Panny Młode 2021 cz. II - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-11, 16:29   #271
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Trzymam kciuki! Szybko zleci i będziesz się z tego śmiać! Apropo ile wcześniej planujecie urlop w obawie o kwarantanne bądź wirusa ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 16:43   #272
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas na szczęście już wszyscy starsi powinni być zaszczepieni do naszego wesela
Fajnie, że nalot na wesele zrobili, zepsuli komuś dzień, a zlot w Częstochowie spoko, bo organizatorzy powiedzieli, że zapewnią przestrzeganie zasad. Fajny ten mój kraj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 17:04   #273
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Naprawdę wirus odbiera całą radość z przygotowań do ślubu i wesela... my lada moment odbieramy zaproszenia dla 80osob. I rozdajemy po majowce jak już coś będzie wiadomo odnośnie obostrzeń. Choć lewitują tym tak z dnia na dzień...🤷☠♀️ Ja bym już teraz okroiła listę gości do zupełnie najbliższych choć domyślam się ze 1/4 i tak odmówi. Byłam na weselu w pazdzierniku to tez tak nie do końca chętnie szlam.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 17:22   #274
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
U nas na szczęście już wszyscy starsi powinni być zaszczepieni do naszego wesela
Fajnie, że nalot na wesele zrobili, zepsuli komuś dzień, a zlot w Częstochowie spoko, bo organizatorzy powiedzieli, że zapewnią przestrzeganie zasad. Fajny ten mój kraj.
Jako,że zaczyna się sezon weselny to rząd będzie musiał się jakoś ustosunkować. Zimą zawsze wesel mniej, więc niebawem spodziewałabym się jakiejś ich reakcji. A takie podziemie weselne, no cóż, jedna sala tak zrobi, druga nie. To niesprawiedliwe, nie, że komuś dzień zepsuli. Tego dnia, czytaj wczoraj, pewnie wesel było zaplanowanych w całej Polsce kilkaset, ile sal zdecydowało się zrobić nielegalne wesele? A ile par miało zepsuty dzień, bo ich sala postanowiła trzymać się zasad i powiedziała,że nie ma wyboru, wesele odwołane? Albo robimy legalne wesela, albo żadne. Takie jest moje zdanie. Tak samo, jak nie robimy pielgrzymek motocyklowych. Choć pewnie powiedzą, że było to świeżym powietrzu i wszyscy mieli kaski. Ale, do meritum. Ja bym bardziej miała zepsuty dzień jakby moja sala odmówiła wesela, bo obostrzenia, a sala obok robi potajemne. Bo ktoś ma farta, a ktoś trzyma się zasad i po ślubie, obiad na 5 osób.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 17:32   #275
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja nie wyobrażam sobie organizować nielegalnej imprezy i czuc się na niej jak intruz lub dziecko robiące coś złego. Szczerze mówiąc to chciałabym być już „po”.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 17:34   #276
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

my próbujemy przekładać... chociaż się zarzekałam, że nie będziemy przekładać tylko będzie impreza w ogrodzie. niestety nie wiedziałam, że teraz jest tak, że mandaty otrzymują wszsycy, nie tylko organizatorzy... w takiej sytuacji to nie będziemy narażać gości. my planowaliśmy w najgorszym razie mandat zapłacić lub bujać się po sądach. ale gościom tego nie zrobimy

i w sumie to tak chyba nawet (jeśli złoży się jakiś termin w wakacje) to przełożę z ulgą. jestem wyczerpana tą nerwówką i jedną wielką niewiadomą. ślub miałby być za miesiąc... a ja nawet welonu nie mam
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 17:40   #277
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Kolega jest na tym zlocie, wstawił fotki. Człowiek na człowieku, głównie bez maseczek.
W tygodniu będziemy się kontaktować z salą i być moze z prawnikiem. Dzisiaj rozdałam wszystkie swoje zaproszenia.
Byliśmy też dzisiaj obok sali, na szczęście jest to przy lesie, więc może coś się uda ugrać. Przekładać nie będziemy, nie mam na to sił.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-11, 18:14   #278
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

nie wyobrażam sobie, że robię wesele w zakazie i całą imprezę siedzieć jak na szpilkach czy wparuje mi policja.

co do butów, to dziś mignęły mi czerwone, takie czerwone wino baletki na insta i zaczęłam myśleć czy nie zaszaleć i kupić takich kolorowych butów.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Kolega jest na tym zlocie, wstawił fotki. Człowiek na człowieku, głównie bez maseczek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
właśnie byliśmy dziś nad jeziorkiem i po drodze mnóstwo motocyklistów mijaliśmy, aż mówię, że musi być chyba jakiś zlot bo za dużo ich dzisiaj widzieliśmy.

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
Nawet bardzo poważnie.

Ale już zaczyna być lepiej, zmiany z płuc zaczynają schodzić, choć zaczynał się szpital mało kolorowo (zawalone płuca b. mocno).


Z narzeczonym też mam taką nadzieję. Stracił węch i trochę marudzi, że mu puls skacze (mi skacze do 150 wysiłkowo przy Covidzie...), ale gorączki brak. I oby tak zostało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i niech już lepiej będzie do końca! trzymaj się.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 18:14   #279
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Pani_Mada, a na kiedy próbujecie przełożyć tzn jaki miesiąc?



Widziałam ten zlot motocyklistów lub pogrzeb Krawczyka, tam wirusa nie ma... 😏
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 18:29   #280
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Pani_Mada, a na kiedy próbujecie przełożyć tzn jaki miesiąc?



Widziałam ten zlot motocyklistów lub pogrzeb Krawczyka, tam wirusa nie ma... ��
jak na razie to zespół, fotograf i dekoracje mają wolny ten sam termin na samym początku lipca. jutro ma nam potwierdzić sala, co oni mogą zaproponować.

najbardziej nam zależy aby zgrać razem salę i zespół. resztę mogę wymienić na innych.

a myślimy o jakimś terminie na wakacjach (czerwiec do max połowy września), myślę, że wtedy jest największa szansa, że wesela będą się odbywać. jesieni raczej nie bierzemy pod uwagę, bo to takie samo ryzyko jak nasza pierwotna data (8 maja)

u nas ogromnym problemem jest mała dostępność sal w naszym rejonie. ta którą mamy jest jedyną, która nam się podobała (i ma akceptowalne ceny). większość to niestety typ 'remont 20 lat temu, pomarańczowe ściany i poszarzałe obrusy'. więc jesteśmy uzależnieni od terminów jakie ma sala

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-04-11 o 18:31
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 18:56   #281
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Termin wakacyjny jest bardziej prawdopodobny niż jesienny. Sami wybierając datę ślubu kierowaliśmy się tym, żeby to właśnie były wakacje, choć ja wyjściowo wolałam jakis chłodniejszy miesiąc ale i tak się obawiam co będzie wolno a co nie.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-11, 18:57   #282
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Jak jestem na trójmiejskiej ślubnej grupie na FB to codziennie widzę kilka ofert , że oddadzą salę z terminem wesela na czerwiec-lipiec, najpopularniejsze są te dwa miesiące, naprawdę sporo, trzeba sprawdzać nie pytać nawet w salach, ale sami szukać. Ja też wzięłam termin, który ktoś mi odsprzedał, a dowiedziałam się o tym przez FB.
Ja na nielegalne wesele bym nie szła i nie organizowała, bo jednak bym się bała, że zaraz dostanę mandat jako gość, albo, że jako organizatorka zafunduję gościom stres i wizytę policji. Jest szansa, że w sądzie się wygra taką sprawę, ale to trzeba mieć czas by chodzić potem po sądach..
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 19:00   #283
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Termin wakacyjny jest bardziej prawdopodobny niż jesienny. Sami wybierając datę ślubu kierowaliśmy się tym, żeby to właśnie były wakacje, choć ja wyjściowo wolałam jakis chłodniejszy miesiąc ale i tak się obawiam co będzie wolno a co nie.
no ja wybierałam termin na długo zanim zaczęła się pandemia ale też celowałam w maj jako miesiąc ciepły, ale niekoniecznie gorący. jak mi w tym lipcu będzie 30 stopni to się dosłownie ugotuję w swojej sukni. no ale... byleby się miało okazję tą suknię załozyć i będzie dobrze
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 19:25   #284
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no ja wybierałam termin na długo zanim zaczęła się pandemia ale też celowałam w maj jako miesiąc ciepły, ale niekoniecznie gorący. jak mi w tym lipcu będzie 30 stopni to się dosłownie ugotuję w swojej sukni. no ale... byleby się miało okazję tą suknię załozyć i będzie dobrze
lipiec to u nas taki raczej mniej upalny, ostatnio bardziej ciepłe dni są w czerwcu
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 19:30   #285
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja się modlę, żeby pod koniec sierpnia nie było upału...
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 20:08   #286
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
my próbujemy przekładać... chociaż się zarzekałam, że nie będziemy przekładać tylko będzie impreza w ogrodzie. niestety nie wiedziałam, że teraz jest tak, że mandaty otrzymują wszsycy, nie tylko organizatorzy... w takiej sytuacji to nie będziemy narażać gości. my planowaliśmy w najgorszym razie mandat zapłacić lub bujać się po sądach. ale gościom tego nie zrobimy

i w sumie to tak chyba nawet (jeśli złoży się jakiś termin w wakacje) to przełożę z ulgą. jestem wyczerpana tą nerwówką i jedną wielką niewiadomą. ślub miałby być za miesiąc... a ja nawet welonu nie mam
Jestem w tej samej sytuacji... Wiele rzeczy nie mamy...przez obostrzenia związane z wirusem. Gdyby ich nie było to dawno byśmy jakieś decyzję podjęli.

Tylko że kompletnie przełożenie popsuloby mi wizje wesela. Miałybyc konkretne kwiaty, to było ważne dla mnie, konkretny czas w roku. Szczerze, nie wyobrażam sobie przekładać na jesień, nawet na koniec lata tak nie bardzo... Ale z drugiej strony robić wesele tylko dla siebie i najbliższych teraz... Sama nie wiem. Z trzeciej strony ci, którzy by nam odmówili prawdopodobnie i tak odmówią... Sama nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 20:15   #287
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Jestem w tej samej sytuacji... Wiele rzeczy nie mamy...przez obostrzenia związane z wirusem. Gdyby ich nie było to dawno byśmy jakieś decyzję podjęli.

Tylko że kompletnie przełożenie popsuloby mi wizje wesela. Miałybyc konkretne kwiaty, to było ważne dla mnie, konkretny czas w roku. Szczerze, nie wyobrażam sobie przekładać na jesień, nawet na koniec lata tak nie bardzo... Ale z drugiej strony robić wesele tylko dla siebie i najbliższych teraz... Sama nie wiem. Z trzeciej strony ci, którzy by nam odmówili prawdopodobnie i tak odmówią... Sama nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a maj przyszły rok? czy aż tyle dokładać nie chcecie? pamiętam, że Tobie bardzo zależało na kwiatach majowych.

no kwestia początku maja jest taka, że na początek mogą zrobić chore limity. i nie dać nawet tych 50 osób. mogą dać 20-25. i wtedy problemem robi się nie to czy dużo ludzi odmowi, a komu będzie trzeba odmówić.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 20:22   #288
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a maj przyszły rok? czy aż tyle dokładać nie chcecie? pamiętam, że Tobie bardzo zależało na kwiatach majowych.

no kwestia początku maja jest taka, że na początek mogą zrobić chore limity. i nie dać nawet tych 50 osób. mogą dać 20-25. i wtedy problemem robi się nie to czy dużo ludzi odmowi, a komu będzie trzeba odmówić.
Nie... Za późno zdecydowanie. Mamy 31 oboje, chcemy postarać się o dziecko niedługo, ale po ślubie i weselu.

Tak, właśnie myślę że mogą dać 30 osób na komunie. Niby sala mówiła że ten limit można nagiac, ale czy aż tak...? Realnie myślę że byloby z 75-90 gości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 20:35   #289
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Nie... Za późno zdecydowanie. Mamy 31 oboje, chcemy postarać się o dziecko niedługo, ale po ślubie i weselu.

Tak, właśnie myślę że mogą dać 30 osób na komunie. Niby sala mówiła że ten limit można nagiac, ale czy aż tak...? Realnie myślę że byloby z 75-90 gości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no my też chcemy to mieć za sobą w tym roku. więc albo przełożenie gdzieś na ten rok, albo ewentualnie sam ślub w maju

myślę, że limity da się jakoś lekko obejść. ale pewnie nie aż 2krotnie...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-11, 21:14   #290
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A ja jestem w szoku, bo w moim kościele przenieśli komunie z 8 maja na 12 czerwca. Właśnie z powodu obostrzeń...
Ciekawe jak sytuacja się rozwinie. Kiedy popuszczać będą. U mnie z moich ok. 60 gości zrobiło się 38, jeśli dobrze liczę. Ale potwierdziła jak dotąd tylko jedna osoba xD No pomijając świadków, rodziców i rodzeństwo. U nas chyba będzie catering. O ile mój tż przestanie bać się o sąsiadów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 21:46   #291
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mój narzeczony wracając do domu zahaczył o kolegę, bo wcześniej jak byliśmy razem wręczyć zaproszenie, to go nie było na miejscu. Też w tym roku się żeni. I mówi, że oboje mają już dość, bo właściciel ich sali już dwa razy próbował się zabić przez tę sytuację... Ktoś teraz przejął kontrolę nad salą, ale i tak dodatkowy niepokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 21:49   #292
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Mój narzeczony wracając do domu zahaczył o kolegę, bo wcześniej jak byliśmy razem wręczyć zaproszenie, to go nie było na miejscu. Też w tym roku się żeni. I mówi, że oboje mają już dość, bo właściciel ich sali już dwa razy próbował się zabić przez tę sytuację... Ktoś teraz przejął kontrolę nad salą, ale i tak dodatkowy niepokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pierdziu masakra.. ciężko się czyta takie rzeczy, co za czasy nastały

Też myślę że niebawem powinni zaczynać coś mówić na temat wesel w końcu ruszył sezon, oby pomału zaczęli luzować i oby ta trzecia fala po mału szła ku końcowi..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 22:29   #293
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
U nas na szczęście już wszyscy starsi powinni być zaszczepieni do naszego wesela
Fajnie, że nalot na wesele zrobili, zepsuli komuś dzień, a zlot w Częstochowie spoko, bo organizatorzy powiedzieli, że zapewnią przestrzeganie zasad. Fajny ten mój kraj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taka oto konsekwencja. Wesele be, a zlot super. Galerie, fryzjerzy, kosmetyczki be, a kościół super. Otwieranie i zamykanie jak im się podoba

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Jako,że zaczyna się sezon weselny to rząd będzie musiał się jakoś ustosunkować. Zimą zawsze wesel mniej, więc niebawem spodziewałabym się jakiejś ich reakcji.
Też tak czuję, tym bardziej, że coraz więcej się o tych weselach mówi bo ten ,,gorący'' okres weselny niedługo się zaczyna.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a myślimy o jakimś terminie na wakacjach (czerwiec do max połowy września), myślę, że wtedy jest największa szansa, że wesela będą się odbywać. jesieni raczej nie bierzemy pod uwagę, bo to takie samo ryzyko jak nasza pierwotna data (8 maja)
Myślę, że to najlepszy czas żeby przełożyć. Nie ma sensu przekładać na przykład na za rok, bo sytuacja może być podobna. A jak mamy się bujać z tym reżimem 3-5 lat to podejrzewam, że te miesiące czerwiec do początku/środka/końca września to będzie taka chwila wytchnienia.

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Ja się modlę, żeby pod koniec sierpnia nie było upału...
Ja to się już nawet nie modlę o to żeby nie było upału na początku sierpnia tylko o to żebyśmy mogli zorganizować to wesele chociaż na 100 osób.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 23:00   #294
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas zostało 13 dni i robimy obiad w domu po ślubie. Aktualnie mam dość wszystkiego i mam nadzieję, że przez te 2 tygodnie odetchniemy od ludzi. Dużo naszych znajomości zostanie zweryfikowanych po tym miesiącu.

Na szczęście żyje już wizją urlopu, wzięłam od środy i potem tydzień po ślubie, więc wrócę dopiero po majówce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 00:24   #295
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
U nas zostało 13 dni i robimy obiad w domu po ślubie. Aktualnie mam dość wszystkiego i mam nadzieję, że przez te 2 tygodnie odetchniemy od ludzi. Dużo naszych znajomości zostanie zweryfikowanych po tym miesiącu.

Na szczęście żyje już wizją urlopu, wzięłam od środy i potem tydzień po ślubie, więc wrócę dopiero po majówce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo, wracam do pracy tydzień po ślubie, ten tydzień też urlop. Zamawiamy tort na nasz obiad, będą wędzonki, domowy obiad. Śmiejemy się że styl retro, jak wesela naszych dziadków w domach
Narazie ślubnego stresu nie ma Martwimy się o pogodę na sesję i ślub.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 08:25   #296
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny kwietniowe, zazdroszczę wam tego podejścia i opanowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 08:37   #297
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kwietniowe, zazdroszczę wam tego podejścia i opanowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj to nie tak. Mój Tż bardzo to przeżywa i kosztuje nas ta sytuacja mnóstwo nerwów i stresu. Plus jest taki, że oboje jesteśmy zgodni, że chcemy wziąć ślub i już zakonczyć ten temat.
Dodatkowo po użeraniu się z ludźmi, nie mamy ochoty przekładać i organizować wesela w innym terminie. Pisałam Wam o mojej byłej świadkowej, która po powrocie z Zakopanego odmówiła, bo ona teraz patrzy tylko na swoich najbliższych. Przecież nawet nie wzięli od nas zaproszenia na ślub. A wczoraj jej mąż, dobry kolega Tż, wrzucił na męską grupę na msg ich zdjęcie z chrzcin, na których byli jako goście. Wystrojeni siedzą przy stole, dziecko na rękach, ludzie w tle
I wiecie, najlepsze jest to, że my byliśmy mili, zapraszaliśmy ich, nie mamy pojęcia o co im chodzi. Jedynie może to być zazdrość i zawiść, bo nam się kilka spraw w tym roku poukładała, Tż zaczął mówić, że będziemy kupować nowe mieszkanie i może to o to chodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 09:08   #298
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kwietniowe, zazdroszczę wam tego podejścia i opanowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się chyba już z tym pogodziłam ale mój Tż wczoraj przechodzil jakieś Załamanie, bo miał nadzieję jeszcze, że coś się uda wymyślić. Niestety po tej akcji w weekend gdzie był nalot na wesele i cały internet o tym huczał wszyscy się przestraszyli...
Uważam, że nie jest najgorzej bo ostatecznie uda się nam zrobić małe przyjęcie po ślubie, dla najbliższej rodziny (rodzice, rodzeństwo, chrzestni) i dla najlepszych znajomych. Wynajmujemy taki domek w lesie. Także jestem happy, że chociaż to a nie sam obiad w domu dla 10 osób. Jakoś to będzie szkoda tylko, że hotele pozamykane bo musimy kombinować transport a wolałam jednak wziąć ludziom nocleg. Ale to nic, każdy rozumie jaka jest sytuacja.
Też chcę żeby już było po, żeby już o tym nie myśleć i się nie zastanawiać, czekać z tygodnia na tydzień co nowego powiedzą. Już mam dość tego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 09:25   #299
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

aante, rozumiem. Myślę że w takiej sytuacji łatwiej byłoby mi się pogodzić z wizją wesela tylko dla najbliższych. U nas jednak dużo ludzi chce być, nie boją się zarażenia i są "wyposzczeni" weselowo. Ja też czuje, że bez tej imprezy to nie będzie tak jak sobie wymarzyłam.
Jakbym miała zrobić wesele typu małe przyjęcie to mogliśmy ten ślub wziąć kilka lat temu, a to jednak nasze marzenie. Ja mam teraz takie odczucia jak wasi TŻci

W ogóle dziś taki piękny wiosenny dzień, wyobrażam sobie jak będzie cudownie za miesiąc... Jeśli nie da rady zorganizować tego wesela będzie mi bardzo bardzo żal.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2021-04-12 o 09:49
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 10:47   #300
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My wczoraj rozmawialiśmy, że ślubu jako ślubu, nie przekładamy. Mamy ogródek, co najwyżej zrobi się grilla dla rodziców. A wesele przełożymy na przyszły rok. Wszyscy zrozumieją. Pewnie nie będzie to typowe wesele, ale cóż, coś jak impreza. To nasz plan awaryjny.
Dziś Niedzielski w wywiadzie tak mówi: Myślę, że w wakacje będziemy wracali do normalnego funkcjonowania. Nowy rok szkolny powinien się rozpocząć normalnie od września. Czwarta fala, jeżeli się pojawi, to ze względu na zbudowaną odporność oraz dzięki programowi szczepień nie będzie już miała takich rozmiarów jak fale poprzednie. Wojna trwa, ale jesteśmy już po lądowaniu w Normandii - mówi w rozmowie z tygodnikiem Niedzielski.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.