Lokale weselne: Kraków i okolice - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 09:19   #61
AK 22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez lovela5 Pokaż wiadomość
Właśnie mam wstępną rezerwację w Oranżerii w Dworze w Tomaszowicach. Ponieważ krąża przeróżne informacje na temat lokalu chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej od osób które miały tam wesele niedawno albo ewentualnie byli gośćmi. Bardzo dużo osób pisze że jedzenie słabe albo że bardzo dobre i troche to jest mylące. Nie wiem co o tym myśleć. Strasznie się teraz obawiam czy to dobra decyzja... Powiem szczerze że nie widziałam ładniejszego lokalu który by przypadł mi do gustu.....

Troche też jest tam drogo. 255 zł od osoby przy 150 osobach. Im mniej ludzi tym większa cena za osobe i dochodzi opłata za salę.... CO o tym sądzicie ? Np ceny wyglądają tak :

przy 120 osobach cena za osobe to 270 i za salę 2700 zł
przy 130 osobach cena za osobę to 265 i za salę 1500 zł
przy 140 osobach cena za osobę to 260 i za salę 900 zł
no i finalnie :

przy 150 osobach cena za osobę to 255 i za salę 0 zł

Czy ktoś z Was kupował u n ich alkohol ? Czy lepiej samemu załatwić ? Mają " KORKOWE " ....

Jak ogólnie Wam się podobało ? Jeśli chodzi o obsługę, jedzenie i ogólna komunikacją i załatwianie spraw z menedżerem ? Ja ogólnie mam doczynienia z panią Olą....


Z góry wielkie dzięki za wszelkie informacje
Byliśmy z żoną na weselu w Oranżerii w Dworze w Tomaszowicach. Wg. nas wszystko sama sala, otoczenie były OK. Może małe zastrzeżenie w zakresie wielkości porcji, ale to już chyba kwestia do ustalenia przed weselem z organizatorem. (...)

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2013-05-21 o 10:49
AK 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 08:37   #62
2ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Cześć

Jakiś czas temu pytałam o sale w okolicach Szczyrku i Bielska, ale koncept się zmienił i wracamy z pomysłami weselnymi w okolice Krakowa. I mam do Was prośbę. Czy macie jakieś informacje na temat Hotelu Tynieckiego lub Fero Express? Chodziłoby mi o opinie osób, które tam były na weselu lub same je organizowały.

Z góry wielkie dzięki!
2ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 06:27   #63
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez 2ska Pokaż wiadomość
Cześć

Jakiś czas temu pytałam o sale w okolicach Szczyrku i Bielska, ale koncept się zmienił i wracamy z pomysłami weselnymi w okolice Krakowa. I mam do Was prośbę. Czy macie jakieś informacje na temat Hotelu Tynieckiego lub Fero Express? Chodziłoby mi o opinie osób, które tam były na weselu lub same je organizowały.

Z góry wielkie dzięki!
sama zastanawialm sie nad fero. kolezanka tam pracowala i odradzila. swoje wesele tez robila gdzies indziej
wejdz na weseleforum tam znajdziesz wiecej info
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 08:15   #64
2ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

No właśnie byłam na tamtym forum i nie znalazłam opinii, który mogłyby być rzetelne... Były od użytkowników z jednym postem.

Mogłabyś powiedzieć dlaczego koleżanka odradzała i kiedy tam pracowała?

Tak przy okazji - gdzie zdecydowałaś się organizować wesele?
2ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 17:42   #65
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

moje przemyslenia po wojażach w celu wybrania sali weselnej, moze komus sie przyda i zaoszczedzi czasu:

fajne wrazenie zrobiła na nas sala Centrum Reduta - bardzo profesjonalna menadżerka, z tym ze wesela od 80 osób w górę i wtedy cena 176zł za os, jesli mniej osób to nie wiem chyba koło 190... mnie przeraził ten limit osób, bo 80 raczej nam nie przyjdzie...

ale z fajnych rzeczy mają okrągłe stoły, ładną sale, menu robiące wrażenie i gratis tort pietrowy od michalskich i ciasta na stoły
fajna sala ale juz nie dotarlismy tam, ale znajoma ją ma to hotel perła na zakopiańskiej, w necie fotki tez super

odradzam: Rynek 44, ceny wcale nie takie szałowe jak piszą, bo wszystko trzeba doliczyc, jest to kamienica wiec zespół raczej odpada, i nie jest to jedna sala tylko pięć łączonych
odradzam: firmę Weselmy się i wszelkie mozliwe ich sale, bylismy napaleni na Owczary ale po spotkaniu z właścicielem formy ŻENADA, ściema i brak profesjonalizmu, sala brudna i brzydka.

odradzam: Hotel Piast Crown przy rondzie krak, piekne wnetrze, mozna robic impreze na zewnatrz bez zadaszenia, ale nie mozna wnosic własnego alko tylko trzeba kupic hotelowe - ceny oczywiscie kosmiczne, no i tez wszystko za dodatkową opłatą - zimna płyta +30zł, pokrojenie tortu + 5zł za os...
odradzam: Srebrna Góra, oprócz tego ze słyszałam pozytywne opinie o jedzeniu, to tak naprawde wnetrze ciemne i nieładne, facet zaproponowal nam czesc stołów okrągłych, a czesc prostokątnych (no mega elegancko) i ceny od 180zł od os i to jest bez ciast, owoców itp.

fajna jest jeszcze Margerita w Modlniczce 170zł za os, ładna sala, Marta Synowska tam miała wesele, a ja na dwóch byłam z tym, ze dla nas jest za duza i siostra narzeczonego miała tam wesele i chrzciny wiec dla nas odpadła

zdecydowalismy sie ostatecznie na u NIEDŹWIEDZIA przy skotnickiej, wolnych terminów na ciepły sezon juz w przyszłym roku brak, menadzerki bardzo profesjonalne, sala ładna, parking, ogród, okrągłe stoły i naprawde WSZYSTKO do dogadania i dogrania
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"





Edytowane przez Verunka
Czas edycji: 2013-05-19 o 11:54
Verunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 18:44   #66
2ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Wow . Ale fajne zestawienie!

Dla nas odpada Reduta ze względu na lokalizację. Stawiamy na wygodny dojazd ze Śląska, a więc bliskość A4... Dlatego Fero wydaje się ok
2ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 22:58   #67
dilmah77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Witam forumowiczki

Czy słyszałyście coś o Gościńcu Banasiówka niedaleko Michałowic? To nowy obiekt więc póki co nie znalazłam konkretnych opinii. Ale może któraś z Was coś słyszała o tym obiekcie?
Sala jest jasna, przestronna, jednym słowem piękna
dilmah77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 16:19   #68
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez 2ska Pokaż wiadomość
Wow . Ale fajne zestawienie!

Dla nas odpada Reduta ze względu na lokalizację. Stawiamy na wygodny dojazd ze Śląska, a więc bliskość A4... Dlatego Fero wydaje się ok
Też chyba będę miała w Fero,bo przegapiliśmy termin rezerwacji w Grubych Rybach, a w Fero jeszcze był wolny..wizualnie ok, w poniedziałek idziemy coś zjeść, żeby sprawdzić, czy restauracja też działa poprawnie
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:26   #69
2ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

daj znać jak było
2ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 13:20   #70
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Było ok obsługa miła, dania dość smaczne- nie rzucały na kolana, ale smaczne. Rosołek i schabowy
chyba się zdecydujemy
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 19:32   #71
karola174
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Hejka,
Czy któraś z Was oglądała/ korzystała z sali w Chochołowym Dworze?
Zastanawiam się nad tym miejscem, możecie się ktoś wypowiedzieć na temat obsługi przyjęcia weselnego?
karola174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 08:58   #72
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Odp: Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez karola174 Pokaż wiadomość
Hejka,
Czy któraś z Was oglądała/ korzystała z sali w Chochołowym Dworze?
Zastanawiam się nad tym miejscem, możecie się ktoś wypowiedzieć na temat obsługi przyjęcia weselnego?
Ja słyszałam że jedzenie było niedobre, ale chyba zmienili kucharza i jest ok.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"




Verunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 17:32   #73
justynatyska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Cześć
Orientujecie się może gdzie znajdują się domy wesele poza Krakowem od strony Krzeszowic, Chrzanowa, Alwerni, Liszek ewentualnie Olkusza? do 100 osób
Z góry dziękuję za odpowiedź
justynatyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 11:18   #74
SabinaActive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Ja wiem o Tomaszowicach (między Modlnicą a Wielką Wsią) - mają Oranżerię i Spichlerz, takie jakby dwa miejsca na wesela. Byłam i tu i tu i wygląda to tak: Oranżeria piękna, elegancka, duża. Spichlerz - mniejszy, urządzony w jakby "wiejskim" klimacie, dookoła ogrody, można siedzieć na zewnątrz. Na 100 osób będzie ok. W obydwu super się bawiłam i było bardzo dobre jedzenie Nie wiem niestety nic od strony organizatorskiej.
SabinaActive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 17:18   #75
2ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Wiem, że istnieje też restauracja Kochanów w Kochanowie, na drodze w kierunku Zabierzowa i Krzeszowic... Okolica wydaje się przyjemna...
2ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 11:46   #76
Amaranto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 55
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Ewentualnie Grube Ryby , znajoma tam miała , na końcu tego teledysku widac jak wygląda ta sala Ładna, chociaż trochę ciemna.
Amaranto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 15:33   #77
justynatyska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Ja słyszałam o tej restauracji w Kochanowie, że jedzenie jest niezbyt
dobre, chociaż restauracja sama w sobie jest
dość ładna. Bardzo Wam dziękuję za propozycje, musimy z narzeczonym jeszcze coś znaleźć i poodwiedzać lokale. A wiecie może coś o domu weselnym w Krzemieńcu, bo cena atrakcyjna?
justynatyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 14:32   #78
Davfe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

do: karola174 i justynatyska w Chochołowym Dworze jest ładnie, miło i smacznie. Sala znajduje się w drodze na Olkusz, generalnie proponuje jechać i zobaczyć, parking jest sport, plac zabaw dla dzieci, dodatkowo możliwość noclegu, jak na przyjęcie ślubne lokal i okolica - bajka!
Davfe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 16:52   #79
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez justynatyska Pokaż wiadomość
Cześć
Orientujecie się może gdzie znajdują się domy wesele poza Krakowem od strony Krzeszowic, Chrzanowa, Alwerni, Liszek ewentualnie Olkusza? do 100 osób
Z góry dziękuję za odpowiedź
w Olkuszu klik1 i klik2
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-17, 22:24   #80
SzalonaIstota
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaIstota
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 417
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Witam. Dziewczyny czy wiecie może o jakimś domu weselnym w Krakowie , gdzie można po prostu wynająć sale na tydzień, (wcześniejsze przygotowania itp.) a cała resztę (kucharz, dekoratorka, orkiestra, jedzenie..) załatwia sie samemu?

Jeśli tak to podajcie strony internetowe lub jakiś kontakt, będę bardzo wdzięczna
__________________
Energii Cios werbalny..
SzalonaIstota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 07:21   #81
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Dziewczyny, kojarzycie może tę salę? Czy to gdzieś w centrum Krakowa?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata

Edytowane przez Madelie
Czas edycji: 2013-09-09 o 09:03
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 13:29   #82
Amaranto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 55
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Zadzwoń do firmy "Raz w życiu" bo widać że to od nich zdjęcie, powiedzą Ci co to za sala, gdzie organizowano wesele
Sala piękna.
Amaranto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 14:12   #83
Lady_Katerina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez Verunka Pokaż wiadomość

odradzam: Rynek 44, ceny wcale nie takie szałowe jak piszą, bo wszystko trzeba doliczyc, jest to kamienica wiec zespół raczej odpada, i nie jest to jedna sala tylko pięć łączonych
Ja właśnie zdecydowałam się na organizację na Rynku 44 własnie z tych powodów, które dla Ciebie są na "nie".

Chciałam mieć oddzielny parkiet (na weselu na którym ostatnio się bawiłam było tak głośno przy stoliku, że nie można było rozmawiać normalnie).
Od początku chciałam DJa - rzeczywiście sala do tańczenia dla zespołu odpada.
A z tą ceną to nie do końca tak. Zrobiłam przegląd 5 sal, które mi się podobały w centrum Krakowa, poobliczałam w każdej kwotę "od osoby" (zakładając rzeczywiście że na Rynku 44 więcej trzeba samemu zakupić) i ceny wyszły naprawdę zbliżone do siebie.

Za to zdecydowanym plusem miejsca jest jego lokalizacja, u mnie to praktycznie koło kościoła. Odpadają koszty z noclegami czy wożeniem gości.

Więc wszystko trzeba spokojnie przekalkulować, jak wszystko wyjdzie - to zobaczymy dopiero po slubie
Lady_Katerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 17:47   #84
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Może opisze swoje doświadczenia z różnymi salami z Krakowa, może komuś się przyda

wrzesień 2011 hotel poleski, wesele mojej siostry, sala ładna, jedzenie średnie, menadżerka zapomniała, że miał być jeszcze jeden ciepły posiłek całe szczęście dostali za to dużą zniżkę przy rozliczeniu. Alkoholu zeszło niemożliwie dużo przy małej liczbie gości pijących także prawdopodobnie ktoś się poczęstował

maj 2013 sala reduta, wesele kuzyna, po obiedzie do godziny 22 nie wydali z kuchni żadnego jedzenia mimo, że było zamówione, mój tata stwierdził, że pierwszy raz na weselu był głodny generalnie mój kuzyn i jego rodzice stwierdzili, że nie polecają tej sali nikomu

sierpień 2013 restauracja pod kopcem, moje wesele sala przepiękna, możliwość skorzystania z tarasu z cudnym widokiem, właściciel otwarty na różne szalone pomysły, jedzenie smaczne
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 17:03   #85
madl_en
Raczkowanie
 
Avatar madl_en
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
Odp: Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez karola174 Pokaż wiadomość
Hejka,
Czy któraś z Was oglądała/ korzystała z sali w Chochołowym Dworze?
Zastanawiam się nad tym miejscem, możecie się ktoś wypowiedzieć na temat obsługi przyjęcia weselnego?
Ja od koleżanki słyszałam, ze wesela tam sa b.fajne, sam Chochołowy Dwór robi wrażenie, lecz jest jedno "ale". Czytajac kiedyś ich umowę zauważyłam, że nie ma gwarancji że ktos inny nie będzie miał wesela równolegle z wami (chyba maja kilka obiektow).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
: 09.07.2011
: 26.04.2014
madl_en jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 08:27   #86
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez karola174 Pokaż wiadomość
Hejka,
Czy któraś z Was oglądała/ korzystała z sali w Chochołowym Dworze?
Zastanawiam się nad tym miejscem, możecie się ktoś wypowiedzieć na temat obsługi przyjęcia weselnego?
jak dla mnie ceny mają kosmiczne a słyszałam kilka razy opinie, że ludzie wychodzili głodni z wesela ale ile w tym prawdy nie wiem
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 14:49   #87
caro90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Wesele w Santorini!

Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na zorganizowanie przyjęcia weselnego we Restauracji Santorini w Nowej Hucie i nie żałujemy Oboje jesteśmy bardzo wymagający - tym bardziej byliśmy co do organizacji wesele, w końcu to najważniejszy dzień - nie zawiedliśmy się, wszystko było tak jak sobie zaplanowaliśmy. Lokal ma przystępne ceny, wyśmienite jedzenie - goście byli zachwyceni - stoły pięknie przygotowane. Sala jest bardzo ładna w stonowanych kolorach, sala jest po generalnym remoncie chyba w zeszłym roku, jest czysta i zadbana, klimatyzowana !!! My mieliśmy przyjęcie na 80 osób i zarezerwowaliśmy salę grecką (z tego co wiem dysponują jeszcze jedna salą). Obsługa profesjonalna i pomocna. Bardzo dobrze wspominam to wesele, na pewno wrócimy tam jeszcze organizując chrzciny Plusem jest też to, że przy restauracji mają hotel i korzystne rabaty dla gości weselnych. Polecam
caro90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 19:59   #88
gosia_1086
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Ja moge polecić Restauracje Avangarda, co prawda w centrum..ale maja piekną sale balową..jak z filmów jedzenie tez bardzo dobre, mały parking, i budynek znajduje siei zaraz przy ulicy, ale w budynku jest ochrona wiec nikt nie powinien wejsc. Bylam tam w maju gosciem na weselu przyjaciolki, na ok 150 osob.....naprawde sala robi wrazenie.
gosia_1086 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 17:32   #89
SzalonaIstota
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaIstota
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 417
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Jeszcze raz ponawiam pytanie, dziewczyny czy wiecie coś na temat jakieś sali do wynajęcia, (nie restauracji, hotelu itp) Chodzi mi o coś takiego jak remiza na wsi Planuje dwu dniowe wesele, po za tym mam świetnego , sprawdzonego kucharza, swietna orkiestre, dekoratorke, i chciałabym wynająć taka sale na około tydzzień, jeśli coś wiecie to dajcie znać
__________________
Energii Cios werbalny..
SzalonaIstota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 12:48   #90
Bajka06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Lokale weselne: Kraków i okolice

Ja byłam na weselu w remizie w Maszycach za Krakowem, i z tego co wiem to państwo młodzi dostali właśnie wcześniej klucze itp i mogli sobie tam wszystko urządzać a sala całkiem spoko.
Bajka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-19 11:53:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.