Makijaż do zdjęć (makijaż fotograficzny) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-25, 19:48   #1
bezstress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 7

Makijaż do zdjęć (makijaż fotograficzny)


chciałabym się dowiedzieć czym zasadniczo rozni sie makijaz do sesji zdjeciowej od dziennego czy wieczorowego, mam zamiar wykonać zdjęcia koleżance przy użyciu lamp błyskowych,ale niestety nie stac nas na profesjonalnego wizażystę więc będziemy próbowały same zrobić makijaż.chciałabym się również dowiedzieć jakie kosmetyki muszę nabyć do takiego makijażu , a może jest gdzieś kurs albo ktoś uczy takiego makijażu.
bezstress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 13:17   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: makijaż do zdjęć

kompletnie się na tym nie znam od strony technicznej. z własnego doświadczenia wiem niewiele, ale napiszę - może do czegoś przyda Ci się moja wiedza. kiedyś pewien fotograf robił mi zdjęcia czarno-białe i wizażystka wymalował mnie tak mocno, że wyglądałam jak "ruskaja matrioszka" a na zdjęciach wyglądałam tak - jakbym miała tylko pomalowane rzęsy... inna sprawa, że kariery nie zrobiłam, gdyż Pan fotograf miał ochote na mały barter "okładka w magazynie dla młodziezy" - "moje ciało na parę chwil" brrrrr.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 16:40   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: makijaż do zdjęć

Przede wszystkim musisz pamiętać, że jest kilka zasadniczych różnic przy wykonywaniu makijażu do zdjeć czarno-bialych i kolorowych.
Generalnie do zdjecia czarno-bialego w makijażu powinny być:
-duże kontrasty - mocno zaznaczone usta i oczy;
-oczy najlepiej malowac gafitem, czernią i bielą, (ostrożnie z intensywną czernią aby nie osiagnać na zdjęciu efektu dziury )
-usta bardzo intensywne, ciemne na zewnarz (ale nie mam na myśli ordynarnej kreski)jasne w srodku aby oddac ich wypukły kształt
-podkład, do zwykłej fotografii może być ciemniejszy;
- do tak zwanego "cruisingu" czyli tam gdzie twarz jest prześwietlona i na przykład nie widać wyraźnie nosa używamy podkładu bardzo jasnego, ( nie zapominamy o szyi, uszach !! - dłoniach);
-róż powinien być delitatniejszy na policzkach i ciemny w zaglebieniu,

Fotografia kolorowa
-podklad powinien być jak najbardziej zbliżony do koloru skóry,
-bardzo duża precyzja,
-bardzo ważne jest cieniowanie i uwaga na kontur,
-również pamiętamy o szyi, uszach , dłoniach

Podkład w sztucznym oświetleniu na zdjeciach wygląda o wiele jaśniej niż w rzeczywistości;

Pozdrawiam serdecznie
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-24, 20:06   #4
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
makijaż do zdjęcia

Zwracam się z gorącą prośbą o pomoc do paniSamanty,Agnieszki oraz wszystkich Wizażanek .
Muszę zrobić zdjęcie do dowodu(miałam je już zrobić ponad miesiąc temu...) i nie mam pojęcia jak powinien wyglądać makijaż do zdjęcia. Zazwyczaj skupiam się na makijażu oczu,albo po prostu dokładnie tuszuję rzęsy. Nie chcę, aby makijaż na zdjęciu wyszedł na "przerysowany", więc nie wiem czy powinnam użyć kredki do oczu, czy tylko zaznaczyć linię rzęs ciemnym cieniem. A może po prostu wystarczy tylko wytuszować rzęsy? I usta - na co dzień traktuję je bezbarwnym błyszczykiem, albo w bardzo naturalnym odcieniu. Może do zdjęcia powinny być bardziej wyraziste?
Drugi problem - nie wiem co mam zrobić z włosami. Mam długie, zupełnie proste włosy, które wyglądają jak wyprasowane żelazkiem. Czy mam je rozpuścić czy może lepiej spiąć?
Trzeci problem - co powinnam ubrać?
Załączam zdjęcia, które udało mi się zmniejszyć z pomocą Koko :całus:
Niestety nie mam żadnego wyraźniejszego zdjęcia twarzy, ale mam nadzieję, że to wystarczy, drugim zdjęciu twarz jest prawie wogóle niewidoczna ale za to widać włosy i może to będzie pomocne w sugerowaniu "fryzury" do zdjęcia.
Czekam na wszystkie wasze sugestie, porady i opinie.
Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc
Maja
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 09:50   #5
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Re: makijaż do zdjęcia

No cóż... Najpierw makijaż. Kredki ci nie polecam, bo może to wyglądać wulgarnie. Dobrze wytuszuj rzęsy i ewentualnie jakiś cień. Usta- tu możesz bardziej zaszaleć, alewydaje mi się, że nie ma po co. Dobrze ci będzie w pastelowo-jasno różowym błyszczyku. Włosy? Chyba rozpuszczone. A ciuchy (praktycznie widać tylko górę) to może jakąś jasną, koszulową bluzkę i ciemną marynarkę.
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 11:13   #6
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: makijaż do zdjęcia

Dziękuję Zapałko!!!
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 12:45   #7
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: makijaż do zdjęcia

no a ja dodam ze sliczna z Ciebie dziewczyna i faktycznie uwazam ze makijaz powinien byc delikatny, tzn bez kresek, tylko ladnie wytuszowane rzesy i usta podkreslone bo na tych czarnobialych zdjeciach to tak blado wychodza
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-25, 21:50   #8
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: makijaż do zdjęcia

MartychaKdzięki
Mam jeszcze jedno pytanie: czy makijaż do zdjęcia powinien być zupełnie matowy(wiem, że buźka na pewno powinna być super matowa)? Chodzi mi głównie o szminkę albo o błyszczyk - czy mogę pomalować usta błyszczykiem z drobinkami, czy lepiej wybrać matową szminkę? I jaki kolor cieni najlepiej wybrać?

Maja
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 23:37   #9
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: makijaż do zdjęcia

usta ladnie wygladaja jak sie blyszcza troszeczke, sa wtedy takie soczyste jak to mowi fotograf, to w sumie dziwne bo przewaznie jak robilam zdjecia to fotograf kazal mi poslinic usta hehe a co do cieni to jasne bo czesto na takich zdjeciach oczy wychodza ciemne, kolerzanka moja zrobila sobie lekka kreske i podkreslila oczy ciemnym cieniem no i wyszlo jakby sobie powieke na czarno zamalowala
zdecydowanie jasny cien ale rzesy ladnie wytuszowane
aha ladnie wyglada delikatna kreska ale naparawde minimalna w zewnetrznych kacikach oczu
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 15:40   #10
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: makijaż do zdjęcia

upupup
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 15:41   #11
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: makijaż do zdjęcia

Może ktoś jeszcze ma jakieś sugestie????
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-30, 09:27   #12
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: makijaż do zdjęcia

up up

to coś dorzucę

wg mnie powinnaś przede wszystkim zwrócić uwagę na przygotowanie dobrego podkładu - takiego, który nie tworzy maski, a wyrówna koloryt twarzy, i ją przymatowi (żeby nie błyszczała na zdjęciu )

i wbrew panoszącej się tu opinii... nie powinnaś się bać kredki do oczu - oczywiście nie może ona być za gruba, ale np w kolorze szarym i do tego szary tusz

oczy pomaluj jasnym matowym cieniem (np bardzo delikatnym różem) i popraw samo zgięcie powieki ciemniejszym

i nie bój się koloru na usta ale też bez przesady najlepiej gdyby był bardzo zbliżony do naturalnego kolorytu i wg mnie lepsza będzie pomadka, a nie błyszczyk

pozdrawiam
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 10:02   #13
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: makijaż do zdjęcia

Witaj
zalezy czy robisz kolorowe czy czarno-białe zdjęcia
Jeżeli kolorowe makijaż powinien byc raczej delikatny - i polecałabym raczej matowy - ewentualnie troche błysku na samych ustach.
Jeżeli zdjęcie jest czarno-białe make-up musi być dużo mocniejszy.
pamiętaj aby przy obu makijazach mocno wypudrowac buzie aby sie nie swieciła. Jeżeli masz mozliwosc zrób sobie taki makijaż i sprawdz na aparacie cyfrowym efekt - oczywiscie nieco inaczej bedzie w studiu fotograficznym ale bedziesz miała juz jakies wyobrazenie jak to sie przekłada na zdjecia
Włoski mozesz zostawić rozpuszcone (tak przy okazji - moim zdaniem powinnas nieco zmienić fryzurke- bo masz dosc pociągła buzie a cieżkie, długie włosy jeszcze ja wydłuzają - polecałabym wystopniowanie włosków- fryzurka bedzie ciekawsza a włosy nabiorą lekkosci).
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 10:06   #14
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: makijaż do zdjęcia

Dzięki Tomek!
Właśnie dzisiaj idę zrobić w końcu to zdjęcie. Dobrze, że napisałeś o tej kredce i pomadce - bo kiedy zrobiłam sobie taki"próbny makijaż", to zwróciłam uwagę na to ,że z samym tuszem oczy są co prawda wyraźne, ale lekko roztarta kreska podkreśla je jeszcze bardziej, i nie jest to wulgarne czy przerysowane.
W kwestii ust, to najpierw obrysowałam je konturówką w bardzo naturalnym kolorze a potem wypełniłam pomadką, o ton ciemniejszą od naturalnego koloru ust.
Teraz zastanawiam się co z różem na policzkach- na codzień często podkreślam policzki rózem, ale nie wiem czy do zdjęcia mam też nałozyć róz i w jakiej tonacji powinien być: bardziej różowy czy brązowy?
Pozdrawiam
Maja
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 10:14   #15
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: makijaż do zdjęcia

Zdjęcie będzie kolorowe. Niestety nie mam możliwości zobaczenia efektu na aparacie cyfrowym.
Jeżeli chodzi o fryzurę - już długi czas myślę nad jej zmianą, jednak ciągle mam dużo wątpliwości. Ale dziękuję za sugestię, i gdyby to było możliwe, to proszę o jakieś konkretniejsze propozycje fryzurek i koloru.
Pozdrawiam
Maja
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 11:25   #16
*Natalia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: mała mieścinka
Wiadomości: 167
Re: makijaż do zdjęcia

Przecież zdjęcie do dowodu jest czarno-białe. U fotografa zrobią Ci kolorowe, ale na dowodzie oni je przerabiają na czarno-białe, więc myślę, że nie powinnaś się az tak przejmować kolorem. Malowideł trzeba używać oszczędnie, żeby nie wyglądać jak ruska laleczka i to wystarczy. Na tym zdjęcie będziesz miała odsłonięte lewe uszko, więc weź to pod uwagę robiąc fryzurę.
*Natalia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 23:47   #17
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Makijaż fotograficzny

Czy znacie jakieś zasady dotyczące makijażu fotograficznego? Jak się malować, żeby ładnie wyjść na zdjęciu, jakie kolorki poprawiają końcowy efekt a jakie psują? itd.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 02:07   #18
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: makijaż fotograficzny

Najwięcej zależy od światła, w którym będziesz fotografowana: sztuczne (flesz) czy naturalne?
Jeśli sztuczne, generalna zasada mówi, żeby umalować się mocnej niż zwykle (silne światło rozjaśni makijaż), pamiętać o solidnej warstwie pudru (flesz wyłapie każdą błyszczącą powierzchnię) i modelunku twarzy (żeby nie wyglądać płasko), zapomnij też o brokatach, na zdjęciach wychodzą często jak przyklejone paprochy. Żle wychodzi też na zdjęciach makijaż "rozświetlony", błyszczący. Niestety.
Mozna podobny efekt uzyskać modelując twarz różnymi kolorami podkładów, pudrów i różów (matowych).
Właśnie, nie zapomnij o różu (znowu musi być mocniejszy) i mocno wytuszowanych rzęsach (żeby były widoczne), na ustach ładnie będzie wyglądał błyszczyk (możesz je też tuż przed zjęciem po prostu oblizać.

Kolory? Ja bym użyła tych, w których jest Ci najładniej.

W makijażu plenerowym (przy naturalnym świetle) kolory muszą być jaśniejsze i bardziej stonowane, tekstury bardziej transparentne, inaczej będą wyglądały nienaturalnie. Makijaż musi być bardzo staranny, bo rozproszone słoneczne światło jest bezlitosne.

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 10:05   #19
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: makijaż fotograficzny

Dzięki i proszę o dalsze rady.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-15, 10:13   #20
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: makijaż fotograficzny

pixie_76 napisał(a):
> Najwięcej zależy od światła, w którym będziesz fotografowana: sztuczne (flesz) czy naturalne?
> Jeśli sztuczne, generalna zasada mówi, żeby umalować się mocnej niż zwykle (silne światło rozjaśni makijaż), pamiętać o solidnej warstwie pudru (flesz wyłapie każdą błyszczącą powierzchnię) i modelunku twarzy (żeby nie wyglądać płasko), zapomnij też o brokatach, na zdjęciach wychodzą często jak przyklejone paprochy. Żle wychodzi też na zdjęciach makijaż "rozświetlony", błyszczący. Niestety.


A można użyć perłowych cieni?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 11:23   #21
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: makijaż fotograficzny

A ja eksperymentuje z makijażem fotograficznym i muszę stwierdzić ze coraz lepiej mi wychodzi Najważniejszy jest dobrze kryjący podkład. Ja ostatnio po raz pierwszy użyłam Dermacolu i wiadomo, że dużo go trzeba nałożyć żeby na zdjęciu ładnie buzka wyglądała. Co do cieni to używam perłowych, używam wszystkich. To zależy do jakiego zdjęcia, w jakiej scenerii jest robione i jakie jest światło. Musisz próbować. Najlepsza metoda, metoda prób i błędów Ja tak robię. Bawie sie robiąc sesje zdjęciowe moim koleżankom. Mam coraz więcej chętnych Moje zdjęcia się wszystkim podobają ale chciałabym kiedyś usłyszeć opinie fachowca. Może wśrod wizażanek jest jakiś fotograf? Może pokazać moje zdjęcia na wizażu? Może ktoś się zainteresuje? Hmm, co myślicie?
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 12:31   #22
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Re: makijaż fotograficzny

Nora, pewnie, ze pokaż. Ja co prawda specjalistką nie jestem, ale chętnie poogladam...
Tez chciałabym się czyms takim zająć, ale jak na razie robię zdjecia... sama sobie - a te najlepiej nie wychodzą hihi
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 13:19   #23
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: makijaż fotograficzny

Jeśli nie są bardzo perłowe, to mogą być. Rzecz w tym, żeby unikać ewidentnie błyszczących.
Z resztą poeksperymentuj, zobaczysz sama, że mat na zdjęciach wychodzi lepiej, a jeśli chcesz pokazać błysk, to najlepszy jest taki uzyskany kremową, tłustą konsystencją, a nie lśniącymi drobinkami (np. wazelina na policzkach zamiast rozświetlacza pudrowego - wymaga wprawy; kremowo-błyszczące usta (bezbarwny błyszczyk na szminkę, etc.).
Dlatego między innymi ciała modelek nabłyszcza się do zdjęć smarując grubo zwykłą oliwką, a nie balsamami rozświetlającymi.

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 14:18   #24
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: makijaż fotograficzny

Fajnie, że chętnie byś je zobaczyła Kallipso Może Wam pokażę kilka tylko mam je w albumie (takie moje portfolio prywatne i musialabym je zeskanowac albo zrobic zdjęcia zdjęciom aparatem cyfrowym (musiałabym pożyczyć) No i nie wiem co na to osoby, które są na tych zdjęciach czy by się zgodziły (ale myślę że tak) Ludzie mi mówią żebym wysłała je na jakiś konkurs! Ale na jaki? Fotografuję osoby i zdjęcia przypominają te z pism o modzie bo fascynuje mnie fotografia mody i makijaż Nie wiem nic o takich konkursach Nie jestem ani fotografem ani wizażystką z wykształcenia, tak po prostu się bawię chociaż nie ukrywam że bardzo mnie to kręci Przecież nie wezmę mojego albumu pod pachę i nie wyruszę np. do redakcji ELLE bo pewnie jest z milion takich jak ja I tak to jest, że fotografuje do szuflady
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 18:07   #25
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: makijaż fotograficzny

Jeszcze mam pytanko, Pixie. Z tego co napisałaś wnioskuję, że puder brązujący Vipery ze złotymi drobinkami nie nadawałby się, nawet jeśli użyłabym go tylko do wymodelowania twarzy, a nie na całą twarz?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 18:08   #26
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: makijaż fotograficzny

Pokaż zdjęcia, Nora Inne dziewczyny też, jakbyście miały coś godnego uwagi na składzie.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 18:18   #27
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: makijaż fotograficzny

Ja mam aparat cyfrowy, tfu . Wygodna rzecz ale nie dosc ze robia rybie oko to jeszcze przeklamuja kolory. Moj jest co prawda kiepski, ale ogladalam u fotografa fotki i tez wychodzi sie na nich jak na liscie gonczym . Dobre na wycieczke w gorach, ale portrety wychodza raczej srednio. Ps: bardzo chetnie zobacze Twoje fotki (chociaz sie nie znam, czysta ciekawosc ).
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 18:42   #28
cosmopolitanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 99
GG do cosmopolitanka
Re: makijaż fotograficzny

Nora polecam przeglądnięcie np. fotokuriera Nie ma to jak mieć tatę fotografa :P sama czesto przymusowo robiłam za modela Ogólnie w prasie fotograficznej jest mnóstwo ciekawych informacji i nowinek i wiadomości o konkursach
cosmopolitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 18:44   #29
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: makijaż fotograficzny

E, no bez przesady, jeśli nie jest całkiem perłowy albo brokatowy (a podejrzewam, że nie jest, choć go nie widziałam), możesz nim spokojnie modelować buźkę do zdjęć.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 18:48   #30
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: makijaż fotograficzny

Goniu, czyzby mialo sie spelnic twoje marzenie o profesjonalnej sesji zdjeciowej?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-26 19:35:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.