Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-19, 13:41   #1
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870

Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI


W CHWILI OBECNEJ EDM NIE PROWADZI WYSYLKI DO POLSKI.

WSPOLNE ZAKUPY NA WIZAZOWEJ PLATFORMIE ZAKUPOWEJ ZOSTALY WSTRZYMANE.


Polscy Dystrybutorzy EDM
http://kosmetyki-mineralne.com/
http://everydaycosmetics.pl/

http://www.lilyofthevalley.pl/[/B]

Link do części pierwszej TUTAJ
Link do części drugiej TUTAJ
Link do części trzeciej TUTAJ
Link do części czwartek TUTAJ
Link do części piątej Tutaj

1. Zamawiać można na stronie www.everydayminerals.com.

2. Akceptowane formy płatności:
  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal

3. Przesyłka do Polski liczona jest w zależności od wielkości zamówienia (wagi).

4. Czas oczekiwania na paczkę to ok. 2 tygodnie. Firma EDM prosi jednak, by na przesyłkę poczekać do 25 dni roboczych. Dopiero po tym czasie, jeżeli nasza paczka wciąż nie doszła, piszemy maila do EDM. Szczegółowe informacje o takim mailu poniżej.

Pojemności produktów:
  • big - słoiczek 25ml:
    • Base .19oz/5.5g
    • Cheek .19oz/5.5g
    • Conceal .19oz/5.5g
    • Finishing Dust .42oz/12g
    • Kaolin Powder .17/5g
    • Natural Reflections .19oz/5.5g
  • mini - słoiczek 10ml, 4g produktu (przy cieniach ta pojemnosc jest oznaczona jako big),
  • sample - słoiczek 5ml, 1g produktu (próbki try me free i kupowane osobno)

Problemy z zamówieniem, VAT:
  1. Próbuje dodać podkład do koszyka. Pomimo, że wybieram formułę "X" dodaje mi się "Y". Rozwiązanie: post 1372
  2. W wykazie zamówienia nie widać gratisowych produktów, wpisałam kod, kwota zamówienia była odpowiednia. Czy dostanę gratisowe produkty opisane na stronie z promocjami? Odpowiedź: Tak . W wykazie zamówienia gratisy nie są umieszczane, jeśli warunki promocji zostały spełnione to na pewno otrzymasz gratisy.
  3. Jeśli składając zamówienie wyskakuje Ci błąd podczas wybierania shipping method:
  • We are unable to ship USPS as there was an error,
  • please select another shipping method Missing value for Country
musisz jeszcze raz wejść w my account i ponownie jako kraj wybrać Polskę.
  1. VAT, cło a EDM? O co chodzi? Odpowiedź: post 1338 - czyli kosmetyki nie podlegają ocleniu, ALE możemy zapłacić VAT w wysokości 22%. Od stycznia 2009 roku sprawdzalność paczek ma być większa, co za tym idzie, bardziej prawdopodobne jest, że zapłacimy VAT. Za tę procedurę zapłacimy dodatkowo 6zł. Post pastereczki na temat opłat.

Najczęściej powtarzające się pytania:
  • Czy darmowe próbki dostajemy przy zamawianiu czegoś innego czy można zamówić tylko próbki? - Można zamówić same próbki, płacimy wtedy tylko za przesyłkę. Pierwszy raz polecamy zamawianie próbek razem z pędzlem do podkładu.
  • Ile razy można zamawiać bezpłatne próbki? - Nie ma ograniczeń. Można nawet zamówić kilka kompletów jeden po drugim (w oddzielnych zamówieniach, za każde zapłacimy przesyłkę). Próbki są po to, abyśmy mogły dobrać nasz idealny odcień podkładu, korektora, różu.
  • Na ile wystarcza jedna próbka? - To zależy od osoby, jednym wystarcza tylko na 3 użycia, innym nawet na 2 miesiące używania. Średnio jest to 1 miesiąc używania/testowania. Podkład mineralny jest bardzo wydajny.
  • Który pędzel do podkładu zamówić jako pierwszy? - Polecamy Flat Top Brush (mocniejsze krycie) i Long Handled Kabuki (mniejsze krycie), oba są bardzo miękkie, delikatne, nie podrażnią nawet wrażliwej skóry. Niektóre osoby lubią też Foundation Brush.
  • Który pędzel najlepiej się nadaje do korektora? - Do korektora nadają się: Oval Concealer Brush (dłuższe włosie), Everyday Eye Shadow Brush (krótsze włosie) i Eye Kabuki Brush (jest większy ale nadaje się np. do korektora pod oczy, czy przy skrzydełkach nosa - idealnie pasuje do takich miejsc). To na jaki pędzel się zdecydujemy zależy wyłącznie od naszych osobistych preferencji.
  • Czy muszę w ogóle zamawiać pędzle? - Nie, ale polecamy pędzle EDM, bo są bardzo dobrej jakości, idealnie nakłada się nimi podkład mineralny i mają 90 dniową gwarancję - jeśli pędzel się rozpadnie, robimy mu zdjęcie, wysyłamy do EDM a oni przysyłają nowy.
  • Nie chce mi się czytać całego wątku czy "tu wstaw dowolne pytanie"? - (1) Jeśli odpowiedzi nie ma w pierwszym poście, użyj wyszukiwarki. (2) Jeśli odpowiedzi nie było w całym wątku, zadaj swoje pytanie.

Inne przydatne wskazówki:
  • Aktualny kurs dolara: money.pl
  • Przed złożeniem zamówienia warto sprawdzić czy są jakieś aktualne kody promocyjne - zwykle można zaoszczędzić kilka dolarów
  • Niektóre promocje zaczynają się o określonej godzinie czasu CST (Central Standard Time) - na tej stronie znajdziecie aktualny czas.
  • Do każdego zamówienia można dostać zestaw zestaw try me kit warto z nich korzystać, aby poznać nowe produkty.

Problemy związane z zamówieniami i wysyłką należy zgłaszać tu: thanks@everydayminerals.c om
  • Temat: czego dotyczy mail
  • Treść: imię i nazwisko, numer zamówienia, ID transakcji oraz opis problemu.
  • Można też bezpośrednio zwrócić się do admina forum poprzez wiadomość prywatną.
  • Co zrobić, jeżeli nasza paczka z zamówieniem nie dotrze -> post gabs

Zestawy try me kit:
  • Zestawy są darmowe (koszt 1 cent plus przesylka), przy składaniu zamówienia zniżka jest automatycznie naliczana mimo że wcześniej pokazuje się cena 5USD. Jedynym ponoszonym przez nas kosztem jest koszt przesyłki.
  • do każdego zamówienia można dodać jeden darmowy kit, za pozostałe naliczany jest koszt 5USD
  • kity zachęcają do testowania: nowych kolorów podkładów połączonych w zestawy według jasności, zestawów róży, korektorów (obecnie nie ma ich w ofercie), pudrów.

Zamówienie pełnych wymiarów:
od 15.08.2009 obowiązują nowe zasady, zostały wycofane zestawy 6 oraz 12 szt.
W ich miejsce pojawiła się promocja beauty perks:
zamówienie 5-11 sztuk pełnowymiarowych produktów daje 25% zniżki na każdy
zamówienie 12 i więcej pełnowymiarowych produktów daje 45% zniżki na każdy

Kategorie podkładów ze względu na kolor:
Kategorie podkładów ze względu na formułę (skład):
Nie są to reguły, których trzeba bezwzględnie przestrzegać przy wyborze podkładu a jedynie wskazówki.
  • Original Glo - można za jego pomocą uzyskać "dewy look" czyli efekt swieżej, promiennej cery, bez płaskiego matu, polecany do cery normalnej i suchej. Niektórzy uważają, że podkreśla rozszerzone pory a inni, że są dzięki niemu mniej widoczne.
  • Semi-Matte - nie daje takiego efektu "glow" jak OG, polecany do cery normalnej i mieszanej.
  • Matte - matowa formuła polecana jest do cery normalnej, mieszanej i tłustej.
  • Intensive - polecany do każdego typu skóry, daje prawie matowy efekt, dodatkowo ma kontrolować miejsca przetłuszczające się. Ta formuła jest bardziej kryjąca od pozostałych i może służyć rownież jako korektor (podkład intensive nakładany punktowo małym pedzelkiem na wybrane miejsca, plusem jest to, że nie odcina się kolorem od reszty makijażu).

Przyzwyczajanie się skóry do kosmetyków mineralnych:
  • Może się pojawić, ale nie musi. Jest to określanie jako "purging" czyli w dosłownym tłumaczeniu oczyszczanie. Na ten temat można poczytać na forum EDM: w wątku Purging vs. Irritation/Break Outs?
  • Opis zjawiska przez wizażankę - vril
  • Należy odróżnić reakcję alergiczną od oczyszczania (każdy zna swoją skórę najlepiej), w przypadku alergii radzę odstawić produkt, spróbować inne formuły, produkty o innych składach i ewentulanie spróbować znowu, gdy skóra wróci do normy.

Jak nakładać podkład mineralny?
Na sucho:Na mokro (spryskanie pędzla raz lub dwa):Różne sposoby nakładania:
Pranie i suszenie pędzli:
  • Dla zachowania higieny pędzle powinno się myć po każdej aplikacji (lub co najmniej raz, dwa razy w tygodniu), jest to bardzo ważne dla zachowania zdrowej cery.
  • Pędzle pierzemy w łagodnym szamponie dla dzieci.
  • Tu znajdziecie filmik instruktażowy jak prać pędzle.
  • Polecam rozczapierzać pędzle typy Flat Top i Long Handled Kabuki - schną o wiele szybciej, Flat Top można dodatkowo postawić na włosiu (pionowo) co również przyspiesza schnięcie.
  • Nie suszymy pędzli na grzejniku ani przy pomocy suszarki.
  • Preparaty do odkażania pędzli np. MAC czy Sephora nie zastąpią prania pędzli.

Swatch(e) - czyli zdjęcia produktów na skórze.
Przykłady znanych osób i kolorów, które mogłyby używać:
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 14:02   #2
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Lui1234, czy posiadasz jakieś inne minerały w pełnowymiarowych opakowaniach? Ja mam jedno wieczko przeznaczone do nakładania podkładu i nie ważne, czy używam aktualnie owego czy zupełnie innego, zawsze sypię na to jedno, żeby nie brudzić innych opakowań
Wiele dziewczyn sypie też po prostu do ceramicznej miseczki.
Możesz także wykorzystać, jeśli oczywiście posiadasz, plastikowe pojemniczki, takie jak na glinki, algi, masła itp.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-05-19 o 14:03
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 22:03   #3
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Lui1234, czy posiadasz jakieś inne minerały w pełnowymiarowych opakowaniach? Ja mam jedno wieczko przeznaczone do nakładania podkładu i nie ważne, czy używam aktualnie owego czy zupełnie innego, zawsze sypię na to jedno, żeby nie brudzić innych opakowań
Wiele dziewczyn sypie też po prostu do ceramicznej miseczki.
Możesz także wykorzystać, jeśli oczywiście posiadasz, plastikowe pojemniczki, takie jak na glinki, algi, masła itp.
Troszke sie pogubiłam, bo to kolejna czesc o EDM
Wiec mam prymitywny teraz patent wysypuje czesc na białą kartkę
Zbieram pedzlem i na buzkę

Na allegro za ok 4,5 zł są do dostania pudełeczka do podkładow/pudru.
Ale musze faktycznie poszukac jakiegos małego talezyka czy spodeczka pod malowanko

A co do pedzla. Zakupiłam sobie profesional Hakuro, fajniusi jest
Czy myjesz pędzelek jesli zmieniasz podkład/puder?
Ja mam juz 4 podkłady ( testuje jak mi podchodzą klorystycznie), 2 w pudełeczkach probkach, 2 w torebeczkach strunowych ( te z firmy Pixie- totalna porazka z odcieniami i tymi torebkami
Do tego puder- bronzer- i nie wiem czy po uzyciu podkładu myc pedzelek
(przed nałozeniem pudru) czy nie?
A pędzelek mam jeden

A tak swoja drogą musze Ci podziekować za pomoc w zrozumieniu tych zawiłosci minerałowych!!!

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-05-21 o 22:06
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 22:36   #4
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Troszke sie pogubiłam, bo to kolejna czesc o EDM
Wiec mam prymitywny teraz patent wysypuje czesc na białą kartkę
Zbieram pedzlem i na buzkę

Na allegro za ok 4,5 zł są do dostania pudełeczka do podkładow/pudru.
Ale musze faktycznie poszukac jakiegos małego talezyka czy spodeczka pod malowanko

A co do pedzla. Zakupiłam sobie profesional Hakuro, fajniusi jest
Czy myjesz pędzelek jesli zmieniasz podkład/puder?
Ja mam juz 4 podkłady ( testuje jak mi podchodzą klorystycznie), 2 w pudełeczkach probkach, 2 w torebeczkach strunowych ( te z firmy Pixie- totalna porazka z odcieniami i tymi torebkami
Do tego puder- bronzer- i nie wiem czy po uzyciu podkładu myc pedzelek
(przed nałozeniem pudru) czy nie?
A pędzelek mam jeden

A tak swoja drogą musze Ci podziekować za pomoc w zrozumieniu tych zawiłosci minerałowych!!!
Każdy sposób dobry, musimy sobie radzić przecież, a jak śmiga, to czemu nie..?
Takie pudełeczko warto zakupić, zawsze może się przydać, a portfela nie zrujnuje.
Ja osobiście piorę pędzle co parę dni [zazwyczaj płynem z aloesem Babydream lub płynem do higieny intymnej], nie widzę potrzeby, by robić to częściej. Inna sprawa, jeśli chodzi o cerę trądzikową [mnie na szczęście ot nie dotyczy]. W takim przypadku wręcz wskazane jest mycie po każdym użyciu, coby bakterii nie roznosić. Ale faktem jest, że akurat pędzle to mój prawdziwy fetysz i nie trudno się domyślić, że mam każdy osobny i to nie raz po kilka egzemplarzy

Wbrew pozorom to nic trudnego do ogarnięcia, tym bardziej, jeśli już się wciągniesz na dobre Dla mnie osobiście największym problemem bywa dopasowanie koloru i dobranie primera pod podkład, bo nie zawsze ten, który działa przy jednej marce, nie zawiedzie przy innej.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 09:28   #5
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Witam, może i ja pomogę
Jako "paleta" do nakładania kosmetyków posłuży świetnie plastikowa pokrywka od kremu, nie trzeba inwestować w nic konkretnego i nie ma strachu, że się zbije (talerzyk, miseczka). Ja sobie upatrzyłam jedną i używam od lat tej samej, średnica ok. 8 cm, więc można bez problemu maziać pędzlem.
Możesz wykonać pełny makijaż twarzy jednym pędzlem jeśli nie jest zbyt duży i ci pasuje/jest wygodny - najpierw nakładasz podklad, potem puder i brązer albo róż i rozswietlacz, skolko ugodno. Nie musisz czyścić pędzla miedzy tymi etapami. Niemniej polecam myć pędzel każdego dnia, to tylko parę minut, nie szkodzi, a może pomóc zachować i cerę i sam pędzel w dobrym stanie Poza tym unikniesz kolorystcznej niespodzianki następnego dnia, zwłaszcza, gdy poprzedniego zakończyłaś makijaż nakładając róż lub brązer, a potem tym samym "zabarwionym" pędzlem będziesz chciała nałożyć podklad. Do tego trzeba pamiętać, że minerały, ktore zostały na pędzlu często wraz z kremem, utlenią się i ściemnieją, więc po jednym-kilku dniach możesz malować twarz ciemniejszą mieszanką.
Detergent praktycznie dowolny - mydło w płynie, żel do mycia twarzy, szampon, itp. Raczej unikaj mydła w kostce oraz odżywek i oliwek.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 22:40   #6
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Bardzo Wam dziekuję za poradę Załatwiłam sobie spodek!

A czy macie wrazenie ze jeden i ten sam odcien podkładu jest widoczny, nie pasujący do cery (zadko kiedy ma sie wszędzie jednolitą cerę?).
Ponieważ mam naczynkową cerę,do tego teraz opaliłam sobie nos to gdy nakładam pedzelkiem podkład widzę malutkie drobinki podkładu na nosie. Podkład bardziej dopasowany jest do policzków. Jak sie tak sobie blizej przyjżę to dziwnie to wyglada Jak sobie z tym radzić?

Wogole to zaopatrzyłam sie w kilka probek podkładu ( pisałam w tamtej czesci ale sie ucieła)- 2 z pixie, 2 z EDM. Kazda kryje ten moj nos tak samo, ze widać te drobinki. (nie mam zadnego pełnego opakowania bo latem sama nie wiem jaki odcien zdobędę )

I jeszcze- Pisze sie, ze jest zasada ze im mniej tym lepiej. No ale 1 cieniusienka warstewka jest prawie nie widoczna, cera wyglada tak samo.
Za drugim razem krycie jest juz super ale wtedy podkład jest widoczny.
Czy wogole moze byc tak aby był on z bardz bliska zupełnie nie widoczny?

Co to jest ten primer? stosuje sie go pod podkład??
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 06:01   #7
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Ja mam tak, ale nie tyle z kolorem, a z podkładem jako takim. Potrafię wyglądać tak jak dzień wcześniej, używam tych samych kosmetyków itd, a dzień wcześniej podkłąd leży jak druga skóra, by następnego strasznie się odcinać.

Myślę, że jeśli chodzi o kwestię nakładania to każdy pokład będzie widać - ja przynajmniej nie trafiłam w życiu na taki, który mogłabym ochrzcić mianem niewidocznego na twarzy. Kwestia tylko tego ile i jak nakładamy. Bardzo bliskie tego miana są u mnie azjatyckie, prawdziwe BB, chociaż ja jestem bardzo wyczulona i także tu zauważam różnicę.
Z doświadczenia wiem, że lepiej zrobić trzy cienkie warstwy, jedna po drugiej, niż machnąć jedną grubą - podkład zdecydowanie lepiej wygląda, lepiej się wtapia.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 07:37   #8
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Bardzo Wam dziekuję za poradę Załatwiłam sobie spodek!

A czy macie wrazenie ze jeden i ten sam odcien podkładu jest widoczny, nie pasujący do cery (zadko kiedy ma sie wszędzie jednolitą cerę?).
Ponieważ mam naczynkową cerę,do tego teraz opaliłam sobie nos to gdy nakładam pedzelkiem podkład widzę malutkie drobinki podkładu na nosie. Podkład bardziej dopasowany jest do policzków. Jak sie tak sobie blizej przyjżę to dziwnie to wyglada Jak sobie z tym radzić?

Wogole to zaopatrzyłam sie w kilka probek podkładu ( pisałam w tamtej czesci ale sie ucieła)- 2 z pixie, 2 z EDM. Kazda kryje ten moj nos tak samo, ze widać te drobinki. (nie mam zadnego pełnego opakowania bo latem sama nie wiem jaki odcien zdobędę )

I jeszcze- Pisze sie, ze jest zasada ze im mniej tym lepiej. No ale 1 cieniusienka warstewka jest prawie nie widoczna, cera wyglada tak samo.
Za drugim razem krycie jest juz super ale wtedy podkład jest widoczny.
Czy wogole moze byc tak aby był on z bardz bliska zupełnie nie widoczny?

Co to jest ten primer? stosuje sie go pod podkład??
A jakiej formuły używasz? Może spróbuj kryjącej? Jeśli nie, to do kup korektor mineralny Generalnie to powinnaś dobrać odcień podkładu w taki sposób, aby nie odcinał się od szyj. Ja nie mam jednolitej cery i dobrze nałożony podkład potrafi wiele zdziałać.
Ważne są też same pędzle, jakimi podkład jest nałożony. Te grubo zbite z gęstym włosiem na pewno pokryją lepiej.
U mnie tez jest raczej widoczny, ale nie w sposób, że się odcina kolor [chyba, że nie dobrany, a nawet minimalna różnica odcienia na mojej twarzy jest widoczna, jakbym nażyła coś kompletnie nie pasującego kolorystycznie], tylko daje takie pudrowe wrażenie, często osadza się na włokach na twarzy. Jedne marki mniej, inne bardziej. Ale wystarczy kilkanaście minut i problem znika, a podkład ładnie wtapia się w skórę.

Primer to po prostu baza, czyli owszem, stosuje się pod podkład, ale nie ma oczywiście przeciwwskazań, aby użyć go do wykończenia makijażu Primerem możne być wszystko, nawet najzwyklejsza skrobia, ale i istnieją te robione przez firmy mineralne. To zależy, co Twojej skórze będzie odpowiadało.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 09:54   #9
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Hej Dziewczyny,

nie wiem czy to znowu jakaś pomyłka, ale EDM ponownie wysyła do Polski A przynajmniej pozwala na to ich sklep
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 10:27   #10
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Zaraz sprawdzę i spróbuję kliknąć zamówienie.

Edit.
Rzeczywiście znów jest opcja wysyłki do PL, niestety jedynie poprzez FedEx - koszt $49,20


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2013-06-06 o 10:43
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 10:51   #11
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Przy małym zamówieniu (np. 1 custom kit) jest dostępna wysyłka za 6$.
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 11:21   #12
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Ja się rzuciłam na pędzle i ooo

Edit.
2-3 pędzle wychodzą taniej niż u polskich dystrybutorów. Przesyłka $6 i $11,25.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2013-06-06 o 11:33
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 11:28   #13
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Super wiadomość! Gdybym nie miała dożywotnego zapasu minerałów...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 12:16   #14
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

vril: nie zapomnij o kodzie promocyjnym CONCEAL lub LOVE
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 16:15   #15
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Ooo, dzięki, nie zwróciłam uwagi czy są jakieś kody
Będę klikać pędzle


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 16:57   #16
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Jeśli Ci nie zależy na czasie to poczekaj do przyszłego tygodnia - w poniedziałki i wtorki ogłaszają jakieś zniżki/promocje na facebooku. Chyba, że akurat chciałabyś właśnie korektor Mutli-tasking albo pomadkę Love Birds
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 17:27   #17
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Za późno, kliknęłam właśnie dwa pędzle Ale dzięki za info, będę zaglądać. Teraz wzięłam pomadkę
Wreszcie wyprobuję Kuuki i Angled Face Brush.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 17:40   #18
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

W takim razie proszę o recenzję (tych jeszcze nie mam )

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

I daj proszę znać czy udało Ci się złożyć zamówienie, tzn. czy faktycznie wysyłają do Polski
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 18:54   #19
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Tak, złożyłam zamówienie, dostałam potwierdzenie na maila. O dziwo moje stare konto wciąż istnieje i mam podgląd wcześniejszych zamówień (chociaż nie wszystkich). Płaciłam przez PayPal, przelicznik nie wyjdzie zbyt korzystnie jak sie spodziewałam ale trudno.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Wow, już mam potwierdzenie nadania i numer przesyłki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 12:21   #20
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Udało mi się oficjalnie potwierdzić, że EDM wznowiło wysyłkę do Polski. Niestety koszty przesyłki przy większych zamówieniach są zaporowe, więc raczej trzeba robić zakupy indywidualnie :|
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 19:44   #21
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Dziewczyny czy w tej aukcji edm chodzi o te probeczki w mini sloiczkach ? Czy jeszcze jakos inaczej je rozsypuja
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 00:18   #22
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
A jakiej formuły używasz? Może spróbuj kryjącej? Jeśli nie, to do kup korektor mineralny Generalnie to powinnaś dobrać odcień podkładu w taki sposób, aby nie odcinał się od szyj. Ja nie mam jednolitej cery i dobrze nałożony podkład potrafi wiele zdziałać.
Ważne są też same pędzle, jakimi podkład jest nałożony. Te grubo zbite z gęstym włosiem na pewno pokryją lepiej.
U mnie tez jest raczej widoczny, ale nie w sposób, że się odcina kolor [chyba, że nie dobrany, a nawet minimalna różnica odcienia na mojej twarzy jest widoczna, jakbym nażyła coś kompletnie nie pasującego kolorystycznie], tylko daje takie pudrowe wrażenie, często osadza się na włokach na twarzy. Jedne marki mniej, inne bardziej. Ale wystarczy kilkanaście minut i problem znika, a podkład ładnie wtapia się w skórę.

Primer to po prostu baza, czyli owszem, stosuje się pod podkład, ale nie ma oczywiście przeciwwskazań, aby użyć go do wykończenia makijażu Primerem możne być wszystko, nawet najzwyklejsza skrobia, ale i istnieją te robione przez firmy mineralne. To zależy, co Twojej skórze będzie odpowiadało.
matowej, zdaje sie ze to kryjaca. Pedzelek mam hakuro ten do podkładu, z grubum włosiem, jest wspaniały.
Własnie, podkładzik osadza sie na włskach i jest nieco widoczny, piszesz ze stapia sie ze skórą. Rozumiem ze pot czy sebum rozpuszcza ten podkład/puder.
A jesli mam suche policzki , bo mam, to nie ma to znaczenia i tez sie rozpusci?

I tak sie zastanawiam czy podkład mineralny nie słuzy jedynie cerze tłustej???
Nie uzywam na dzien takich tłustych kremow by podkład sie ewentualnie w nie wchłonął.

Fajne sa EDM ale zachwycił mnie podkład z pixie bo ma w sobie skwalan (pomijajac piekny odcien podkładu), a skwalan jest tłustawy, czyli skora nie powinna być wysuszona.
Czy przez to jest bardziej wskazany do cery suchej (policzki)?

Ogolnie mam wrazenie ze podkłady mineralne "suszą" skórę.
Czy myle się?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 13:07   #23
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Bo suszą.
Przynajmniej moją, dlatego dla mnie ważne jest mieć dobry krem pod nie. Ja akurat używam filtru, zimą kremu + filtru, i minerały wyglądają na mnie zdecydowanie lepiej, skóra nie jest dodatkowo wysuszana, nie mam uczucia ściągnięcia.
Wydaje mi się, że kluczem do używania minerałów jest po prostu dobrym krem/filtr pod nie. I to jak się wchłania
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 14:22   #24
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

nie wiem czy to znowu jakaś pomyłka, ale EDM ponownie wysyła do Polski A przynajmniej pozwala na to ich sklep
Cześć jestem nowiutka w minerałach No i niemądre pytanie na początek - po co zamawiać z US skoro można EDM zamówić od polskiego dystrybutora? Chodzi o Everyday Mineral, tak? Nic a nic nie rozumiem
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 08:55   #25
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
matowej, zdaje sie ze to kryjaca. Pedzelek mam hakuro ten do podkładu, z grubum włosiem, jest wspaniały.
Własnie, podkładzik osadza sie na włskach i jest nieco widoczny, piszesz ze stapia sie ze skórą. Rozumiem ze pot czy sebum rozpuszcza ten podkład/puder.
A jesli mam suche policzki , bo mam, to nie ma to znaczenia i tez sie rozpusci?

I tak sie zastanawiam czy podkład mineralny nie słuzy jedynie cerze tłustej???
Nie uzywam na dzien takich tłustych kremow by podkład sie ewentualnie w nie wchłonął.

Fajne sa EDM ale zachwycił mnie podkład z pixie bo ma w sobie skwalan (pomijajac piekny odcien podkładu), a skwalan jest tłustawy, czyli skora nie powinna być wysuszona.
Czy przez to jest bardziej wskazany do cery suchej (policzki)?

Ogolnie mam wrazenie ze podkłady mineralne "suszą" skórę.
Czy myle się?
Hakuro sam w sobie pewnie zwiększa krycie
Probowałam potraktować skórę wodą termalną bądź hydrolatem już po aplikacji kosmetyków na twarz? Wielu dziewczynom taki zabieg pomaga, a ja osobiście ostatnio lubię się w aplikacji na mokro.
Sebum oraz pot moją powodować spływanie podkładu, czego sama często uświadczam w okolicach nosa właśnie Ale jak zaczęłam nakładać primer puszkiem, a zwilżonym mokrym pędzlem, odnoszę wrażenie, że makijaż zdecydowanie przedłużył trwałość, lepiej ujednolicił sie z cerą, a i mat trzyma o wiele dłużej i pory są o wiele mniej widoczne. Schodzi mi co prawda nieco dłużej z aplikacją, ale różnica jest znacząca.
A jak Ci się osadza, to czy cały czas jest to widoczne, czy po pewnym czasie podkład sie jednak stapia z cerą?

Są różne formuły; jedne dedykowane skórom tłustym, inne suchym [najczęściej te rozświetlające] A że jednym służy makijaż mineralny, innym nie, to kwestia indywidualna i tego niestety się nie przewidzi.
Jeśli nakładasz podkład na krem, to czy używasz bazy, aby oddzielić warstwę podkładu? To ważny krok w przypadku minerałów, bo często bez primera robi sie zwyczajne ciasto na twarzy i podkład waży się nieestetycznie.

Najlepiej zakup próbkę Pixie i sprawdź, czy będzie Ci pasować. Jeśli masz cerę suchą, może wypróbuj jednak innej formuły EDM?
Mogą wysuszać, wiele dziewczyn dlatego rezygnuje z mineralnego makijażu, tym bardziej, że taki podkład działa na innej zasadzie niż płynny. Nie raz to kwestia przestawienia się na inną formę aplikacji i nauczenia się doboru kosmetyków, które będą najlepiej z minerałami współpracować.
Ja, nawet jako mieszaniec, nie mam problemu z użyciem pod podkład oleju zmieszanego z kwasem hialuronowym.

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Cześć jestem nowiutka w minerałach No i niemądre pytanie na początek - po co zamawiać z US skoro można EDM zamówić od polskiego dystrybutora? Chodzi o Everyday Mineral, tak? Nic a nic nie rozumiem
Nie wiem, jak teraz stoją z cenami, ale myślę, że było po prostu taniej
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 08:58   #26
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Bo ceny wypadają dużo korzystniej i EDM ma bardzo fajne promocje (np. do zamówienia powyżej jakiejś kwoty dostaje się pełnowymiarowy produkt gratis). Przesyłka dla zakupów poniżej 35$ wynosi 6$, a za same próbki (7 sztuk) razem z wysyłką zapłacisz jakieś 11-12 zł. Największe różnica w cenie dotyczy pędzli i podkładów (różnica rzędu 20zł na sztuce). Ponadto EDM często obniża ceny niektórych produktów, np. pędzel Long Handled Kabuki kosztuje w tej chwili 8.7$, czyli jakieś 29 zł, u polskiego dystrybutora cena tego samego pędzla to 57,90 zł, czyli dokładnie dwa razy tyle
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 13:37   #27
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Mam przesyłkę z EDM USA, pózniej wrzucę zdjęcia. Pędzle cudaki, coś nowego, pomadka w sam raz dla mnie.
Samplery są przeagenckie, takich jeszcze nie widziałam. Aluminiowe woreczki z zipem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 14:06   #28
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Zdjęcia.
Przesyłka w kopercie bąbelkowej. Pakunek z brązowej, pakowej bibuły, jak za starych czasów, zalepiony znaczkiem EDM. Zawartość nienaruszona, pędzle w folijkach, proste, nie są zwichrzone, pomadka ofoliowana.
Pędzle mięciutkie (zaraz będę prać), nietypowe, nie używałam podobnych. Ścięty do podkładu jest cienki ale sprężysty, powinien trzymać formę, nie jest wiotki, włosie równo przycięte. Kuuki dość gruby, jest większy niż sie spodziewałam, do różu się nie nada, za to do pudru i brązera (ogólne nadanie koloru, nie konturowanie) będzie zapewne idealny. Zobaczymy.
Dam znać za jakiś czas jak oba pędzle sie spisują. Wykonanie, przycięcie włosia, osadzenie trzonków, miekkość i reszta detali perfect. Logo na ścietym jest grawerowane - bardzo fajny pomysł.

Pomadka Love Bird.
Kolor całkowicie sie stapia z moim ustami, kremowa, wyraźnie nawilżająca formuła. Zjadłam właśnie kawał arbuza i wciąż ją czuję na ustach, są przyjemnie miękkie i nawilżone. Ze względu na kolor będzie idealna do torebki. Ma bardzo subtelny miętowy zapach, bez smaku. Podoba mi sie

ImageUploadedByWizaz Forum1371819968.964477.jpg ImageUploadedByWizaz Forum1371819987.392345.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2013-06-21 o 14:43
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 14:39   #29
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Dodatkowe zdjęcia. Próbki.

ImageUploadedByWizaz Forum1371821960.530430.jpg ImageUploadedByWizaz Forum1371821971.431064.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 16:48   #30
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość
Bo ceny wypadają dużo korzystniej i EDM ma bardzo fajne promocje (np. do zamówienia powyżej jakiejś kwoty dostaje się pełnowymiarowy produkt gratis). Przesyłka dla zakupów poniżej 35$ wynosi 6$, a za same próbki (7 sztuk) razem z wysyłką zapłacisz jakieś 11-12 zł. Największe różnica w cenie dotyczy pędzli i podkładów (różnica rzędu 20zł na sztuce). Ponadto EDM często obniża ceny niektórych produktów, np. pędzel Long Handled Kabuki kosztuje w tej chwili 8.7$, czyli jakieś 29 zł, u polskiego dystrybutora cena tego samego pędzla to 57,90 zł, czyli dokładnie dwa razy tyle
Łał dziewczyny, no to ja tam sie loguje!!!! A mam jeszcze pytanie, czy kolory podkładów na stronie EDM ze stanów, jakkolwiek korespondują do rzeczywistych odcieni? Bo różnica w polskim i amerykańskim EDM w kolorach na zdjęciach jest gigantyczna! Wiem, że nie tym się trzeba sugerować, ale czymś muszę, nie mam bladego pojęcia jaki odcień wybrać dla siebie... Niby jestem blada, ale jak blada?
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-11 09:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.