Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-08, 12:07   #3631
Zonka1907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej dziewczyny. Obecnie mam mega maleńkie piersi nawet chyba A nie mam deska totalna. Jestem po 2 ciazach I mam jeszcze mały zwis. Zawsze chciałam mieć piękne duże piersi. I w tym roku chciałam już spełnić moje marzenie. Czytałam o dr Konradzie Januszu. Mam 170 i różnicę między biodrami A talia mam 30 cm. Raczej jestem szczupła. Figura gruszki. Karmić miałam piękne D. I tak mi się marzy.



Moje pytanie czy któras z was korzystała z usług w/W lekarza ?
Zonka1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 17:17   #3632
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Nemi, Kochana mogłabyś napisać jak wyglada powrót na siłownie po operacji biustu? Rozumiem, ze na rowerek można wrócić po miesiącu a jeśli chodzi o trening siłowy to tu już minimum 3 miesiące. Strasznie mnie jednak martwi kwestia tak jak powiedziałaś utraty rezultatów. Zgaduje ze kratka z brzucha na bank w tym czasie zejdzie. A jak z innymk partiami mięśniowymi - zauważyłaś jakiś spadek masy mięśniowej z ud, pośladków, pleców itd? Jak to mniej więcej wyglada? Nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić jak cała praca - treningi, dieta tak nagle idą na marne. Ile zajął Ci powrot do Twojej formy sprzed operacji? Zastanawia mnie tez czy dziewczyny, które trenują klate nie przechodzą operacji bardziej bolesnie. Przepraszam, ze tak pytam ale mega jestem ciekawa. A co do Twojego biustu to jestem pewna, ze tak czy siak wyglada super! Mam dużo koleżanek po operacji i każdej z nich coś tam nie pasuje. A to piersi za wysoko, a to nierówno, zbyt daleko rozstawione itd. A prawda jest taka, ze wszystkie wyglądają przepięknie. Chyba rzadko kiedy piersi są tak pięknie idealne. Naturalne również - asymetria, krzywe sutki itd. Wiadomo za taka cene oczekujemy czegoś więcej. Ale jestem przekonana, ze na bank Twoje piersi robią mega wrażenie!
No ja pod tym kątem to jestem załamana, bo powstrzymywałam się od wszelkiej aktywności przez 3 miesiące, potem wróciłam do ciężarów, ale maksa nie mogłam robić, dopiero po 4 miesiącach mogłam już w miarę swobodnie trenować. No ale za dużo nie odrobiłam, bo w listopadzie miałam poprawkę (niepotrzebną w dodatku...) i znowu 3 miesiące przerwy... Aktualnie szykuję się do powrotu, nabicie mi zeszło, schudłam 3kg, no masakra...

Mindless - jak u Ciebie? Jest poprawa?
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 17:52   #3633
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Mindless - jak u Ciebie? Jest poprawa?
Jest. Chyba naprawdę miałam zaciśnięta torebkę wokół tego implantu, bo przed poprawka mnie często jakby bolała ta pierś podczas dotyku, a teraz nie boli. Nagle czucie mi wróciło. Implant nie jest wybulony/zdeformowany. Dekolt i sutki są na tym samym poziomie. A na resztę wciąż czekam, bo to dopiero 2 tygodnie po zabiegu wiec jeszcze długo będzie sie zmieniać ta pierś. Na razie smaruje bliznę i czekam az zmięknie i opadnie tak jak ta w prawej piersi. Daje sobie jakoś 3 miesiące na ocenę ostatecznych rezultatów, a nawet 6 miesiecy, bo wtedy mam kontrole u lekarza. Nie żałuje poprawki, bo to co było, a to co jest to bardzo duża różnica na plus.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 13:08   #3634
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Jest. Chyba naprawdę miałam zaciśnięta torebkę wokół tego implantu, bo przed poprawka mnie często jakby bolała ta pierś podczas dotyku, a teraz nie boli. Nagle czucie mi wróciło. Implant nie jest wybulony/zdeformowany. Dekolt i sutki są na tym samym poziomie. A na resztę wciąż czekam, bo to dopiero 2 tygodnie po zabiegu wiec jeszcze długo będzie sie zmieniać ta pierś. Na razie smaruje bliznę i czekam az zmięknie i opadnie tak jak ta w prawej piersi. Daje sobie jakoś 3 miesiące na ocenę ostatecznych rezultatów, a nawet 6 miesiecy, bo wtedy mam kontrole u lekarza. Nie żałuje poprawki, bo to co było, a to co jest to bardzo duża różnica na plus.
To świetnie, że tak dobrze to wygląda
Ja mam fatalną sytuację, spora asymetria, spore marszczenie już na 1/3 wysokości i brak czucia w lewym sutku (w prawym mam minimalne czucie, ale minął już ponad rok i nie liczę na poprawę).
Rozstałam się z facetem. Jak ja teraz kogoś znajdę
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 13:34   #3635
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Rozstałam się z facetem. Jak ja teraz kogoś znajdę
Ja wiem, że to straszny banał, ale naprawdę tak uważam. Jeśli dla faceta wygląd Twoich cycków ma mieć decydujące znaczenie czy się z Tobą wiązać, to lepiej jednak poszukać sobie kogoś innego. A na pewno są tacy, dla których nie będzie to ważne, a Ty się będziesz czuła przy takiej osobie swobodnie. Mam koleżankę która jeden cycek małe A, drugi duże B, więc różnica jest naprawdę mocno widoczna, ten mały to nawet nie połowa większego, ale jej facet ma to zupełnie gdzieś, a to naprawdę fajny facet
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 16:34   #3636
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja poznałam kogoś przed poprawka i nawet ta zdeformowana pierś nie miała dla niego znaczenia, ale tutaj chodzi o komfort psychiczny....


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-11, 23:22   #3637
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Ja poznałam kogoś przed poprawka i nawet ta zdeformowana pierś nie miała dla niego znaczenia, ale tutaj chodzi o komfort psychiczny....
Dokładnie tak...
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-14, 09:56   #3638
bamsee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 49
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja odwołałam moja operacje która miałam mieć w maju.
Wszystko miałam zamówione, przygotowane, zapłacona zaliczkę. Nie robię, boję się po tylu negatywnych komentarzach i po naczytaniu się o komplikacjach po. Stresuję mnie myśl że jeśli zdarzyłaby się sytuacja z poprawka to nie umiałabym za to zapłacić
Plus to że codziennie widze moje uszy które są okropne i jak myślę że miałabym tak patrzeć też na piersi to odechciewa mi się.. Bo na uszy też wydałam sporo. Byłyby nowe piersi w maju, wymarzone, no ale niestety.
Jak wygram coś w totka to na pewno się odwaze..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bamsee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-14, 09:57   #3639
bamsee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 49
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wiecie co jest najlepsze? Mój facet który nie byl za operacja i za sztucznymi, wydaje się być.. Zawiedziony moja decyzja.
Ciekawe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bamsee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 16:45   #3640
przyroda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 41
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć wszystkim cycolinkom. Ja właśnie jestem po usunięciu implantów. Po 10 latach, kilku poprawkach, doktor stwierdził, że czas je usunąć, bo mój organizm nie toleruje ciała obcego. Miałam ciągle jakieś problemy alergiczne. Mimo, że pilnowałam diety (nietolerancja glutenu, laktozy) ciągle wysypki, bardzo sucha skóra. I jestem znów płaska jak deska z asymetrią obwisłej skóry. Nie mam żadnej opcji na poprawę powiększenia piersi- brak tkanki tłuszczowej. Chyba, że przytyję żeby można było pobrać tłuszcz do uzupełnienie braków. I tak po kilkumiesięcznej diecie żeby schudnąć, myślę o diecie żeby przytyć ( jestem szóstą dobę po zabiegu i gdyby tylko była inna możliwość zrobienia większych piersi, to na pewno zdecydowałabym się je znowu zrobić). Pozdrawiam Was i pozwólcie, że będę dalej czytała Wasze historie.
przyroda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 16:45   #3641
Dabi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 66
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja tez mam 170 i tez mam między biodrami a talia około 30 cm roznicy, piersi małe B. Tez w ciąży miałam piekne D i chce znów takie mieć. Operacje mam na początku kwietnia ale chyba ja odwołają przez obecna sytuacje z koronowirusem. Mam mieć wkładki Polytech 400 ml pod gruczoł ciebie wokół otoczki.
Dabi123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-15, 17:06   #3642
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Czy któraś z was słyszała o doktorze JK z Wrocławia?
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-16, 10:50   #3643
bamsee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 49
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Przyroda hej, mozesz mi powiedziec czy i jak piersi zmieniły sie przez tyle lat? Za poprawki musiałaś placic sama?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bamsee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 11:15   #3644
przyroda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 41
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć. Za pierwszą wymianę implantu płaciłam, za kolejne już tylko opłata za anestezjologa (a było wszystkich zabiegów siedem). Ne mogę nic powiedzieć o tym, jak zmieniały się piersi, bo u mnie cały czas miałam problem z zaciśniętymi torebkami. Piersi nigdy nie wyglądały, tak jak powinny. Pozdrawiam.
przyroda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 20:16   #3645
Ania2206
Raczkowanie
 
Avatar Ania2206
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 70
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć dziewczyny, mam operację zaplanowaną na 17 czerwca, obawiam się trochę przez sytuację z wirusem, mam pytanie czy są na forum dziewczyny, które będą miały przeprowadzone w najbliższym czasie operację, oraz czy po mino sytuacji decydujecie się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kiika Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Pozwólcie, że się dołączę.
Super, że jesteście. Przekopałam wątek, masa informacji i ciekawostek.
Ile czasu zajęło Wam podjęcie decyzji o operacji? Mnie przez lata chodziło to po głowie, a jednocześnie próbowałam sama siebie oszukiwać, że przecież nie jest tak źle, że muszę siebie zaakceptować itd. Aż w końcu do mnie dotarło, że nie ma w tym nic złego, że mogę zrobić to dla siebie. Teraz kwestia zebrania kasy..
Hej, mi zajęło 10 lat, teraz już mam termin na czerwic, lecz obawiam się przez ten wirus czy aby dobrze robię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
konsultacja 10.03.2020
operacja 17.06.2020.
Dr.M.K
Poznań.
Ania2206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 11:22   #3646
bamsee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 49
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja miałam operacje na maj, odwołałam ze strachu przed późniejszymi komplikacjami ale wirus mi w tym tylko pomógł, stwierdziłam że to na pewno nie ten czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bamsee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 11:53   #3647
Ania2206
Raczkowanie
 
Avatar Ania2206
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 70
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wciąż się zastanawiam czy w czerwiec to odpowiedni czas skoro epidemia tak się szerzy już sama nie wiem co robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
konsultacja 10.03.2020
operacja 17.06.2020.
Dr.M.K
Poznań.
Ania2206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 10:32   #3648
bamsee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 49
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ania, musisz sama być pewna i wiedzieć czy chcesz tego. Jeśli chodzi o wirusa, to moje zdanie jest takie że wiadomo, każdy dba o higienę, kliniki przestrzegają zasad i pracują więc wszystko powinno być ok, ja niestety mam takie myślenie że jeśli widzę że wokół czegoś jest szum i to szum na cały świat, to wydaje mi się że nawet jeśli nie powstanie ryzyko zarażenie wirusem bo kliniki przestrzegają zasad, to w tym wszystkim jest możliwość mniejszej perfekcji i zaangażowania w zabieg (to TYLKO moje zdanie, nie mówię że tak jest) ponieważ wszyscy są myślami gdzie indziej. Dlatego mi ten wirus "pomógł" się wycofać na tą chwilę.
Np. w internecie pełno blogerek i modelek nie rezygnuje z zabiegów, także ludzie nadal się operują bez większych obaw.
Zapisz sobie wszystkie za i przeciw może to Ci pomoże podjąć decyzję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bamsee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 13:18   #3649
Dabi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 66
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Miałam mieć operacje za dwa tygodnie a właśnie mi ja klinika odwołała. Prawdopodobnie zaczną operować pod koniec kwietnia ale tez nie jest to pewne. W obecnej sytuacji już od ponad dwoch tygodniu klinika wogole nie operuje z zakresu chirurgii plastycznej. Dodam, ze nie mieszkam w Polsce i klinika tez nie jest w Polsce.
Dabi123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 00:26   #3650
Ania2206
Raczkowanie
 
Avatar Ania2206
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 70
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez bamsee Pokaż wiadomość
Ania, musisz sama być pewna i wiedzieć czy chcesz tego. Jeśli chodzi o wirusa, to moje zdanie jest takie że wiadomo, każdy dba o higienę, kliniki przestrzegają zasad i pracują więc wszystko powinno być ok, ja niestety mam takie myślenie że jeśli widzę że wokół czegoś jest szum i to szum na cały świat, to wydaje mi się że nawet jeśli nie powstanie ryzyko zarażenie wirusem bo kliniki przestrzegają zasad, to w tym wszystkim jest możliwość mniejszej perfekcji i zaangażowania w zabieg (to TYLKO moje zdanie, nie mówię że tak jest) ponieważ wszyscy są myślami gdzie indziej. Dlatego mi ten wirus "pomógł" się wycofać na tą chwilę.
Np. w internecie pełno blogerek i modelek nie rezygnuje z zabiegów, także ludzie nadal się operują bez większych obaw.
Zapisz sobie wszystkie za i przeciw może to Ci pomoże podjąć decyzję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Faktycznie masz rację, w tej dramatycznej sytuacji w jakiej się wszyscy znajdujemy chyba lepiej będzie przełożyć operację na inny termin



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
konsultacja 10.03.2020
operacja 17.06.2020.
Dr.M.K
Poznań.
Ania2206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 12:30   #3651
Dabi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 66
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Czy ktoras z was miała implanty pod gruczoł? Jak to wyglada ze spaniem na plecach? Ile czasu to trwa? Jak sobie radziliście z bólem pleców?
Dabi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 08:55   #3652
Ania2206
Raczkowanie
 
Avatar Ania2206
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 70
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Dabi123 Pokaż wiadomość
Czy ktoras z was miała implanty pod gruczoł? Jak to wyglada ze spaniem na plecach? Ile czasu to trwa? Jak sobie radziliście z bólem pleców?
Hej, masz już termin operacji czy się do niej przymierzasz ? Ja będę miała pod mięsień więc nie znam odpowiedzi na Twoje pytania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
konsultacja 10.03.2020
operacja 17.06.2020.
Dr.M.K
Poznań.
Ania2206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 10:51   #3653
granda16
Raczkowanie
 
Avatar granda16
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 307
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć dziewczyny, czytam Was tu sporadycznie już jakiś czas. Zdecydowałam, że po latach zastanawiania się chcę powiększyć piersi. Chyba nikt lepiej mi nie doradzi i nie nakieruje jak wy tutaj doświadczone i znające swoje wzajemne inne doświadczenia i opinie.

Mam kilka pytań i zagadnień do przemyślenia, ale potrzebuje jakiegoś nakierowania mnie

1. W tej chwili nosze stanik 65C. Mam małe piersi, równe, ale o nieciekawym kształcie (trochę jak stożek). Zależy mi na implantach okrągłych i miękkich. Które implanty powinnam brać pod uwagę? Na pewno motiva (nie wiem czy ergonomii czy round?) czy mentory również są takie miękkie? Oceniając sylwetki podobnych do mnie kobiet obwodami, myśle że chciałabym ok. 400 ml

2. Najważniejsze- który lekarz? Może mi ktoś rozjaśnić te używane tu inicjały? jestem z okolic Poznania. Znam tylko lekarza T.D z kliniki Solumed i dr. J.K. Który wiem że pracuje na motivie. Jednak po jego galerii widzę, że robi raczej średnie wielkościowo piersi. Podobają mi się prace dr Nasińskiej. Oglądałam tez Chiroplastica.
granda16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 12:42   #3654
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

U dr JK masz wizualizację 3 D, która pomaga dobrać rozmiar. Wydaje mi się, że 400 spokojnie tam zrobisz. Jest jeszcze dr M.K ale On chyba tylko na Mentorach pracuje.
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-16, 21:37   #3655
Ania2206
Raczkowanie
 
Avatar Ania2206
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 70
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez granda16 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czytam Was tu sporadycznie już jakiś czas. Zdecydowałam, że po latach zastanawiania się chcę powiększyć piersi. Chyba nikt lepiej mi nie doradzi i nie nakieruje jak wy tutaj doświadczone i znające swoje wzajemne inne doświadczenia i opinie.

Mam kilka pytań i zagadnień do przemyślenia, ale potrzebuje jakiegoś nakierowania mnie

1. W tej chwili nosze stanik 65C. Mam małe piersi, równe, ale o nieciekawym kształcie (trochę jak stożek). Zależy mi na implantach okrągłych i miękkich. Które implanty powinnam brać pod uwagę? Na pewno motiva (nie wiem czy ergonomii czy round?) czy mentory również są takie miękkie? Oceniając sylwetki podobnych do mnie kobiet obwodami, myśle że chciałabym ok. 400 ml

2. Najważniejsze- który lekarz? Może mi ktoś rozjaśnić te używane tu inicjały? jestem z okolic Poznania. Znam tylko lekarza T.D z kliniki Solumed i dr. J.K. Który wiem że pracuje na motivie. Jednak po jego galerii widzę, że robi raczej średnie wielkościowo piersi. Podobają mi się prace dr Nasińskiej. Oglądałam tez Chiroplastica.
Witaj, ja mam w Poznaniu operację u doktora M. K, moje koleżanki u niego się operowały i są bardzo zadowolone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
konsultacja 10.03.2020
operacja 17.06.2020.
Dr.M.K
Poznań.
Ania2206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-17, 08:23   #3656
anka_szklanka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 8
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny mam taką dziwną sytuację. Jestem 3 miesiące po operacji i w jednej piersi jakby "lata" mi implant. Jak jestem w staniku to oczywiście jest ok ale jak zdejmę to czuję ciężar tej piersi. Jak podniosę pierś do góry to czuje jak ten implant idzie do góry. Nie mogę go chwycić w rękę ale czuje że nie siedzi w miejscu jak w drugiej piersi. Myślicie, że są szanse że to się jeszcze wrośnie? Masakrycznie nie chce drugiej operacji
anka_szklanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-17, 11:48   #3657
Ania2206
Raczkowanie
 
Avatar Ania2206
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 70
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez anka_szklanka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taką dziwną sytuację. Jestem 3 miesiące po operacji i w jednej piersi jakby "lata" mi implant. Jak jestem w staniku to oczywiście jest ok ale jak zdejmę to czuję ciężar tej piersi. Jak podniosę pierś do góry to czuje jak ten implant idzie do góry. Nie mogę go chwycić w rękę ale czuje że nie siedzi w miejscu jak w drugiej piersi. Myślicie, że są szanse że to się jeszcze wrośnie? Masakrycznie nie chce drugiej operacji
Hej, może zadzwoń do lekarza i podpytaj będziesz spokojniejsza,może implant potrzebuje czasu aby się ułożyć nie mam pojęcia, u kogo robiłaś operację i gdzie? Chciałbym jeszcze spytać czy po operacji ból jest do zniesienia jak się czułaś po wybudzeniu ?
Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
konsultacja 10.03.2020
operacja 17.06.2020.
Dr.M.K
Poznań.
Ania2206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-19, 16:01   #3658
kasiapyra
Raczkowanie
 
Avatar kasiapyra
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 147
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Ania2206 Pokaż wiadomość
Hej, może zadzwoń do lekarza i podpytaj będziesz spokojniejsza,może implant potrzebuje czasu aby się ułożyć nie mam pojęcia, u kogo robiłaś operację i gdzie? Chciałbym jeszcze spytać czy po operacji ból jest do zniesienia jak się czułaś po wybudzeniu ?
Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pisałam do lekarza i czekam na odpowiedz. Robiłam u AK, sama operacja i stan po obudzeniu ok, za mocno tez nie bolało mimo ze mam duży implant 590 ml.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kasiapyra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 11:26   #3659
Ania2206
Raczkowanie
 
Avatar Ania2206
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 70
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kasiapyra Pokaż wiadomość
Pisałam do lekarza i czekam na odpowiedz. Robiłam u AK, sama operacja i stan po obudzeniu ok, za mocno tez nie bolało mimo ze mam duży implant 590 ml.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Daj znać proszę co napisał lekarz czy wszystko jest ok Moja pierwsza konsultacja też była u A. K. ostatecznie jednak wybrałam M.K,a znieczulenie miałaś dotchawiczne czy dozylene?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Furia2010 Pokaż wiadomość
U dr JK masz wizualizację 3 D, która pomaga dobrać rozmiar. Wydaje mi się, że 400 spokojnie tam zrobisz. Jest jeszcze dr M.K ale On chyba tylko na Mentorach pracuje.
Tak obecnie M. K. na mentorach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Czy są dziewczyny na forum które w okresie pandemii będą miały operację?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
konsultacja 10.03.2020
operacja 17.06.2020.
Dr.M.K
Poznań.
Ania2206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 13:11   #3660
granda16
Raczkowanie
 
Avatar granda16
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 307
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny czy mogłabym prosić o wysłanie mi na PW wyjaśnienia skrótów nazwisk?

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Dziewczyny czy mogłabym prosić o wysłanie mi na PW wyjaśnienia skrótów nazwisk
granda16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.