Problem <rozbudowane mięśnie> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-12-04, 22:34   #1
paulina98z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1

Problem <rozbudowane mięśnie>


Witajcie.Mam na imię Paulina, mam 18 lat, ważę około 50 kg, wzrost 169 cm .Od 3 lat ćwiczę na siłowni.. Jest to moja pasja. Chciałam trenować Fitness, ale z czasem było mi mało i zaczęło się to przeistaczać w kulturystykę. Rozbudowałam sobie dość mocno uda.. Na jakiś czas odstawiłam cardio.. Teraz z biegiem czasu przestało mi się podobać moje ciało. Ale jestem silnie uzależniona od siłowni.. Zmieniłam styl ćwiczeń na cardio i trenuję bez obciążenia. Jednak moje uda nie chcą wcale się zmniejszyć w obwodzie.. mam również bryczesy.. <nie wiem skąd się wzięły>i mój tyłek wygląda jakby był obwisły, mimo ,że regularnie go ćwiczę. Wiele osób mi radzi, żebym przestała ćwiczyć i nogi spadną.. ale jest to już mój nawyk i chyba nie umiem żyć bez siłowni.. W dodatku gdy przestaje ćwiczyć , mój tyłek wygląda jeszcze gorzej.., jak mogę zrzucić mięśnie nóg? Ale nie kosztem pupy? I jeszcze pozbyć się tych paskudnych bryczesów ? <Problem tkwi w tym że kiedy robię nawet głupie wymachy nóg, na boki i w tył, moje uda nabierają mięśni, bo tego zostały nauczone>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15301235_1240015982747386_2057445458_n.jpg (114,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15310570_1240016026080715_1029772213_n.jpg.jpg (44,9 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez paulina98z
Czas edycji: 2016-12-04 o 22:54
paulina98z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 15:02   #2
kapucynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Truj Miasto
Wiadomości: 79
Dot.: Problem <rozbudowane mięśnie>

Jejku, opamietaj sie! Masz super tylek jakie bryczesy?! Masz ladnie zarysowane, kobiece biodra. Figura marzenie. Jak bardzo chcesz schudnac, ogranicz kcal, ale to naprawde niepotrzebne. Cwicz dalej, dorzuc np. Bieganie, bedzie super.
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn
kapucynka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-30 16:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.