Jak przytyć ogólnie a nie tylko w pasie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta marki Buscopan

Notka

Forum eksperta marki Buscopan Żyjesz w stresie, nie masz czasu na właściwy posiłek, dokuczają Ci skurczowe bóle brzucha lub inne dokuczliwe dolegliwości w okolicach brzucha?
Zasięgnij porady eksperta mgr inż. Anny Englisz – dietetyk z firmy Set Point, która przez miesiąc będzie odpowiadała na Wasze pytania.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-09-06, 20:59   #1
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663

Jak przytyć ogólnie a nie tylko w pasie?


Witam, moje pytanie nie dotyczy bolow brzucha, ale chyba to pytanie wlasnie do Pani dietetyk?

Mianowicie pol roku temu ważyłam okolo 62 kg (180cm) wiem ze to malo, ale przechodze do rzeczy.. Przez pol roku schudłam do 54kg i strasznie zle sie z tym czuje. (Chudniecie bylo spowodowane strasznym stresem - problemy rodzinne). Moj problem polega na tym, ze chudniecie idzie mi jakos w miare latwo, zas zeby przytyc to jest problem. Od 3 miesiecy ani grama nie przytyłam i nie wiem co mam zrobic?

Naprawde zle sie czuje ze swoja waga, schudly mi nogi, wygladam jak anorektyczka i ludzie pewnie tak mysla Chcialabym nabrac ciala. Zauwazylam tylko ze jak cos to przybieram w "oponce" na brzuchu :/ chociaz regularnie jezdze na rowerze bo naleze do grupy kolarskiej.

Mimo tego iz uprawiam sport, nie mam kaloryfera tylko brzydki brzuch a wyglada jak ciązowy teraz przy mojej wadze.

Co mam robic zeby przytyc ogolnie? Najbardziej to mi na tych nogach zalezy i na pupie.

Jem regularnie, nie fast foody, nie jem slodyczy, cukier uzywam sporadycznie, nie mam niedoczynnosci/nadczynnosci tarczycy.
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta marki Buscopan


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.