Witam!Szukam dobrego podkładu i nie drogiego / bez efektu maski,gdyż jestem męźczyzną - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-14, 22:02   #31
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Witam!Szukam dobrego podkładu i nie drogiego / bez efektu maski,gdyż jestem męź

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Polecam puder prasowany carroll - ok 8 zł, drugi niezastąpiony to Editt - bazarkowy puder prasowany, cena od 3-5 zł, jak na tą cenę jest po prostu zabójczy, ładnie się rozprowadza, nie zaznacza skórek, skóra jest matowa i aksamitna..
Używam Editt - masz rację, jest dobrze kryjący itd., ale strasznie wysusza skórę.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 23:38   #32
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Witam!Szukam dobrego podkładu i nie drogiego / bez efektu maski,gdyż jestem męź

Powiem Wam że ja mimo że młode pokolenie to poprostu nie mieści mi się to w głowie. Facet z podkładem na twarzy? Gadam jak swoja babcia ale naprawde nie mogę tego zrozumieć.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 08:31   #33
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Witam!Szukam dobrego podkładu i nie drogiego / bez efektu maski,gdyż jestem męź

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
Powiem Wam że ja mimo że młode pokolenie to poprostu nie mieści mi się to w głowie. Facet z podkładem na twarzy? Gadam jak swoja babcia ale naprawde nie mogę tego zrozumieć.

Jeśli chce się malować i w czymś mu to pomaga to niech to robi, przecież nie wyrządza w ten sposób krzywdy Tobie ani nikomu innemu.
Nawet gdyby mój facet miała problemy z cera sama bym mu podsunęła jakis korektor czy podkład aby mógł to zatuszować i żeby poprostu nie miała z tego powodu nie potrzebnych kompleksów

Ja mogę Ci polecić Rimmela podkład mineralny, mi bardzo dobrze odpowiada, skóra jest jedwabista i kolor idealnie sie dopasowuje do cery. Zapłaciłam za niego chyba 27 zł.

ps czy malujesz się ze względu na trądzik?? jeśli tak to polecam Ci żel Duac (tylko nie wiem czy nie jest na receptę bo ja dostałam to od swojej dermatolog), który bardzo dobrze i szybko usuwa wypryski. Nie jest tani (zapłaciłam za niego ponad 50 zł) ale myślę że warto bo jest baaaardzo baaardzo skuteczny.
Sorry za mały offtop ale chciałam dobrze
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:58   #34
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Witam!Szukam dobrego podkładu i nie drogiego / bez efektu maski,gdyż jestem męź

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
Powiem Wam że ja mimo że młode pokolenie to poprostu nie mieści mi się to w głowie. Facet z podkładem na twarzy? Gadam jak swoja babcia ale naprawde nie mogę tego zrozumieć.
Jeżeli ma jakieś niedoskonalosci cery, które mu bardzo przeszkadzają
i wpędzają w kompleksy, to czemu nie ma ratowac sie podkladem. Zreszta na pewnp wielu jego kolegów to robi. Pamiętam, że za młodszych czasów nie raz kryłam kolegom i bratu niespodzianki przy pomocy korektora.
Facet ma przynajmniej inwencję a nie chodzi zabiedbany.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:42   #35
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Witam!Szukam dobrego podkładu i nie drogiego / bez efektu maski,gdyż jestem męź

nie rozumiem, piszesz, ze jak nie nakładałeś podkładu czułeś się zakompleksiony i nieśmiały w kontaktach z innymi ludźmi - czyli przejmowałeś sie opinią innych, potem wyjaśniasz Pomadce, ze opinie innych Cie nie obchodzą skomplikowane to wszystko...

ale do rzeczy - także polecam kremy koloryzujące (biodermy jest bardzo fajny) - kolor jest, krycie moim zdaniem też, a efekt maski nie do uzyskania

pozdrawiam
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.