Prezent ślubny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-02, 22:21   #1
Insonne
Raczkowanie
 
Avatar Insonne
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 50
Smile

Prezent ślubny


Cześć
Poszukuję pomysłu na prezent dla nowożeńców. Na ślubie mnie nie będzie, łączą nas jedynie koligacje rodzinne, ale jednak chciałabym, żeby coś ładnego otrzymali na pamiątkę. Praktycznie pary młodej nie znam, więc nie mam pojęcia czym się interesują, jakie mają hobby. Myślałam o czymś praktycznym, np komplecie eleganckich, zapakowanych w ozdobne pudełko ręczników.
Pomożecie?
Insonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 23:09   #2
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Prezent ślubny

Może bon do jakiegoś sklepu gdzie mogą kupić coś do urzadzenia mieszkania? Ja bym się nie ucieszyła z ręczników, mam dużo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 08:12   #3
sanols
Przyczajenie
 
Avatar sanols
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 25
Dot.: Prezent ślubny

Teraz niemal się nie kupuje prezentów - tylko hajs w kopertę. Prezenty widziałam tylko na weselu pary, która ma już dzieci i wszystkie prezenty były pod dzieciaki.
sanols jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 13:18   #4
Renatka231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent ślubny

zgadzam się, najlepiej dać kasę, ewentualnie dokupić pudełko na pieniądze mało kosztuje, a zawsze to dużo lepiej wygląda
Renatka231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 20:24   #5
Franek_vpr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent ślubny

Witam. Drogie Panie, ile dać tej kaski?
Mój przyjaciel w najbliższym czasie bierze ślub i nie wiem jaka kwotę włożyć do koperty? 1000pln?
Franek_vpr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 12:17   #6
alabastrowa7
Raczkowanie
 
Avatar alabastrowa7
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 40
Dot.: Prezent ślubny

Jeżeli Cię stać na 1000 to wkładaj, to dość dużo. Wszystko zależy od tego jaki masz gest i zarobi. Ja pamiętam, że swojej najlepszej przyjaciółce dałam 300, ale jak na tamten czas to było dla mnie dużo i nie ma czego się wstydzić - każdy wedle swoich możliwości
alabastrowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 07:56   #7
rudnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 319
Dot.: Prezent ślubny

Cytat:
Napisane przez Franek_vpr Pokaż wiadomość
Witam. Drogie Panie, ile dać tej kaski?
Mój przyjaciel w najbliższym czasie bierze ślub i nie wiem jaka kwotę włożyć do koperty? 1000pln?
Każdy daje tyle na ile go stać. 1,5 roku temu sama brałam ślub i ważniejsze dla mnie niż pieniądze była obecności zaproszonych osób. Jeśli stać cię na 1000 zł i nie odczuwasz tego że to sporo pieniędzy daj 1000 zł. U nas przedział był różny zaczynał się od 100 kończył na 5000 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Walt Disney

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
H. Jackson Brown
rudnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-24, 04:18   #8
Ellda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent ślubny

A może coś do mieszkania, domu, jakieś akcesoria kuchenne? One są takie niezobowiązujące. A np. gustowna porcelanowa zastawa to już może być ciekawy prezent. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-10-24 o 11:35 Powód: reklama
Ellda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 12:05   #9
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Dot.: Prezent ślubny

Cytat:
Napisane przez Insonne Pokaż wiadomość
Cześć
Poszukuję pomysłu na prezent dla nowożeńców. Na ślubie mnie nie będzie, łączą nas jedynie koligacje rodzinne, ale jednak chciałabym, żeby coś ładnego otrzymali na pamiątkę. Praktycznie pary młodej nie znam, więc nie mam pojęcia czym się interesują, jakie mają hobby. Myślałam o czymś praktycznym, np komplecie eleganckich, zapakowanych w ozdobne pudełko ręczników.
Pomożecie?

Nie idziesz na ślub młodej pary, praktycznie ich nie znasz, więc szczerze powiedziawszy na Twoim miejscu nie czuła bym się zobowiązana, by dawać prezent. Ale jeśli już chcesz to chyba kasa najlepsza. Jeśli chodzi o prezenty rzeczowe to nie każdy zbiera bibeloty, a odnośnie wyposażenia wnętrz to gusta są różne, więc wierz mi, że nawet z ręcznikami możesz nie trafić (zwłaszcza, że ich nie znasz).




Cytat:
Napisane przez Franek_vpr Pokaż wiadomość
Witam. Drogie Panie, ile dać tej kaski?
Mój przyjaciel w najbliższym czasie bierze ślub i nie wiem jaka kwotę włożyć do koperty? 1000pln?

1000 zł to dużo pieniędzy moim zdaniem zwłaszcza, że jak piszesz na innym wątku na uroczystości Cię nie będzie. No ale jeśli Cię stać to możesz dać tyle, na ile masz ochotę.
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą


lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 20:46   #10
Martyna_28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent ślubny

Obecnie to chyba każdy teraz my się ucieszył z gotówki. Wtedy może sobie za nią kupić co mu sie podoba a prezentu przynajmniej się nei zdublują
Martyna_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 13:11   #11
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Prezent ślubny

Ja mam zupełnie inne zdanie - kasa to tylko kasa, rozejdzie się, a fajnie mieć jakąś pamiątkę ze ślubu w postaci prezentu

No i w ogóle dawanie kasy prawie obcym ludziom, do których nie idę na ślub... Dla mnie jest dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-12, 12:44   #12
Masloshea
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent ślubny

Ja kuzynowi dałam taki kalendarz - [ciach] zamawiany na [ciach] - myślę, że to fajna pamiątka. Możesz pozbierać od rodziny i znajomych ich zdjęcia (skoro słabo się znacie to pewnie ich nie masz) i zrobić coś takiego. Na pewno lepszy prezent niż kolejny toster czy zestaw ręczników.

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-11-15 o 05:43 Powód: link
Masloshea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 06:15   #13
Karolinasdz
Raczkowanie
 
Avatar Karolinasdz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 94
Dot.: Prezent ślubny

Dziewczyny, w tym roku byłam na 6 weselach i rzeczywiście prawie zawsze dawałam kasę, raz pokusiłam sie o kupienie zestawu piknikowego dla czterech osób w takim pięknym koszu wyściełanym materiałem + do tego jeszcze gra planszowa. Ponieważ zajmuję się też scrapbookingiem to na każde wesele robiłam też sama kartkę i ostatnio też kopertę, bo ręcznie robiona koperta wygląda czadowo! Może dla Was dodatkiem pasującym do kasy jest właśnie taka ręcznie robiona kartka? Koperta na doke akurat na baby shower, nie mam zdjęć weselnej 😀
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5165381B-83DF-420F-A6EC-34F0F91A12A1.jpg (70,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 428CB06D-608F-4A3E-85F0-C41FD1049422.jpg (170,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B8FA4D48-2A40-4152-8249-A3A6ADA6629C.jpg (209,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3330ADD9-2EB5-4BD3-8A6D-BC07496E02C9.jpg (79,6 KB, 29 załadowań)
__________________
http://feeleat.pl/ mój blog kulinarny ze zdrowymi przepisami

https://www.facebook.com/pages/Feel-...266639?fref=ts fanpage mojego bloga

https://www.facebook.com/handcrafted_pl-101844181367403 Moja strona z rękodziełem - kartki i upominki dla bliskich od serca!
Karolinasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 09:39   #14
zwinka055
Raczkowanie
 
Avatar zwinka055
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 49
Dot.: Prezent ślubny

czasami warto zapytać choćby kogoś z najbliższych Pary Młodej, czego mają w nadmiarze, a co potrzebują i to dość pilnie przed ślubem takich dalszych znajomych planowałam kupić właśnie zestaw ręczników z haftem indywidualnym, ale spotkałam mamę Pani Młodej i się okazało, że absolutnie nie, nie i nie! Podpowiedziała, że przydadzą im się za to dwa szlafroki, więc to właśnie kupiłam i byli mega zadowoleni
zwinka055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 13:45   #15
emila_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent ślubny

ehh, to zawsze trudna sprawa, jaki prezent kupić na ślub... No bo każdy lubi co innego. Chyba najlepiej podpytać, co im potrzebne ;p Ja na przykład nie lubię takich kurzozbieraczy, wolę dostać coś praktycznego. Może kawiarka włoska, a do tego zestaw filiżanek, dobra kawa i czekoladki? Ja bym się cieszyła
emila_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 11:30   #16
Bojanowski
Przyczajenie
 
Avatar Bojanowski
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Serock
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent ślubny

A może coś do wyposażenia kuchni? Np zestaw pojemników od Tadar xxx albo komplecik garnków? Zazwyczaj pary po ślubie zamieszkują razem i wtedy przydają się różne elementy do nowego mieszkania Ewentualnie, moim zdaniem, zawsze dobrym pomysłem jest podarowanie voucheru np. do jakiejś galerii w mieście bądź do konkretnego sklepu

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-06-24 o 14:09 Powód: link
Bojanowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 16:19   #17
mikrus86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent ślubny

Hej, ja ide 15 sierpnia na slub i mlodzi zażyczyli sobie sprzety do mieszkania, bo beda swoje kupować i chcą zaoszczedzić i dostać to, co i tak i m bedzie potrzebne. No wiec zastanawiam sie, czy nie kupić im generatora pary, co o tym myślicie? jest mocno reklamowany, weszłam na strone philips poczytać, ateraz mnie ciagle reklama sciga.

Edytowane przez mikrus86
Czas edycji: 2020-07-09 o 16:21
mikrus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-09 16:19:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.