Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Pokaż wyniki sondy: Co na wieczór panienski?
spa 135 25,86%
striptiz 68 13,03%
clubbing 193 36,97%
pub 91 17,43%
plotki przy lampce wina 192 36,78%
salon kosmetyczny 68 13,03%
masaż 55 10,54%
jacuzzi 47 9,00%
skok na bangy 29 5,56%
sadze że wieczór panienski jest zbędny 71 13,60%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 522. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-21, 05:25   #151
Kasiunia66
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiunia66
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 10 293
GG do Kasiunia66
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

nie wiem czy uda mi sie zrobić panienski, a to z powodu braku finansów- strasznie sie spłukałam na slub.
ale przecież to tradycja!! mam 6 kolezanek, które chcialabym zaprosić- jeżeli tylko dam radę, to spotkanie zrobię w domu. szampanik, winko, jakieś jedzonko, muzyka i ploteczki do rana..
__________________
Wymiana ciuchów

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post87641949
Kasiunia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 14:56   #152
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Wieczór panieński/kawalerski

Mam WIELKA prośbę czy ktoś zna jakiś zabawny tekst który mogłabym zamieścić na zaproszeniu na wieczór panieński??? Bardzo prosze o pomyśły a jesli watek był to mnie scalujcie.. Pozdrawiam wszytskie przyszłe panny młode!!!!
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-08-26 o 22:27 Powód: dwa takie same posty
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 16:27   #153
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wieczór panieński :)

Wątek łączę ze zbiorczym.
madziwia jeśli zadałaś tutaj pytanie, nie musisz dodatkowo zakładać osobnego wątku z tym samym pytaniem
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 16:33   #154
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: tekst zaproszenia na wieczór panieński???

My zrobilismy panienski i kawalerki RAZEM ze wzgledu na rozne srodowiska z ktorych pochodzili nasi znajomi- chcielismy aby poznali sie przed weselem. Była to najlepsza impreza mojego życia!!!!!! odbyla sie w remizie strazackiej na wiosce męża)) Przy disco polo, piosenkach biesiadnych oraz piosenkach "naszych młodości" trwala od godz 20:00w piatek do godz 20:00 w niedziele)) i problemu z rozbierajacymi sie paniami nie mialam:P
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 21:14   #155
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 201708220937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A mi się wydaje że to co opisałaś to raczej pokazują w filmach niż naprawdę się dzieje. Ja nigdy jakoś nie widziałam na wieczorze panieńskim striptizera i nigdy nie słyszałam o "zabawianiu się" ze striptizerką.
A co w tym fajnego? To samo co w każdej imprezce. Ja miałam zarezerwowane miejsca w pubie - przyniosłam swoje jedzonko. Trochę potańczyłyśmy, pośpiewałyśmy, poszalałyśmy i osobiście nie widzę w tym nic złego. Traktowałyśmy to jak normalny wypad do dyskoteki. No może tylko klimat był trochę inny bo DJ wiedział że to wieczór panieński i puszczał fajne dedykacje.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 13:23   #156
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Dziewczyny, mam pytanie- jaki prezent kupić na wieczór panieński????
Bo chyba wypada coś kupić ????
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 13:39   #157
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie- jaki prezent kupić na wieczór panieński????
Bo chyba wypada coś kupić ????
Ja dostałam śmieszną bieliznę, np. taką z puszkiem, ale też była śliczna sexi haleczka Od świadkowej dostałam "przetłumacz męsko- damski"
Generalnie chyba najczęściej kupuje się coś śmiesznego i niekoniecznie praktycznego
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 16:07   #158
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie- jaki prezent kupić na wieczór panieński????
Bo chyba wypada coś kupić ????
Wypada Dorinko, wypada.
Ja miałam Panienski skladajacy sie 4 kolezanek więc tych prezentów za duzo nie było, ale za to super. Dostałam- ksiazke kucharska z której się bardzo cieszę, podwiazkę, majteczki, i takie likiery w buteleczkach w kształcie plemników.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 16:16   #159
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

[quote=precious_81;5106680]A mi się wydaje że to co opisałaś to raczej pokazują w filmach niż naprawdę się dzieje. Ja nigdy jakoś nie widziałam na wieczorze panieńskim striptizera i nigdy nie słyszałam o "zabawianiu się" ze striptizerką.
[quote]

Tym, którzy nie wirzą, że takie rzeczy zdażają się radzę poczytać ten wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=204592 ja wiem, że panienki na wieczorach kawalerskich stają się zwyczajem powszechnym i mam nadzieję, że ta moda szybko minie.
Bardzo fajne wieczory tu opisujecie np. w stylu hawajskim. Ja wolałabym zamiast osobnych wieczorów zrobić jeden wspólny...za dużo mam obaw,ale jeszcze ślubu nie plauję więc nie mam co się wypowiadać
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 08:17   #160
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

panienki na wieczorach kawalerskich stają się zwyczajem powszechnym i mam nadzieję, że ta moda szybko minie.
Bardzo fajne wieczory tu opisujecie np. w stylu hawajskim. Ja wolałabym zamiast osobnych wieczorów zrobić jeden wspólny...za dużo mam obaw,ale jeszcze ślubu nie plauję więc nie mam co się wypowiadać [/quote]



Wszystko zależy od towarzystwa, widocznie ja obracam się w takim kręgu gdzie tego typu "atrakcje" są raczej niesmaczne i niekoniecznie potrzebne żeby miło spędzić wieczór. Poza tym uważam, że facet który wstydzi się odmówić swoim kolegom to po prostu zwykły tchórz.

Co do obaw to jeśli kiedykolwiek bym je miała (również na wieczorze kawalerskim) to nawet przez pięć minut nie myślałabym o ślubie i wspólnym życiu.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 08:23   #161
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Wszystko zależy od towarzystwa, widocznie ja obracam się w takim kręgu gdzie tego typu "atrakcje" są raczej niesmaczne i niekoniecznie potrzebne żeby miło spędzić wieczór. Poza tym uważam, że facet który wstydzi się odmówić swoim kolegom to po prostu zwykły tchórz.

Co do obaw to jeśli kiedykolwiek bym je miała (również na wieczorze kawalerskim) to nawet przez pięć minut nie myślałabym o ślubie i wspólnym życiu.[/quote]


Oczywiście, że zależy to od towarzystwa ale niekoniecznie- dziewczyny z różnych środowisk wypowiadały się w wątku, bo często znajdzie się jakiś "miły" kumpel który podsunie pomysł na panienki. Ja się nie obawiam jeśli chodzi o Tżta bo on by na wieczór z panienkami nie poszedł gorzej jesli koledzy zrobiliby mu niespodziankę a alkohol itp. zrobiłyby swoje. Nie jestem z tych dziewczyn co piszą "Mój Tż napewno nigdy by mi tego nie zrobił" mam zaufanie do Niego ale nie do Jego kumpli. Co do obaw to nie myślałabyś już o ślubie? Tyle, że ja nie obawiam się Tżta tylko wieczoru kawalerskiego bo wiem co się na takich wieczorach dzieje. Poza tym, jak widzisz, wiele dziewczyn nawet nie ma pojęcie co się dzieje za ich plecami,a ja nie chciałabym być jedną z takich. Dla mnie wieczór kawalerski powinien być w gronie znajomych, z alkoholem i tyle.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 10:40   #162
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
często znajdzie się jakiś "miły" kumpel który podsunie pomysł na panienki. Ja się nie obawiam jeśli chodzi o Tżta bo on by na wieczór z panienkami nie poszedł gorzej jesli koledzy zrobiliby mu niespodziankę a alkohol itp. zrobiłyby swoje. Nie jestem z tych dziewczyn co piszą "Mój Tż napewno nigdy by mi tego nie zrobił" mam zaufanie do Niego ale nie do Jego kumpli. Co do obaw to nie myślałabyś już o ślubie? Tyle, że ja nie obawiam się Tżta tylko wieczoru kawalerskiego bo wiem co się na takich wieczorach dzieje. Poza tym, jak widzisz, wiele dziewczyn nawet nie ma pojęcie co się dzieje za ich plecami,a ja nie chciałabym być jedną z takich. Dla mnie wieczór kawalerski powinien być w gronie znajomych, z alkoholem i tyle.
To że miły kumpel podsunie taki pomysł to wcale nie znaczy że musi z niego korzystać. Wystarczy powiedzieć "nie". Uważam, że jeśli jakiś młody wpadnie na taki pomysł sam albo z pomocą kumpli to równie dobrze może to robić na co dzień. WIdocznie ma taki charakter. Chyba jednak większość zdrad odbywa się poza wieczorami kawalerskimi.

Nasze wieczory tak właśnie wyglądały - w gronie znajomych, alkohol, muzyka, bez dodatkowych "atrakcji".
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 10:49   #163
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
To że miły kumpel podsunie taki pomysł to wcale nie znaczy że musi z niego korzystać. Wystarczy powiedzieć "nie". Uważam, że jeśli jakiś młody wpadnie na taki pomysł sam albo z pomocą kumpli to równie dobrze może to robić na co dzień. WIdocznie ma taki charakter. Chyba jednak większość zdrad odbywa się poza wieczorami kawalerskimi.

Nasze wieczory tak właśnie wyglądały - w gronie znajomych, alkohol, muzyka, bez dodatkowych "atrakcji".
A no pewnie że tak właśnie w tamtym wątku doszłyśmy do wniosku że jedyne co kieruje takim facetem (skoro ma dziewczynę i jest mu z nią dobrze) to niezrozumiała dla nas głupota Na szczęście mój Tż brzydzi się takimi rozrywkami...ale niestety znam wielu co myślą inaczej... i współczuje ich kobietom bo nie chciałabym być nieczego nie świadomą panną młodą...ale to już dyskusja na tamten, przytoczony przeze mnie,wątek.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 23:22   #164
martynaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
jak wyglądał wasz wieczorek panienski???

mam zorganizować wieczorek panieński... szukam pomysłów
martynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 01:05   #165
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: jak wyglądał wasz wieczorek panienski???

Połączyłam Ciebie ze zbiorczym wątkiem Miłego czytania.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 08:59   #166
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: jak wyglądał wasz wieczorek panienski???

Cytat:
Napisane przez martynaa Pokaż wiadomość
mam zorganizować wieczorek panieński... szukam pomysłów
Sposobów jest dużo. Zależy od tego gdzie chcesz go urządzić i na ile osób.
Panna Młoda na miejsce może dojechać dorożką albo motorem, możecie założyć na Ciebie jakieś charakterystyczne gadżety, które Was będą wyróżniały( widziałam uszy królika, czy diabelskie różki, Panna Młoda w śmiesznej koszulce z jej zdjęciami). Możesz zrobić wieczór tematyczny, z jakimś motywem przewodnim. Często na panieńskich je się tort w różnych dziwnych kształtach. Możecie wymyślić jakieś zadania do wykonania dla młodej, czy jakieś zagadki.
Fajny motyw widziałam ostatnio na panieńskim przyjaciółki: świadkowa w męskiej ubikacji postawiła wazon z czerwonymi różami, a obok położyła zdjęcie Młodej i liścik, w którym było napisane, że ta dziewczyna wychodzi za tydzień za mąż w związku z tym bardzo prosimy, żeby panowie brali po jednej róży i podchodzili do niej z życzeniami. Wyszło super!
Jak mi się coś przypomni to dopiszę
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 19:17   #167
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

heheh ja wiem jak moi znajomi spedzali swoje wieczory.. on w barze ze striptizem, ona na dzikim wypadzie z kolezankami a pozniej wspolna impreza do rana..

ja swoj wyobrazam sobie podobnie z tym ze moj facet moze isc na piwko z kolegami a ja sie dziko bawic zadnych striptizów hhehehe
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 10:50   #168
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

A u nas ma to wygladac tak ze ja z moimi najlepszymi przyjaciolkami jedziemy w gory odpoczac na 2 lub 3 dni (pewnie to bedzie weekend przed slubem) zrobimy sobie tam babskie ploty maseczki masaze jednym slowem salon kosmetyczny pojdziemy na basen do sauny solarium. A faceci w tym czasie pojada na quady lub paintball'a i zrobia sobie grilla lub ognisko to zalezy od pogody
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 15:25   #169
sirenia
Raczkowanie
 
Avatar sirenia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 38
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

zazwyczaj bar ze striptizem, coprawda my nie robimy takiego wieczoru, maz niedawno byl na kawalerskim kolegi,ale chyba chce mi oszczedzic nerwow bo jestem w ciazy i sama panienskiego nie zrobie. przezylismy bez, slub mamy jjuz za 2 dni
sirenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 12:29   #170
Pi3cyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
GG do Pi3cyk
Talking Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Mój narzeczony robił wieczór kawalerski na którym było 15 chłopa. Najbardziej się bałam, żeby nie wdali się w jakąś bójkę (a jak już to żeby nie przyjmował ciosów na twarz ). Panowie podarowali mu laseczkę która się rozebrała, potańczyła i po 15min się zwinęła. Szczerze mówiąc nie byłam zachwycona tym jego "prezentem" ale nie robiłam mu z tego powodu żadnych scen ;].

W każdym bądź razie w tą sobote jest mój wieczór panieński .. zastrzegłam że nie chcę żadnego obleśnego mięśniaka, tańczącego z "interesem" na wierzchu . Zamierzam się dobrze bawić bez takich "atrakcji".
Pi3cyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 12:56   #171
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pi3cyk Pokaż wiadomość
Mój narzeczony robił wieczór kawalerski na którym było 15 chłopa. Najbardziej się bałam, żeby nie wdali się w jakąś bójkę (a jak już to żeby nie przyjmował ciosów na twarz ). Panowie podarowali mu laseczkę która się rozebrała, potańczyła i po 15min się zwinęła. Szczerze mówiąc nie byłam zachwycona tym jego "prezentem" ale nie robiłam mu z tego powodu żadnych scen ;].

W każdym bądź razie w tą sobote jest mój wieczór panieński .. zastrzegłam że nie chcę żadnego obleśnego mięśniaka, tańczącego z "interesem" na wierzchu . Zamierzam się dobrze bawić bez takich "atrakcji".
Podziwiam ja nie potrafiłabym znieść takiej panienki i miałabym żal do kolegów Tżta mnie też nie kręcą obleśni striptizerzy...zazwyczaj są nażelowanymi spalonymi na solarium gogusiami blee...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 16:38   #172
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

łoł, ja nie wiem, jakbym zareagowała, gdyby mój narzeczony miał taką atrakcję, ale na pewno zrobiłoby mi się i przykro i nieswojo... no i znając mój wybuchowy charakter, pewnie bym na niego nakrzyczała, że co on sobie wyobraża.
Całe szczęście, że takie atrakcje nas ominęły. Ale Ciebie Pi3cyk podziwiam za stoickie podejście
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 18:33   #173
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Zacznijmy od tego, że Mój by sie w ogóle nie zgodził na taki prezent , po prostu kręcą go inne atrakcje.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 21:19   #174
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
A u nas ma to wygladac tak ze ja z moimi najlepszymi przyjaciolkami jedziemy w gory odpoczac na 2 lub 3 dni (pewnie to bedzie weekend przed slubem) zrobimy sobie tam babskie ploty maseczki masaze jednym slowem salon kosmetyczny pojdziemy na basen do sauny solarium. A faceci w tym czasie pojada na quady lub paintball'a i zrobia sobie grilla lub ognisko to zalezy od pogody
Podobnie z moimi znajomymi - on miał weekend z paint ball'em, ogniskiem itp, a ona (dopiero będzie miała) wyleży się pod maseczkami z dobrym drinkiem w łapce
Ja ostatnio organizowałm wieczór panienski przyjaciólce, która sobie wręcz zażyczyła pana striptizera chociaż miałam straszne obiekcje co do tego i obawy, że trafię na właśnie takiego wyżelowanego macho znalazłam przez znajomych bardzo fajnego chlopaka - był z nami przez godzinę chyba, tańczył w kilku strojach, a potem usiadł i normalnie jak człowiek pogadał panna młoda była zachwycona, a mnie właśnie o to chodziło.
Ja jak sobie wyobrażam własny wieczór, to zdecydowanie jednak bez takich atrakcji, a raczej w formie wspomnianego wcześniej spa i pogaduch przy winku z dobrym jedzonkiem
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 23:44   #175
NancyGirl
Raczkowanie
 
Avatar NancyGirl
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 132
GG do NancyGirl
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Ja bede miala dosc spokojny wieczor panienski, z kolezankami, przyjaciolkami przy winku, prawdopodobnie nad jeziorem, wynajmniemy domek i pobalujemy troche. Zadnych facetow!!! Nawet tych wynajetych
__________________
Miłość i słodycz to mej duszy życie i Twa obecność w mej duszy nieustanna

12.07.2008
NancyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 11:48   #176
Bubas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44
wieczór panieński

czesc!

Mam pytanie, ide do koleżanki na wieczor panienski i nie mam pomyslu co jej kupic? co myslicie? macie jakies fajne, sprawdzone pomysly

Pozdrawiam
Bubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 12:09   #177
aga_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 22
GG do aga_1984
Dot.: wieczór panieński

seksi bielizne, albo ksiazke:kamasutre a ze sprosniejszych to moze cos z sextoys
aga_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 12:12   #178
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: wieczór panieński

Proszę na przyszłość korzystać z wyszukiwarki
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 08:57   #179
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

Hej! ja z moim TŻ robimy wspólnie imprezkę na jakieś 16 osób. Będzie u mnie w domu. Zrezygnowaliśmy z baru itp z tego względu by zaoszczędzić kasę. Będą sami bliscy, wspólni znajomi więc źle nie powinno być
Koleżanki namawiały mnie by zrobić oddzielnie, by pojawił się striptizer ale mnie to nie pociąga.
Zresztą chyba bym nie chciała by mój TŻ miał striptizerkę zresztą on to samo mi powiedział. Więc dzięki temu uniknie się niepotrzebnych niedomówień.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 11:34   #180
kidimajunia
Przyczajenie
 
Avatar kidimajunia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Mataro/Hiszpania
Wiadomości: 16
Dot.: Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy

My robimy wieczor przed slubem "kawalerskie/panienskie" wspolnie. Do ulubionej knajpki zaprosilismy wszystkich znajomych i przyjaciol, za wszystkie drinki itp placimy my. To taki wieczor z "barra libre". Mysle, ze to lepszy pomysl niz osobne imprezy moje i Jego, szczegolnie, ze wszyscy mamy wspolnych znajomych
tak wiec.. 20.10.tego roku powiem sakramentalne Tak, a wlasciwie SI
kidimajunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-17 22:22:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.