Jaka farba blond do br±zowych w³osów - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-03-15, 17:46   #1
mancia_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 12
Lightbulb

Jaka farba blond do br±zowych w³osów


Witam

Jestem tu pierwszy raz Mam problem z w³osami. Naturalnie s± koloru br±zowego, wpadaj±cego w kasztan. Do niedawna rozja¶nia³am je rozja¶niaczem do bardzo jasnego blondu, ale znudzi³ mi siê ten kolor. Marzy³ mi siê ¶redni /ciemny blond, ale taki który nie bêdzie ani ¿ó³ty ani rudy. Pofarbowa³am je Lorealem Excellence 7.1 Blond Popielaty
Kolor wyszed³ na pocz±tku do¶c ciemny, potem zja¶nia³ i by³ niez³y, Pofarbowa³am jeszcze raz po 1,5 miesi±ca i odrost by³ rudy Nie chcê u¿ywac rozja¶niacza, a chcia³abym miec ³adny ¶redni blond. Co radzicie??
mancia_83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-15, 17:52   #2
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomo¶ci: 7 852
Dot.: Jaka farba blond do br±zowych w³osów

Nie widzê tego koloru wiêc niewiele mogê pomóc. Je¶li jest to tylko jaka¶ po¶wiata to mo¿e spróbuj p³ukank±, a je¶li nie to zostaje albo rozja¶niacz albo ciemniejsza farba.
__________________
¯ycie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-15, 18:02   #3
mancia_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Jaka farba blond do br±zowych w³osów

W³osy s± pomarañczowo-rude na odro¶cie. Dziwne, bo blond mia³ byc popielaty. My¶la³am, ¿e mo¿e powinnam na³o¿yc jaki¶ ja¶niejszy/ bardziej rozja¶niaj±cy blond na odrosty a potem ten popielaty blond na ca³osc. Proszê o radê
mancia_83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-25, 16:17   #4
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomo¶ci: 4 130
Dot.: Jaka farba blond do br±zowych w³osów

Ja siê do³±czam. Jeszcze nie mam tego koloru ale mam w³osy takie ciemno czekoladowe a chcia³abym zmieniæ na taki popielaty blond z blond refleksami i w³a¶nie bojê siê jakichkolwiek rudo¶ci oczywi¶cie farbowaæ chce siê u fryzjerki bo sama wolê nie ryzykowaæ. Nie wiem czy to dok³adnie jest popielaty blond bo nie mogê znale¼æ zdjêcia takiego jakie widzia³am w gazecie ale kumpela mówi³a, ¿e to w³a¶nie ten kolorek.. no a nie mam skanera ¿eby wstawiæ fotkê.
aniuska18032 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.