Pokonać nadwagę z Therm Line Fast - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line. Klub Therm Line

 
 
Narzędzia
Stary 2015-03-13, 15:46   #61
BlackSecurity
Raczkowanie
 
Avatar BlackSecurity
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 93
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

A ja wyglądam dzisiaj jak balon zbliza mi się okres i czuję się tragicznie! w życiu nie byłam taka spuchnięta :O koszmar... nawet się nie ważę bo wyskoczy jeszcze 4 kh + i spadnę z zawałem....
__________________
" Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego ze wymaga to czasu. Czas i tak minie. " POF II, PNB.


Szczęśliwa... 19.05.2013 r.
BlackSecurity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 05:51   #62
Grancia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 20
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Czesc Dziewczyny. Dlugo nie pisalam, ale zalatana bylam, to praca, pogrzeb. Ogolnie nazbieralo sie tego.
Przy diecie, cwiczeniach, wspomagajacych TF zauwazylam iz jestem zmniejsza, najblizszi tez to zauwazyli. Bluzki, ktore byly opiete jeszcze miesiac temu na brzuchu dzis mi wisza. Patrzac w dol i podziwiajac wyniki jest roznica, jeszcze niedawno widzialam piersi i brzuszek - dzis piersi jestem mega szczesliwa Jeszcze przyszla tesciowa zauwazyla roznice, byla zadowolona. Moj ukochany tez, ciesze sie, ze mnie dopinguje, wspiera i Kocha, to sie dla mnie liczy. Dzis dalej bede kontynuowala cwiczenia, teraz mialam postoj przez pogrzeb.
Jeszcze bede rezygnowac z pracy, niani, bo dwojka malych dzieci nie dla mnie jednak, nie dam rady. Wiec w pon sie tym zajme. Trzeba bedzie ograniac powoli dom na swieta. U mnie bedzie masakra, mam oooogromny dom, od groma okien, pokoi.. brrr az ciary przechodza. Jedynie pogoda mi nie odpowiada do mycia okien, wieje, pada. Masakra. ALe wiem, to nie watek do opowiadania o sprzataniu ;p wybaczcie.

Aktualnie jestem mega zadowolona z efektow. Jedynie kurcze, mialam na starym telefonie zdj jak zaczynalam cwiczyc i stosowac TF, zeepsul sie i bede musiala dzis cyknac sweet focie na pamiatke bylej mnie.

Ciesze sie z waszych wynikow : ) Niedlugo lato i nowe my ! <3
Grancia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 17:10   #63
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Cytat:
Napisane przez BlackSecurity Pokaż wiadomość
A ja wyglądam dzisiaj jak balon zbliza mi się okres i czuję się tragicznie! w życiu nie byłam taka spuchnięta :O koszmar... nawet się nie ważę bo wyskoczy jeszcze 4 kh + i spadnę z zawałem....
Mam nadzieję, że już czujesz się lepiej
Cytat:
Napisane przez Grancia20 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny. Dlugo nie pisalam, ale zalatana bylam, to praca, pogrzeb. Ogolnie nazbieralo sie tego.
Przy diecie, cwiczeniach, wspomagajacych TF zauwazylam iz jestem zmniejsza, najblizszi tez to zauwazyli. Bluzki, ktore byly opiete jeszcze miesiac temu na brzuchu dzis mi wisza. Patrzac w dol i podziwiajac wyniki jest roznica, jeszcze niedawno widzialam piersi i brzuszek - dzis piersi jestem mega szczesliwa Jeszcze przyszla tesciowa zauwazyla roznice, byla zadowolona. Moj ukochany tez, ciesze sie, ze mnie dopinguje, wspiera i Kocha, to sie dla mnie liczy. Dzis dalej bede kontynuowala cwiczenia, teraz mialam postoj przez pogrzeb.
Jeszcze bede rezygnowac z pracy, niani, bo dwojka malych dzieci nie dla mnie jednak, nie dam rady. Wiec w pon sie tym zajme. Trzeba bedzie ograniac powoli dom na swieta. U mnie bedzie masakra, mam oooogromny dom, od groma okien, pokoi.. brrr az ciary przechodza. Jedynie pogoda mi nie odpowiada do mycia okien, wieje, pada. Masakra. ALe wiem, to nie watek do opowiadania o sprzataniu ;p wybaczcie.

Aktualnie jestem mega zadowolona z efektow. Jedynie kurcze, mialam na starym telefonie zdj jak zaczynalam cwiczyc i stosowac TF, zeepsul sie i bede musiala dzis cyknac sweet focie na pamiatke bylej mnie.

Ciesze sie z waszych wynikow : ) Niedlugo lato i nowe my ! <3
Gratuluję spadku Sprzątanie potraktuje jako dobroczynny fitness

Nie pisałam, bo byłam zawalona pracą, jednak od jutra grzecznie wracam na treningi. Niestety w międzyczasie dopadła mnie kontuzja stopy i muszę się trochę oszczędzać Jeszcze nigdy nie miałam takich problemów zdrowotnych jak w tym roku.
Łykam TLF, staram się trzymać dietę i widzę, że spodnie są coraz luźniejsze
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 18:07   #64
LadyInRed24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Hej Dziewczyny Dopiero zaczynam przygode z Therm Line chociaż to nie jest moje pierwsze odchudzanie i nie pierwsze suplementy diety... Tylko zastanawiam się na ile bedą skuteczne... Przy wzroście 170cm waże 70kg czyli DUZO (ciąża, niedoczynność tarczycy), pracę mam bardzo ruchową (kelnerka-barmanka) w systemie 12\24 godz więc generalnie ruchu dużo a na dodatkowe ćwiczenia czasu brak Mój cel to 60 kg i mam nadzieję że do maja zdąże Jestescie zadowolone z TLF? Czy naprawde jest takie szybkie i skuteczne?
Pozdrawiam
LadyInRed24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:16   #65
Joanna 24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Witam! Ja także jestem szczęśliwą testerką TLF jednak po tygodniu stosowania tychże tabletek odstawiłam je, gdyż trafiłam z moim 2-miesięcznym synkiem do szpitala i ani mi w głowie wtedy było stosowanie jakichkolwiek diet. Od tygodnia ponownie wróciłam do testowania.
Więc może na początek dane podstawowe: wzrost 165 cm, waga po ciąży 76 kg. Wymarzony cel 60 kg, optymalny cel jak na razie 65 kg. Mam nadzieję, że wytrwam.
Nie ukrywam że marka TL jest mi znana od lat, gdyż jakiś czas temu zażywałam TL II i po nim schudłam około 8 kg przy umiarkowanej aktywności fizycznej tzn. ćwiczyłam 3 razy w tygodniu po 30 minut w zaciszu swojego pokoju ;-)
Jestem pełna nadziei, że do czerwca zrzucę te 11 kg, co najmniej

Edytowane przez Joanna 24
Czas edycji: 2015-03-15 o 19:18
Joanna 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 20:18   #66
Grancia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 20
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Cytat:
Napisane przez LadyInRed24 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Dopiero zaczynam przygode z Therm Line chociaż to nie jest moje pierwsze odchudzanie i nie pierwsze suplementy diety... Tylko zastanawiam się na ile bedą skuteczne... Przy wzroście 170cm waże 70kg czyli DUZO (ciąża, niedoczynność tarczycy), pracę mam bardzo ruchową (kelnerka-barmanka) w systemie 12\24 godz więc generalnie ruchu dużo a na dodatkowe ćwiczenia czasu brak Mój cel to 60 kg i mam nadzieję że do maja zdąże Jestescie zadowolone z TLF? Czy naprawde jest takie szybkie i skuteczne?
Pozdrawiam
Heeejo! krotko od siebie dodam, kazdy organizm jest inny. Osobiscie jestem zadowolona. Na poczatku odczuwalny bol glowy, pozniej ustepuje.
Powsztrzymuje chec podjadania, dzieki nim mam wiecej energii. Szybkie, dieta + cwiczenia to efekty sa, ale w Twojej pracy ( mega podziw! ) powinnas zauwazyc je po jakims czasie. No nie wiem, polecam JA
Grancia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 15:34   #67
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Cytat:
Napisane przez Joanna 24 Pokaż wiadomość
Witam! Ja także jestem szczęśliwą testerką TLF jednak po tygodniu stosowania tychże tabletek odstawiłam je, gdyż trafiłam z moim 2-miesięcznym synkiem do szpitala i ani mi w głowie wtedy było stosowanie jakichkolwiek diet. Od tygodnia ponownie wróciłam do testowania.
Więc może na początek dane podstawowe: wzrost 165 cm, waga po ciąży 76 kg. Wymarzony cel 60 kg, optymalny cel jak na razie 65 kg. Mam nadzieję, że wytrwam.
Nie ukrywam że marka TL jest mi znana od lat, gdyż jakiś czas temu zażywałam TL II i po nim schudłam około 8 kg przy umiarkowanej aktywności fizycznej tzn. ćwiczyłam 3 razy w tygodniu po 30 minut w zaciszu swojego pokoju ;-)
Jestem pełna nadziei, że do czerwca zrzucę te 11 kg, co najmniej
Hej!
3mam za Ciebie kciuki. Wyzwanie masz ambitne, jednak realistyczne (chyba średnio wychodzi niecały kilogram tygodniowo).

Dzisiaj pozwoliłam sobie na troszkę pieczywa, jednak był zarówno intensywny trening (przysiady z obciążeniem, bieganie, skakanka, brzuszki) jak i spacer. Na jutro też zaplanowałam trening, a na środę -mała nagroda w postaci masażu, już nie mogę się doczekać.
Chyba muszę odświeżyć wiosenno-treningową garderobę. Czasami zastanawiam się czy jest sens coś nowego kupować jeśli zamierzam być mniejsza, a teraz wydaje mi się, że wszystko mogłoby leżeć lepiej. Jednak podobają mi się takie fajnie ubranie, hopsasające, krąglejsze panie. Myślę, że każda za nas jak jest zadbana to może dobrze wyglądać. A jak pogoda jest ładna i ubranko niczego sobie to aż się chce coś dla siebie zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16414177.jpg (15,6 KB, 15 załadowań)
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 15:51   #68
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Cytat:
Napisane przez LadyInRed24 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Dopiero zaczynam przygode z Therm Line chociaż to nie jest moje pierwsze odchudzanie i nie pierwsze suplementy diety... Tylko zastanawiam się na ile bedą skuteczne... Przy wzroście 170cm waże 70kg czyli DUZO (ciąża, niedoczynność tarczycy), pracę mam bardzo ruchową (kelnerka-barmanka) w systemie 12\24 godz więc generalnie ruchu dużo a na dodatkowe ćwiczenia czasu brak Mój cel to 60 kg i mam nadzieję że do maja zdąże Jestescie zadowolone z TLF? Czy naprawde jest takie szybkie i skuteczne?
Pozdrawiam
Hej LadyInRed,

Proszę nie używaj słów dużo, czy mało w odniesieniu do swojej wagi, ponieważ chciałabym aby mój wątek to było to miejsce, gdzie każdy niezależnie czy chce zrzucić kilka czy kilkadziesiąt kilogramów, czuje się dobrze. A oceny generalnie temu nie sprzyjają. Z góry dziękuję za uszanowanie mojej prośby.
TLF to tylko wspomaganie, ewentualnie motywator, podstawa redukcji to dieta + ćwiczenia. TLF pomaga mi utrzymać dietę i troszkę doładowuje mnie energetycznie.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 18:24   #69
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Wczoraj moje ciało zostało rozpieszczone przez masażystkę, a dzisiaj dokopałam mu na treningu.
Po masażu czułam się cudownie, chyba skusze się na kolejny w przyszłym tygodniu. Ostatnio troszkę zgrzeszyłam białym chlebkiem i winkiem (zabrzmiało niemal paschalnie). Co trzeci dzień staram się za to biegać (poza normalnymi treningami) ok. 20 minut na czczo lub zrobić kardio w domu, więc mam nadzieję, że moje skoki w bok nie odbiją się negatywnie na wadze.
Po tabletkach czuję się dobrze, jednak mam wrażenie, że działają na mnie coraz słabiej... Mimo to mam wrażenie, że treningi weszły mi już w stały grafik i pomimo okazjonalnych odchyleń w diecie, jestem na dobrej drodze.Poniższy motywator mam na lodówce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f432cc0959f2df87dfc7173d582ebba1.jpg (69,6 KB, 14 załadowań)
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 16:37   #70
izunia1983kj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

i jak wyniki ?
izunia1983kj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 17:52   #71
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Trochę mi smutno, że zbliża się koniec testu. Na minusie mam 6 kg z czego jestem bardzo zadowolona, udało mi się też wprowadzić kilka zdrowych nawyków (jak treningi czy dieta). TLF pomógł mi ograniczyć chęć podjadania, troszkę mnie "odsączył" z nagromadzonej wody i wzbudził większą energię do ćwiczeń. Nie odczułam skutków ubocznych, natomiast moje ciało jest bardziej zbite, fajniejsze. Na pewno skończę drugie opakowanie i pewnie dołączę do któregoś z wątków na wspólnym odchudzaniu
Podsumowując, podczas całego testu:
brałam tlf 2x dziennie,
ćwiczyłam 3-5 razy w tygodniu (po każdym treningu byłam zmęczona, czerwona i mokra),
jadłam ok 1800 kcal.
Therm Line Fast to suplement wspomagający odchudzanie i w tej roli się sprawdza, jednak nie sądzę aby pomógł osobie która nie trzyma diety i nie ćwiczy.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 13:39   #72
izunia1983kj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Zazdroszcze .ja zaczynam dopiero.i raz waga - 1,5 a za a ba drugi dzien plus 1 i tak wkolko.kijki i zumba 2 razy w tyg. Chyba wage wyrzuce bede szczesliwsza. Dodam ze waga i wzrost taka sama jak u ciebie paczanga na poczatku. motywujesz mnie pozdrawiam
izunia1983kj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 16:04   #73
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Cytat:
Napisane przez izunia1983kj Pokaż wiadomość
Zazdroszcze .ja zaczynam dopiero.i raz waga - 1,5 a za a ba drugi dzien plus 1 i tak wkolko.kijki i zumba 2 razy w tyg. Chyba wage wyrzuce bede szczesliwsza. Dodam ze waga i wzrost taka sama jak u ciebie paczanga na poczatku. motywujesz mnie pozdrawiam
Dzięki za miłe słowa. Wzrost na szczęście mi został Jakbyś chciała o coś podpytać pisz.

Jeżeli będziesz konsekwentna na pewno osiągniesz swój cel
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 09:10   #74
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Wypełniłam ankietę wynikową co oznacza, że test dobiegł końca. Ważę obecnie 74 kg, moje ciało jest bardziej zbite i gładsze
Będę kontynuowała dietę i treningi (weszły mi w krew ) oraz dokończę drugie opakowanie TLF. Z suplementu jestem generalnie zadowolona.
Dziękuję wszystkim dziewczynom za kibicowanie, wpisy i czytanie mojego wątku
Coś dla Was:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_n1apewxFc41rnjv8po1_500.jpg (40,0 KB, 34 załadowań)
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 08:31   #75
gosia ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Hej dziewczyny,
ja też mam zamiar wypróbować TLF, tylko powiedzcie jak jest u was czy te tabletki działają przeczyszczająco?
Może to głupie pytanie, ale dla mnie bardzo ważne ze względu na moją pracę. Chyba nie bardzo jest sens brać TLF i np. stoperan równocześnie
gosia ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 18:33   #76
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Cytat:
Napisane przez gosia ja Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
ja też mam zamiar wypróbować TLF, tylko powiedzcie jak jest u was czy te tabletki działają przeczyszczająco?
Może to głupie pytanie, ale dla mnie bardzo ważne ze względu na moją pracę. Chyba nie bardzo jest sens brać TLF i np. stoperan równocześnie
Nie odczuwałam takich skutków ubocznych .
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 10:25   #77
gosia ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Kiedyś czytałam opinie i ktoś właśnie pisał o tym, więc trochę zwątpiłam. Czekam właśnie na przesyłkę, chcę wypróbować przez święta jak zadziała na mnie. Mam nadzieję że będzie ok
gosia ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 18:45   #78
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Pokonać nadwagę z Therm Line Fast

Cytat:
Napisane przez gosia ja Pokaż wiadomość
Kiedyś czytałam opinie i ktoś właśnie pisał o tym, więc trochę zwątpiłam. Czekam właśnie na przesyłkę, chcę wypróbować przez święta jak zadziała na mnie. Mam nadzieję że będzie ok
Trzymam kciuki za pozytywne efekty
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-02 19:45:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.