depilacja laserowa Kraków - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-12, 07:45   #31
naturellka
Przyczajenie
 
Avatar naturellka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 17
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja nie miałam do czynienia z LightSheerem, ale spotkałam się już na forach z opinią, że zabieg jest troszkę bolesny. Ja wykonałam depilację, w której wykorzystują in- motion, która odpowiedzialna jest za zredukowanie bólu do minimum. No i nie bolało - zabieg był odczuwalny - wiadomo, ale to nie był ból.
naturellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 11:36   #32
Pankakes
Przyczajenie
 
Avatar Pankakes
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: depilacja laserowa Kraków

I po zabiegu......
Sam zabieg - praktycznie bezbolesny
Obsługa - super!
Efekty -.........nie mam pojęcia ....bo miałam ogolone pachy
Ale myśli jestem dobrej
Pankakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 08:05   #33
Madame Czewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Pankakes Pokaż wiadomość
I po zabiegu......
Sam zabieg - praktycznie bezbolesny
Obsługa - super!
Efekty -.........nie mam pojęcia ....bo miałam ogolone pachy
Ale myśli jestem dobrej
Efekty zobaczysz najwcześniej po 2 tygodniach - jak włoski które będą chciały odrosnąć po prostu wypadną
Z ciekawości gdzie wykonywałaś?
Madame Czewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 07:14   #34
Pankakes
Przyczajenie
 
Avatar Pankakes
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: depilacja laserowa Kraków

W Instytucie Medestetis, dziękuje za polecenie bo naprawdę miejsce godne rekomendacji, wszystko na 5+, zabieg był błyskawiczny i przebiegł w przemiłej atmosferze, poczekajmy tylko na efekty! przy okazji skonsultowałam z panią doktor lwią zmarszczkę na twarzy więc kompleks .......

Edytowane przez Pankakes
Czas edycji: 2013-07-17 o 07:19
Pankakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 21:27   #35
Donatella8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Uwazam ze kazde miejsce ktore ma Vectusa musi byc dobre bo to naprawde doskonaly sprzet, ktos kto go kupuje ma wiedze i rozeznanie co jest najlepsze dla kobiet i jaka jest najlepsza depilacja.
Donatella8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 12:27   #36
Madame Czewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Donatella8 Pokaż wiadomość
Uwazam ze kazde miejsce ktore ma Vectusa musi byc dobre bo to naprawde doskonaly sprzet, ktos kto go kupuje ma wiedze i rozeznanie co jest najlepsze dla kobiet i jaka jest najlepsza depilacja.
Najprawdziwsza prawda
Madame Czewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 15:16   #37
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Wybieram się na depilację VECTUS do salonu Vesuna w Krakowie. Jeśli ktoś chce o coś zapytać, dajcie znac
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 15:54   #38
basia_bebe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 12
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja korzystałam z usług Medestetis. Co prawda wykonywałam inny zabieg niemniej byłam bardzo zadowolona nie tylko z efektu, ale także miejsca jako takiego. Profesjonalna kadra i super atmosfera.
Polecam.
Jak będziesz "po" daj znać jak efekt. Co raz częściej myślę o depilacji laserowej. Pzdr
basia_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 17:06   #39
goya_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja chodzę na depilację laserową do Consensus med na pl. szczepańskim i jestem bardzo zadowolona. Nie dość efekty są rewelacyjne to jeszcze bardzo miła atmosfera byłam już 2 razy na depilacji pach i od razu były widoczne miejsca, w których wypadły włoski a reszta stała się dużo słabsza już nie mogę się doczekać końcowego efektu. Naprawdę gorąco polecam
goya_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 17:26   #40
annnia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 35
Dot.: depilacja laserowa Kraków

[QUOTE=naturellka;41751165]Ja nie miałam do czynienia z LightSheerem, ale spotkałam się już na forach z opinią, że zabieg jest troszkę bolesny. Ja wykonałam depilację, w której wykorzystują in- motion, która odpowiedzialna jest za zredukowanie bólu do minimum. No i nie bolało - zabieg był odczuwalny - wiadomo, ale to nie był ból.[/QUOTE

Light Sheer to zdecydowanie najskuteczniejszy laser, jak bedziesz miala mozliwosc wyboru, znajdz miejsce gdzie robia zabiegi modelem duet - jest wtedy zupelnie bezbolesnie. jak szukasz takiego miejsca w krakowie to polecam dermed ale jest jeszcze kilka innych gabinetow z tym modelem.
annnia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 08:37   #41
marriina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
Wybieram się na depilację VECTUS do salonu Vesuna w Krakowie. Jeśli ktoś chce o coś zapytać, dajcie znac
Ja byłam w Vesuna 3 razy. Robiłam nogi, stopy i bikini. Nie powiem, że ten laser nie boli. Mam grube, czarne włosy i bolało. . Dodatkowo po zabiegu nie wypadały mi wszystkie włosy tylko część. Mojej koleżnki z pracy robiły w Active Woman i gdy pokazywały bikini po zabiegu to mialy dosłownie kilka włosków. Gdy zapyatałam w Vesuna dlaczego mi te włoski nie wypadają Pani odpowiedziała, że tak ma być. Skusiłam się jednak na depilację w Active Woman. I wielka róznica! Prawie wszystkie włoski wypadły, to co zauważyłam, że nie chce wypasc, np. kawałeczek na kolanie zostało mi poprawione gratis po tygodniu przez. Jeśli chodzi o ból to wszystko jest do wytrzymania. Light Sheer tez może mniej boleć bo mozna zmniejszyć parametry. Pani nawet mi to pokazała na mnie, ale lepiej gdy czuć ukłucia bo wtedy lepsze efekty i na dłużej. Ogólnie miałam okłady, które niwelowały ból. Ale chyba juz chwilkę pocierpieć i mieć szybciej efekty i na dłużej, nić bawić się z Vectusem. Light Sheer jest zdecydowanie mocniejszy, po Vectus nie miałam prawie żadnego odczynu na skórze, a tutaj widać od razu, że te włoski zostały porządnie wypalone. I już po jednym zabiegu całkiem inna skóra wloski nie wrastają. SZCZERZE POLECAM ACTIVE WOMAN w Krakowie. Znajome poleciły Panią Kasię, jest bardzo miła, wszystko potrafi wytłumaczyć, doradzić. i Można negocjować ceny)) Ogólnie w studio baardzo miła atmosfera i persolnel
xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-06 o 09:23 Powód: link
marriina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 09:44   #42
ullencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Witam ja również wykonuję depilację laserową w Estetice, też jestem bardzo zadowolona. Zrobiłam 4 zabiegi i efekt jest rewelacyjny, prawie już nie mam włosów. Zabieg jest odczuwalny ale chłodziak zdaje egzamin!
ullencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 07:56   #43
Mermon1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Tyle tutaj różnych opinii, że ciężko wybrać... Pozytywne oceny ma Active Woman. Z komentarzy wynika, że efekty są bardzo dobre Mnie kuszą ich ceny, bo mam do zrobienia wszystko, tj. bikini, pachy, nogi i linia brzucha. Więc jutro mam bezpłatną konsultacje, a w środę zaczynam z bikini i łydkami. Przez telefon pani była bardzo miła Niebawem dam znać jak było.
Mermon1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 19:48   #44
Arna88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa Kraków

I jak po depilacji w Active Woman? Również zastanawiam się nad depilacją u nich, ale chciałabym poznać Twoją opinię. I jak z bólem? Bo słyszałam, że jednak Light Sheer jest najmocniejszy, ale są opinie, że boli...
Arna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 09:04   #45
Mermon1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Tak, byłam na depilacji. Jeśli chodzi o ból to wszystko OK. Okład chłodzący baardzo pomaga, dodatkowo Pani kosmetyczka często kontrolowała "czy wszystko w porządku", jeśli gdzieś czułam bardziej, to zmieniała parametry. W gabinecie bardzo przyjazna atmosfera, miło się rozmawia co uprzyjemniło ten zabieg Skóra po zabiegu delikatnie opuchnięta i widać "spalone włoski". Mają wypaść po około 2 tygodniach i już nie mogę się doczekać, aż będę miała gładko wszędzie
Mermon1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 18:58   #46
Arna88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa Kraków

O to super! Myślę, że zdecyduję się bo dermatolog powiedziała mi, że to jedyny sposób na wrastające włoski :/ Podobno już po 1 zabiegu widać poprawę. A faktycznie można kupić pakiet z rabatem na dwie raty?
Arna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 23:00   #47
Mermon1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Dziś skóra wygląda całkiem normalnie i niektóre włoski wypadają Tak, dostałam rabat i zapłaciłam 1/2 ceny. Przy kolejnym zabiegu mam wpłacić resztę, bo jednak jest to duży wydatek :/
Mermon1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 17:52   #48
Mermon1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Widać miałaś za wysokie parametry na Light Sheer. Vectus mniej boli, bo słabiej nagrzewa włoski. Ja wolę mieć pewność, że efekt będzie na dłużej, a Vectus to nowość i nie wiadomo jak będzie rok czy dwa po zabiegu. Wcześniej dużo czytałam nie tylko opinii na forach, ale i artykułów i wnioskuje, że Light Sheer z małą końcówką jest najmocniejszy. Owszem komfort zabiegu zależy od osoby wykonującej depilację. Póki co porównując mój efekt a koleżanki, która była w Vesuna, cieszę się, że wybrałam Light Sheer
Pozdrawiam
Mermon1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 21:08   #49
Kama335
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Dziewczyny! Depilacja laserowa to cud! Przed pierwszym zabiegiem nie wierzyłam, że mogą być aż takie efekty! Tyle czasu męczyłam się z maszynkami, depilatorami. Byłam w Active Woman, na Podgórzu i jestem bardzo zadowolona! Polecam laser Light Sheer!
Kama335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 19:51   #50
Bajka06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Przyłączam się do wątku
Widzę że wiele dziewczyn chwali Active Woman - nie dziwię się :P ja jestem po 4 zabiegach na bikini i pachy i jestem zachwycona. Pachy mam gładziusieńkie, na głębszej części bikini dosłownie parę włosków, wybiorę się za parę miesięcy na zabieg "przypominający" jak to mi doradziła pani kosmetyczka.
Sam zabieg owszem trochę bolesny, ale bez przesady. Da się wytrzymać do tego okłady chłodzące, i przerwa co jakiś czas. Cenowo mi bardzo odpowiada, a obsługa w całym Studio rewelacja.

Co do Vectusa - mam mieszane uczucia. Na mój babski rozum - po LightSheerze ewidentnie widać było zniszczoną macierz i "rozlany" włosek, taki jakby strupek. A jeżeli coś nie boli to czy to na pewno tak dobrze zadziała? Poza tym LightSheer jest na rynku wiele lat, i kobiety które robiły zabiegi parę lat temu, do tej pory mają gładkie ciało. A z Vectusem jeszcze nie wiadomo - trzeba by odczekać.
Bajka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:30   #51
beata_krakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Witam, niedawno odwiedziłam nowo powstałe centrum medycyny estetycznej w Zabierzowie - Soayehr Med&SPA. Pracują oni na laserze FOTONA. Fachowa i profesjonalna obsługa. Pani kosmetolog, która wykonywała mi depilację laserową pach i bikini znała się na rzeczy, czułam się komfortowo podczas zabiegu.
Na chwilę obecną miałam wykonany jeden zabieg, więc jest za wcześnie, aby mówić o efektach, jednak jestem przekonana, że gdy zrobię całą serię, będę zadowolona w 100%.
Ceny są naprawdę atrakcyjne, dodatkowo udało mi się trafić na promocję 40%. Za cały zabieg zapłaciłam 300 zł.
Centrum jest bardzo ekskluzywne i położone w dyskretnym miejscu, dlatego będę go gorąco polecać każdemu!
beata_krakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 13:38   #52
femminile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Już od dłuższego czasu przymierzam się do depilacji linii "miłości" na brzuchu. I chyba przyszłe planowanie potomstwa coraz bardziej mnie do tego zmusza nie będę przecież chodzić z brzuchem w kłaczkach :P no ale mniejsza z tym. Z tego wątku polecacie Active Woman. Szczerze mówiąc, to ceny mają konkurencyjne. Zastanawiałam się jeszcze nad Esteticą. Nie mam pojęcia co wybrać. Gdzieś jeszcze wyczytałam, że w Active mają wypożyczane lasery. To prawda?
femminile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 13:38   #53
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Drogie Panie, ale skoro wybieracie już depilację laserową czy to Active Woman itp,itd to moje pytanie jest jedno - czemu akurat wybieracie depilację starym laserem LightSheer a nie nowym Duetem , który jest 2x bezpieczniejszy, 10x szybszy i praktycznie bezbolesny

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-19 o 11:26 Powód: nazwa druga firmy
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 09:32   #54
Bajka06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ponieważ nie jest tak dokładny light sheer ma mniejszą końcówkę, przez co owszem zabieg jest dłuższy, ale dokładniejszy, bo nic się nie ominie. i tak jak ja już kiedyś pisałam, wolę robić lightsheerem który jest starszy i kobiety po paru latach dalej nie mają włosków, a z tymi nowymi to jeszcze nie wiadomo, na jak długo wystarczają zabiegi.
Bajka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 09:23   #55
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Nie obraź się >Bajko<, ale pisząc tak ogólnikowe informacje nt. braku dokładności oraz mniejszej skuteczności wprowadzasz czytelników forum w błąd. Czy uważasz, ze taki lider laserowy jak Lumenis, mógłby pozwolić sobie na wprowadzenie na rynek sprzętu o mniejszej skuteczności w porównaniu do systemu, który był jak dotąd niezawodny

Zanim napisze się takie ogólnikowe, nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości informację to może warto zasięgnąć lepszej wiedzy. Nie namawiam do czytania badań klinicznych, które są oczywiście ogólnodostępne w języku angielskim na stronie amerykańskiej Lumenisa, ale warto zapytać doświadczonego terapeuty w Polsce, aby wyjaśnił ci skuteczność następcy starszych systemów. Ponadto dodam, że dokładność nowego systemu jest niewątpliwie lepsza niż poprzednika.

W związku z powyższym, absolutnie nie zgadzam się z Twoją opinią i teorią która w każdym stwierdzeniu jest wysoce błędna
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 18:53   #56
Mermon1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez femminile Pokaż wiadomość
Już od dłuższego czasu przymierzam się do depilacji linii "miłości" na brzuchu. I chyba przyszłe planowanie potomstwa coraz bardziej mnie do tego zmusza nie będę przecież chodzić z brzuchem w kłaczkach :P no ale mniejsza z tym. Z tego wątku polecacie Active Woman. Szczerze mówiąc, to ceny mają konkurencyjne. Zastanawiałam się jeszcze nad Esteticą. Nie mam pojęcia co wybrać. Gdzieś jeszcze wyczytałam, że w Active mają wypożyczane lasery. To prawda?
Z tego co wiem, to w Active Woman mają swój laser na 100%, wypożyczali na początku kilka lat temu. Sama chodzę tam na depilację i polecam. Po zabiegu wypadają wszystkie włoski, Panie bardzo miłe, a ceny naprawde przystępne
Mermon1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 16:01   #57
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Dokładnie tak - kiedyś wypożyczali, wypożyczali też IPL-a, teraz mają swój sprzęt. Ja co prawda nie depilowałam się nigdy, ale ostatnio robiłam zabieg właśnie IPL-em na twarz i efekty były genialne.
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 14:18   #58
Bajka06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Droga DevilInside, może powinnam dodać jedno - wszystkiego o czym pisałam dowiedziałam się właśnie od terapeuty. Ja nie jestem typem który nie mając wiedzy na jakiś temat, wymyśla sobie swoje własne historie i chwali się nimi na forum. Więc powtarzam - wszystkie informacje otrzymałam od doświadczonej w tym temacie osoby.
Nie zmienię zdania co do tego, że LightSheer jest super dokładny bo sama miałam nim wykonywane zabiegi i jestem mega zadowolona. Ponadto, widziałam dziewczyny które skończyły (!) kurację tym laserem 1,2 lata temu i do tej pory mają super efekt.
Gdybym miała robić kolejne partie ciała, zdecydowałabym się na ten sam laser, ponieważ jestem baardzo zadowolona z zabiegów i zyskał on moje ogromne zaufanie.
Bajka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 16:02   #59
mini02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Witam. Dziś pragnę podzielić się opinią o L-STUDIO Kraków ulica Smoleńsk. Mianowicie dziś odbyłam tam na pewno ostatni zabieg. Osobiśćie mam wrażenie że pracują tam dwie panie. Do tej pory obsługiwała mnie bardzo miła i przyjemna pani "w okularach" która sprawiałą ze za każdym razem po wyjśćiu z gabinetu czułam się jak księżniczka. Mianowicie dziś trafiłam na tą drugą. Mimo tego że tak jak zawsze wybrałam poranną godzinę akurat dostała mi się ta druga. Nie dość, że pani nie już od samego wejścia domagała się zapłaty - dopiero potem wykona zabieg to w czasie zabiegu błysnęła trzy razy - podała mi papierowy ręcznik powiedział żebym się wytarła. Słuchajcie jeśli ta firma chce w taki sposób budować opinię o sobie - że jedna Pani z personelu jest prze kochana a druga nieprzyjemna dla klienta - to nie ma szans - zakład zniechęca do siebie co drugą osobę.... posiadają oni Laser IPL + RF - i niby powoli zaczełam widzieć efekty - ale już tam nie pójdę - bo co powiem tak proszę mnie zapisać na "wtorek" ale tylko wtedy jak będzie ta "pani w okularach"??!!?? lstudio - zastanówcie się co robicie źle bo takim zachowaniem nie przyciągacie ta opinia o lstudio niech bedzie przestrogą

Edytowane przez mini02
Czas edycji: 2014-01-07 o 16:03
mini02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 23:43   #60
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez mini02 Pokaż wiadomość
bo co powiem tak proszę mnie zapisać na "wtorek" ale tylko wtedy jak będzie ta "pani w okularach"??!!??
Właśnie tak! Jaki niby problem? Ja zawsze czy to do kosmetyczki, choćby chodziło o głupią regulację brwi, czy też do fryzjera, lekarza i w inne miejsca zapisuję się do konkretnych osób. No może nie do "pani w okularach" - zazwyczaj znam imiona, czasami również nazwiska, dzwoniąc proszę o wizytę u "pani X" i już.
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-06 12:41:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.