Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-19, 11:08   #31
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Moja siostra organizowała swoje wesele w RestHotelu w Morach. Znajduje się on 11 km od Warszawy. Cena to ok. 170 zł za osobę. Sala jest bardzo ładna, jedzenie smaczne, a obsługa miła. Dodatkowo można zamówić sobie również wiejski stół czy fontannę czekoladową. Tam na pewno zorganizujesz fajne wesele!
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 13:33   #32
roza24
Przyczajenie
 
Avatar roza24
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Czy ktos szlyszal o restauracji Złoty Dworek w Nieporęcie ?? Lub urządzal tam wesele ? Prosze o info
__________________
Poznaliśmy się 20.06.2012
Zaręczyny 01.05.2013
Ślub 20.06.2015
roza24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:50   #33
princeska1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: SALA WESELNA VINCI w Łomiankach

Cytat:
Napisane przez chalka Pokaż wiadomość
Czy ktoś może był tam na weselu lub organizował swoje? Bardzo zależy mi na jakiejś opini. Sala jest przepiękna w super stylu, klimatyczna, ale usytułowanie kiepskie, w okolicy domkó jednorodzinnych, sąsiadom może się nie podobać głośna muzyka do 6 rano

Byłam na weselu w zeszłym roku. Sala bardzo ok, spory parkiet do tańczenia, ogród, dojazd z Warszawy tez ok. Jedzenie dobre, dużo, smaczne.

Na tym weselu co byłam grał DJ, i nie zauważyłam żeby muzyka musiała być ciszej.

Polecam.
princeska1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 15:27   #34
poziomek87m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

fajna sala jest w kobyłce na ceramicznej duża przestrzeń dużo zieleni sala jest do 180 os i można wynająć cały obiekt tylko dla siebie, polecają też wspaniała obsługę bo mówię o wynajmie sali i obsługi
szukajcie na facebooku klub idylla
poziomek87m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 13:13   #35
sandrusia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Widzę, że dużo tutaj jest informacji bardzo pomocnych w wyborze odpowiedniej sali weselnej. Dlatego chciałabym podzielić się z Państwem sympatyczną historią. Ostatnio przejazdem jechałam w kierunku Łowicza i nie daleko Nowej Suchej a dokładnie w Starym Dębsku zauważyłam nie pozorny budynek, do którego postanowiłam podjechać. Szukałam sali weselnej na swoje wesele i spotkałam tam Pana Agnieszkę, co się okazało później nową właścicielkę domu bankietowego Impressa. Byłam bardzo miło przywitana i zafascynowana propozycjami. Kontakt był taki prosty, a zarazem wyjątkowy. Bardzo podoba mi się to miejsce i podejście organizacyjne od strony kuchni, sali, kolorystyki dekoracyjnej i w ogóle świetnie. Nie daleko jest także, moim zdaniem przereklamowany, Zajazd Dukat, którego widać z daleka lecz ceny kolosalne. Polecam lokal Impressa, warto umówić się na spotkanie a sami Państwo zobaczą
sandrusia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 18:33   #36
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Cytat:
Napisane przez sandrusia5 Pokaż wiadomość
Widzę, że dużo tutaj jest informacji bardzo pomocnych w wyborze odpowiedniej sali weselnej. Dlatego chciałabym podzielić się z Państwem sympatyczną historią. Ostatnio przejazdem jechałam w kierunku Łowicza i nie daleko Nowej Suchej a dokładnie w Starym Dębsku zauważyłam nie pozorny budynek, do którego postanowiłam podjechać. Szukałam sali weselnej na swoje wesele i spotkałam tam Pana Agnieszkę, co się okazało później nową właścicielkę domu bankietowego Impressa. Byłam bardzo miło przywitana i zafascynowana propozycjami. Kontakt był taki prosty, a zarazem wyjątkowy. Bardzo podoba mi się to miejsce i podejście organizacyjne od strony kuchni, sali, kolorystyki dekoracyjnej i w ogóle świetnie. Nie daleko jest także, moim zdaniem przereklamowany, Zajazd Dukat, którego widać z daleka lecz ceny kolosalne. Polecam lokal Impressa, warto umówić się na spotkanie a sami Państwo zobaczą
wierzę, że pan agnieszka jest bardzo sympatyczny, ale takiej chamskiej reklamy, panie angieszko, i tak nikt na wizażu nie kupi
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 22:04   #37
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Witajcie,

ja również chciałabym zapytać o polecaną przez Was salę weselną. Zależy mi na lokalizacji tj. okolice od Wołomina do Mińska Mazowieckiego - a zatem wschodnie obrzeża Warszawy. Dotychczas myślałam o "u Pietrzaków" w Kobyłce oraz o Karczmie "Człekówka" w Kołbieli. Czy znacie jeszcze jakiś dobry lokal w tych rejonach?
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 04:09   #38
Gosia7525
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Polecam Hotel Willa Zagórze koło Okuniewa. Obiekt znajduje się w bardzo cichej okolicy posiada dużą salę bankietową, mniejszą Kominkową oraz salę restauracyjną. Świetna obsługa i bardzo dobra kuchnia. W tamtym roku robiłam tam swoje wesele i nie zawiodłam się. Było super dla dzieciaków zamówiona była animatorka, także dzieciaki miały co robić Wyszalały się za wszystkie czasy a rodzice mogli spokojnie pobawić się na naszym weselu xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-08 o 22:45 Powód: Link.
Gosia7525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 09:16   #39
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Cytat:
Napisane przez Gosia7525 Pokaż wiadomość
Polecam Hotel Willa Zagórze koło Okuniewa. Obiekt znajduje się w bardzo cichej okolicy posiada dużą salę bankietową, mniejszą Kominkową oraz salę restauracyjną. Świetna obsługa i bardzo dobra kuchnia. W tamtym roku robiłam tam swoje wesele i nie zawiodłam się. Było super dla dzieciaków zamówiona była animatorka, także dzieciaki miały co robić Wyszalały się za wszystkie czasy a rodzice mogli spokojnie pobawić się na naszym weselu xxx
Zapomnialas dodać jak cenowo....dla mnie tragedia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-08 o 22:46 Powód: Link w cytacie.
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 14:20   #40
Girlwithpearl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
Zapomnialas dodać jak cenowo....dla mnie tragedia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dokładnie! Wszystko ładnie, pięknie, ale ceny mają zabójcze a w ofercie nic nadzwyczajnego. Za wszystko trzeba oddzielnie dopłacać, a nie jest to centrum Warszawy.:/ Jak dla mnie pomyłka.
Girlwithpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 10:35   #41
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

W okolicach Warszawy polecam Ci Villa Avanti w Józefowie. Miejsce naprawdę fajne na organizację wesela. Sala dość spora na 120, do tego klimatyzowana. Miejsce lokalu dość, spokojne i zaciszne. Ogólna organizacja wręcz wzorowa. Jedzenie super, obsługa fachowa. Polecam każdemu bo mają jeszcze wolne terminy. Zarzucam ich ofertą. http://www.gdziewesele.pl/Hotele/Villa-Avanti.html
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 09:41   #42
madzia_es
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 26
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Moje drogie! Być może biorę się za to za późno, ale szukam sali weselnej na przyszły rok – dokładnie wrzesień 2015. Nie mieszkam zbyt długo w Warszawie i nie znam tutaj za bardzo lokali, a chciałabym zorganizować przyjęcie na 150 osób, ale z tego co się orientowałam, to w samej stolicy jest dość drogo, dlatego z narzeczonym zdecydowaliśmy się szukać poza Warszawą. Zależy nam na stosunkowo niedrogim miejscu w niedużej odległości od Warszawy, z miejscami noclegowymi i najlepiej jakimś fajnym ogrodem i atrakcjami dla dzieci. Póki co najbardziej przypadł mi do gustu Chabrowy Dworek w Teresinie, ale może macie jakieś lepsze propozycje?
madzia_es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 15:17   #43
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Cytat:
Napisane przez madzia_es Pokaż wiadomość
Moje drogie! Być może biorę się za to za późno, ale szukam sali weselnej na przyszły rok – dokładnie wrzesień 2015. Nie mieszkam zbyt długo w Warszawie i nie znam tutaj za bardzo lokali, a chciałabym zorganizować przyjęcie na 150 osób, ale z tego co się orientowałam, to w samej stolicy jest dość drogo, dlatego z narzeczonym zdecydowaliśmy się szukać poza Warszawą. Zależy nam na stosunkowo niedrogim miejscu w niedużej odległości od Warszawy, z miejscami noclegowymi i najlepiej jakimś fajnym ogrodem i atrakcjami dla dzieci. Póki co najbardziej przypadł mi do gustu Chabrowy Dworek w Teresinie, ale może macie jakieś lepsze propozycje?
Jak dla mnie teresin jest dość daleko od Warszawy.
Ja miałam wesele w Ząbkach w sali weselnej, noclegi w sąsiednim budynku.
To było dawno ale cena w tamtym czasie była przyzwoita.
Ogrodu i atrakcji dla dzieci nie było.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 18:24   #44
paaati88
Raczkowanie
 
Avatar paaati88
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 360
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Hej, znacie jakaś fajna i niedrogą sale wesleną? okolice wołomina zielonki
wesele na ok 140 os
teraz te ceny to kosmos, ponizej 200 zł to cięzko ;/
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Uwierz w siebie <3
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to czego inni pragną.
paaati88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 12:56   #45
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Cytat:
Napisane przez Gosia7525 Pokaż wiadomość
Polecam Hotel Willa Zagórze koło Okuniewa. Obiekt znajduje się w bardzo cichej okolicy posiada dużą salę bankietową, mniejszą Kominkową oraz salę restauracyjną. Świetna obsługa i bardzo dobra kuchnia. W tamtym roku robiłam tam swoje wesele i nie zawiodłam się. Było super dla dzieciaków zamówiona była animatorka, także dzieciaki miały co robić Wyszalały się za wszystkie czasy a rodzice mogli spokojnie pobawić się na naszym weselu www.willazagorze.pl

Oj słyszałam tragiczną recenzję Sylwestra w tym miejscu - raczej nie do polecenia
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 14:21   #46
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Oj słyszałam tragiczną recenzję Sylwestra w tym miejscu - raczej nie do polecenia
Moi bliscy znajomi byli w tym roku bo w zeszłym było extra tyle ze w tym tragedia. Powiem tyle ze goście usunęli sami z sali orkiestrę. ..
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 14:37   #47
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
Moi bliscy znajomi byli w tym roku bo w zeszłym było extra tyle ze w tym tragedia. Powiem tyle ze goście usunęli sami z sali orkiestrę. ..
ha ha ha ha ha ha
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 16:36   #48
jarmilki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

-stołówka na kampusie sggw (budynek "limba"; mają "botaniczne" nazwy tych obiektów), tani i smaczny catering, "w sezonie" chyba 180zł/os za 5gorących posiłków, tort, ciasta i przekąski na zimno.

w cenie niewiele wyższej niż ten budzet podany parę lat temu jest pewnie parę lokali hen, na obrzeżach Białołęki. i nie wiem, ile jedzenia w pakiecie.
jarmilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 10:11   #49
IAmSoHappy
Przyczajenie
 
Avatar IAmSoHappy
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 20
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Cytat:
Napisane przez paaati88 Pokaż wiadomość
Hej, znacie jakaś fajna i niedrogą sale wesleną? okolice wołomina zielonki
wesele na ok 140 os
teraz te ceny to kosmos, ponizej 200 zł to cięzko ;/
Niestety w Warszawie sale weselne sa drogie...chyba ze wesele zrobić z 50 km dalej to wtedy na pewno coś tańszego by się znalazło. w moich rodzinnych okolicach około 100 km od Warszawy 140-160 to standard. I to na 2016 rok
IAmSoHappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 22:45   #50
chaotyczna_narzeczona
Przyczajenie
 
Avatar chaotyczna_narzeczona
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Cytat:
Napisane przez Majeczka44 Pokaż wiadomość
Moja siostra organizowała swoje wesele w RestHotelu w Morach. Znajduje się on 11 km od Warszawy. Cena to ok. 170 zł za osobę. Sala jest bardzo ładna, jedzenie smaczne, a obsługa miła. Dodatkowo można zamówić sobie również wiejski stół czy fontannę czekoladową. Tam na pewno zorganizujesz fajne wesele!

Oglądałam salę w REST HOTEL, nic mi nie przypadło do gustu - ani sala, ani sam hotel. Aktualnie 200zl/os. Sala bardzo słaba i kiepska. A sam hotel wrażenia dobrego nie robi szczególnie niebiesko-smerfowa kolorystyka.

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Od września rozglądamy się za salą weselną w rozsądnej cenie w okolicach Warszawy. Wesele planujemy na 120 osób. Interesują nas także noclegi dla gości. Bardzo proszę o Wasze opinie na temat tych miejsc. Sale, które rozważamy:

1) Lawendowy Pałacyk, Błonie - 208zl/os, piękna sala i ogród. Zastanawiamy się nad układem stołów - wydaje się mało ustawna sala. W cenie nie ma napojów, ale za to jest tort.

2)Park na Wojskiego, Marki - 190zl/os, sala również bardzo ładna z altanką i ogrodem. W cenie są napoje, nie ma tortu.

3) Hotel Groman, Sękocin Stary - sala lustrzana -na zdjęciach wygląda przepięknie i faktycznie jest to ładna i przestrzenna sala, jednak na żywo już takiego wrazenia ogromnego nie zrobila. Moze dlatego, ze nie byla przygotowana i przystrojona akurat tego dnia wesele sie nie odbywalo. Cenowo można utargować do 205zl/os ( cena wyjsciowa 215zl). W cenie są napoje.

Wszystkim, którzy planują powyzej 150 osób lub poniżej 120 mogę polecić z czystym sumieniem salę, na której bawiłam się 2 tygodnie temu. Sala mieściła sie w Otwocku Wielkim - Patio na Wodoktach, piekny teren a cenowo 170-190zl. Obok jest Dworek na Wodoktach.
chaotyczna_narzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 23:47   #51
Kamiloo87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Polecam Willę Zagórze, w sierpniu 2015 roku mieliśmy w niej swoje przyjęcie weselne oraz poprawiny. Wesele było zorganizowane na 220 osób. Wszyscy Goście byli mega zadowoleni. Ja mam bardzo pozytywne wspomnienia z naszego wesela. Nie można było się do niczego przyczepić. Później ze znajomymi byliśmy na balu andrzejkowym. Impreza bardzo udana, dekoracje bardzo nastrojowe, a zabawa z zespołem przednia... Ja na pewno pojawię się w Willi Zagórze nie raz. Polecam!!!
Kamiloo87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 09:33   #52
Calvin_Klein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

My polecamy Pałacyk Otrębusy jeśli chodzi o dobrą salę weselną w Warszawie
Obsługa na wysokim poziomie, posiłki i ogólny wygląd sali również
Goście byli zadowoleni.

Tutaj link do sali: Wesele Warszawa
Calvin_Klein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 07:58   #53
nowanita
Przyczajenie
 
Avatar nowanita
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 14
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Ja byłam w zeszłym roku na weselu kuzyna, robił je w Hotelu Partner pod Warszawą a dokładniej w Mińsku Maz. Nie wiem jak z ceną bo o takie rzeczy się nie pyta, ale jako gość mogę napisać, że weselicho b. fajne, najedliśmy się pyszności, wytańczyliśmy jednym słowem wybawiliśmy się. Poza tym ładnie wystroili im tą salę
nowanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 08:02   #54
Malwiniakar
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 19
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Bardzo blisko MIńska Maz jest też EKWOS - chyba najpiękniejsze miejsce. Siostra męża tam organizowała swoje wesele i wszystcy byli zachwyceni. Miejsce bardzo ładne, ceny super i pełen profesjonalizm
Malwiniakar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 14:51   #55
Kooloorowaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Byłam tam! Super sala na prawdę super imprezy tam wychodzą (szaleję, byłam tam 2 razy ) ale na prawdę piękne miejsce. Moja przyjaciółka planowała wesele na świeżym powietrzu, tylko pod namiotami ale pogoda tak się zepsuła, że nie było opcji... no i właśnie w EKWOSIE robiła. bardzo zadowolona
Kooloorowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 11:08   #56
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Pod Warszawą moze być taniej, bo w centrum najniższą cenę jaką widziałam to w rozdrożu koło łazienek - 110zł od osoby, ale chyba bez napojów.
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 19:53   #57
franczyzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 63
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Ja tu się boje cokolwiek napisać, bo zaraz skasują i napiszą, że spam, nawet jeżeli w temacie jest pytanie :/
W sierpniu ubiegłego roku byłam na weselu w Grodzisku Mazowieckim w restauracji Piknik. Bardzo gustownie urządzone wnętrze, ogród i to całkiem spory, jedzenie świetne (duże porcje, duży wybór). Restauracja pomyślała również o dzieciakach, a młodzi o animatorze. Gości było ok. 80 osób.
franczyzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 17:38   #58
Polly_bf
Marzycielka
 
Avatar Polly_bf
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 12
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Nie wiem jak dalekie okolice wchodzą w grę, ale baaardzo polecam salę Biała Dama w Mławce. Niesamowity klimat i właścicielka, która wkłada wiele serca w pomoc parze młodej
Polly_bf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 14:41   #59
franczyzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 63
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Generalnie im dalej od Warszawy, tym taniej. Co oczywiście nie świadczy o tym, że sala będzie mniej komfortowa

Edytowane przez franczyzka
Czas edycji: 2017-02-19 o 14:46
franczyzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 13:00   #60
Yoanna1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Już gdzieś pisałam, ale osobiście polecam salę blisko Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, w Rozalinie

http://www.sala-weselna.pl/

Korzystałam, to wiem
Yoanna1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-18 07:10:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.