zakupy przez ineternet stroju kąpielowego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-20, 14:55   #1
Karciaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karciaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 78

zakupy przez ineternet stroju kąpielowego


Na co powinnam zwrócic uwage przy zakupie stroju kapielowego przez internet? Co o tym w ogole sadzicie?
Karciaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 14:57   #2
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

Cytat:
Napisane przez Karciaaaa Pokaż wiadomość
Na co powinnam zwrócic uwage przy zakupie stroju kapielowego przez internet? Co o tym w ogole sadzicie?
Na co? Na dokladne wymiary i na to czy towar mozna zwrocic w razie gdyby nie pasowal.
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 16:01   #3
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

Cytat:
Napisane przez madiaa Pokaż wiadomość
Na co? Na dokladne wymiary i na to czy towar mozna zwrocic w razie gdyby nie pasowal.
właśnie, właśnie. przede wszystkim czy mają Twój rozmiar i czy np. stanik nie rozciąga się do niemożliwości - ja z tym miałam problem, jak kupowałam kostium rok temu - wszelkie badziewne triumphy i atlantiki były koszmarnie za luźne - po podniesieniu rąk biust miałam na wierzchuO.o z super kostiumami mogę polecić sklep bellissima http://www.bellissima.com.pl/strona....what=kategoria
i stroje we w miarę pełnej rozmiarówce http://www.dopasowana.pl/cat-pol-123...Kapielowe.html

w obu sklepach można dokonywać zwrotów!!!
jeśli nie jesteś pewna jaki rozmiar wziąć - zapraszam do wątku, który mam w podpisie tam dziewczyny wymieniają się opiniami o biustonoszach, ale o kostiumach też można się coś niecoś dowiedzieć
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 16:36   #4
MalaOgrodniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/West Midlands
Wiadomości: 46
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

ja szczerze odradzam. Ja kupiłam strój kąpielowy na jednej stronie ( dodam tylko , że cena na wielu stronach to 120 zł ale dało mi się znaleźć na jednej stronie za 29zł w tą zimę). Postanowiłam kupić natomiast Pani ze sklepu odpisała mi na e-maila, że mają tylko majtki rozmiar M i one i tak są małe jak na ten rozmiar więc zamiast S wyślą mi M. Stwierdziłam skoro Pani tak pisze to biorę za taką cene. Niestety to co przyszło do mnie pocztą to jakiś śmiech. Kostium wyglądał kompletnie inaczej niż na zdjęciach. Wiem, że to sesja i photoshop robią swoje ale ten strój totalnie odbiegał od tego ze zdjęcia. Poza tym majtki M to chyba XL ( mimo , że pisze M), totalnie jakieś wielkie majtole. Ja nie polecam i też już raczej nie wybiorę kupna stroju przez internet. I tak cieszę się, ze kupiłam go za 29 zł niż za cenę co wiekszość stron proponowało.
__________________
wchodze.. wstrzymuje oddech.. klikam na ikonke : masz wiadomość z nadzieją, ze to ty.. nie to nie ty.. nie !!
MalaOgrodniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 16:41   #5
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

Cytat:
Napisane przez MalaOgrodniczka Pokaż wiadomość
ja szczerze odradzam. Ja kupiłam strój kąpielowy na jednej stronie ( dodam tylko , że cena na wielu stronach to 120 zł ale dało mi się znaleźć na jednej stronie za 29zł w tą zimę). Postanowiłam kupić natomiast Pani ze sklepu odpisała mi na e-maila, że mają tylko majtki rozmiar M i one i tak są małe jak na ten rozmiar więc zamiast S wyślą mi M. Stwierdziłam skoro Pani tak pisze to biorę za taką cene. Niestety to co przyszło do mnie pocztą to jakiś śmiech. Kostium wyglądał kompletnie inaczej niż na zdjęciach. Wiem, że to sesja i photoshop robią swoje ale ten strój totalnie odbiegał od tego ze zdjęcia. Poza tym majtki M to chyba XL ( mimo , że pisze M), totalnie jakieś wielkie majtole. Ja nie polecam i też już raczej nie wybiorę kupna stroju przez internet. I tak cieszę się, ze kupiłam go za 29 zł niż za cenę co wiekszość stron proponowało.
Ale kupując stanik bieliznę czy cokolwiek innego w sklepie internetowym przysługuje prawo możliwości odesłania tego do 10 dni roboczych.
Poza tym są pewne strony jak np.
www.dopasowana.pl
czy intimo4you.com
i co najważniejsze mają pełną rozmiarówkę!!! A nie 4 miski na krzyż;/
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 16:52   #6
MalaOgrodniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/West Midlands
Wiadomości: 46
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

Ja mieszkam po zagranicami kraju i strój zamówiłam i doszedł on do rodziny która potem przywiozła mi go jak do mnie przyjechali. Strój był w kopercie i odpakowałam go może jakieś 3 tyg po kupnie. Generalnie stanik był bardzo dobry natomiast przeszkadzał mi kolor i krój bo na zdjęciach wyglądał trochę inaczej no i te majtki. Dobrze, że nie zerwałam metek i mogę go sprzedać. Nie czepiałabym się gdyby nie to, że podobał mi się strój a dostałam inny.. tam na zdjęciu był kremowy a przyszedł mi śnieżno biały...
__________________
wchodze.. wstrzymuje oddech.. klikam na ikonke : masz wiadomość z nadzieją, ze to ty.. nie to nie ty.. nie !!
MalaOgrodniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:08   #7
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

Ale nie generalizujmy, nie każdy sklep internetowy jest zły.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 17:12   #8
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

jak coś jest wszędzie po 120zł a Ty kupujesz za 30zł to jest ogromne prawdopodobieństwo, że k\nbie kupujesz tego co chcesz tlyko coś co ktoś uszył na wzór

było dołożyć a nie sepić ;D byś pewnie miała to co na zdjęciu a nie marną podróbkę
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:25   #9
MalaOgrodniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/West Midlands
Wiadomości: 46
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

ja nie piszę , że każdy sklep jest zły. ale rok temu po wakacjach zaczęłam szukać po sklepach typu: koronka.pl, e-kobieca.pl, dynamiczna.pl, bianti.pl - i w listopadzie w tych sklepach strój był za około 120 zł. W końcu jeden ze sklepów miał zimową wyprzedaż i kupiłam za 29 zł. A później w pierwszym tygodniu grudnia wszytki sklepy miały go za 29 zł albo za 49 zł. Na allegro wtedy pojawiły sie po 49 zł ( pewnie któś kupił kilka po 29 i sprzedawał póxniej za 49 zł.). Nie był to jakiś firmowy strój - ale jak wszytki sklepy później zaczeły go przeceniać więc na pewno nie kupiłam w tym jednym podróby. Pozatym te stroje bardzo szybko poszły bo przed świętami już zostały same wysokie rozmiary. I tak pewnie będzie ze strojami które sprzedają teraz za 100 zł - pewnie na zime można będzie je dostać za 49 zł.
Tylko wypowiadziałam się jakie mam doświadczenia.. w końcu o to w tym temacie chodziło. ja odradzam bo na każdym z tych sklepów było to samo zdjęcia. Zresztą na jaką strpone by się nie weszło to mają to samo.. wtedy opłaca się wejść w strone co porównuje ceny i znaleść najtańszą opcje..
__________________
wchodze.. wstrzymuje oddech.. klikam na ikonke : masz wiadomość z nadzieją, ze to ty.. nie to nie ty.. nie !!
MalaOgrodniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:28   #10
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

Cytat:
Napisane przez MalaOgrodniczka Pokaż wiadomość
ja nie piszę , że każdy sklep jest zły. ale rok temu po wakacjach zaczęłam szukać po sklepach typu: koronka.pl, e-kobieca.pl, dynamiczna.pl, bianti.pl - i w listopadzie w tych sklepach strój był za około 120 zł. W końcu jeden ze sklepów miał zimową wyprzedaż i kupiłam za 29 zł. A później w pierwszym tygodniu grudnia wszytki sklepy miały go za 29 zł albo za 49 zł. Na allegro wtedy pojawiły sie po 49 zł ( pewnie któś kupił kilka po 29 i sprzedawał póxniej za 49 zł.). Nie był to jakiś firmowy strój - ale jak wszytki sklepy później zaczeły go przeceniać więc na pewno nie kupiłam w tym jednym podróby. Pozatym te stroje bardzo szybko poszły bo przed świętami już zostały same wysokie rozmiary. I tak pewnie będzie ze strojami które sprzedają teraz za 100 zł - pewnie na zime można będzie je dostać za 49 zł.
Tylko wypowiadziałam się jakie mam doświadczenia.. w końcu o to w tym temacie chodziło. ja odradzam bo na każdym z tych sklepów było to samo zdjęcia. Zresztą na jaką strpone by się nie weszło to mają to samo.. wtedy opłaca się wejść w strone co porównuje ceny i znaleść najtańszą opcje..
Kupiłam kiedyś (przed uświadomieniem) jakieś boskie 75B z takiej strony typu intymna.pl dyskretna.pl, za 90 zł. Znalazłam go potem u siebie na bazarka, ale nawet nei szłam spytać po ile, bo byłam mega wkurzona.
No i niestety jakość stanika? TRagiczna, rozciągnął się jak tylko się dało.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:30   #11
tissai
Rozeznanie
 
Avatar tissai
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 978
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

wszystkie moje stroje kąpielowe kupiłam przez internet. Jestem bardzo zadowolona, idealnie pasują, kolor i krój taki jak na zdjęciach, jakościowo też bardzo dobre
tissai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 17:34   #12
MalaOgrodniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/West Midlands
Wiadomości: 46
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Kupiłam kiedyś (przed uświadomieniem) jakieś boskie 75B z takiej strony typu intymna.pl dyskretna.pl, za 90 zł. Znalazłam go potem u siebie na bazarka, ale nawet nei szłam spytać po ile, bo byłam mega wkurzona.
No i niestety jakość stanika? TRagiczna, rozciągnął się jak tylko się dało.
Dokładnie to samo.. dlatego nie kupuje już przez internet. Jak cena na początku tego stroju co ja kupiłam była 120 zł - a później wszytki strony go miały za 49 zł. to mają nie złe przebicie..
Dobrze, że go kupiłam po promocji niż jak wtedy wszystkie sklepy chciały za niego takie pieniądze- jak dla mnie to nawet nie jest wart tych 29 co dałam.
__________________
wchodze.. wstrzymuje oddech.. klikam na ikonke : masz wiadomość z nadzieją, ze to ty.. nie to nie ty.. nie !!
MalaOgrodniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:36   #13
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

Cytat:
Napisane przez tissai Pokaż wiadomość
wszystkie moje stroje kąpielowe kupiłam przez internet. Jestem bardzo zadowolona, idealnie pasują, kolor i krój taki jak na zdjęciach, jakościowo też bardzo dobre
No bo jak się porządne zamawia to tak jest (przynajmniej VS mam na myśli)
Owszem, obawa jest zawsze że będzie niedobry, ale jak się dokładnie pomierzyć, wybrać dobrą firmę (mamy większą pewność że kolor i inne kwestie będą takie jak na zdjęciu) to ryzyko spada.. ja właśnie czekam na strój, w sumie to pierwszy kostium zamówiony przez internet, ale zrobiłam obszerny wywiad () w tej kwestii więc mam olbrzymią nadzieję że będzie OK
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:37   #14
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

Cytat:
Napisane przez MalaOgrodniczka Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo.. dlatego nie kupuje już przez internet. Jak cena na początku tego stroju co ja kupiłam była 120 zł - a później wszytki strony go miały za 49 zł. to mają nie złe przebicie..
Dobrze, że go kupiłam po promocji niż jak wtedy wszystkie sklepy chciały za niego takie pieniądze- jak dla mnie to nawet nie jest wart tych 29 co dałam.
Tylko teraz po uświadomieniu wiem jakie firmy są pewne.
Freya, Panache, Curvy Kate to nie są firmy, które się rozlecą po 1. praniu.
I takie można dostać na stronach internetowych prezentowanych w wątku o prawidlowym dobeiraniu staników.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:40   #15
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

Ja 2 razy kupiłam kostium Calzedonia na allegro-bo znam ich rozmiarówkę i wiem,że ich wzornictwo jest ładne i z jakich szyją materiałów.Byłam zadowolona bo kupiłam w bardzo korzystnej cenie.
Polecam ale trzeba dokładnie sprawdzić wymiary w cm i zmierzyć się i sprawdzić czy i na jakich warunkach mamy w razie czego możliwość zwrotu albo wymiany towaru.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:48   #16
niutek
Raczkowanie
 
Avatar niutek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 224
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

oczywiście to jest różnie z tymi sklepami internetowymi..ale strój kąpielowy to raczej przymierzyć trzeba w tym wypadku już sie nic nie da ukryć....a po co sie denerwować nie potrzebnie że posłali nie ten kolor czy nie ten fason a co gorsza nie ten rozmiar
niutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 19:48   #17
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

Niutek, ja się nosi dobry stanik i ma się trochę większy biust, to często nie ma innego wyjścia niż net. Ja mam brytyjskie 65G(69/95)i stanika do kostiumu dla siebie nie znajdę sklepach stacjonarnych, bo większość producentów nie uwzględnia tego, że szczupła dziewczyna może mieć średni albo duży biust. Dlatego w tym roku olałam sklepy i nie zamierzam się denerwować mierząc setki kostiumów za małych w miskach, zamówiłam sobie kostium z neta, polskiej firmy szyjącej w szerszej rozmiarówce. Jaki będzie-zobaczymy, ale na pewno lepszy niż sieciówkowe badziewie. Jak nie będzie pasował, to mam 10 dni na wymianę- żaden problem. Często kupuję bieliznę przez neta, bo wybór jest większy i ceny często niższe, są promocje.
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 14:12   #18
Karciaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karciaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 78
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

Cytat:
Napisane przez tissai Pokaż wiadomość
wszystkie moje stroje kąpielowe kupiłam przez internet. Jestem bardzo zadowolona, idealnie pasują, kolor i krój taki jak na zdjęciach, jakościowo też bardzo dobre
a możesz podac strony? Ja w sumie to tez wole kupowac stroj w sklepach tylko ze podoba mi sie konkretnie jeden fason ze sklepu internetowego a w sklepach nie ma nic nawet odrobine podobnego
Karciaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 17:31   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

Ja zazwyczaj przymierzam w sklepie stacjonarnym a kupuje w necie ,zawsze pare groszy taniej.

inaczej moze sie to skonczyc zwrotami co podnosi koszty.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 22:40   #20
tissai
Rozeznanie
 
Avatar tissai
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 978
Dot.: zakupy przez ineternet stroju kąpielowego

Cytat:
Napisane przez Karciaaaa Pokaż wiadomość
a możesz podac strony? Ja w sumie to tez wole kupowac stroj w sklepach tylko ze podoba mi sie konkretnie jeden fason ze sklepu internetowego a w sklepach nie ma nic nawet odrobine podobnego
większość strojów mam z www.victoriassecret.com, duży wybór, jakość bardzo dobra i są identyczne jak na zdjeciach. A teraz jeszcze mają wielkie wyprzedaże
tissai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.