Kwasy znów. Problem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 11:55   #1
zmysl_namietnosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: GDAŃSK
Wiadomości: 524

Kwasy znów. Problem?


Witam, mam mały problem, w sumie pierwszy raz coś takiego się stało a pracuję z kwasami od kilku lat.
W sobotę miałam klientkę na zabieg kwasami. Wszystko ładnie, oczy zabezpieczone, rękawiczki nałożone, kwas nałożony, trzymany krótko (bo wiadomo pierwszy , zabieg), klientka nie zgłasza żadnych obiekcji (nie ma dyskomfortu, do oka co ważne później nic się nie dostało itp), po zabiegu wychodzi zadowolona z kremem z filtrem 50.

Wczoraj przyszła, akurat mnie niestety nie było w salonie jeszcze, że ma rany na policzku i oko spuchnięte przeze mnie i mój zabieg. Dodam, że zostało mi to po prostu przekazane więc do końca nie wiem jak to wyglądało, zwłaszcza, że Pani miała podobno full tapetę. Co do ran - jakoś nie chce mi się wierzyć, że jest to moja wina, zastanawiam się czy faktycznie używała kremu z filtrem ?

Ale dziewczyny oko? Czy to w ogóle możliwe? Wątpię. Dlaczego nie przyszła w poniedziałek skoro było coś nie tak...

Czy panikuję niepotrzebnie?
zmysl_namietnosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 17:52   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kwasy znów. Problem?

Cytat:
Napisane przez zmysl_namietnosci Pokaż wiadomość
Witam, mam mały problem, w sumie pierwszy raz coś takiego się stało a pracuję z kwasami od kilku lat.
W sobotę miałam klientkę na zabieg kwasami. Wszystko ładnie, oczy zabezpieczone, rękawiczki nałożone, kwas nałożony, trzymany krótko (bo wiadomo pierwszy , zabieg), klientka nie zgłasza żadnych obiekcji (nie ma dyskomfortu, do oka co ważne później nic się nie dostało itp), po zabiegu wychodzi zadowolona z kremem z filtrem 50.

Wczoraj przyszła, akurat mnie niestety nie było w salonie jeszcze, że ma rany na policzku i oko spuchnięte przeze mnie i mój zabieg. Dodam, że zostało mi to po prostu przekazane więc do końca nie wiem jak to wyglądało, zwłaszcza, że Pani miała podobno full tapetę. Co do ran - jakoś nie chce mi się wierzyć, że jest to moja wina, zastanawiam się czy faktycznie używała kremu z filtrem ?

Ale dziewczyny oko? Czy to w ogóle możliwe? Wątpię. Dlaczego nie przyszła w poniedziałek skoro było coś nie tak...

Czy panikuję niepotrzebnie?
Brak kremu z filtrem ran nie spowoduje. Natomiast moim zdaniem Pani nie odbudowała sobie naskórka-skóra musi się zregenerować, wiec dla mnie po kwasach mocno lanolinowy krem to podstawa.
I jeszcze jedno-dałaś neutralizator?

Edytowane przez 201605090958
Czas edycji: 2012-03-29 o 18:54 Powód: rozszerzenie
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 18:48   #3
LadyN4
Raczkowanie
 
Avatar LadyN4
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 71
Dot.: Kwasy znów. Problem?

Hej,
chcę w końcu zrobić taki zabieg, ale nie wiem, czy teraz to właściwa pora?
Mam cerę normalną, ale chciałabym ją wygładzić i oczyścić- czy robić kwasy, czy zwykłe oczyszczanie?
LadyN4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 12:53   #4
zmysl_namietnosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: GDAŃSK
Wiadomości: 524
Dot.: Kwasy znów. Problem?

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Brak kremu z filtrem ran nie spowoduje. Natomiast moim zdaniem Pani nie odbudowała sobie naskórka-skóra musi się zregenerować, wiec dla mnie po kwasach mocno lanolinowy krem to podstawa.
I jeszcze jedno-dałaś neutralizator?
Oczywiście że tak, nie pracuje na kwasach od wczoraj. Ale pierwszy raz wyszedł taki problem.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyN4 Pokaż wiadomość
Hej,
chcę w końcu zrobić taki zabieg, ale nie wiem, czy teraz to właściwa pora?
Mam cerę normalną, ale chciałabym ją wygładzić i oczyścić- czy robić kwasy, czy zwykłe oczyszczanie?
Musiałabym cerę pierw mimo wszystko zobaczyć.
Na to co napisałaś polecałabym peeling kawitacyjny w zabiegu oraz zamiast typowych kwasów, to peeling migdałowy.
zmysl_namietnosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:55   #5
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kwasy znów. Problem?

[QUOTE=zmysl_namietnosci;3 3233761]Oczywiście że tak, nie pracuje na kwasach od wczoraj. Ale pierwszy raz wyszedł taki problem. QUOTE]To w takim razie nie wygląda mi to na Twoją sprawkę. Trzymam kciuki, żeby się korzystnie wyjaśnilo
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 08:05   #6
zmysl_namietnosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: GDAŃSK
Wiadomości: 524
Dot.: Kwasy znów. Problem?

dziś się dowiem co i jak z nią było :P
zmysl_namietnosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 16:10   #7
LadyN4
Raczkowanie
 
Avatar LadyN4
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 71
Dot.: Kwasy znów. Problem?

Bardzo dziękuje za cenna podpowiedź- dawniej robiłam czyszczenie regularnie- później osiadłam na laurach, a teraz skóra przypomina io cennych zabiegach- na pewno wypróbuje.
LadyN4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 08:51   #8
zmysl_namietnosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: GDAŃSK
Wiadomości: 524
Dot.: Kwasy znów. Problem?

Cytat:
Napisane przez LadyN4 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje za cenna podpowiedź- dawniej robiłam czyszczenie regularnie- później osiadłam na laurach, a teraz skóra przypomina io cennych zabiegach- na pewno wypróbuje.
A powiedz mi skąd jesteś? Może będę mogła pomóc znaleźć odpowiednią kosmetyczkę
zmysl_namietnosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.