zetnę włosy, zgolę głowę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-11, 14:44   #1
all_improviso
Raczkowanie
 
Avatar all_improviso
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 52
Thumbs down

zetnę włosy, zgolę głowę


wariactwo? może.
mam dość długich, włażących we wszystko (nawet w majtki) włosów.
mam dość ich układania (kiedy postanawiają być bardziej kręcone) albo ich prostowania (kiedy postanowię, że mają być proste).
mam dość odżywek, waksów, sraksów, jedwabiów na końcówki, siemienia lnianego na środek włosów i seboradinu na skórę i cebulki.
mam dość masowania, czesania, w gumki zwijania, w spinki, w sroki, w różne takie.
mam dość bolącej w miejscu upięcia włosów skóry głowy.
mam dość malowania, odrostów, wracania do naturalnego koloru włosów, tłumaczenia fryzjerkom, jaki odcień popielu chcę, przeżywania później że znowu wyszedł rudawy, złoty ciepłu, ble, rzyguliński kolor.
mam dość seksitowskiego gadania mojego faceta, że prawdziwa kobieta ma długie włosy (już ja mu tę prawdziwość udowodnię z łysą czaszką).
mam dość.
ścinam krótko, bardzo krótko. kuszą mnie trzy milimetry. może cztery.
bo mam dość.
kiedyś odrosną.
kiedy przestanę mieć dość.
all_improviso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 15:14   #2
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Jeśli twoje włosy i kopoty z nimi tak cię denerwują - zetnij.
W końcu włosy nie zęby - odrosną

Co do tekstów typu "długie włosy symbol kobiecości" - to bujda.
Mi 9jako kobiecie - żeby nei było wątpliwości , chociaz może wypowie się też jakiś facet? ) o wiele bardziej podobają się krótsze, zdrowe i zadbane włosy, niż "na siłę" długie liche strąki
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 15:36   #3
justi_86
Raczkowanie
 
Avatar justi_86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 125
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

ja tez chyba sie tak zetne bo mam dosc moich paskudnych wlosow.
__________________
"Dotknij moich zimnych warg,
by zrozumieć bogactwo milczenia..."



justi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 15:37   #4
all_improviso
Raczkowanie
 
Avatar all_improviso
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 52
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

co nie? też tak myślę. nie, żebym miała strąki. mówią, że ładne. ale co mnie to obchodzi. wiem, co czuję. wiem, jaka jestem zmęczona włosami od 11 lat wciąż długimi.
i dobrze. i postanowione. i kłam zadamy stereotypom. moimi muzami: kinga dunin i olga tokarczuk
all_improviso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 15:49   #5
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Oj, jak ja czasem dobrze Cię rozumiem
Ostatni owiążę włosy tak, że wyglądają jakby były krótkie i dobrze mi z tym - nic mnie nie mizia po karku, nie wpada do oczu itd.
ale
miałam kilka razy bardzo krótkie włosy - może nie 3mm ale prawie i stanowczo mówię nie.
Po pierwsze jest zima - i jest zimno
A tak serio, jak już Ci się znudzą i zaczniesz zapuszczać, to dopiero zrozumiesz, co znaczy nie cierpieć swoich włosów
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 15:59   #6
patrycja1801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

A czemu nie? Moja kuzynka jak kiedyś obcięła się na jeża to wygladala bardzo korzystnie Została nawet królową balu na studniowce, fakt ze wtedy jezyka juz nie miala tylko jakies 3 cm wlosow, ale i tak przebiła wszytkie dlugowłose panienki
patrycja1801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 16:25   #7
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

zastanow sie co robisz.. bedziesz zalowac. Dla mnie najwiekszym skarbem sa wlosy, piekne dlugie wlosy i nie oddalabym je za nic. Mam swira na ich punkcie i waxy, jedwabie, maski, odzywki, prostowanie, codzienne mycie mi nie przeszkadza bo i tak je kocham . Wlosy to jest ozdoba kobiety, nasz wyglad bardzo od nich zalezy, bo nawet dziewczyna z piekna twarza obcieta na 3 mm nie bedzie wygladac ani ladnie ani kobieco. Teraz masz ich dosyc, ale jak je stracisz to dopiero zobaczysz jak Ci ich brakuje. Ja kiedys tez scielam wlosy do ramion a mialam dluuugie i potem zaczela sie moja katorga z wlosami, teraz znowu worcilam do dlugich po walce i jestem bardzo zadowolona z wygranej . Nie rob tego to taka moja dobra rada, warto sie meczyc dla pieknego wygladu

Pozdrawiam
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-11, 16:30   #8
nicole697
Zadomowienie
 
Avatar nicole697
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 545
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

ja bym sobie w zyciu nie sciela wlosow tak krotko
moim zdaniem jestes teraz po prostu zla piszesz tak pod wplywem impulsu powinnas sie nad tym bardziej zastanowic
mozesz pozniej tego zalowac
nicole697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 16:34   #9
nicole697
Zadomowienie
 
Avatar nicole697
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 545
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Dla mnie najwiekszym skarbem sa wlosy, piekne dlugie wlosy i nie oddalabym je za nic. Mam swira na ich punkcie i waxy, jedwabie, maski, odzywki, prostowanie, codzienne mycie mi nie przeszkadza bo i tak je kocham . Wlosy to jest ozdoba kobiety, nasz wyglad bardzo od nich zalezy, bo nawet dziewczyna z piekna twarza obcieta na 3 mm nie bedzie wygladac ani ladnie ani kobieco. Teraz masz ich dosyc, ale jak je stracisz to dopiero zobaczysz jak Ci ich brakuje.

dokladnie
nicole697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 16:41   #10
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
zastanow sie co robisz.. bedziesz zalowac. Dla mnie najwiekszym skarbem sa wlosy, piekne dlugie wlosy i nie oddalabym je za nic. Mam swira na ich punkcie i waxy, jedwabie, maski, odzywki, prostowanie, codzienne mycie mi nie przeszkadza bo i tak je kocham . Wlosy to jest ozdoba kobiety, nasz wyglad bardzo od nich zalezy, bo nawet dziewczyna z piekna twarza obcieta na 3 mm nie bedzie wygladac ani ladnie ani kobieco. Teraz masz ich dosyc, ale jak je stracisz to dopiero zobaczysz jak Ci ich brakuje. Ja kiedys tez scielam wlosy do ramion a mialam dluuugie i potem zaczela sie moja katorga z wlosami, teraz znowu worcilam do dlugich po walce i jestem bardzo zadowolona z wygranej . Nie rob tego to taka moja dobra rada, warto sie meczyc dla pieknego wygladu

Pozdrawiam
A ja się nie zgodzę, niektóre kobiety sa po prostu stworzone do krótkich włosów i wyglądają nie tylko ładnie ale ślicznie i kobieco.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 17:21   #11
patrycja1801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
zastanow sie co robisz.. bedziesz zalowac. Dla mnie najwiekszym skarbem sa wlosy, piekne dlugie wlosy i nie oddalabym je za nic. Mam swira na ich punkcie i waxy, jedwabie, maski, odzywki, prostowanie, codzienne mycie mi nie przeszkadza bo i tak je kocham . Wlosy to jest ozdoba kobiety, nasz wyglad bardzo od nich zalezy, bo nawet dziewczyna z piekna twarza obcieta na 3 mm nie bedzie wygladac ani ladnie ani kobieco. Teraz masz ich dosyc, ale jak je stracisz to dopiero zobaczysz jak Ci ich brakuje. Ja kiedys tez scielam wlosy do ramion a mialam dluuugie i potem zaczela sie moja katorga z wlosami, teraz znowu worcilam do dlugich po walce i jestem bardzo zadowolona z wygranej . Nie rob tego to taka moja dobra rada, warto sie meczyc dla pieknego wygladu

Pozdrawiam
Zdecydowanie sie nie zgadzam!! Znam dziewczyny, ktore w bardzo krotkich wlosach slicznie wygladaja. I to nieprawda, ze krotkie wlosy odbieraja kobiecosc
patrycja1801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-11, 17:43   #12
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

O jaaaaa, o Tyyyy, O oni ! Ja też miałam taki problem, obciełam, miałam krótkie włosy, czułam sie wybrakowana, osttanio znowu ściełam włosy, I mówie NIGDY WIĘCEJ. ALe rób co chcesz bez ryzyka nie ma zabawy Pozdrawiam
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 17:49   #13
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Ja bym się nie odważyła zgolić włosów! Do tego trzeba mieć ładny kształt czaszki.
*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 18:13   #14
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

do superkrótkich włosów trzeba miec ładny kształt czaszki, symetryczną twarz i wyraźne, kształtne brwi. Tylko wtedy będzie to dobrze wygladało.

Inna sprawa, ze mnie tez ostatnio kusi niesamowicie taka radykalna zmiana,bo moje włosy męcza mnie coraz bardziej-ale mam loki i proces ich odrastania doprowadziłby mnie zapewne do samobójstwa :P
Niemnej, życze powodzenia i zazdroszcze-pokaz się nam po metamorfozie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sinead.jpg (12,5 KB, 122 załadowań)
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona

Edytowane przez venus in furs
Czas edycji: 2007-02-11 o 18:34
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 18:25   #15
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

all_improsivo, a może do ramion? wilk syty i owca cała... bez włosów zimno i nie wszystkim pasują krótkie...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 18:46   #16
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

ale Agresor z tej all_improviso Twoje wlosy, robisz co chcesz
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 19:05   #17
kapucynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Truj Miasto
Wiadomości: 79
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

No proszę. Niecały tydzień temu też mnie taki kryzys naszedł, włosy nie chciały się układać i pomyślałam: może zgolę, hihi? I szybko, bo jeszcze mogę się rozmyślić albpo ktoś rozsądniejszy ręce mógłby mi ubezwłasnowolnić pobiegłam do łazienki, coby za pomocą maszynki wypuścić główkę na wolność.
Nienormalna jestem, wiem. Ścinając bawiłam się świetnie - miałam na głowie fryzurę a'la bauhaus, discopolowy dywan i irokeza, by ostatecznie dojść do równiutkich 7 mm.
Pierwszego dnia czułam się super, a w następne przyszedł kryzys: bo.. to tak na dłużej..? bo dużo osób mówiło mi, że wyglądam chłopięco.
Teraz przyzwyczajam się powoli - bo zmiana jest duuuuża - ale zapuszczam dzielnie! Mierzę codziennie linijką, żeby zobaczyć ile przybyło - za jakieś 0,5 roku może już będzie można przedłużać
Powodzenia w podejmowaniu decyzji, cokolwiek zrobisz będzie dobrze!
Ja stawiam na spontan, i nie zapomnij wrzucić foty jak się zgolisz!
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn
kapucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 19:20   #18
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

jesli chcesz to scinaj
ja stoje murem za wszelkimi zmianami
sama kiedyś z długich włosów [sięgały mi poniżej zapięcia stanika] ścięłam na 3 cm miałam po prostu dosć ciagle tej samej fryzury... przez lata, niezmiennie włosy zwiazena w kucyk fakt.. byłam wtedy w 2 klasie gimnazjum, ale dzieki temu coś ruszyło przez 3 lata nie zapuszczałąm włosów dłuzszych niż do ramion.. na moje szczęscie wlosy rosna i bardzo szybko, wiec co miesiac, 2 chodziłąm z czym innym na głowie - raz grzywka taka, innym razem znów 3 cm, późnej paź...
ojj.. duzo tego bylo..
ale denerwowalo mnie ciągle ukłądanie krukich włosów.. niestety ale nan tzw, 'druty', moja włoski są naprawe swiwetne, nie sprawiają mi większych problemów, sa mocne i błyszczace, ale z układaniem jest problem...
właściwie decyzję o zpuszczaniu podjełam na pół roku przed 100dniówka powiedziałam sobie, ze ściac mogę zawsze, a gorzej jak upatrzę sobie fryurkę do której moje włosy będą za krótkie
teraz jestem miesiac po 100dniówce i dlaej zapuszczam, polubiłam te długie pasemka zrobione po mojemu, bo mocno wycieniowane [a kiedy Kaśka przyjedzie bedę miała na górze 3-5 cm a na dole długaśne ]
gluzsze włosy są dla mnie wygorniejsze, bo jestem raczej ruchliwa, pozatym jeszcze się ucze [i chodzę na w-f], a jakoś nie mam ochoty poświecać pół godziny dizennie na ukłądanie :?

ale nie powiem... marzy mi sie fryzurka Natalie Portman jest kapitalna gdybym tylko wiedziala, ze bedę dobrze wygladać i, że nie bedzie problemu z zapuszczaniem [jak ja tego nie nawidzę!! w przeciagu ostatnich 4 lat chyba już ze 100 razy ścinałam i zapuszczałąm na nowo włosy... uchhh...]
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 19:38   #19
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Dobra decyzja, pod warunkiem, ze jak napisala venus in furs : masz ksztaltna glowe i symetryczna twarz- wowczas krotkie wlosy nie beda Cie szpecily
Zanim jednak siegniesz po maszynke, przemysl prosze, czy warto to robic akurat teraz- zima. Mrozy b. zle wplywaja na skore glowy i cebulki wlosow-szczegolnie, gdy od wielu lat byly one ukryte, pod pierzynka dlugich wlosow.
(To napisalam ja, posiadaczka wlosow dlugich prawie do bioder, ktora wiele lat temu tez ogolila glowe niemal na lyso- i nie zalowala tego )
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-12, 12:11   #20
all_improviso
Raczkowanie
 
Avatar all_improviso
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 52
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
all_improsivo, a może do ramion? wilk syty i owca cała... bez włosów zimno i nie wszystkim pasują krótkie...
ale takie do ramion trzeba układać. bardziej niż długie. a mnie się nie chce. serio...
all_improviso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 12:12   #21
all_improviso
Raczkowanie
 
Avatar all_improviso
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 52
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
ale Agresor z tej all_improviso Twoje wlosy, robisz co chcesz
agresor? dżizasie miły, raczej agresorka. ale nie agresorka, lecz desperatka. hej, dlaczego gubicie zeńskie formy? trochę genderowości polecam
all_improviso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 12:16   #22
all_improviso
Raczkowanie
 
Avatar all_improviso
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 52
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Cytat:
Napisane przez kapucynka Pokaż wiadomość
Ścinając bawiłam się świetnie - miałam na głowie fryzurę a'la bauhaus, discopolowy dywan i irokeza, by ostatecznie dojść do równiutkich 7 mm.
(...)
Ja stawiam na spontan, i nie zapomnij wrzucić foty jak się zgolisz!

krótko mówiąc, włosokosy były ależ ci zazdroszczę... ja wciąż te cholerne pióra noszę, długie (a fuj), kobiece (po dwakroć fuj).

wczoraj na jednym z sarkofagów w warszawie przeczytałam: nie było w niej nic niewieściego prócz płci.
no właśnie. nie włosy, a płeć stanowią o kobiecości.
all_improviso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 12:17   #23
all_improviso
Raczkowanie
 
Avatar all_improviso
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 52
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
zastanow sie co robisz.. bedziesz zalowac. Dla mnie najwiekszym skarbem sa wlosy, piekne dlugie wlosy i nie oddalabym je za nic.
dla mnie większym skarbem jest to, co mam pod włosami w sensie w głowoe. ale rozumiem twoje przywiązanie do klasyki. swojego nie rozumiem. i chyba stad potrzeba zmiany.
all_improviso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 12:19   #24
all_improviso
Raczkowanie
 
Avatar all_improviso
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 52
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
(To napisalam ja, posiadaczka wlosow dlugich prawie do bioder, ktora wiele lat temu tez ogolila glowe niemal na lyso- i nie zalowala tego )
czaszka jest ok.
i zapuściłaś z takiego jezyka na do bioder włosy? gratuluję
all_improviso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 12:20   #25
all_improviso
Raczkowanie
 
Avatar all_improviso
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 52
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

Cytat:
Napisane przez nicole697 Pokaż wiadomość
ja bym sobie w zyciu nie sciela wlosow tak krotko
moim zdaniem jestes teraz po prostu zla piszesz tak pod wplywem impulsu powinnas sie nad tym bardziej zastanowic
mozesz pozniej tego zalowac
no dobra. to myślę nad swoją decyzją. o skutkach myślności lub bezmyślności już wkrótce.
all_improviso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 12:25   #26
monia207
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

all_improviso, widac ze sie wahasz i lamiesz i chyba raczej tego nie zrobisz :P
Pokaz nam te swoje wstretne kudly ktore tak Cie doprowadzaja do szalu, chcemy je poznac!

trafnych wyborow zycze!
i niczego nie sugeruje, bo kazdy nosi na glowie co mu sie zywnie podoba, wolny kraj nic ikomu zabronic nie mzona ani narzucic, tylko warto tez rozwazyc plusy i minusy by potem nie zalowac!

dawaj foto!
monia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 12:44   #27
all_improviso
Raczkowanie
 
Avatar all_improviso
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 52
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

dobra. jak z tej robo wyjdę. ale już słyszę wasze och, nie, ach nie ścinaj. ciągle tak mam. cągle mi tak mówią.
wiec wolę w zaciszu swojego kibla ochlastać się
all_improviso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 14:44   #28
Myrtale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 166
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

A ja mówie -ścinaj.Ja tez miałam długie włosy.Potem zaczeły mnie wnerwiać straszliwie,już od zmysłów odchodziałam.Poszłam do fryzjera i ściełam się a'la Natalie Portman .I nie żałuje-czuje sie bardziej kobieco niż kiedykolwiek bo to w sumie kwestia psychiki.Tak samo jest z samoakceptacją,jeśli nie akaceptujesz siebie inni tez nie będą Cie akceptować.Pozdrawiam
Myrtale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 17:20   #29
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

A może ścinaj stopniowo?
Najpierw do ramion, potem 10cm, 5cm, 1cm?
Zobaczysz jak ci najładniej i najwygodniej
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 17:26   #30
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: zetnę włosy, zgolę głowę

czasami też mam dość ....
kiedys pod wpływem takiego impulsu obciełam i ...zaczęłam znów chodować na długie
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.