Wiosenny makijaż na dzień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Delia ONYX!

Notka

Konkurs Delia ONYX!

Marzysz o efektownym makijażu a jednocześnie chciałabyś aby kosmetyki kolorowe pielęgnowały Twoją skórę? Pokaż nam swój ulubiony look i wygraj zestaw bio-mineralnych kosmetyków do makijaży Delia ONYX.
Wykonaj wiosenny makijaż dzienny lub wieczorowy i opisz w jaki sposób osiągnęłaś taki efekt! Zdjęcia oraz opisy należy zamieszczać na założonym przez siebie wątku na forum konkursowym.

Do wygrania zestawy kosmetyków Delia ONYX! Więcej o linii Delia ONYX tutaj >> https://wizaz.pl/Makijaz/Trendy/Delia-Onyx

Prosimy, aby w opisie makijażu nie pojawiały się nazwy innym marek.


Pokaż wyniki sondy: Czy lubisz wiosnę?
Tak 1 20,00%
Nie 0 0%
Gdy jest ładna pogoda 4 80,00%
Wolę lato 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 5. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-29, 13:15   #1
annaszura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4

Wiosenny makijaż na dzień


Na co dzień staram się nie "rzucać" w oczy, ale czasami tak jak dziś potrzebny mi jest efektowny a zarazem lekki makijaż na wyjście do rodzinki na imieninki. Co robię? Zaglądam do moich kuferków i pudełeczek ze skarbami natury, które pomogą mi przeobrazić się w boginkę Wiosny.



Nie jest to może profesjonalny makijaż, ale ja się w nim świetnie czułam. Powiem wam jak sobie umilić popołudnie takim makeup'em.
Czego użyłam:
- podkład Ever Fresh makeup Maybelline,
- fluid Anti-Age make-up Bell,
- mascara Define-a-lash Maybelline,
- zielone cienie do powiek Wibo,
- niebieskie cienie do powiek Cristine.

Ale zanim wykonałam makijaż zadbałam o skórę. Użyłam mleczka nagietkowego Ziaja i toniku do oczyszczenia i nawilżenia cery. Nastęnie delikatnie wklepałam Odświeżający Krem na dzień Nivea Visage. Dopiero po wchłonięciu, co następuje dosyć szybko wykonałam makijaż.

Nałożyłam odrobinę podkładu a następnie fluidu. Kości policzkowe podkreśliłam Upiększającym kremem Natural Beauty Nivea Visage, który w promieniach słońca ślicznie się mieni jakby drobinkami złota
Na powieki naniosłam pędzelkiem 3 odcienie niebieskiego zaczynając od najjaśniejszego i przechodząc w zieleń w dwóch odcieniach. Skórę powyżej powieki pokryłam cielistym cieniem z połyskującymi drobinkami. Rzęsy pomalowałam tuszem i właściwie to tyle.



A teraz chodźmy na łąkę cieszyć się wiosną !
annaszura jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Delia ONYX!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.