Chrzest święty - prezent od chrzestnego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-22, 09:47   #1
rudnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 319

Chrzest święty - prezent od chrzestnego


Słuchajcie zazwyczaj unikam takich pytań i zawsze wychodzę z założenia że najlepiej spytać rodziców ale...mama dziecka powiedziała mi że ona na prawdę już nie wie...

Sytuacja wygląda tak że ma z został poproszony o bycie ojcem chrzestnym kuzynki synka, oczywiście się zgodził relacje mamy super więc nie byli nawet mowy o odmowie ale mam problem z prezentem.

Chłopiec ma 1,5 roku starsza siostrę A ich dom tonie w zabawkach. Spytałam jej czy podpowie co by chciała ale powiedziała mi że jest przewodniczką drogich zabawek, tym bardziej że mają ich w domu już sporo więc nie chciała by kolejnych ale na prawdę nie ma pojęcia co mogła by zaproponować i że przecież nie musimy kupować nic. Powiedziałam że ma się nie wyglupiac bo i tak przyjedziemy z prezentem i tak. Więc odpowiedziała to może jakieś ubranka..

Nie oszukujmy się ubranka to ja mogę dać na imieniny czy Zająca no ale na chrzest ?? Tak zbytnio mi to nie leży, zwłaszcza od chrzestnego.

Oczywiście kupujemy dla małego świecę i kartkę na pamiątkę ale chodzi ni tutaj typowo o prezent

( jeśli chodzi o pieniądze- też odpada nie lubię dawać pieniędzy w prezencie , bon na sesję foto - również odpada sami jesteśmy fotografami;-) )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Walt Disney

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
H. Jackson Brown
rudnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 10:01   #2
Pelcia10S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1
Dot.: Chrzest święty - prezent od chrzestnego

Ciekawym prezentem na chrzest jest pierwszy album malucha. Na temat albumu jako prezentu na chrzest przeczytacie w artykule:xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-03-23 o 09:26 Powód: reklama
Pelcia10S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 17:26   #3
Miodunka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Wrze�nia
Wiadomości: 33
Dot.: Chrzest święty - prezent od chrzestnego

Jeżeli podpowiedziała Ci,że ubranka to może faktycznie warto zainwestować w jakieś większe,na przyszłość ? Nie wiem,czy mają w rodzinie kogoś,od kogo dostają ubranka ale dziecko wiadomo - rośnie szybko więc może akurat nie jest to zły pomysł ? Swoją drogą co kupić na chrzest to jest trudne pytanie. Może zainwestować w metryczkę czy jak to się tam nazywa na pamiątkę? Albo książeczkę sensoryczną? Sama za chwilę będę mieć dylemat,chociaż obstawiam,że rodzice będą chcieli pieniędze.
Miodunka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-21 18:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.