teraz złoty taki słaby, strasznie drogo wychodzą zakupy w obcej walucie.



No to bomba Jestem zupełnie nie-Hudowa, ale rozumiem zachwyty, bo ona ciekawe robi te paletki. Tyle, że to nie mój wajb



No nie ? To jest przeginka. Mam golda od lat, ale nie pamiętam żebym na raz przehulała w Sephorze tysiaka Nawet nie miałabym co kupić za tyle na raz.
Ciekawe co w tym boxie jest.[/QUOTE]


Dokładnie to:


__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-05, 14:53   #4567
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dokładnie to:



Hahaha, dobry żart.
Kiedyś zwykłe boxy za 3 stówki miały lepszą zawartość. Żałość mnie teraz ścisnęła.


Dzięki
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-05, 15:08   #4568
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88981676]Hahaha, dobry żart.
Kiedyś zwykłe boxy za 3 stówki miały lepszą zawartość. Żałość mnie teraz ścisnęła.


Dzięki [/QUOTE]


To prawda
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-05, 16:09   #4569
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak to? Dlaczego?
Ja mam info o wysyłce. Dziś powinnam dostać.
Bo błyszczyk im sie skonczyl darmowy
A zeby bylo smieszniej, w ramach przeprosin od razu dali mi ...kod na darmowa dostawe na kolejne zamowienie wazny do ... 2 listopada a zeby bylo jeszcze smieszniej, majac Golda, dostawe darmowa mam caly czas doprawdy, sephora utonela w oparach absurdu oczywiscie naipisalam im co maja sobie z tym kodem zrobic I nie ma co zalowac, bo zalowac, bo macalam ten blyszczyk i zapach ma straszny a sam z siebie nic za bardzo nie robi, poza tym ze zostawia mokry slad
A palete kupilam dzisiaj stacjo z rabatem, przynajmniej zero nerwow, czy dojdzie cala czy w kawalkach

Ciekawa jestem Twoich wrazen z jej uzycia, daj znac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-06, 08:12   #4570
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Box 22 miniatury, stacjonarnie od zakupów za 1000zł.
Tylko dla złotek
Dla Black też

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo błyszczyk im sie skonczyl darmowy
A zeby bylo smieszniej, w ramach przeprosin od razu dali mi ...kod na darmowa dostawe na kolejne zamowienie wazny do ... 2 listopada a zeby bylo jeszcze smieszniej, majac Golda, dostawe darmowa mam caly czas doprawdy, sephora utonela w oparach absurdu oczywiscie naipisalam im co maja sobie z tym kodem zrobic I nie ma co zalowac, bo zalowac, bo macalam ten blyszczyk i zapach ma straszny a sam z siebie nic za bardzo nie robi, poza tym ze zostawia mokry slad
A palete kupilam dzisiaj stacjo z rabatem, przynajmniej zero nerwow, czy dojdzie cala czy w kawalkach

Ciekawa jestem Twoich wrazen z jej uzycia, daj znac
W sumie dziwne, że Ci to anulowali. Mnie przy takich akcjach zwykle wrzucali randomowy i gratis, ewentualnie karteczkę z przeprosinami.

A te darmowe kody na wysyłkę też dostałam
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-06, 10:04   #4571
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
W sumie dziwne, że Ci to anulowali. Mnie przy takich akcjach zwykle wrzucali randomowy i gratis, ewentualnie karteczkę z przeprosinami.

A te darmowe kody na wysyłkę też dostałam
No dlatego wyrazilam swoje zdziwienie w mailu do nich, na razie nie odpisali, automatyczne info ze duzo zgloszen
Taaa, ale ze kody ktore juz nie dzialaja bo do 2 list., a byl 3 listopad to chyba juz przesada
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-06, 11:09   #4572
joasite
Raczkowanie
 
Avatar joasite
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Box 22 miniatury, stacjonarnie od zakupów za 1000zł.
Tylko dla złotek
OMG ja przeczytałam w swoim mailu, że od 100zł i pomyślałam: noo spoko, ale w tym boxie pchają to co przy każdej możliwej okazji. Wchodzę na forum, a tam 1000zł no Sephora osiągnęła szczyt absurdu
joasite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-06, 13:29   #4573
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Nie testowałam calego dnia na ustach więc nie wiem czy będzie podobnie, ale na ręce tak jakby zastygła. Wyglada na dość trwałą. Kolor rewelacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam i ja że konturówka ChT bardzo bardzo fajna kolor mam Iconic Nude i super wygląda kontur ust do ciut jaśniejszych błyszczyków w odcieniu karmelowym/beżowym nude Na ustach trzyma się bardzo dobrze.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
W Sephorze 23% na WSZYSTKO
Kod MUP23

Kupilam na zapas bronzer w kremie Hudy i Milk, korektor Narsa i bronzer Hourglas-wszystko lubie wiec to na zapas (oprocz Milka-to na próbe)

Myśle, czy cos jeszcze brac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak przychodzi taki kod to ja zawsze obkupiona i szukam zachcianek Ostatecznie błyszczyk Heat w tym pierszym kolorze co wyszedł, róż kremowy Fenty Petal Poppin i tusz Nabli Vicious. Teraz są single Days i na sporo marek jest -25% m.in na Milk właśnie. Wziełam zestaw świąteczny z 3 mini produktami Laneige.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88968887]
Ooo, fajnie
Najgorzej że mi nic nie potrzeba. Nie wierzę, że to powiedziałam
Czaiłam się na nowy róż z zimowej/świątecznej kolekcji Diora.
Ten:
https://www.sephora.pl/p/rouge-blush...na-569184.html
Ale wyleczyłam się z niego po obejrzeniu kilku recenzji na youtube. Podobno jest chamsko drobinowy, więc odpada. Na szczęście.[/QUOTE]

Też mi wpadł w oko, ale po teście w sklepie odpada Sama drobina niebieska i to taka spora, mam foto na telefonie.


Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Hej,
czy wiadomo coś na temat Burberry? Na stałe kolorówka wycofała się z Sephory?
Ubolewam, bo róż od nich do tej pory jest niezastąpiony. O ile, według mnie ciężko o zły róż, to o tak dobry tym bardziej Nawet kolor ciężko znaleźć podobny, a o konsystencji nie wspomnę.
Ciężko powiedzieć czy na stałe, ale ja swój róż nr 2 kupowałam przez Empik już 2,5 roku temu. Też go bardzo lubię i będzie mi służył długo bo zużycia nie widać za bardzo.


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mam kolor effortless. Jest kremowa i komfortowa na ustach, ale nie do końca trafiłam z kolorem. I jedna rzecz, która mnie zaniepokoila. Jak przyszła to zobaczyłam, że ma taki nalot jakby pleśń... napisałam do sklepu i mnie uspokoili, że tak się z ta szminka dzieję i że to nie pleśń. Ale wyglada to co najmniej dziwnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z pomadkami tak się dzieje czasami że się coś wytrąca na wierzchu taki biały nalot, albo są kropelki jakby się spociła i to nie wygląda estetycznie, ale to nic złego. Dopiero jak śmierdzi, jest niedobra w smaku i ma zmienioną konsystencję to może wzbudzić podejrzenie zepsucia lub starości.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Pochwalcie sie dziewczyny co tam naklikalyscie na tej promce -23% w sepho . Ja dzis sie jeszcze nowa hudowa paleta dobilam .
Też myślę nada nową Hudziną może jeszcze na BF będzie zniżka a tymczasem liczę na wasze spostrzeżenia

Z nowych palet na Zalando kupiłam UD Cyber, jeszcze nie wszystkie cienie w niej stestowałam ale ogólnie mi pasuje. Jest delikatna, bo to w końcu seria naked, ale pastele matowe na oku widać, duochromowość też, tylko nie aż tak jak np. z Glamshopu.
Stoi na wierzchu i cieszy oko

W Naturze kupiłam też nową Kobo Simplicity is beauty tu już pigment jest konkretny, a sama paleta piękna.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Przetestowalam podkład od Lisy. Podoba mi się i na pewno zamówię. Mialam chwile zawahania jeśli chodzi o kolory. Do twarzy idealnie pasuje mi nr 7, ale do szyji 5 . Ostatecznie biorę nr 5.
Czytam jeszcze, że maja być cienie od Lisy. Oni chyba chcą mnie zbankrutować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogłabyś porównać te kolory z jakimś podkładem, których używałaś do tej pory? 55 ojro za podkład no ceni się
Pewnie kliknę konturówki i jeszcze coś
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-06, 14:31   #4574
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dziewczyny które maja róż Milk Werk - jaki to jest kolor? W sephorze brak testera a w necie raz wyglada na koralowy a raz na bardziej różowy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-06, 14:40   #4575
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Potwierdzam i ja że konturówka ChT bardzo bardzo fajna kolor mam Iconic Nude i super wygląda kontur ust do ciut jaśniejszych błyszczyków w odcieniu karmelowym/beżowym nude Na ustach trzyma się bardzo dobrze.



Jak przychodzi taki kod to ja zawsze obkupiona i szukam zachcianek Ostatecznie błyszczyk Heat w tym pierszym kolorze co wyszedł, róż kremowy Fenty Petal Poppin i tusz Nabli Vicious. Teraz są single Days i na sporo marek jest -25% m.in na Milk właśnie. Wziełam zestaw świąteczny z 3 mini produktami Laneige.



Też mi wpadł w oko, ale po teście w sklepie odpada Sama drobina niebieska i to taka spora, mam foto na telefonie.




Ciężko powiedzieć czy na stałe, ale ja swój róż nr 2 kupowałam przez Empik już 2,5 roku temu. Też go bardzo lubię i będzie mi służył długo bo zużycia nie widać za bardzo.




Z pomadkami tak się dzieje czasami że się coś wytrąca na wierzchu taki biały nalot, albo są kropelki jakby się spociła i to nie wygląda estetycznie, ale to nic złego. Dopiero jak śmierdzi, jest niedobra w smaku i ma zmienioną konsystencję to może wzbudzić podejrzenie zepsucia lub starości.



Też myślę nada nową Hudziną może jeszcze na BF będzie zniżka a tymczasem liczę na wasze spostrzeżenia

Z nowych palet na Zalando kupiłam UD Cyber, jeszcze nie wszystkie cienie w niej stestowałam ale ogólnie mi pasuje. Jest delikatna, bo to w końcu seria naked, ale pastele matowe na oku widać, duochromowość też, tylko nie aż tak jak np. z Glamshopu.
Stoi na wierzchu i cieszy oko

W Naturze kupiłam też nową Kobo Simplicity is beauty tu już pigment jest konkretny, a sama paleta piękna.



Mogłabyś porównać te kolory z jakimś podkładem, których używałaś do tej pory? 55 ojro za podkład no ceni się
Pewnie kliknę konturówki i jeszcze coś
Podam Ci co używam z innych firm jesli chodzi o podkłady: missha nr 21, fenty eaze drops wzięłam ostatnio 2, lancome teint idole ultra 010, pease dd cream 1N ivory, pat mcgrat mam 6 i 7, double wear mam 1w2, double wear sheer mam 1n2. Generalnie twarz mam bardziej neutralna, a ciało bardziej beżowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-06, 15:05   #4576
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny które maja róż Milk Werk - jaki to jest kolor? W sephorze brak testera a w necie raz wyglada na koralowy a raz na bardziej różowy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam, wiesz, że mam problem z określeniem tego odcienia ? Powiedziałabym, że to róż z nutą koralu. Sam róż jakiś taki średni dla mnie, oddałam siostrze. Wolę Nudestix albo Fenty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-06, 16:39   #4577
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Podkład od Lisy kupiony. Wzięłam też błyszczyk w kolorze muse.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-06, 21:33   #4578
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dotarł do mnie korektor Nars Vanilla. Ostatnio pytałam tu o jego odcień bo nie widziałam na żywo. Kolor jest świetny i nie ma w nim ani śladu różowego. To jest totalnie jasny zimny beż.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-06, 21:35   #4579
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo błyszczyk im sie skonczyl darmowy
A zeby bylo smieszniej, w ramach przeprosin od razu dali mi ...kod na darmowa dostawe na kolejne zamowienie wazny do ... 2 listopada a zeby bylo jeszcze smieszniej, majac Golda, dostawe darmowa mam caly czas doprawdy, sephora utonela w oparach absurdu oczywiscie naipisalam im co maja sobie z tym kodem zrobic I nie ma co zalowac, bo zalowac, bo macalam ten blyszczyk i zapach ma straszny a sam z siebie nic za bardzo nie robi, poza tym ze zostawia mokry slad
A palete kupilam dzisiaj stacjo z rabatem, przynajmniej zero nerwow, czy dojdzie cala czy w kawalkach

Ciekawa jestem Twoich wrazen z jej uzycia, daj znac
Powód anulowania zamówienia absurdalny, ale już chyba żaden absurd w S. czy D. mnie nie zdziwi.
Jeśli Cię to pocieszy, to też w ramach przeprosin za różne wpadki dostawałam kody na darmową dostawę, mając Golda . Normalnie szał. Dla mnie to poziom poniżej Rowu Mariańskiego, więc już nawet do nich nie chce mi się pisać.

Paletki użyłam póki co raz, na szybko, taki mejkap „po bułki” .
Maty fajne, bardzo moje kolory, błyski w zasadzie też spoko (użyłam dwóch z dolnego rzędu). Nie bardzo podobają mi się te fioletowawe folie, bo w moim wieku trudno będzie je wykorzystać, zwłaszcza na co dzień. Poza tym nie bardzo mam pomysł na ten śmieszny cień typu kuleczki w wazelinie . Tak czy inaczej 13 cieni w palecie mi odpowiada kolorystycznie, więc i tak jest sukces .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-06, 22:01   #4580
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Powód anulowania zamówienia absurdalny, ale już chyba żaden absurd w S. czy D. mnie nie zdziwi.
Jeśli Cię to pocieszy, to też w ramach przeprosin za różne wpadki dostawałam kody na darmową dostawę, mając Golda . Normalnie szał. Dla mnie to poziom poniżej Rowu Mariańskiego, więc już nawet do nich nie chce mi się pisać.

Paletki użyłam póki co raz, na szybko, taki mejkap „po bułki” .
Maty fajne, bardzo moje kolory, błyski w zasadzie też spoko (użyłam dwóch z dolnego rzędu). Nie bardzo podobają mi się te fioletowawe folie, bo w moim wieku trudno będzie je wykorzystać, zwłaszcza na co dzień. Poza tym nie bardzo mam pomysł na ten śmieszny cień typu kuleczki w wazelinie . Tak czy inaczej 13 cieni w palecie mi odpowiada kolorystycznie, więc i tak jest sukces .
Owszem, co innego gdyby wyprzedala sie sama paleta
Och, dobrze wiedzieć, ze takie kwiatki z kodem na darmowa wysylke nie tylko mnie probowano wcisnac Ale tak serio, to ideolo okreslilas ich poziom obsługi

Ja jeszcze nie macałam, otwierałam w sklepie czy cala, potem w domu na chwile i gdzies tam rzuciłam, bo nie bardzo miałam wenę i czas na to, ale jutro na spokojnie sobie polookam, a makijaz nią pewnie w poniedzialek dopiero trzasne
Wiem o czym piszesz z fioletowymi foliami, bo mam ten sam problem z moimi starymi powiekami ale mam nadzieje, ze jakos je wykorzystam
Mowisz o tym kremowym cieniu tzw. płytce/szalce Petriego co to w necie budzi wielkie kontrowersje i laski narzekaja na niego, ze mogla cos innego tam wsadzic , bo nie wiadomo jak to wykorzystac
Ogladajac filmiki zastanawialam sie jak go mozna uzyc zeby katastrofy nie bylo ale na razie nie wiem mysle, ze raczej go bede pomijac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2021-11-06 o 22:02
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-06, 22:24   #4581
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny które maja róż Milk Werk - jaki to jest kolor? W sephorze brak testera a w necie raz wyglada na koralowy a raz na bardziej różowy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brudny róż
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 13:04   #4582
joasite
Raczkowanie
 
Avatar joasite
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny które maja róż Milk Werk - jaki to jest kolor? W sephorze brak testera a w necie raz wyglada na koralowy a raz na bardziej różowy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Typowy brudny róż, ja bym powiedziała, że taki vintage. Podsyłam zdjęcie --> https://iv.pl/image/GIE7jh1
joasite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 19:28   #4583
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja mam, wiesz, że mam problem z określeniem tego odcienia ? Powiedziałabym, że to róż z nutą koralu. Sam róż jakiś taki średni dla mnie, oddałam siostrze. Wolę Nudestix albo Fenty
Średni że względu na kolor czy jakość?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Brudny róż
Cytat:
Napisane przez joasite Pokaż wiadomość
Typowy brudny róż, ja bym powiedziała, że taki vintage. Podsyłam zdjęcie --> https://iv.pl/image/GIE7jh1
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 20:03   #4584
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Średni że względu na kolor czy jakość?





Ze względu na kolor to na pewno, bo ja jestem wielbicielką brudnych róży a u mnie wybijają jakieś ciepłe koralowe tony.
Ja mam minisa, za tą cenę warto kupić, jest okey, ale mam lepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 20:13   #4585
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Zestawy świąteczne z Sephory na ich stronie internetowej sa wszystkie ktorw pojawia sie w tym roku czy jeszcze będą jakieś?

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 22:25   #4586
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Kliknęłam podkład Lisy Eldrige ( jestem nienormalna, mam milion podkładów...)
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 06:56   #4587
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Owszem, co innego gdyby wyprzedala sie sama paleta
Och, dobrze wiedzieć, ze takie kwiatki z kodem na darmowa wysylke nie tylko mnie probowano wcisnac Ale tak serio, to ideolo okreslilas ich poziom obsługi

Ja jeszcze nie macałam, otwierałam w sklepie czy cala, potem w domu na chwile i gdzies tam rzuciłam, bo nie bardzo miałam wenę i czas na to, ale jutro na spokojnie sobie polookam, a makijaz nią pewnie w poniedzialek dopiero trzasne
Wiem o czym piszesz z fioletowymi foliami, bo mam ten sam problem z moimi starymi powiekami ale mam nadzieje, ze jakos je wykorzystam
Mowisz o tym kremowym cieniu tzw. płytce/szalce Petriego co to w necie budzi wielkie kontrowersje i laski narzekaja na niego, ze mogla cos innego tam wsadzic , bo nie wiadomo jak to wykorzystac
Ogladajac filmiki zastanawialam sie jak go mozna uzyc zeby katastrofy nie bylo ale na razie nie wiem mysle, ze raczej go bede pomijac
Niemłode już powieki to jedno , a drugie to kolor - takie odcienie, do tego błyszczące, na co dzień są mało noszalne, zwłaszcza do pracy, choć rzecz jasna zależy to od charakteru zawodu/pracy . Oczywiście można kombinować jedynie z jakimś akcentem, ale mejkapu z pierwszego filmiku Hudy z wykorzystaniem tej palety to sobie do pracy nie wyobrażam, przynajmniej do mojej .



Tak, chodziło mi o tego kremowego cudaka . Jakbyś znalazła jakiś patent na niego, to chętnie poznam .


Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Zestawy świąteczne z Sephory na ich stronie internetowej sa wszystkie ktorw pojawia sie w tym roku czy jeszcze będą jakieś?

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Trudno powiedzieć, nie ma reguł. Ja bym obstawiała, że coś jeszcze może się pojawić.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 08:47   #4588
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Jest i trunk u nas, ciekawe kto kupi
https://www.sephora.pl/p/trunk-5.0--...zy-564168.html

Przebieram nóżkami na nową palete natashy

Jakie macie plany na black friday? Ja zobaczę co Szarlot będzie przeceniać, jak się uda chciałam kupic może ND retro (nie wiem po co), nową natashę glam face, nowego Kindle SE, paletke hourglass (ale to pewnie dopiero na wyprzedażach będzie).
W sumie nie ma ciśnienia, na apple watcha nowego nie będe czekac tylko zamówię na dniach bo chyba apple nie robi nić na BF na nowe produkty?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 09:24   #4589
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Jest i trunk u nas, ciekawe kto kupi
https://www.sephora.pl/p/trunk-5.0--...zy-564168.html

Przebieram nóżkami na nową palete natashy

Jakie macie plany na black friday? Ja zobaczę co Szarlot będzie przeceniać, jak się uda chciałam kupic może ND retro (nie wiem po co), nową natashę glam face, nowego Kindle SE, paletke hourglass (ale to pewnie dopiero na wyprzedażach będzie).
W sumie nie ma ciśnienia, na apple watcha nowego nie będe czekac tylko zamówię na dniach bo chyba apple nie robi nić na BF na nowe produkty?
Ja na bf to bym chciała coś z pielęgnacji, ale jeszcze nie wiem co
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 13:16   #4590
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Kliknęłam podkład Lisy Eldrige ( jestem nienormalna, mam milion podkładów...)
Ja też mam dużo za dużo, ale czasami nie ma po co walczyć. Jaki kolor wzięłaś?
Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Jest i trunk u nas, ciekawe kto kupi
https://www.sephora.pl/p/trunk-5.0--...zy-564168.html

Przebieram nóżkami na nową palete natashy

Jakie macie plany na black friday? Ja zobaczę co Szarlot będzie przeceniać, jak się uda chciałam kupic może ND retro (nie wiem po co), nową natashę glam face, nowego Kindle SE, paletke hourglass (ale to pewnie dopiero na wyprzedażach będzie).
W sumie nie ma ciśnienia, na apple watcha nowego nie będe czekac tylko zamówię na dniach bo chyba apple nie robi nić na BF na nowe produkty?
Mam kilka pewniaków z mac, które zawsze zamawiam na BF. Jak coś będzie tym razem to też wezmę.
Jeszcze bym chciała w tym roku paletę do twarzy contour od Toma Forda, ale tylko jak będzie na nią zniżka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.