Co z TYM zrobić?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-21, 11:22   #1
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680

Co z TYM zrobić?!


Główna zasada makijażu mówi, że należy podkreślić w twarzy to, co w niej najładniejsze. Problem polega na tym, że jestem właścicielką mikroskopijnych oczek i malutkich ust... No i co zrobić w tej sytuacji?...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 11:38   #2
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co z TYM zrobić?!

Jasny cień na cała powiekę i ciemniejszy przy zewnętrznych kącikach oczu (unikaj "zamykania" oka tz. nie obrysowuj oka ciemną kredką), jasne błyszczyki na usta, unikaj ciemnych i matowych szminek. Co jeszcze? A no np. na szminkę możesz nałożyć "kleks" błyszczyka - to tez powiększa optycznie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 12:35   #3
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Co z TYM zrobić?!

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Główna zasada makijażu mówi, że należy podkreślić w twarzy to, co w niej najładniejsze. Problem polega na tym, że jestem właścicielką mikroskopijnych oczek i malutkich ust... No i co zrobić w tej sytuacji?...
Może podkreślaj kości policzkowe różem?

Ja w sumei tez mam wszystko neizawielke. Podkreślam i to i to. Czasem trochę bardziej oczy, czasem trochę bardzie usta. Ale niczego nie traktuje gorzej.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 12:39   #4
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Co z TYM zrobić?!

Dziękuję. Ale to nuda straszna... ani smoky eye, ani czarna kreska, ani usta intensywniej pomalować... Nic na czym można oka zawiesić, żadnego intensywniejszego akcentu... Wzdech...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 14:36   #5
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Co z TYM zrobić?!

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Dziękuję. Ale to nuda straszna... ani smoky eye, ani czarna kreska, ani usta intensywniej pomalować... Nic na czym można oka zawiesić, żadnego intensywniejszego akcentu... Wzdech...
zobacz zdjęcia gwiazd!!wiele z nich ma małe oczy i usta, wszystko "robi" makijaż! Paris Hilton - ma mocne makijaże oczu-i raczej małe usta - wygląda dobrze! Kasia Cerekwicka - tak samo (tzn. małe oczy i smoky eyes często sobie robi) Mischa Burton ma małe usta i jest śliczna! Kate Moss - reklamy Rimmela -też wygląda niesamowicie, a małe oczy i średnie usta; Kate Hudson, Avril Lavigne(zawsze czarne kreski); Keira Knightley-małe oczy i wąskie usta, Cameron Diaz ma wąskie usta - wszystkie są uważane za piękne! musisz poeksperymentować; wskazówek technicznych co do oczu Ci nie dam, bo sama mam duże; usta mam małe- najczęściej po prostu błyszczyk, ale ostatnio pomalowałam szminką zgaszony róż i na to błyszczyk Inglota juice agrestowy-usta powiększone o "dwa rozmiary" albo i trzy ; inna sprawa, że w sumie lepiej pasują mi te małe usta; nie każdy musi być Angeliną Jolie!
musisz popróbować różnych makijaży - wydaje mi się, że te zasady ogólne które są w czasopismach odnośnie malowania małych oczu - same jasne kolory, żadnych zamykających kresek itd.) nijak mają się do rzeczywistości - czy do makijaży gwiazd chociażby wymienionych przeze mnie; także głowa do góry
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 18:17   #6
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Co z TYM zrobić?!

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
usta mam małe- najczęściej po prostu błyszczyk, ale ostatnio pomalowałam szminką zgaszony róż i na to błyszczyk Inglota juice agrestowy-usta powiększone o "dwa rozmiary" albo i trzy
a jaka to szminka?
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 20:42   #7
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Co z TYM zrobić?!

Cytat:
Napisane przez Agatka_90 Pokaż wiadomość
a jaka to szminka?
zwyczajna
L'oreal color riche star secrets. ale to ten błyszczyk jest jednym z najlepszych "powiększaczy ust" jakie znam; a połączenie dwóch różnych odcieni i struktur (klejący błyszczyk i kremowa szminka) daje dobry efekt
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.