Jak naprawić te włosy! Help - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-01, 20:11   #1
wilkkarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Unhappy

Jak naprawić te włosy! Help


Witam,
dzisiaj fryzjerka popełniła TO coś na moich włosach, chciałam rozjaśnić całe włosy omijając odrost (wolałam żeby zostały moje naturalne, mysi blond) ale ona upierała się sie zafarbuje mi jakimś ciemnym brązem?? i takie cos oto wyszło wygląda to tragicznie. Do tego mam żółte prześwity na pasmach... Da radę na następny dzień potraktować te "pomalowane odrosty" rozjaśniaczem i następnie, tonerem lub zwykłą farbą czy za wczesnie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 106427632_2511225959169225_777807173657956152_n.jpg (13,6 KB, 165 załadowań)
wilkkarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 23:30   #2
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Jak naprawić te włosy! Help

Cytat:
Napisane przez wilkkarolina Pokaż wiadomość
Witam,
dzisiaj fryzjerka popełniła TO coś na moich włosach, chciałam rozjaśnić całe włosy omijając odrost (wolałam żeby zostały moje naturalne, mysi blond) ale ona upierała się sie zafarbuje mi jakimś ciemnym brązem?? i takie cos oto wyszło wygląda to tragicznie. Do tego mam żółte prześwity na pasmach... Da radę na następny dzień potraktować te "pomalowane odrosty" rozjaśniaczem i następnie, tonerem lub zwykłą farbą czy za wczesnie?
Jak masz zdrowe włosy to można spróbować, ale chyba lepiej poczekać tydzień, dwa. Może po kilku myciach to wszystko się wyrówna (no i trochę kolor wypłuka).
Żołte prześwity możesz sprobować potraktować fioletowym szamponem (chodzi mi o taki dla blond włosów do niwelowania żółtych odcieni).
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 15:58   #3
surnaturelange
Przyczajenie
 
Avatar surnaturelange
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 9
Dot.: Jak naprawić te włosy! Help

Ja bym troche poczekała ,żeby nie niszczyć aż tak włosów, miałam podobną sytuacje i zaczęły się ,,kruszyć". Co do żółtych prześwitach zgadzam się z poprzedniczką, różowy/fioletowy szampon zrobi swoje
surnaturelange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 09:02   #4
ester_28
Przyczajenie
 
Avatar ester_28
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 18
Dot.: Jak naprawić te włosy! Help

Też bym poczekała i poszła do tego salonu żeby zwrócili mi kase za taki nieprofesjonalizm
__________________
Piękno jest w każdej z nas
ester_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 15:11   #5
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Jak naprawić te włosy! Help

Widać, że te rozjaśniane części już swoje przeszły, więc ja bym nie rozjaśniała dalej. Zamiast tego:
- myj szamponem przeciwłupieżowym, pomaga wypłukać kolor
- fioletowa albo srebrna płukanka do zneutralizowania żółtych tonów (tylko nie przesadź, wysuszają włosy)
- maski pod czepek jak najczęściej. To też wypłukuje kolor z włosów i przyda się na zniszczenia po farbowaniu
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 07:20   #6
FIGA99
Raczkowanie
 
Avatar FIGA99
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: nie wiem
Wiadomości: 58
Dot.: Jak naprawić te włosy! Help

Tak jak wyżej w sumie. Pewnie fryzjerka rozjaśniała ci włosy po całości, a jako że odrosty biorą najszybciej i najmocniej rozjaśniacz to przykryła je ciemniejszym kolorem, który będzie ci się spłukiwał. Jeżeli możesz to poczekaj chwile i jeżeli już to właśnie stosuj szampon przeciwłupieżowy. Sama miałam taki problem i poszło.
FIGA99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 14:01   #7
amadolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 11
Dot.: Jak naprawić te włosy! Help

aż tak źle to nie wygląda a pewnie dużo od światła zależy, na własną rękę nie rozjaśniałabym pbo na farbie tej na odroście wyjdzie Ci rudy
amadolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-16 15:01:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.