Pomoc, porada, problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-05, 02:21   #1
Mysterione
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 2

Pomoc, porada, problem


Witam serdecznie wszystkich. Zapewne wiele takowych wątków kręciło się tutaj, i wielu poczuje pewny niesmak z tego powodu, ale chciałbym opisać także i swój. Przechodząc do rzeczy jestem 25 letnim chłopakiem (nie wiem czy jeszcze mogę nazwać siebie mężczyzną), który ma problem z znalezieniem sobie kogoś. Walczę z tym już od długiego czasu, ale gdyby były jakieś skutki, to zapewne mój post nie miałby tutaj miejsca. Jestem strasznie nieśmiały tzn. jeśli mam po prostu zagadać do kogoś tak o, to jestem w stanie po prostu spalić buraka mówiąc potocznie. Niektórzy mówią, że to nawet i urocze, ale im bardziej brne w rozmowę tym jeszcze bardziej mi się robi wstyd, i po prostu gubię język. Nie mam pojęcia jak niektorzy są w stanie podejść, zagadać i już. No może nie tak odrazu "już", ale podziwiam ten spokój i opanowanie, którego ja nie potrafię osiągnąć. Ciężko jest mi wymyślić chociażby temat do porozmawiania, zawsze obiawiam się, że nie trafię w punkt, na co wiele razy już trafiłem np. na portalach randkowych itp. Niby jest ta para, człowiek coś napiszę, nawet i się postara o tą "oryginalność" jakkolwiek by to nazwać, ale i tak albo rozmowa trwa krótko, bo nie potrafię jej pociągnąć, albo wcale się nie zaczyna. Pomijam już fakt tego, że nigdy nie byłem w żadnym związku, i również nigdy nie uprawiałem sexu. Możliwe, że to też ma wpływ na tą całą otoczke sprawy, chociaż sam już nie jestem tego pewny. Tak, wiem jest epidemia i raczej nie ma szans, abym w tym czasie mógł sobie kogoś znaleźć, ale problem istnieje, i on jest we mnie więc chciałbym go jakoś rozwiązać i móc sobie pomóc, tak abym mógł z podniesioną głową po całym tym ambarasie z wirusem zacząć po prostu działać. Nie wiem co mógłbym jeszcze napisać, dlatego proszę pytać śmiało. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania, oraz udzielać treściwych odpowiedzi. Dziękuję i pozdrawiam
Mysterione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 10:15   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: P9moc, porada, problem

Cytat:
Napisane przez Mysterione Pokaż wiadomość
to jestem w stanie po prostu spalić buraka mówiąc potocznie. Niektórzy mówią, że to nawet i urocze
Nie wiem, kto Cię tak okłamał.
Mało kto podchodzi do obcych ludzi i zagaduje.
Najpierw zaczęłabym od znalezienia tematów do rozmów, które ciągniesz w internecie. To już nie chodzi o związek, a o zwykły kontakt międzyludzki. Aby zwyczajnie być ciekawym, atrakcyjnym towarzysko człowiekiem, aby mieć przyjaciół.
Nie wahaj się przed wizytą u psychologa, aby podnieść pewność siebie, zlikwidować nieśmiałość.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 11:23   #3
Mysterione
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 2
Dot.: P9moc, porada, problem

Z przyjaźnią nie mam żadnych większych problemów. Mam trochę znajomych i to mi wystarcza. Z wyglądy też nie jestem jakiś nieatrakcyjny, przynajmniej z tego co mi wiadomo. Też myślałem nad takową wizytą, ale no teraz muszę to odłożyć na później z wiadomych powodów.
Mysterione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-05 12:23:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.