Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-05, 08:33   #1
truskawkax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Unhappy

Pomocy!


Cześć!
Ma

Edytowane przez truskawkax3
Czas edycji: 2010-08-14 o 21:57
truskawkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 09:47   #2
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pomocy!

moze podkreślisz brwi? masz bardzo jasne. sa specjalne cienie i kredki do brwi. nieco mocniejsze brwi by cie ociupinkę postarzyły i może zmiana fryzury?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:33   #3
truskawkax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy!

Właśnie myślałam o czarnej kredce do brwi
A fryzurkę jaką ?
Bo zmieniałam już grzywkę, miałam tak na prosto, i kompletnie mi nie pasowała, a bez grzywki to wyglądałam jak małe dziecko, i jeszcze mam okrągłą buzię : (
Idę właśnie w sobotę do fryzjera, chciałam obciąć włosy, tylko nie wiem do jakiej długości, i oczywiście grzywkę trochę podciąć.
Co proponujesz? ;P
truskawkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 12:47   #4
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Pomocy!

Żadnej czarnej kredki do brwi!!! Dziewczyno, chyba nie chcesz wyglądać jakbyś się sadzą ubrudziła?! Spróbuj najpierw z brązową, albo przyciemnij brwi delikatnie brązowym cieniem i utrwal przezroczystą odżywką do rzęs-to wygląda naturalnie. Jak już się przyzwyczaisz i Ci się spodoba możesz iść do kosmetyczki na przyciemnienie brwi brązową henną.
W ogóle to nie wiem po co na siłę chcesz się postarzać... Owszem, większość dziewczyn nastoletnich wygląda identycznie jak koleżanki 10 lat starsze... Ale czy to jest powód? Każdy rozwija się w swoim tempie...Masz delikatną dziewczęcą urodę i przebrana za dorosłą kobietę i na taką umalowana, będziesz wyglądać groteskowo.
Teraz masz czas na znalezienie własnego stylu ubierania, malowania, bycia. Możesz się bawić i eksperymentować. Ale chodzi o znalezienie tych elementów, które będą pasować do Twojego wyglądu i charakteru, a nie o zrobienie z siebie 20latki...
W ogóle to strzeliłam wykład jak mamuśka, a tu ledwie 20 lat stuknęło, chociaż wyglądam młodziej od połowy piętnastek na ulicach
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 17:52   #5
truskawkax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy!

Ok, dzięki
Jeszcze jakieś porady?
truskawkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 18:31   #6
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez truskawkax3 Pokaż wiadomość
Ok, dzięki
Jeszcze jakieś porady?

brwi, tusz do rzes i jak juz koniecznie chcesz to moze jakis bronzer.
i nic wiecej. bedziesz wygladac po prostu smiesznie. taka stara malutka wyjdzie. nie rob tego sobie, bos ladna
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 19:23   #7
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
brwi, tusz do rzes i jak juz koniecznie chcesz to moze jakis bronzer.
i nic wiecej. bedziesz wygladac po prostu smiesznie. taka stara malutka wyjdzie. nie rob tego sobie, bos ladna
Zgadzam sie Nie postarzaj sie na sile, staraj sie raczej wyeksponowac swoja dziewczecosc Ewentualnie do tego co powyzej dodalabym jakis delikatny blyszczyk. Za pare lat bedziesz sie smiala z tego, za zalozylas kiedykolwiek taki watek
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 19:56   #8
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pomocy!

jak za 10 lat będą cię w sklepie prosić o dowód kiedy będziesz kupowała alkohol bo nie będą wierzyć, ze jesteś pełnoletnia, dopiero będziesz się śmiać
(i jak już robisz coś z brwiami to strzeż się czarnej kredki! lepiej użyj matowego cienia, jasny brąz albo ciemny beż)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 14:19   #9
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Pomocy!

nie postarzać się fakt, na początki makijażu to dobry moment bo masz czas i możesz próbować wszystkiego Ale kochana, ja mam lat 19, 160cm wzrostu i też wyglądam młodziej niż sporo osób w moim wieku, przeze mnie pytają o dowód nawet mojego dwumetrowego chłopa ! ! !

...się mówi trudno a młodości lat przez Tobą jeszcze mnóstwo Wszyscy moi znajomi w wieku 21-25 uważają, że są już staruszkami.

Dla Ciebie najlepsze byłyby błyszczyki, przyciemnienie brwi może być ale z doświadczenia wiem, że grzywka prosta odmładza (bo mi z miesiąc temu taką zrobiła fryzjerka i znów czuję, że mam 14 lat ), więc zostaw skośną. A i ciuszki jakieś bardziej kobiece, mniej sportowe. Sama z trudem zrezygnowałam z t-shirtów

Pozdrawiam serdecznie bo sporo nas łączy
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.