Kolor włosów... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-28, 15:21   #1
maia96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2

Kolor włosów... :(


Witajcie, z góry chciałam przeprosić jeśli już takie pytanie padło tutaj ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi i nie dałam rady przejrzeć wszystkiego co mi wyskoczyło.
A więc, we wtorek byłam u fryzjera i chciałam zafarbować włosy na blond, taki średni (mój naturalny kolor to ciemny blond-jasny brąz), fryzjerka mówiła, że może wyjść żółty ale ja się zgodziłam i zrobiła tak jak jej kazałam.. żółte nie wyszły, wyszły całkiem w porządku lecz jest jedno ALE. Włosy w słońcu lub w mocnym świetle mają rudy połysk. Strasznie mi się to nie podoba i jeszcze bardziej powoduje u mnie nieśmiałość, niestety. Moje pytanie brzmi tak czy jak położę na nie szamponetke np. perłowy blond albo jasny blond to czy da się pozbyć tu zminimalizować ten połysk rudości?
Dodam jeszcze, że w salonie tego połysku widać nie było, jak wyszłam to też nie bo akurat padał deszcz, dopiero na następny dzień kiedy pogoda się poprawiła. Wiem, że mogłabym iść do tej pani i 'zareklamować' ten kolor ale ja nie chce, wiedziałam co może się stać i się na to zgodziłam, fryzjerka niczemu winna nie jest Włosy myję szamponem Ultra Color z Joanny, taki fioletowy, niby nadaje platynowego blasku
Proszę dajcie mi jakieś rady co mogę zrobić

PS: jakość zdjęcia jest bardzo słabo bo robione kamerką ale może chociaż trochę coś widać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture0518.jpg (41,5 KB, 46 załadowań)
maia96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 16:20   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Kolor włosów... :(

Zajrzyj tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=174071&page=68
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-28 17:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.