Czas na zmiany, dlatego bardzo proszę o radę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 23:12   #1
KahlanAmnel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Stetin
Wiadomości: 1 246
GG do KahlanAmnel

Czas na zmiany, dlatego bardzo proszę o radę :)


Witam!
Na forum wizaż wpadłam całkiem przypadkiem, na pewno nie szukając metamorfozy Zaczęłam oglądać wątek po wątku i tak trafiłam tutaj. Jestem pełna podziwu jakich zmnian można dokonać dzięki poradom wizażanek
Ja mam już ponad 20 lat i prawie wcale się nie maluję, jakoś zawsze wolę pospać te 5 minut dłużej, w ogóle trzeba dodać, że nie umiem się malować, bo nigdy tego nie robiłam
W swoim życiu miałam włosy krótkie, długie, średnie jak teraz i nigdy nie farbowane.
Będę bardzo wdzięczna, gdybyście mi doradziły w jakiej fryzurze wyglądałabym najlepiej i ewentulny makijaż, w którym byłoby mi do twarzy i wszelkie inne zmiany które powinnam przeprowadzić na swoim obliczu
Dołączam 3 zdjęcia: 2 totalnie bez makijazu, i 1 z ale nie w moim wykonaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PIC_2411.jpg (11,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC_2415.jpg (12,7 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (16,2 KB, 129 załadowań)
__________________
Lenię się
KahlanAmnel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 08:16   #2
eweelina111
Raczkowanie
 
Avatar eweelina111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 339
Dot.: Czas na zmiany, dlatego bardzo proszę o radę :)

więc po pierwsze rzuciło mi się w oczy, że:
musisz mocniej podkreślać oczy(kredka i mocniej wytuszowane rzęsy) i brwi( najlepiej udać się do kosmetyczki żeby nadała im ładnego kształtu)
masz fajny kolor włosów więc nie widzę sensu malowania, ale nie wiem czy to wina zdjęcia czy końcówki są zniszczone? tj mocno się puszyły właśnie na 1 i 2 zdjęciu
iii modelowanie twarzy pudrem brązującym


PS. a 3 zdjęciu wyglądasz ślicznie!

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

więc po pierwsze rzuciło mi się w oczy, że:
musisz mocniej podkreślać oczy(kredka i mocniej wytuszowane rzęsy) i brwi( najlepiej udać się do kosmetyczki żeby nadała im ładnego kształtu)
masz fajny kolor włosów więc nie widzę sensu malowania, ale nie wiem czy to wina zdjęcia czy końcówki są zniszczone? tj mocno się puszyły właśnie na 1 i 2 zdjęciu
iii modelowanie twarzy pudrem brązującym


PS. a 3 zdjęciu wyglądasz ślicznie! i gratuluję zrzuconych kg
__________________

zapuszczam włosy, biorę skrzyp+pokrzywa, pije czerwoną herbatę i dbam o ciało!

e-torebka.pl kod rabatowy - bc0b07c5

eweelina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:24   #3
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: Czas na zmiany, dlatego bardzo proszę o radę :)

fryzura z 3 zdjęcia mi się podoba, tuszuje ci mankamenty twarzy, można by je było kilka razy przeciągnąć prostownicą, zwłaszcza grzywkę,
kolor włosów- hmmm, może nie zmieniaj nic, nie warto niszczyć sobie włosów
make up, jak najwięcej szarości, fioletu, podkreśl oczy ciemną czarną kreską i czarnym tuszem- oczy nie mogą bardzo różnić się od włosów, u blondynek jest inaczej, bo u nich nie widać tak różnicy niestety brunetki, muszą przyciemniać oczy , co jeszcze ...błyszczyk w kolorze brązowym i będzie super
nie malowałaś się nigdy:
kreską czarną pomaluj oko na dole tuż przy linii oka, możesz odchylić lekko dolną powiekę, ułatwi to malowanie, nakładaj na razie jeden kolor cieni np. szary pędzelkiem do załamania górnej powieki, tuszem wykonuj ruchy Z, od prawej do lewej, nierówności wyrównaj patyczkiem kosmetycznym, z czasem dojdziesz do wprawy im wcześniej zaczniesz tym szybciej się z tym uporasz..
powodzenia i do dziełą
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:10   #4
KahlanAmnel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Stetin
Wiadomości: 1 246
GG do KahlanAmnel
Dot.: Czas na zmiany, dlatego bardzo proszę o radę :)

Cytat:
Napisane przez eweelina111 Pokaż wiadomość
więc po pierwsze rzuciło mi się w oczy, że:
musisz mocniej podkreślać oczy(kredka i mocniej wytuszowane rzęsy) i brwi( najlepiej udać się do kosmetyczki żeby nadała im ładnego kształtu)
masz fajny kolor włosów więc nie widzę sensu malowania, ale nie wiem czy to wina zdjęcia czy końcówki są zniszczone? tj mocno się puszyły właśnie na 1 i 2 zdjęciu
iii modelowanie twarzy pudrem brązującym


PS. a 3 zdjęciu wyglądasz ślicznie!

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

więc po pierwsze rzuciło mi się w oczy, że:
musisz mocniej podkreślać oczy(kredka i mocniej wytuszowane rzęsy) i brwi( najlepiej udać się do kosmetyczki żeby nadała im ładnego kształtu)
masz fajny kolor włosów więc nie widzę sensu malowania, ale nie wiem czy to wina zdjęcia czy końcówki są zniszczone? tj mocno się puszyły właśnie na 1 i 2 zdjęciu
iii modelowanie twarzy pudrem brązującym


PS. a 3 zdjęciu wyglądasz ślicznie! i gratuluję zrzuconych kg
Włosy mam raczej zadbane, a efekt puszenie spowodowany zbyt długim trzymaniem w ręczniku ;/ i sie powyginały a końcówki właściwie były już suche...
Tą kredką to górę czy dół? (masz tu totalnego amatora przed sobą ) Brwi udaję się regulować co jakiś czas do kosmetyczki, tylko ostatnio jakoś nie było kiedy, ale się teraz znowu udam

Cytat:
Napisane przez majka_mulatka Pokaż wiadomość
fryzura z 3 zdjęcia mi się podoba, tuszuje ci mankamenty twarzy, można by je było kilka razy przeciągnąć prostownicą, zwłaszcza grzywkę,
kolor włosów- hmmm, może nie zmieniaj nic, nie warto niszczyć sobie włosów
make up, jak najwięcej szarości, fioletu, podkreśl oczy ciemną czarną kreską i czarnym tuszem- oczy nie mogą bardzo różnić się od włosów, u blondynek jest inaczej, bo u nich nie widać tak różnicy niestety brunetki, muszą przyciemniać oczy , co jeszcze ...błyszczyk w kolorze brązowym i będzie super
nie malowałaś się nigdy:
kreską czarną pomaluj oko na dole tuż przy linii oka, możesz odchylić lekko dolną powiekę, ułatwi to malowanie, nakładaj na razie jeden kolor cieni np. szary pędzelkiem do załamania górnej powieki, tuszem wykonuj ruchy Z, od prawej do lewej, nierówności wyrównaj patyczkiem kosmetycznym, z czasem dojdziesz do wprawy im wcześniej zaczniesz tym szybciej się z tym uporasz..
powodzenia i do dziełą
Czyli tę czarną kreskę tylko na dole, górę zostawiam bez żadnych takich? Co do tych szarości to nie jestem przekonana, ponieważ raz byłam tak pomalowana i nie wyglądało to dobrze Chyba, że to mają być jakieś ciemniejsze odcienie, to wtedy może. Po moich wcześniejszych bojach wydaje mi się, że zimne kolory do mnie nie pasują, jednak biorę poprawkę na to, że właściwie nie mam pojęcia o czym mówię
A co z brązami na powiekach? Mogą też być ostatnio widziałam ładne cienie 4 brązy od jaśniutkiego po bardzo ciemny z GOSH'a i całkiem ładnie wyglądały...

A jakiej marki kosmetyki polecacie? Ja już się wybiorę na zakupy to nie chcę kupić jakiegoś bubla...
__________________
Lenię się
KahlanAmnel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:20   #5
juma1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Czas na zmiany, dlatego bardzo proszę o radę :)

wg mnie na 2 pirwszych zdj masz za ciemne włosy<nie pasuja do Twojej cery> możesz je pomalowac na ciemny blond. na 3 zdj masz calkiem inne wlosy- takie Ci pasują. oczy mocniej maluj maskarą, a bez cieni się obejdzie na co dzien nie maluj sie kolorowymi ciniami.
juma1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 12:44   #6
KahlanAmnel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Stetin
Wiadomości: 1 246
GG do KahlanAmnel
Dot.: Czas na zmiany, dlatego bardzo proszę o radę :)

Cytat:
Napisane przez juma1989 Pokaż wiadomość
wg mnie na 2 pirwszych zdj masz za ciemne włosy<nie pasuja do Twojej cery> możesz je pomalowac na ciemny blond. na 3 zdj masz calkiem inne wlosy- takie Ci pasują. oczy mocniej maluj maskarą, a bez cieni się obejdzie na co dzien nie maluj sie kolorowymi ciniami.
Te zdjęcia są robione w odległości może 2 tygodni, a na pierwszych dwóch było bardzo kiepskie oświetlenie Także nie wiem jak mogły się tak szybko zmienić ;P myślę, że to głównie przez oświetlenie...
Co do blondów, to moja fryzjerka by się chyba na to nawet nie zgodziła, ona ogólnie nie pochwala farbowania w moim wykonaniu, także zmianę koloru sobie odpuszczę, później jak będę już tego potrzebowała to się będzie wymyślać
__________________
Lenię się
KahlanAmnel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:52   #7
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Czas na zmiany, dlatego bardzo proszę o radę :)

Na pierwszych zdjęciach faktycznie Ty wyglądasz bardziej blado i chyba przez to włosy wydają się ciemniejsze. Ale na ostatnim cud-miód-malina:P bardzo fajnie zadbane włoski-też bym takie chciała:P Co do makijażu, jeśli się nigdy nie malowałaś to odradzała bym nawet kupowania całego "asortymentu" żeby się przypadkiem nie "oszpecić". Wiadomo , że każdy wprawia się z czasem, najpierw zainwestuj w dobry tusz i kredkę, ja polecam Max Factor 2000calories, i kredkę również z Max Factora-używam i jestem bardzo zadowolona. Jeśli nigdy kredki nie używałaś, to może kup na początek brązowa a nie czarną, no i jakiś bronzer na policzki, albo puder rozświetlający (ja polecam z Avonu) no i błyszczyk na usta i powinno wystarczyć, z czasem możesz zacząć eksperymentować z podkładami (jak nakładać żeby nie było smug itd) no i z cieniami to tyle z mojej strony:P
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 23:21   #8
KahlanAmnel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Stetin
Wiadomości: 1 246
GG do KahlanAmnel
Dot.: Czas na zmiany, dlatego bardzo proszę o radę :)

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
Na pierwszych zdjęciach faktycznie Ty wyglądasz bardziej blado i chyba przez to włosy wydają się ciemniejsze. Ale na ostatnim cud-miód-malina:P bardzo fajnie zadbane włoski-też bym takie chciała:P Co do makijażu, jeśli się nigdy nie malowałaś to odradzała bym nawet kupowania całego "asortymentu" żeby się przypadkiem nie "oszpecić". Wiadomo , że każdy wprawia się z czasem, najpierw zainwestuj w dobry tusz i kredkę, ja polecam Max Factor 2000calories, i kredkę również z Max Factora-używam i jestem bardzo zadowolona. Jeśli nigdy kredki nie używałaś, to może kup na początek brązowa a nie czarną, no i jakiś bronzer na policzki, albo puder rozświetlający (ja polecam z Avonu) no i błyszczyk na usta i powinno wystarczyć, z czasem możesz zacząć eksperymentować z podkładami (jak nakładać żeby nie było smug itd) no i z cieniami to tyle z mojej strony:P
Kupię brązową kredkę, będzie bezpieczniej Wole nie wiedzieć ile razy wsadzę sobie ją do oka
__________________
Lenię się
KahlanAmnel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 15:33   #9
KahlanAmnel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Stetin
Wiadomości: 1 246
GG do KahlanAmnel
Dot.: Czas na zmiany, dlatego bardzo proszę o radę :)

Kupiłam kredkę z Rimela taką dwustronną z jednej brąz z drugiej czerń... oczywiście lepiej mi w czarnym Nie mam problemu z pomalowaniem dolnej cześci oka, za to góra... szkoda słów, ale będę ćwiczyć

Dzisiaj dowiedziałam się, że się zakochałam, bo ładnie wyglądam ;D
__________________
Lenię się
KahlanAmnel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.