Rozstepy po ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna i dermatologia estetyczna

Notka

Medycyna i dermatologia estetyczna Chciałabyś poprawić wygląd Twojej skóry bez ingerencji chirurga? Masz pytania z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-12-24, 22:01   #1
alexbe_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Unhappy

Rozstepy po ciąży


Witam, mam mały problem.
Po ciąży dostałam rozstępów mimo smarowania skóry specjalnymi kremami z apteki, a po ciąży nawet rozgrzewającymi balsamami. Blizny coraz bardziej mi się rozjaśniają, mimo tego widać je i wygląda to strasznie. Nie wiem, co mam zrobić, myslałam nad laserem. Kosztuje on w granicach 200-400 zl za jeden zabieg. I mam tutaj pytanie :

Czy ktoraś z Pań używała tego laseru i czy wie, czy rozstępy znikną wszystkie, troche i czy to w ogóle pomoże czy wyruzcę pieniądze w bloto?

Bardzo proszę o odpowiedź - JESTEM ZDESPEROWANA.
alexbe_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 16:50   #2
Hiragana
Przyczajenie
 
Avatar Hiragana
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Rozstepy po ciąży

Po zabiegu rozstępy nie znikają całkowicie, ale zostają wygładzone. Skóra staje się gładsza, poprawia się jej napięcie. Zabieg nie wymaga też wyłączenia się z codziennego funkcjonowania. Po zabiegu można wracać do pracy i innych codziennych czynności.. Takie coś znalazłam No chyba że masz małe to znikają one całkowicie

Edytowane przez Hiragana
Czas edycji: 2012-12-25 o 16:51
Hiragana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 11:24   #3
ptysiu871
Raczkowanie
 
Avatar ptysiu871
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trzebnica
Wiadomości: 40
GG do ptysiu871
Dot.: Rozstepy po ciąży

Laser to bardzo dobre rozwiązanie ale jest skuteczny tylko wtedy gdy rozstępy sa jeszcze czerwone(tu szansa na całkowite wyleczenie skóry), im rozstęp jasniejszy tym trudniej będzie go złagodzić bo oznacza to ze włókna kolagenu i elastyny zostały zerwane w tym miejscu .... i w takim przypadku tylko wchodzi w grę mikrodermabrazja i inne złuszczające skórę zabiegi które by taki rozstęp spłyciły...
ptysiu871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 12:22   #4
ZbuntowanaRebeldomanka
Raczkowanie
 
Avatar ZbuntowanaRebeldomanka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 126
Dot.: Rozstepy po ciąży

Ja mogę jedynie przyłączyć się do pytania o rozstępy . Mam 19 lat i zauważyłam że powstają mi rozstępy na piersiach Nie są zapewne takie jak te po ciąży ,ale może da się to jakoś zahamować lub zmniejszyć? Pomóżcie.
__________________
"How did we get here
When I used to know you so well
But how did we get here
I think I know"


JEstem SobĄ!!!
ZbuntowanaRebeldomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 17:15   #5
pastereczkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstepy po ciąży

Mam świetny patent na rozstępy. Sama stosowałam, więc jestem pewna ze i wam to pomożę.
Szklanka cukru, szklanka soli, pół szklanki oleju. Wymieszać. Stosujcie codziennie jako pilling. Po zabiegu wystarczy się umyć i nakremować jakimś dobrze nawilżający kremem/balsamem (co kto lubi)

U mnie po miesiącu już zaczęłam widzieć różnice. A dziś prawie nic nie widać. trzeba się mocno przyjrzeć a i tak widać tylko malutkie i cieniutkie kreseczki
pastereczkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 21:42   #6
mlo0oda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Starachowice
Wiadomości: 78
Dot.: Rozstepy po ciąży

ja uzywalam kiedys takiego kremu revitol stretch mark. Zuzylam 3 tuby. Pomogly, ale nie zlikwidowaly ich calkowicie. bialych trudno sie pozbyc. ja mam na posladkach i udzie z przodu. i prawej piersi... a nie urodzilam jeszcze dziecka. pewnie po ciazy bede wygladala jak jeden wielki rozstep.:m ur:
mlo0oda jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna i dermatologia estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.