Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 15:39   #1
gumisia18
Raczkowanie
 
Avatar gumisia18
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tam gdzie brakuje Ciebie
Wiadomości: 412
Talking

Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?


Witam wszystkich zainteresowanych wątkiem

Moje pytanie jak w temacie, a mianowicie: Jak wygląda Wasz kontakt z TŻ? Czy są to tylko spotkania, ewentualnie jakieś sms-y typu: Spotkamy się dziś o... (np.)u mnie. , czy raczej "spotkania" na GG, pisanie sms-ów wręcz całodobowo, dzwonicie do siebie co jakiś czas, a może piszecie listy żarcik taki (chyba że... )

Jestem ciekawa jak to u Was jest. Bo u mnie zazwyczaj było częste pisanie sms-ów, kiedyś jeszcze dużo do siebie dzwoniliśmy, teraz trochę się pozmieniało w Naszym związku i myślę czy może nie lepsze byłoby zaprzestanie tej tradycji pisania Dzień dobry, Dobranoc, Jem obiad, Jestem już w szkole, Co porabiasz itp. itd. Może lepiej jest potęsknić, zadzwonić np. tylko wieczorem i zapytać jak minął dzień

Liczę na jakieś odpowiedzi Z góry dziękuję wszystkim
__________________
Sztuką jest mieć w*y*j*e*b*a*n*e nawet wtedy, gdy pęka Ci serce
gumisia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 15:52   #2
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

My póki nie mieszkaliśmy razem, pisaliśmy do sobie mnóstwo smsów, codziennie mieliśmy kontakt smsówy praktycznie cały dzień.
Teraz mieszkamy razem, więc ewentualnie dzwonimy do siebie np. z pytaniami co kupić, albo gdy trzeba coś załatwić, ale gdy jedziemy np na weekend do swoich rodzin to znów piszemy sporo smsów.
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 15:54   #3
belu
Raczkowanie
 
Avatar belu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 89
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

ja też nie mieszkam z TŻ, jestem z nim 2 lata aczkolwiek mamy kontakt sms cały dzień, wieczorem zazwyczaj jeszcze przez telefon rozmawiamy, na gg + normalne spotkania : )) ale nie jest tak ze jesteśmy 24/dobre pod telefonem :P
__________________
30.07.2012r - prawo jazdy
belu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 15:55   #4
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

Ja z Tż widuję się codziennie w szkole.
Po południu piszemy sms, ale ja mam dużo zajęć, Tż idzie wcześnie spać, więc tak przeciętnie dużo ich jest.
Dzwonimy tylko czasem, jak np. jakiś pakiet rozmów, czy wracam do domu i smutno tak samej iść
Listem dostałam walentynkę, a jak ja byłam za granicą to też wysłałam mu list, pomimo kontaktu mailowego i napisałam krótko co robię i włożyłam jakieś drobiazgi, po jednym z każdego miejsca, które zwiedziłam (banknot miejscowej waluty, muszelkę z Wyspy Małp - bo małpy bym raczej nie wysłała itp).
Na gg rzadko, bo jakoś nigdy nie możemy się zgrać
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 15:56   #5
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

U nas to wygląda tak, że w ciągu dnia piszemy do siebie smsy tak co prawę godzin, TŻ dzwoni do mnie po pracy na chwilkę, a wieczorem taka dłuższa rozmowa telefoniczna lub na GG
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 15:56   #6
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

W wolne dni jak siedzimy w domach i nic szczególnego nie robimy, poza spotkaniem, praktycznie cały czas rozmawiamy na gg. Jak mój chłopak nie pracował, a ja byłam w szkole, to od czasu do czasu pisaliśmy smsy, ale teraz jak już pracuje to kontakt mamy dopiero jak skończy pracę - wtedy albo spotkanie, albo gg. No i każdy wieczór obowiązkowo spędzamy razem na gg - zwłaszcza wtedy, gdy się nie widzimy

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2012-04-10 o 15:58
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 16:00   #7
itsmylife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 128
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

Tylko wieczorami sms/ gg bądź telefon , widzimy się co kilka dni/ raz na tydzień ,
sporadycznie sms w dzień
itsmylife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 16:03   #8
gumisia18
Raczkowanie
 
Avatar gumisia18
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tam gdzie brakuje Ciebie
Wiadomości: 412
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

A co uważacie na ten temat. Chłopak nie odpisuje na sms-a dziewczynie, bo zwyczajnie poszedł np. do toalety, albo poprosił go ktoś na chwilę o pomoc i akurat nie może odpisać od razu, a dziewczyna zaczyna się burzyć dosłownie po kilku minutach z sms-ami, a chwilę po tym dzwoni i się denerwuje, bo jej nie napisał że idzie za potrzebą czy coś

Taki tam przypadek znajomego, mam nadzieję że by się nie wkurzył za posłużenie się jego przykładem
__________________
Sztuką jest mieć w*y*j*e*b*a*n*e nawet wtedy, gdy pęka Ci serce
gumisia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 16:05   #9
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

Nie denerwuje się, gdy TŻ nie odpisuje od razu, on tak samo Rozumiem, że np jest zajęty lub zwyczajnie nie usłyszał dzwonka
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 16:05   #10
gumisia18
Raczkowanie
 
Avatar gumisia18
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tam gdzie brakuje Ciebie
Wiadomości: 412
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

Cytat:
Napisane przez itsmylife Pokaż wiadomość
Tylko wieczorami sms/ gg bądź telefon , widzimy się co kilka dni/ raz na tydzień ,
sporadycznie sms w dzień
I tym bym się chętnie zasugerowała, może trochę zatęskni
__________________
Sztuką jest mieć w*y*j*e*b*a*n*e nawet wtedy, gdy pęka Ci serce
gumisia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 16:06   #11
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

Cytat:
Napisane przez gumisia18 Pokaż wiadomość
A co uważacie na ten temat. Chłopak nie odpisuje na sms-a dziewczynie, bo zwyczajnie poszedł np. do toalety, albo poprosił go ktoś na chwilę o pomoc i akurat nie może odpisać od razu, a dziewczyna zaczyna się burzyć dosłownie po kilku minutach z sms-ami, a chwilę po tym dzwoni i się denerwuje, bo jej nie napisał że idzie za potrzebą czy coś

Taki tam przypadek znajomego, mam nadzieję że by się nie wkurzył za posłużenie się jego przykładem
Czasem tylko się przypominam smsem jak mam jakieś pytanie, ale poza tym to nie
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 16:06   #12
gumisia18
Raczkowanie
 
Avatar gumisia18
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tam gdzie brakuje Ciebie
Wiadomości: 412
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Nie denerwuje się, gdy TŻ nie odpisuje od razu, on tak samo Rozumiem, że np jest zajęty lub zwyczajnie nie usłyszał dzwonka
Nie nie To nie ja się tak bulwersuję, tylko dziewczyna mojego kumpla. To trochę śmieszne moim zdaniem, dać się tak zniewolić
__________________
Sztuką jest mieć w*y*j*e*b*a*n*e nawet wtedy, gdy pęka Ci serce
gumisia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 16:08   #13
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

Cytat:
Napisane przez gumisia18 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich zainteresowanych wątkiem

Moje pytanie jak w temacie, a mianowicie: Jak wygląda Wasz kontakt z TŻ? Czy są to tylko spotkania, ewentualnie jakieś sms-y typu: Spotkamy się dziś o... (np.)u mnie. , czy raczej "spotkania" na GG, pisanie sms-ów wręcz całodobowo, dzwonicie do siebie co jakiś czas, a może piszecie listy żarcik taki (chyba że... )

Jestem ciekawa jak to u Was jest. Bo u mnie zazwyczaj było częste pisanie sms-ów, kiedyś jeszcze dużo do siebie dzwoniliśmy, teraz trochę się pozmieniało w Naszym związku i myślę czy może nie lepsze byłoby zaprzestanie tej tradycji pisania Dzień dobry, Dobranoc, Jem obiad, Jestem już w szkole, Co porabiasz itp. itd. Może lepiej jest potęsknić, zadzwonić np. tylko wieczorem i zapytać jak minął dzień

Liczę na jakieś odpowiedzi Z góry dziękuję wszystkim
Według mnie nie ma tutaj żadnej uniwersalnej recepty, bo każdy związek jest inny. Wszystko zależy od ludzi, którzy ten związek tworzą: jedni mają bardzo dużą potrzebę kontaktu, inni mniejszą - najważniejsze żeby zgrać się w tym z partnerem tak, żeby nikt nie czuł się źle.

W moim związku takie ograniczenie kontaktu w ciągu dnia byłoby bardzo trudne, bo oboje jesteśmy siebie strasznie spragnieni. I mimo, że prawie od roku mieszkamy razem, to i tak często w ciągu dnia piszemy/dzwonimy z pytaniem jak tej drugiej stronie mija dzień (ale oczywiście nie wisimy na telefonie przez cały czas rozłąki ) - i ciągle ryjek mi się cieszy jak widzę, że przyszedł sms od TŻ-a
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 16:41   #14
mimitka1988
Przyczajenie
 
Avatar mimitka1988
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 27
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

My też jesteśmy chyba siebie mocno spragnieni, bo moje Kochanie dzwoni co pół godziny/godzinę do mnie. Ja tez staram się jak najczesciej pisać i dzwonić, a to że mieszkamy razem już około 3,5 roku w niczym nie przeszkadza, bo wieczorem po całym dniu rozłąki nie mamy siebie dość Tylko znajomym i innym w otoczeniu to przeszkadza.. Chociaż spotkałam się ze szczerymi opiniami że zazdroszci mi się takiego kontaktu z TŻ
ale my już tak mamy.. gaduły z nas
__________________
Szczęście to nie stacja docelowa.
To sposób podróżowania...
mimitka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 16:47   #15
Stonem
Raczkowanie
 
Avatar Stonem
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 244
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

My ze sobą mieszkamy, więc nie mamy potrzeby pozostawania w ciągłym kontakcie.

Ale zanim ze sobą zamieszkaliśmy (a i nawet teraz jak np któreś z nas wraca do domu rodzinnego, czy jedziemy na święta) to do siebie dzwonimy. Ewentualnie piszemy maile. Z częstotliwością różnie bywa. Czasem zdarzy się, że zdzwaniamy się kilka razy dziennie, a czasem jeden telefon co 2-3 dni.

Szczerze nienawidzę pogadanek na gadu czy pisania smsów.
__________________
Miałam dziś dużo spotkań, ale postanowiłam odwołać wszystkie, zostać w domu i pomalować paznokcie.

Edytowane przez Stonem
Czas edycji: 2012-04-10 o 16:49
Stonem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 17:51   #16
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

smsowo codziennie jakiś buziak, na dzień dobry lub/i dobranoc. telefony w ważnych sprawach, umawiamy się zazwyczaj smsem. rozmawiamy głównie na żywo, bo ja przez telefon nie jestem wylewna w razie jakiejś rozłąki typu święta- więcej smsów, dłuższa rozłąka- telefony, wiadomości, maile.
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 18:08   #17
gumisia18
Raczkowanie
 
Avatar gumisia18
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tam gdzie brakuje Ciebie
Wiadomości: 412
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

Cytat:
Napisane przez mimitka1988 Pokaż wiadomość
My też jesteśmy chyba siebie mocno spragnieni, bo moje Kochanie dzwoni co pół godziny/godzinę do mnie. Ja tez staram się jak najczesciej pisać i dzwonić, a to że mieszkamy razem już około 3,5 roku w niczym nie przeszkadza, bo wieczorem po całym dniu rozłąki nie mamy siebie dość Tylko znajomym i innym w otoczeniu to przeszkadza.. Chociaż spotkałam się ze szczerymi opiniami że zazdroszci mi się takiego kontaktu z TŻ
ale my już tak mamy.. gaduły z nas
Wpisuję się na listę zazdroszczących. Jak jedna osoba wręcz się narzuca to nie jest fajne, ale jak oboje lgniecie tak do siebie to... tylko pozazdrościć
__________________
Sztuką jest mieć w*y*j*e*b*a*n*e nawet wtedy, gdy pęka Ci serce
gumisia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 18:22   #18
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

Cytat:
Napisane przez Stonem Pokaż wiadomość
Szczerze nienawidzę pogadanek na gadu czy pisania smsów.
Ja też nie. Dla mnie to nie jest rozmowa. Niesamowicie dziwi mnie to, że tak wiele osób rozmawia głównie przez gg.
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 18:57   #19
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

Cytat:
Napisane przez gumisia18 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich zainteresowanych wątkiem

Moje pytanie jak w temacie, a mianowicie: Jak wygląda Wasz kontakt z TŻ? Czy są to tylko spotkania, ewentualnie jakieś sms-y typu: Spotkamy się dziś o... (np.)u mnie. , czy raczej "spotkania" na GG, pisanie sms-ów wręcz całodobowo, dzwonicie do siebie co jakiś czas, a może piszecie listy żarcik taki (chyba że... )

Jestem ciekawa jak to u Was jest. Bo u mnie zazwyczaj było częste pisanie sms-ów, kiedyś jeszcze dużo do siebie dzwoniliśmy, teraz trochę się pozmieniało w Naszym związku i myślę czy może nie lepsze byłoby zaprzestanie tej tradycji pisania Dzień dobry, Dobranoc, Jem obiad, Jestem już w szkole, Co porabiasz itp. itd. Może lepiej jest potęsknić, zadzwonić np. tylko wieczorem i zapytać jak minął dzień

Liczę na jakieś odpowiedzi Z góry dziękuję wszystkim
U nas rozmowy na gadu to codzienność, bo jesteśmy w związku na odległość. Jakoś trzeba kontakt ze sobą utrzymać W czasie dnia czasem też piszemy do siebie SMS-y, jak akurat dostępu do gadu nie mamy.
Wiadomo, wolelibyśmy móc część z tych wirtualnych rozmów móc zamienić na te realne, ale dajemy radę Zresztą, lubimy być ciągle w kontakcie. Nam to bardzo odpowiada Ale każda para jest inna. To, co nam pasuje, nie musi pasować innym osobom. Grunt to mieć w związku takie zwyczaje, które pasują samym zainteresowanym, a nie wszystkim postronnym
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 19:17   #20
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

Cytat:
Napisane przez gumisia18 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich zainteresowanych wątkiem

Moje pytanie jak w temacie, a mianowicie: Jak wygląda Wasz kontakt z TŻ? Czy są to tylko spotkania, ewentualnie jakieś sms-y typu: Spotkamy się dziś o... (np.)u mnie. , czy raczej "spotkania" na GG, pisanie sms-ów wręcz całodobowo, dzwonicie do siebie co jakiś czas, a może piszecie listy żarcik taki (chyba że... )

Jestem ciekawa jak to u Was jest. Bo u mnie zazwyczaj było częste pisanie sms-ów, kiedyś jeszcze dużo do siebie dzwoniliśmy, teraz trochę się pozmieniało w Naszym związku i myślę czy może nie lepsze byłoby zaprzestanie tej tradycji pisania Dzień dobry, Dobranoc, Jem obiad, Jestem już w szkole, Co porabiasz itp. itd. Może lepiej jest potęsknić, zadzwonić np. tylko wieczorem i zapytać jak minął dzień

Liczę na jakieś odpowiedzi Z góry dziękuję wszystkim

My piszemy jak najbardziej. Widujemy się z raz na tydzień, toteż w obecnej sytuacji nie wyobrażamy sobie inaczej. Także dzwonimy i gadamy. I psizemy codziennie, raczej nie było sytuacji, gdybyśmy nie pisali. Choć nie przeczę, zrozumiałabym, gdyby np był tak bardzo zajęty, że nie napisałby jakiegoś dnia.. ale wtedy, to pewnie musiałby wyjechać za granicę i być naprawdę zarobiony, bo tak to czas zawsze się znajdzie. Wiadomo, że nie co minutę, ale kontakt jest. Rano zyczmy sobie miłego dnia itp . Oczywiście nie piszemy sms-ów, gdy on np jest z kolegą albo ja z koleżanką albo robimy coś- w sensie np czytam książkę i chce mieć relaks.
Za to jak kiedyś widywaliśmy się codziennie niemalże, bo i możliwości były, to pisaliśmy niewiele, właściwie tylko po to, by umówić się, co jest raczej normalne, gdy ktoś widzi się codziennie. Nie chcieliśmy przesadzać z pisaniem, bo wiadomo, że byśmy się wtedy "zalukrowali" :P
Gumisia, dla mnie chore jest oburzenie, że partner chwilę nie odpisuje. Bo mimo że jesteśmy w stałym kontakcie, to jeżeli partner nie odpisuje, to nie strzelam focha. Bo rozumiem, że widocznie nie może teraz odpisać, bo np siedzi w toalecie albo je .. i po prostu odpisze później..dlatego nie rwę włosów z głowy, po prostu wiem, że się odezwie . Na gg też zdarza nam się pisać, ale to już rzadziej, mój ma słabego neta, poza tym mój raczej nie spędza tyle czasu w Internecie ile ja potrafię i to nie byłoby opłacalne. Także u nas jest ten częsty kontakt, ale i przestrzeń dla nas samych, tak uważam. Ale ja też nie ukrywam, że gdyby była możliwość, to wolałabym to wszystko zamienić na mieszkanie razem, ale niestety jeszcze nie mamy jak.
Mejli nie wysyłamy, nie ma takiej potrzeby, skoro są inne drogi komunikacji i znacznie sprawniejsze. Listów tradycyjnych też nie pisaliśmy, ale jakby np był w wojsku, to na pewno byłaby taka forma kontaktu. I myślę, że też bym była zadowolona, bo jednak w liście więcej się napisze z reguły i jest to niby stara forma, ale taka wspaniała. Ja czasem jeszcze pisze listy ze swoją znajomą, która mieszka około 100 km ode mnie. Po prostu bardzo lubimy pisać .

Ale wszystko zależy od potrzeb. Komuś może wystarczyć np kontakt telefoniczny co 3 dni, mi by nie wystarczył.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-04-10 o 19:30
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 19:26   #21
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

Nasz związek nie jest bluszczowaty, ale w sumie całkiem sporo się kontaktujemy. W ciągu dnia, kiedy każde w pracy to raczej szybkie smsy. Po pracy między domem telefon: "co kupić" żartuję. Łatwiej nam dzwonić niż pisać. W mailach wysyłamy sobie czasem jakieś śmieszne rzeczy z neta w czasie pracy albo dłuższe informacje (np. jak coś ustalamy).

Na początku związku zdarzyło nam się kilka listów
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 19:40   #22
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

My niby na sobie nie wisimy, a jednak kontakt mamy ciągle.

Rano wymiana SMSów, ewentualna rozmowa na AQQ. Po południu spotkanie, zaraz po spotkaniu AQQ aż do pójścia spać Ale na tym AQQ nie klepiemy cały czas - mamy włączone i jak któreś coś chce, zagaduje. Wymieniamy się linkami, zamienimy parę słów, rzadko toczymy jakieś dłuższe dysputy, bo lepiej na żywo

Zdarzało mi się denerwować, że nie odpisywał szybko, ale były to wyjątkowe sytuacje, kiedy miałam prawo przypuszczać, że coś jest nie tak.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 19:44   #23
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 120
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

my widujemy się codziennie chociaż na chwilę, albo ewentualnie co drugi dzień, ale jakoś tak się przyjęło, że rano dzwonimy do siebie powiedzieć dzień dobry i pogadać o planach na resztę dnia; jeżeli ja od rana jestem na uczelni, a TŻ ma na później do pracy, to albo wymieniamy smsy, albo ja dzwonie w przerwie - tak czy siak zazwyczaj do południa ten kontakt jest. W ciągu dnia szybki telefon/sms, kiedy wiadomo, że druga osoba nie może rozmawiać; dłuższe rozmowy wieczorami, kiedy się nie widzimy, tak o, żeby opowiedzieć sobie dzień.
głównie dzwonimy, bo ja mam do niego darmowe - szybciej i bardziej komunikatywnie niż za pomocą smsów jak dla nas
__________________
"Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy."
harvvey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 20:51   #24
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

By się widujemy tak co 2 dni, czasem codzienne, a czasami 2x w tygodniu, to zależy od ilości wolnego czasu.
Zazwyczaj w ciągu dnia/wieczorem gg, smsy rzadziej aczkolwiek zdarzają się.
Jak TŻ był za granicą, dzwonił i potrafilismy długo rozmawiać, teraz jak dzwoni to tylko umawiamy się co i jak
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 08:07   #25
Isandri
Raczkowanie
 
Avatar Isandri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

My widujemy się 3-4 razy w tygodniu. Oprócz tego wymieniamy po kilka sms'ów dziennie, a wieczorem rozmawiamy na gg albo przez telefon. Muszę dodać, że mój TŻ jest wybitnie oporny na pisanie wiadomości w stylu: dzień dobry, dobranoc, jak się dzisiaj czujesz? itd. Chyba nigdy tego od niego nie wyegzekwuję
Isandri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 09:16   #26
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

My widujemy się w weekendy (ja jadę do Niego na 2 dni albo On przyjeżdża do mnie), w tygodniu kontakt ogranicza się do jednej rozmowy telefonicznej dziennie, czasami wpadną 3 smsy, ale to rzadkość

Z gadu nie korzystamy.
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 09:45   #27
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

jejku a gdyby jedna strona byla z tych ktorzy wola kontakt twarza w twarz? i poza spotkaniami wogole sie nie odzywala? skreslacie od razu taka osobe? albo lepiej gdyby spotkanie bylo hmmm no moze raz na tydzien i poza tym zero kontaktu? to cos znaczy? kontakt przez smsy i gg jest czegos wyznacznikiem? a co kiedy dawniej nie bylo tych calych sms i gg?
pytam z ciekawosci bo jestem z tych osob ktore nie nawidza pisania smsow o niczym, albo tez rozmow na gg o niczym.
czy gdybym zaczela spotykac sie z kims raz w tygodniu a pomiedzy tym raczej bez kontaktu to znaczy ze mi nie zalezy? tzn jesli mi by zalezalo, to czy druga strona jednak by mnie skreslila za ten brak kontaktu?
wybaczcie ale moze jestem staroswiecka troche...
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 10:39   #28
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

Spotkania i telefony. Na początku były też wieczorne rozmowy na gg które kompletnie wyeliminowaliśmy i... przestaliśmy się kłócić od kiedy gg odeszło do lamusa..
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 18:20   #29
gumisia18
Raczkowanie
 
Avatar gumisia18
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tam gdzie brakuje Ciebie
Wiadomości: 412
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Spotkania i telefony. Na początku były też wieczorne rozmowy na gg które kompletnie wyeliminowaliśmy i... przestaliśmy się kłócić od kiedy gg odeszło do lamusa..
U nas właśnie wiele rozmów przez sms kończy się kłótnią
__________________
Sztuką jest mieć w*y*j*e*b*a*n*e nawet wtedy, gdy pęka Ci serce
gumisia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 18:43   #30
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Kontakt telefoniczny, mail-owy, GG itp. czy tylko spotkania?

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
jejku a gdyby jedna strona byla z tych ktorzy wola kontakt twarza w twarz? i poza spotkaniami wogole sie nie odzywala? skreslacie od razu taka osobe? albo lepiej gdyby spotkanie bylo hmmm no moze raz na tydzien i poza tym zero kontaktu? to cos znaczy? kontakt przez smsy i gg jest czegos wyznacznikiem? a co kiedy dawniej nie bylo tych calych sms i gg?
pytam z ciekawosci bo jestem z tych osob ktore nie nawidza pisania smsow o niczym, albo tez rozmow na gg o niczym.
czy gdybym zaczela spotykac sie z kims raz w tygodniu a pomiedzy tym raczej bez kontaktu to znaczy ze mi nie zalezy? tzn jesli mi by zalezalo, to czy druga strona jednak by mnie skreslila za ten brak kontaktu?
wybaczcie ale moze jestem staroswiecka troche...
Ja bym skreśliła, bo mi to nie wystarcza. ALE są osoby, którym to nie przeszkadza i same nie mają potrzeby takiego kontaktu i tym osobom na pewno nie będzie przeszkadzać, że będziesz rzadko pisać, dzwonić.
Nie odbieraj tego, co każdy pisze tak personalnie, to że w czyimś związku tak jest, to nie znaczy, że ktoś potępi Ciebie, bo jesteś inna. Ludzie mają różne potrzeby.
Ja nie zakładam, co by było gdyby nie było tych środków komunikacji, bo są i lubię z nich korzystać (oczywiście z umiarem, bo nie piszę do faceta co 5 czy 15 minut). ALE rozumiem, że ktoś może nie lubić tego i telefon np służy mu tylko do umawiania się. Są takie osoby i mają się dobrze.

Co do kłótni, to i nam się zdarzały, bo ktoś kogoś źle zrozumiał itp, ale to i czasem zdarzało się na spotkaniach. Z czasem człowiek jednak nauczył się precyzyjniej wyrażać . Wiadomo, że takie ważne sprawy załatwiamy twarzą w twarz, tu jednak ważny jest dla nas ten kontakt, zwykłe zapytanie jak mija dzień .

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-04-11 o 18:50
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.