DEPILACJA LASEROWA - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-27, 16:12   #91
Grea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Jestem po 3 zabiegach depilacji w Laser DeLux w Bielsku i pełny entuzjazm, bo JEST JEST JEST efekt Jeśli ktoś jest chętny na ZNIŻKĘ 20% piszcie na priv, chętnie polecę!
Grea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 14:13   #92
Dooti84
Przyczajenie
 
Avatar Dooti84
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić klinikę medycyny estetycznej Profemed. Jestem po serii zabiegów u nich i rewelacja. Przy robieniu na raz np. dwóch czesci ciala są zniżki, więc oplaca sie w pakietach. Maja dobry sprzęt i fachowy personel.
Dooti84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 13:15   #93
Kornelia283
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Na moje 28me urodziny i koleżanki zaskoczyły mnie miłym prezentem. Wiedziałay, że od dawna myślałam o depilacji laserowej, zrobiły zrzutę i zafundowały mi cykl takich zabiegów w xxx. Wykonałam serię zabiegów i mogę polecić ten salon. Miła obsługa, bezbolesny zabieg i co najważniejsze efekty utrzymują się już 9 miesiąc!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-08 o 17:09 Powód: Reklama.
Kornelia283 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 13:22   #94
turnmedown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Kornelia283 Pokaż wiadomość
Na moje 28me urodziny i koleżanki zaskoczyły mnie miłym prezentem. Wiedziałay, że od dawna myślałam o depilacji laserowej, zrobiły zrzutę i zafundowały mi cykl takich zabiegów w xxx. Wykonałam serię zabiegów i mogę polecić ten salon. Miła obsługa, bezbolesny zabieg i co najważniejsze efekty utrzymują się już 9 miesiąc!
9 miesięcy? o kurde to całkiem niegłupie i wygodne, a ile taki zabieg kosztuje?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-08 o 17:10 Powód: Reklama w cytacie.
turnmedown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 13:41   #95
Edycia37
Przyczajenie
 
Avatar Edycia37
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lubliniec
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Bierzecie znieczulenie czy na żywca
__________________
Odbierz swój zestaw kosmetyków w zamian za ankiete na stronie www DarmoweKosmetyki pl
Edycia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 12:28   #96
Kornelia283
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

To był prezent, więc wiadomo, że nie powiedziały ile to kosztuje, ale sprawdziłam na ich stronie. Ja miałam depilację pach to kosztuje 149 zł.

Co do znieczulenie, to nie wiem, ja po prostu poszłam na jego wykonanie, ale nie bolało nie wiadomo jak bardzo. Raczej takie kłucie, może szczypanie, ciężko określić, ale nie było źle.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Kornelia283 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 14:42   #97
natalisel
Przyczajenie
 
Avatar natalisel
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Terespol
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Ostatnio na grouponie można kupić pakiet 10 zabiegów na małe partie za 299 zł w salonie Depi Light w Warszawie.
Czy któraś korzystała z tego salonu, jak wrażenia? Jestem zainteresowana, bo oferują najtańsze ceny w Warszawie, tylko chciałabym wiedzieć czy na czymś nie oszczędzają
natalisel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 14:21   #98
evamarczyk291
Przyczajenie
 
Avatar evamarczyk291
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Moim zdaniem jedynym godnym uwagi laserem jest VECTUS - żadne tam IPLe, i inne ponieważ nie dają dobrych i co ważne długotrwałych efektów. Warto poczytać o depilacji laserowej, poszukać opinii, zabłębić się w tą tematykę bo zabiegi nie są tanie. Od siebie polecam ten materiał video, wyczerpujący temat depilacji laserem Vectus: xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-03-29 o 23:19 Powód: Link.
evamarczyk291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 21:05   #99
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Dziewczyny - podbijam wątek, myślę właśnie o depilacji vectus i rozglądam się za salonem. Wstępnie jestem zdecydowana na: BeautyDuty, ale sama nie wiem - chyba nie istnieją długo - czy któraś coś może o nich słyszała? Przyznam, że przy wyborze kierowałam się głównie zdjęciami salonu http://www.beautyduty.pl/galeria/ a to nie jest chyba główna rzecz na którą powinnam zwrócić uwagę Pomóżcie!
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 22:07   #100
kakamir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Ja jestem po 8 zabiegu na całe nogi i 6 na okolice bikini laserem diodowym w Bejda Medical. Zabiegi robiłam co 6 tygodni.
Mam problemy hormonalne a i tak widze rewelacyjne efekty (nie musze się golić w ogóle, odrastają pojedyncze włoski).
Nie wierzcie w to, że da się usunąć w 100% włoski.
Zabiegi zakończyłam już jakiś czas temu. Zamierzam wykonywać zabieg przypominający raz na rok żeby utrzymać efekty.
A no i nie 'depilacja' laserowa. Depilacja-woskiem, jak laser to epilacja
kakamir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 12:32   #101
rudykonfident
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Jeśli chodzi o depilację laserową to od siebie polecam przeczytać ten artykuł - nie u wszystkich kobiet daje ona te zadowalające efekty.
rudykonfident jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 13:38   #102
ZoskaK86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Z całą pewnością mogę Ci polecić klinikę w której sama robiłam depilację laserową http://www.arsestetica.pl/ mają bardzo dobry LASER, a nie często stosowany przez inne kliniki IPL po którym efekty są marne z tego co słyszałam. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów, szkoda że prędzej się za to nie zabrałam Ceny też stosunkowo niskie jak na centrum Warszawy no i super personel
ZoskaK86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 19:58   #103
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Niestety trzeba pamietać ze to trwa chociaż w instytucie do którego ostatnio się umowilam na med estetyczną czytałam że stosują jakąś metodę shr czy coś takiego która polega na bezbolesnej i szybkiej delipacji dużych parti. W sumie mnie to zaciekawiło bo jak wcześniej chodizłam na Light Sherr to cierpiałam niesamowicie..

Słyszałyście cos o tym ??
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 15:13   #104
Ryska23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Ja z kolei miałam zabiegi depilacji (bikini, pachy, nogi) właśnie IPL + RF w salonie QClinique na Ursynowie http://www.qclinique.pl/zabiegi/depi...ipl-rf-e-light U mnie podziałały. Robiłam je 4 lata temu, jesienią. Potem, raz w roku zabieg przypominający. Panie były bardzo profesjonalne i co ważne cierpliwe Słabo znoszę ból, więc co chwilę słyszałam pytania o samopoczucie. Dostałam też piłeczki antystresowe. A przy depilacji bikini, jednorazową bieliznę.
Ryska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 09:57   #105
mariakonarska78
Przyczajenie
 
Avatar mariakonarska78
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Ja ostatnio czytałam jakiś artykuł o tym że jest bardzo welka różnica między epilacja włosów a Depilacją. Epilacja to podobno trwałe usuwanie włosów i jest wykonywane prawdziwym laserm a nie jakiś na światło.

Czyli już wiem czeu mje poprzednie zabiegi IPL były nieskuteczne. Wyrzucona kasa w błoto, szkoda tylko że nikt mnie o tym nie poinformował. Początki były fajne ale po roku wszytsko wróciło niestety pieniązki już nie! Zamierzam teraz zabrać się za ten problem ale na poważnie!
mariakonarska78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 14:10   #106
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

No z Ipl też miałam straszne przeżycia, chyba wiele z nas naiwnie skusiło się na ten zabieg na wzgląd niskiej ceny!

W ogle nie warto, ate włosy na nogach to jak walka z wiatrakami ! Ja już nawet wole dopłacić tylko żeby efekt był przyzwoity !
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 20:29   #107
staszkiewiczmarta
Przyczajenie
 
Avatar staszkiewiczmarta
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cześć dziewczyny. Zapisałam się na zabieg usuwania włosów laserem Soprano ICE korzystałyście z tego kiedyś ? Jakie są wasze doświadczenia czy to jest bolesny zabieg ?
staszkiewiczmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 19:26   #108
PatrycjaMilwicz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Teraz są naprawdę fajne lasery, bez porównania do tych z przed 10-15 lat, kiedy wtedy wykonywałam taką depilację. Teraz ponownie zdecydowałam się na zabieg depilacji laserowej. Szukam gabinetu, gdzie mają laser Vectus, ponieważ wiele dobrego o nim czytałam. Zdecydowałam się na xxx. I powiem Wam, że bardzo jestem zadowolona. Póki co miałam wykonane 4 zabiegi na pachy. W przyszłym miesiącu mam zamiar iść też okolice bikini. Po kolei muszę znów stać się gładka

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-01 o 09:00 Powód: Reklama.
PatrycjaMilwicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 21:28   #109
agnieszka_star
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez PatrycjaMilwicz Pokaż wiadomość
Teraz są naprawdę fajne lasery, bez porównania do tych z przed 10-15 lat, kiedy wtedy wykonywałam taką depilację. Teraz ponownie zdecydowałam się na zabieg depilacji laserowej. Szukam gabinetu, gdzie mają laser Vectus, ponieważ wiele dobrego o nim czytałam. Zdecydowałam się na zabieg w <ciach>. I powiem Wam, że bardzo jestem zadowolona. Póki co miałam wykonane 4 zabiegi na pachy. W przyszłym miesiącu mam zamiar iść też okolice bikini. Po kolei muszę znów stać się gładka
Mi również wykonywano ten zabieg w tej klinice! Jestem bardzo zadowolona - żadne inne sposoby nie przynosiły takich efektów!

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-12-26 o 20:52
agnieszka_star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 07:07   #110
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Wystarczy wpisać sobie w Gogle o tym Soprano Ice i wyskakuje sporo informacji ;-)
jest to jakaś najnowsza technologia, podobno tnie każdy włos w zależności od koloru bo dostosowuje sie tam parametry i działa chyba tez na jasne włosy !!!! To może cos dla takiego bladziucha jak jak )

O i jest ta technologia SHR o której slyszłam ze podobno nie boli i to bardzo ciekawe bo ja jak chodizalam na light sheer to cierpiałam niemilosiernie a też mialo byc taie superanckie...
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 11:41   #111
KaroLov
Przyczajenie
 
Avatar KaroLov
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Ja rok temu chodziłam na IPL na pachy i jestem załamana... wszystkie włoski mi odrosły ;/ A taki spokój z nimi miałam może przez około 6 miesięcy. A zabiegów było 8....
Moja przyjaciółka jest po jednym zabiegu tym Soprano Ice i dobrze sie o nim wypowiadała. Z tego co pamiętam to robiła sobie nogi i mówiła,ze praaawie nie bolało Pani wykonująca zabieg dokładnie poinstruowała co się bedzie działo I nie wiem, czy dobrze teraz powiem.... ale podobno można go było wykonywać latem.... ? muszę dokładnie dopytać przyjaciółki i dam znac ) aaaa i koncówka tego laseraa podobno mega zimna

Chętnie saama bym się zapisała, ale po tamtych przeżyciach z IPL się obawiam, czy znowu nie wyrzucę pieniędzy w błoto. Ktoś już miał kilka zabiegów ????
KaroLov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 14:45   #112
Stachniaczek90
Przyczajenie
 
Avatar Stachniaczek90
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cześć! Super, że wątek ciągle aktualny Przeczytałam Wasze wpisy i jestem mega ciekawa opinii o laserach! zwłaszcza dlatego, że w najbliższym czasie sama chce wybrać się na taki zabieg Po którym są widoczne najlepsze efekty??? Czy kolor włosa jest ważny??
Stachniaczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 14:14   #113
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

No zacznijmy od tego że to Soprano ICE to jest Laser a nie jakies tam Ipl czyli swiatło od zarówki.... Tylko ciekawe czy rzeczywiście tak bezboleśnie bo tego chyba boję się najbardziej :/
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 09:45   #114
KaroLov
Przyczajenie
 
Avatar KaroLov
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

No własnie moja kolezanka mówiła,że była zaskoczona tym, ze prawie ja nie bolalo. Powiedziała cos na zasadzie.... ze czuła delikatne ukłucia, jakby ją komar ukąsił Ale ze było naprawdę do zniesienia
KaroLov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 14:44   #115
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Zawsze można się wspomagać jakimś znieczuleniem, chociaż na mnie i to nie za bardzo działa dlatego szukam czegość jak najmniej bolesnego i przede wszytskim efektywnego.

KaroLov a jak z efektami u tej Twojej koleżanki ??
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 15:33   #116
KaroLov
Przyczajenie
 
Avatar KaroLov
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Akurat wczoraj z nią rozmawiałam, więc kochane mam świeżę informacje ) urządzenie dokładnie nazywa się Soprano Ice Platinium (mam nadzieje,ze nie pomyliłam i dobrze napisałam ). Juz jest po dwóch zabiegach a nie po jednym i mówiła,ze super! Tak naprawdę to po tym pierwszym widziała taki efekt,z wahała się iść na drugi zabieg heh. Włoski podobno bardzo wolno odrastały a część po prostu jej wypadały. W miejscach gdzie było ciut więcej włosów to mocniej odczuła ukłucia, ale i tak rewelacja. Wzięłam od niej namiary i jeszcze w tym tygodniu mam zamiar podjechać i porozmawiać na miejscu u nich w placówce co i jak
KaroLov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 09:00   #117
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

a ile zabiegów trzeba tym zrobić ?

Ja mam dość jasne włosy wiec nie wiem czy to w ogóle coś pomoże....
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 16:33   #118
KaroLov
Przyczajenie
 
Avatar KaroLov
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Tooo chyba zależy na jaką partię ciała

W poniedziałek idę i pogadam co i jak. Zapytam też o jasne włoski, czy na nie też zadziała. Czytałam w necie ze jako jedyny potrafi usunąć jasne włoski.... ale zapytam o to dokładnie w poniedziałek i dam znac
KaroLov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 18:09   #119
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Czekam z niecierpliwością na jakieś informacje )))
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 21:17   #120
chika8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Ja jestem zadowolona z zabiegów na laserze Light Sheer.Przede wszystkim mam sprawdzony salon gdzie panie mają duże doświadczenie i co najważniejsze mam bardzo dobre efekty depilacji.
Wiadomo,że jest dużo nowości,ale po co kombinować i wywalać kasę na próby,że może ten albo tamten.(wiadomo,że nowości są droższe)
Ja z czystym sumieniem polecam Light Sheer.
chika8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-01 14:09:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.