Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 10:31   #61
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

Niestety, ja bardzo lubię firmę Garnier, bo mają super krem dla bardzo suchej skóry, ale te płatki w niczym mi nie pomogły
co prawda zaraz po przetarciu twarzy skóra jest bardzi fajna ale po 5 minutach wszytsko wraca do normy, a wypryski jak miałam tak miałam
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:10   #62
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

tak zgadzam się z Toba - nie mozna robic sobie makijazu po uzyciu tego toniku ale jesli bedzie sie go stosowac na noc to juz wszystko bedzie dobrze a platki rzeczywiscie sa swietne a probowalas z jakies inny firmy tego typu płatkow?

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Niestety, ja bardzo lubię firmę Garnier, bo mają super krem dla bardzo suchej skóry, ale te płatki w niczym mi nie pomogły
co prawda zaraz po przetarciu twarzy skóra jest bardzi fajna ale po 5 minutach wszytsko wraca do normy, a wypryski jak miałam tak miałam
to chyba zalezy jaki masz rodzaj cery - piszesz o kremie dla cery suchej - a te platki sa chyba głownie dla cery mieszanej
dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 18:02   #63
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

WITAM WITAM WITAM

i o zdrowie pytam xD

patrząc dziś w lustro
stwierdziłam, że mam nie tylko problem z trądzikiem....



jest jeszcze coś...

....

CIENIE POD OCZAMI

i to takie już porządne - wiadomo, człowiek zaganiany to nawet nie myśli o takich rzeczach...



ale kiedyś nastaje w końcu czas refleksji ale wtedy jest już za poźno


tak jak w moim przypadku



znalazłam dziś ciekawy artykuł na ten temat

autorstwa pewnej Pauliny

wydaje mi się atrakcyjny i przydatny

może którejś z Was przydadzą się te informacje i pomogą stać się jej jeszcze piękniejszą



"Cienie i worki pod oczami są zmorą nawet bardzo młodych dziewcząt. Niektóre z nich, zwłaszcza te o delikatnej karnacji, notorycznie oglądają w lustrze swoje odbicie ozdobione sinymi podkówkami.



Co zrobić, żeby przestały nas denerwować?

Kiedy nie pomagają korektory, a Wy macie odrobinę czasu, spróbujcie domowych metod. W walce z cieniami pomogą też profesjonalne kosmetyki.

Na początek kilka prostych sposobów. Spróbujcie nakładać na oczy waciki namoczone w naparze z czarnej herbaty. Ta nikomu nie zaszkodzi, a naprawdę rewelacyjnie odświeży i pomoże w likwidacji opuchnięć i przebarwień.



Co innego rumianek – on również jest polecany na okłady, ale trzeba z nim uważać, bo niektóre osoby mają na to zioło uczulenie. Poza tym uwaga – rumianek może rozjaśnić rzęsy i brwi.


Z ziół przeznaczonych do pielęgnacji okolic oczu można też polecić lipę i bławatek (ten jest wykorzystywany w kremie firmy Ziaja). Naturalne sposoby obejmują także przykładanie do oczu kompresów z soku z ogórka albo surowego ziemniaka, który podobno poprawia koloryt skóry.

Szukając w aptece gotowych produktów, pamiętajcie o składnikach, które zbawiennie działają na nasze oczy. Przede wszystkim to świetlik – działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, łagodzi podrażnienia. W sprzedaży dostępne są tanie żele z tym składnikiem.

Ulgę mogą też przynieść środki zawierające babkę lancetowatą. Już dawno odryto, że ta roślina, traktowana przez nas jak chwast, dobrze sobie radzi z opuchlizną. Pomóc może również arnika górska, którą mają w swym składzie różne kremy. Poleca się również produkty zawierające kasztanowiec zwyczajny. Oprócz tego, że działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, poprawia krążenie w delikatnych naczyniach krwionośnych. "

ale znalazłam jeszcze inne ciekawe moim zdaniem wypowiedzi

"Jednym z nich jest przyłożenie do oczu na kilka minut zimnych łyżeczek lub kostek lodu owiniętych w szmatkę. Następnie możesz wypróbować okłady z torebek herbaty lub ze schłodzonego ogórka.



O skórę powinnaś zadbać chwilę po powrocie do domu. Mimo zmęczenia i chęci jak najszybszego położenia się do łóżka, musisz dokładnie zmyć makijaż i oczyścić pory.

Rano zafunduj jej małą kurację regenerującą. Zastosuj delikatny peeling, dzięki któremu odświeżysz naskórek, a substancje odżywcze zawarte w serwowanych później kremach lepiej wnikną w skórę. Możesz także użyć oczyszczającej maseczki typu „peel-off”.



Pamiętaj,

aby wszystkie kosmetyki były odpowiednio dobrane do rodzaju Twojej cery. Następnie wklep w skórę nawilżający krem, najlepiej o rozszerzonym, kojącym lub chłodzącym działaniu. Aby skóra odpoczęła nie nakładaj w tym dniu makijażu, a jeśli już musisz to zrobić – niech będzie lekki i delikatny."
Wiecie co? ja osobiście to sobie chyba wypróbuje te ogórki ale jak się zrobi cieplej no i będą tańsze niż teraz

na razie pozostają mi torebki herbaty i bardzo dużo cierpliwości
dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 15:03   #64
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

znalazłam dzisiaj fajną stronkę

www.niszczpryszcz.pl

hehehe powiem Wam, że jest naprawdę zabawna

tylko troche grafika się wali i wolno sie ładuje ale warto na nią zajrzeć

wiele ciekawych porad wskazówek ale i konkursy z nagrodami

zajrzyjcie


dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 20:28   #65
liQidream
Raczkowanie
 
Avatar liQidream
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 189
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

dzoenn19 - prowadzisz super blog. Aż Ci zazrdroszcze pomysłu i oczywiście wytrwałości - bo wiadomo, że nie każdemu by się chciało, i nie chodzi o tematyke, tylko poprostu pisać i pisać . Jesteś wspaniałą osobą. I musze Ci powiedzieć, że skusze sie na ten krem gruszkowy, tyle o nim opowiadasz - jak i inni i saaame pozytywne rzeczy. W poniedziałek napewno go już zakupię .
Ja mam okropną cerę.. nigdy nie byłam z niej zadowolona. Już jako dziecko taką posiadałam, no niestety nie każdy jest obdażony ładną cerą. Ale ja od dziecka mam skaze białkową. Więc cierpie, a białko jest niestety we wszystkim czego bym nie zjadła. M.in. chodzi mi o czerwone krostki na policzkach, nie są tak strasznie widoczne, ale próbuję je zwalczyć. Może z czasem przechodzi? Moja siostra również miała z tym problem, ale ona już od dawna może cieszyć się ładną cerą - więc nie wiem od czego to zalerzy.
Jeśli chodzi o toniki to używałam kiedyś BENZACNE - tonik przeciw trądzikowy, o którym pisałaś . Dziękuje Ci za to, bo wiem w czym już problem. Widocznie nie był on dla mnie . Bo niedość, że paskudnie śmierdział, to jeszcze nic nie pomógł. Raczej nie jestem uczulona na ten środek.. chociaż to w sumie nie wiem.. ale miałam podobny przypadek - bo także po tym piekła mnie skóra.. myslałam że takie to ma działanie, to cóż myliłam się .
W tym momencie stosuję Under Twenty - nawilżający i przeciw trądzikowy.
I jak już pisałam wyżej zakupię krem gruszkowy .
Będę także stosować dietę. Bo moja cała twarz jest straszna. Rano gdy wstaję - wyglądam jak napuchnięta - i na dodatek czerwona.
W okolicach ust ( wokoło ) mam dziwne napuchnięcia. Czytałam o tym, chyba spowodowane złym odzywianiem. A sama przyznam, nie odzywiam się najlepiej .
Próbowałam ćwiczeń ( wytrwałam 20 dni ) i próbowałam także wytrwać w niejedzeniu słodyczy ( także 20 dni ).
No jak sama widzisz muszę się wziąść porządnie za siebie.
Wiem że ten temat nie jest do opisywania takich własnie " historii " heh. Dlatego baaardzo Cię za to przepraszam. Pewnie założe własny temat, wkrótce. Dziękuje Ci koochana . Za to że załozyłaś temat. Bo teraz kiedy będę chciała kupić nowy produkt - zajrzę odrazu tutaj i przeczytam .
Bardzo wiele rzeczy się dowiedziałam, bardzo się cieszę. Już wiem jaki zrobię swój następny zakup . Krem gruszkowy!! i krem GARNIER, który opisałaś.

P.S. - przepraszam za zanudzenie . Wspaniałego masz TŻ .Blog jest wspaniały więc pisz go dalej Będę zaglądać tutaj często i czytać co i jak . Nie wchodzę codziennie na wizaża, ale za każdym moim wejściem zajrzę tutaj, bo jest to jeden z lepszych blogów jakie czytałam.
Pozdrawiam.

Edit.
Dopiszę jeszcze, że stosowałam także maseczki do twarzy - z garniera na rozszerzone pory - działały, ale z czasem przestałam je stosować, ale pewnie znowu zacznę.. Jęsli chodzi o Twój ostatni post - o cieniach pod oczami. Ech, także je posiadam, chyba mam wszystko co złe heh.
Korektory nie działały. Ale wybrubuję herbatę . A na stronkę - chętnie zajrzę .
__________________
Skoro życie nie jest żartem dlaczego wciąż się śmiejemy?
Może dlatego, że jesteśmy m a r t w i.


Odchudzanie

cel: 53kg

Edytowane przez liQidream
Czas edycji: 2009-03-06 o 20:41
liQidream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 22:03   #66
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

moja kochana !

to jedna ze wspanialszych odpowiedzi na moj watek jaki ktokolwiek napisal....

<kreci sie łezka>

dalas mi dowod , ze jestem komus potrzebna i moge na cos sie przydac.....

dziekuje i jesli masz gg chetnie pogadam albo doradze jesli bedziesz miala jakies problemy

razem bedzie nam razniej je zwalczyc!

Jestes wielka wiesz? Cenie sobie zdanie takich ludzi jak Ty.

Dziekuję i pozdrawiam gorąco!
dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 22:17   #67
liQidream
Raczkowanie
 
Avatar liQidream
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 189
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

Miło mi to słyszeć . Ty również napisałaś bardzo miłe słowa. Wręcz bardzo miłe. Za co baaaaardzo Ci dziękuję . Jak pisałam będę tutaj często zaglądać. Więc będę się wypowiadać. I mam tylko nadzieje że Cię nie zanudzę . Pozdrawiam gorąco .
__________________
Skoro życie nie jest żartem dlaczego wciąż się śmiejemy?
Może dlatego, że jesteśmy m a r t w i.


Odchudzanie

cel: 53kg
liQidream jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 15:07   #68
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

a ja serdecznie zapraszam - zawsze chetnie porozmawiam z kims fajnym i milym uslysze co mozna byloby ulepszyc poprawic... buziaki kochana
dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 11:13   #69
Hedonia
Zadomowienie
 
Avatar Hedonia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

nie wiem, czy mozna jeszcze glosowac, ale dalam piateczke

i krem gruszkowy - jutro do drogerii
__________________
gdy mi jest dobrze
moja dusza mruczy.
M.Peszek

Hedonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 17:41   #70
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

Witajcie kochane!

Pewnie po raz ostatni na tym wątku...

Szkoda, że zabawa z Garnierem już się kończy - jakoś przyzwyczaiłam się do pisania na tym wątku... lubię to robić



i chyba nie porzucę tej fuchy

czuję, że to moje powołanie

zabawa z kosmetykami

wiele się nauczyłam w czasie trwania akcji

poznałam wiele nowych kosmetyków




i sama dowiedziałam się jak lepiej zadbać o swoją cerę



dziękuje Wszystkim dziewczynom, które wypowiedziały się

na moim forum i które zabrały tu głos

Jednak przede wszystkim dziękuję tym,

które wierzyły we mnie i dawały mi dowód

na to, że warto starać się i dalej pisać ten wątek!


DZIĘKUJE KOCHANE!

i wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet!





do zobaczenia wkrótce
dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 18:19   #71
liQidream
Raczkowanie
 
Avatar liQidream
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 189
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

Ja również dałam 5 - chociaż nie wiem czy mój głos się liczył.
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet - wkońcu nasze święto .
Jutro jako że jest poniedziałek, zakupuję krem GARNIER 3w1 i krem gruszkowy .
Bardzo fajnie piszesz, nikt zapewne nie chciał by byś kończyła ten wątek .
Ale zrobisz jak będziesz chciała. Mam nadzieje że nie zakończysz pracy nad wątkiem i jutro będę mogła tu zajrzeć . Pozdrawiam.
__________________
Skoro życie nie jest żartem dlaczego wciąż się śmiejemy?
Może dlatego, że jesteśmy m a r t w i.


Odchudzanie

cel: 53kg
liQidream jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.