jak sie odzwyczaic??:/ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-04, 16:59   #31
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: jak sie odzwyczaic??:/

Myślę, ze w dwa dni się tego nie pozbędziesz po odstawieniu pudrów. Nie rób ciągle peelingu, ani nie myj ciągle twarzy bo nie będzie wytwarzała naturalnego łoju, który jest bardzo potrzebny do czystej cery
A szukałaś jakiś pudrów antybakteryjnych?
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 17:44   #32
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: jak sie odzwyczaic??:/

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181191
polecam ten wątek Dziewczyny(w tym tez ja) rzucamy podkłady lub dajemy na jakiś czas odpoczać buzi od pokdładu.

Ja zaczęłam stosować podkład ze wzgledu na rumien i rozszerzone naczynka. Kolezanki krzyczały, że mam gładką cere i po co nakładam na nią puder. Ale w moim przypadku,zwłaszcza zimą kiedy są mrozy, podkład jest obowiązkowy.
Ja korektora stosować nie mogłam, bo naczynka i rumień miałam na polikach, nie punktowo.


Teraz już nie mam z tym problemu, dlatego też podkłady stosuję od czasu do czasu. Na co dzień używam kremu tonującego, po świętach kupię sobie jakiś pudrowy kompakt.
Z doświadczenia wiem, że o wiele łatwiej jest zrezygnować z podkładu, kiedy cera jest lekko opalona. Nigdy nie opalałam buzi na słońcu ani solarium, ale samoopalacze nie są mi obce. Mój ulubiony to płynny, w postaci mleczka, który możesz nałożyć wacikiem kosmetycznym, tak jak tonik.
Już wiele osób pytała sie mnie ostatnio czy to nowy podkład, a ja na buzi miałam tylko samoopalacz i trochę ziemi slonecznej na policzkach.

Jeżeli chodzi o pudry, które nie zapychają ,to Manhattan ma chyba taką serię dla młodej, problemowej cery, ale sama nie używałam.

Możesz poszukać tez dobrego kremu tonujacego, zawsze lżej niż podkład.
Chociaż wg mnie podkłady wcale nie szkodzą cerze, i jeżeli robisz co wieczór czy popołudnie dokładny demakijaż to nie powinno byc problemów. Dla mnie rezygnacja z podkładu to przede wszystkim wygoda - wystarczy nałożyć krem tonujący, przypudrowac nos i można wychodzić z domu.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 18:49   #33
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: jak sie odzwyczaic??:/

ja defidentnie chce skonczyc z uzywaniem pudrow ale jakos moje cera na to nie pozwala przebarwienia rozszerzone pory blizy po syfkach zle sie w takiej buzi czuje.. uzywam teraz olivki Hipp i korektora ale jakos malo kryje a pudry mialam antybakteryjne ale miss sporty koszmarnie sie rozprowadzal a Under Twenty trzymal sie pol godziny gora peling robilam bo miesiac temu ostatnio robilam a co do slodyczy to fakt ostatnio troche sie zjadlo hihi:P
Ps a nie chce uzywac bo robie to dla kogos komu to przeszkadza
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 19:54   #34
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: jak sie odzwyczaic??:/

tez mam problemową cerę, a głownym problemem sa własnie blizny. Wiem jak trudno obejść się bez maskowania, to na pewno poprawia samopoczucie....Pewnie od razu nie dasz rady odłozyć wszystkiego tuszującego. Lepiej odkładac stopniowo i przejść na punktowy korektor, nie bedziesz meczyła całej buzi . Teraz też używam korektora z chęcia używałabym samego kremu tonujacego ale boje się o zapychania i z pewnością nie będzie tak tuszował...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 20:13   #35
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: jak sie odzwyczaic??:/

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
tez mam problemową cerę, a głownym problemem sa własnie blizny. Wiem jak trudno obejść się bez maskowania, to na pewno poprawia samopoczucie....Pewnie od razu nie dasz rady odłozyć wszystkiego tuszującego. Lepiej odkładac stopniowo i przejść na punktowy korektor, nie bedziesz meczyła całej buzi . Teraz też używam korektora z chęcia używałabym samego kremu tonujacego ale boje się o zapychania i z pewnością nie będzie tak tuszował...
tak zostalam przy korektorze ale kurcze i tak blizy widac:/ tak mysle czy sobie krem z kwasami kupic - LYSANEL ACTIVE ale ta cena troche drogo:/ a ja mam jeszcze gdzie niegdzie blizny po ospie bo rok temu mialam:/ i przebawienia since pod oczami i rozszerzone pory:/
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.