Rzęsy na medal ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-17, 19:05   #1
SarahJasmin
Raczkowanie
 
Avatar SarahJasmin
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 370

Rzęsy na medal !


Cześć dziewczyny !

Zdecydowałam się opowiedzieć Wam o moich próbach dbania o rzęsy.
Zawsze marzyłam (oj już od czasów podstawówki) o rzęsach jak z reklamy... teraz już wiem, że większość z nich jest sztuczne... no ale wtedy zrodziła się we mnie chęć posiadania takich "firanek" nad moimi oczętami.

Będąc w gimnazjum - próbowałam wszystkie możliwe tusze do rzęs, aby uzyskać taki efekt, byłam bardzo podatna na wszelkie reklamy. Wierzyłam w cuda. Rzęsy osłabiały się przez nadmierne stosowanie kosmetyków, niedokładne niezmywanie makijażu- zaczeły się kruszyć, wypadać. Pod koniec gimnazjum nastąpił przełom - natknełam się na pierwszą w moim życiu odżywkę do rzęs. Niestety, nie pamiętam firmy, ale nie w tym rzecz.
Zaczełam pielęgnacje- zamiast powolnego dobijania moich rzęs.

Po jakimś czasie odżywka się skończyła - a ja - jako, że lubię eksperymenty- postanowiłam poszperać w czeluściach internetu i wynalazłam - olej rycynowy - który jest ze mną do dzisiaj, a mineło już około 6 lat.

Olej rycynowy przelałam do pustego opakowania po tuszu do rzęs (po uprzednim umyciu opakowania i szczoteczki). Codziennie wieczorem stosowałam go na noc.
Teraz używam szczoteczki + pędzelka do eyelinera aby zaaplikować olejek także blisko cebulek rzęs.

Obecnie gdy skończy mi się olejek rycynowy, używam olejku łopianowego lub kokosowego ( ze względu na to, że jestem wielką włosomaniaczką, zawsze mam je w domu).

Kolejną moją radą jest aby znaleźć dzień w tygodniu, w którym damy odpocząć naszym oczom od kosmetyków - zamiast tego możemy nałożyć odżywkę na cały dzień.
Ja mam w nawyku robienie sobie domowego "spa" gdy siedze w zaciszu domowym, i właśnie podczas robienia tego "spa" nigdy nie zapominam o rzęsach.
Obecnie stosuje odżywkę z Eveline, ale mam nadzieję, że będzie mi dane wypróbować serum INVEO.

Chciałabym jeszcze dodać - Dziewczyny, nie "przeciążajcie" swoich rzęs. Nie kładźcie 5 warstw maskary. Nie wygląda to ładnie i nie jest dobre dla rzęs.

Moje rzęsy bardzo się zagęściły od kiedy zaczełam się zdrowo odżywiać. Bardzo ważne jest, aby dostarczać wszystkich witamin i potrzebnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Co z tego, że będziemy ładować na siebie drogie, super kosmetyki, oleje, odżywki... jeśli będziemy jeść tylko śmieciowe jedzenie, pić zbyt dużo alkoholu i palić papierosy? Zadbajmy o siebie od wewnątrz, nie zapominajmy o piciu wody, a wiele rzeczy w naszym organizmie się poprawi.

Pozdrawiam,
Sara
SarahJasmin jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.