Czy mogłbyście mi powiedzieć jak i w jakich kolorach powinnam się malować :)?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 17:50   #1
Fighter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 24

Czy mogłbyście mi powiedzieć jak i w jakich kolorach powinnam się malować :)??


Witam pytanie załączone w temacie Nie zabardzo wiem w jakich kolorach powinnam sie malować nie wiem jaki jest mój "typ kolorystyczny" a chciałam sobie skomponować paletke, tylko narazie musze wiedzieć jakie kolorki by mi przypasowały. Bardzo prosze o pomoc , załączam zdjęcie , niestety jest to zdjęcie legitymacyjne ponieważ tylko takie posiadam na komputerze. Na tym zdjęciu mam na twarzy tylko korektor pod oczy ( ah te cienie pod oczami ), puder matujący, czarną kredke i tusz do rzęs

Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc Jestem dopiero "początkująca" , a wy jesteście już bardzo doświadczone w tych sprawach

Kolorek oczu : zielony
Opalam sie raczej na czerwono , a później opalenizna przybiera kolor brązowy, chociaż i tak jestem bardzo słabo opalona ( na fotkach wyszłam mocniej niż w rzeczywistości ), piegów nie mam , naturalny kolor włosów - taki jak na zdjęciu , cere mam raczej tłustą ze skłonnościami do wyprysków, ale jakoś sobie z nimi radze

Pozdrawiam , Fighter

Edytowane przez Fighter
Czas edycji: 2006-07-30 o 08:37
Fighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 17:59   #2
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Talking Dot.: Czy mogłbyście mi powiedzieć jak i w jakich kolorach powinnam się malować :)??

Witam Cie
Jesteś bardzo podobna do mojej koleżanki
Masz dość ciemna oprawe oka wiec mysle ze wszystkie odcienie beżu od jasnego do bardzo ciemnego bedą ci bardzo pasować.W fiiolecie tez ci bedzie ładnie.Usta lekko maluj błyszczykiem bo mają ładny kolor.Pozdrawiam
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 18:05   #3
Fighter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogłbyście mi powiedzieć jak i w jakich kolorach powinnam się malować :)??

Już wiele osób mówiło mi, że jestem podobna do ich znajomych coś w tym musi być...
Fighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 20:06   #4
Fighter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogłbyście mi powiedzieć jak i w jakich kolorach powinnam się malować :)??

Nikt mi nie pomoże??
Fighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 11:41   #5
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Czy mogłbyście mi powiedzieć jak i w jakich kolorach powinnam się malować :)??

Hmmm... nie jestem doświadczona w tych sprawach, ale i tak bardzo chciałam dodać coś od siebie, więc z moich rad nie musisz korzystać. Pozostawiam wybór!

Ciężko coś wywnioskować z tego zdjęcia, bo nie bardzo widać kolor oczu, ale wydaje mi się jednak, że są brązowe, a do brązu pasują wszystkie odcienie różu, beżu, zieleni, fioletu i raczej takie by do Ciebie pasowały. Najlepiej poeksperymentować, wstawiać fotki, a wtedy wizażanki powiedziałyby czy tak jest dobrze i doradziły w razie niedoskonałości
Usta może troszkę bardziej podkreślić, bo również są warte zainteresowania, ale też by nie za bardzo raziły po oczach.
A nie myślałaś może o bardziej odważnym wycieniowaniu włosków?

Ale że Ty ogólnie jesteś bardzo ładna, to delikatny makijaż wystarczy byś wyglądała wyśmienicie!
Pozdrawiam
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 08:35   #6
Fighter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogłbyście mi powiedzieć jak i w jakich kolorach powinnam się malować :)??

Uh nie napisałam jaki mam kolor oczu przepraszam was bardzo dziewczynki
Fighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.