Dziewczyny pomóżcie !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-28, 20:37   #1
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84

Dziewczyny pomóżcie !!


Dziewczyny !! Mam do was wielką prośbę, niedługo idę do fryzjera bo nie mogę znieść moich cienkich, delikatnych i przetłuszczających się włosów. Od dawna szukam jakiejś fryzurki do mojego kształtu twarzy. Może wy mi pomożecie. Moje włosy sięgają za ramiona. Zastanawiałam się nad fryzurką a'la Rihanna lub Kelly Clarkson. Co wy na to ?? Czekam na zdjęcia, jakieś porady cokolwiek. Z góry dziękuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg muchmusic_kelly-clarkson2.jpg (102,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg muchmusic_kelly-clarkson3.jpg (99,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FACE SHAPE.JPG (23,0 KB, 16 załadowań)
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 21:04   #2
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Dziewczyny pomóżcie !!

Fryzura Rihanny super wyglada na grubych wlosach wiec na cienkich raczej nie bedzie fajnie.Ja tez mam cienkie wlosy i wlasnie ostatnio pocieowalami zaluje bo wywijaja sie we wszystkie strony,a z ni zamiezam katowac ich prostownica to ciagle chodze w zwiazanych
Na kafeterii znalazlam taka porade:
"Idz do dobrego fryzjera i zamiast cieniowac włosy niech podzieli je na warstwy. Zcinasz włosy tak że każda warstwa powinna byc o centymetrlub pół centymetra krótsza od poprzedniej (patrząc od czubka głowy). W efekcie końcowej ostatnia warstwa włosów, ta spodnia na karku powinna byc najkrótsza. Tak ścięte włosy będą się naturalnie puszyc i będzie sie wydawało ze jest ich optycznie więcej. Tradycyjne zaś cieniowanie sobie daruj bo włosy zamiast zyskac na objętosci będą jedynie wyglądac na zniszczone i pokruszone.
W tradycyjny sposób cieniuje sie jedynie zbyt gęste włosy by nie były zbyt cieżkie i przyklapnięte. "
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 17:34   #3
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Dziewczyny pomóżcie !!

Wielkie dzięki za wskazówkę , na pewno ja wykorzystam. Ale chciałabym tez wiedzieć jaka fryzurka by mi pasowała. Niedługo idę do fryzjera i kompletnie nie mam pomysłu.
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 18:16   #4
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Dziewczyny pomóżcie !!

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Tradycyjne zaś cieniowanie sobie daruj bo włosy zamiast zyskac na objętosci będą jedynie wyglądac na zniszczone i pokruszone.
W tradycyjny sposób cieniuje sie jedynie zbyt gęste włosy by nie były zbyt cieżkie i przyklapnięte. "
taki własnie efekt osiągnęłam po dzisiejszej wizycie u fryzjera...i wymarzonym cieniowaniu na moich cieniutkich włoskach....nie polecam... Szkoda,ze nie wiedziałam o tym wcześniej...
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 18:55   #5
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Dziewczyny pomóżcie !!

Cytat:
Napisane przez Silent Witch Pokaż wiadomość
taki własnie efekt osiągnęłam po dzisiejszej wizycie u fryzjera...i wymarzonym cieniowaniu na moich cieniutkich włoskach....nie polecam... Szkoda,ze nie wiedziałam o tym wcześniej...
Nie martw się,cieniowane włosy mają to do siebie,że szybko odrastają i zrównują się z dłuższymi
Ale właściwie nie wyobrażam sobie technicznie takiego cieniowania jak zacytowałam i nugdy nie widziałam,żeby ktoś miał włosy pocieniowane w taki sposób,żeby na spodzie były najkrótsze.Dużo moich koleżanek ma natomiast pocieniowane normalnie,zaczynając od czubka głowy,z tym,że każda kolejna warstwa jest minimalnie dłuższa,w efekcie więc tych warstw jest bardzo dużo a włosy są dużo bardziej puszystsze.Ale wtedy się niestety wywijają,czego ja chciałabym uniknąć I tak wycieniować umie tylko dobry fryzjer żeby było ok
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.