Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-15, 16:06   #151
PilaRs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Sklep internetowy z odzieżą?

a jakie macie doświadczenia ze zwrotami do sklepów internetowych? TO jest moja główna obawa przy zakupach ciuchów online, że będzie problem z oddaniem, jeśli coś będzie nie tak. Pod tym względem zalando jest wiarygodne na pewno.
PilaRs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 10:17   #152
Kreaturka30
Raczkowanie
 
Avatar Kreaturka30
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 306
Dot.: Sklep internetowy z odzieżą?

Czytajcie regulaminy, to nie będzie problemu ze zwrotami, najczęściej piszą jak to wygląda, a jak nie piszą to wystarczy zapytać sklep o to zanim zrobi się zakupy.

Wydaje mi się, ze to powinno być ustalane indywidualnie, bo jak coś zwracasz bo masz takie widzimisię i nagle okazuje się, że nie chcesz tego, bo 'taki kaprys' to nikt Ci za przesyłkę nie zwróci pieniążków :P
Kreaturka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 10:32   #153
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Sklep internetowy z odzieżą?

Cytat:
Napisane przez PilaRs Pokaż wiadomość
a jakie macie doświadczenia ze zwrotami do sklepów internetowych? TO jest moja główna obawa przy zakupach ciuchów online, że będzie problem z oddaniem, jeśli coś będzie nie tak. Pod tym względem zalando jest wiarygodne na pewno.
Teoretycznie problemu nie ma. Sklep internetowy ma OBOWIĄZEK zwrot przyjąć i oddać także koszty wysyłki w jedną stronę (Ty płacisz jedynie za odesłanie towaru).
Ja kupuję (jeśli idzie o zakupy w necie) tylko w answear, zalando, tagomago i pakamerze. Nie miałam nigdy problemów ze zwrotem (i odzyskaniem pieniędzy), bo tą poważne firmy, z rozsądnym podejściem do klienta, a nie pan Kazek z szajsem japan style z siedzibą w garażu.

Cytat:
Napisane przez Kreaturka30 Pokaż wiadomość
Czytajcie regulaminy, to nie będzie problemu ze zwrotami, najczęściej piszą jak to wygląda, a jak nie piszą to wystarczy zapytać sklep o to zanim zrobi się zakupy.

Wydaje mi się, ze to powinno być ustalane indywidualnie, bo jak coś zwracasz bo masz takie widzimisię i nagle okazuje się, że nie chcesz tego, bo 'taki kaprys' to nikt Ci za przesyłkę nie zwróci pieniążków :P
Błąd! Ustawa jasno określa, że sprzedawca ma OBOWIĄZEK zwrócić pieniądze za wysyłkę DO klienta. Jeśli towar odsyłasz, wysyłasz na własny koszt (ale sprzedawca za pierwszą wysyłkę musi pieniądze oddać).

"(...)Klientowi należy się zwrot całości zapłaconych przedsiębiorcy pieniędzy, w tym także koszty wysyłki zakupionych artykułów i nie jest dozwolone zamieszczanie 
w regulaminach sprzedaży zapisów zobowiązujących konsumentów do ponoszenia jakichkolwiek innych kosztów wiążących się z odstąpieniem od umowy oprócz kosztu odesłania towaru do sprzedawcy. Postanowienie, w myśl którego w razie rezygnacji z zakupu przez internet przedsiębiorca nie zwraca konsumentowi kosztów wysyłki towaru, trafiło do prowadzonego przez UOKIK rejestru klauzul niedozwolonych."

I link do UOKIK - http://ezakupy.uokik.gov.pl/pytania-...dzi/transport/

Ludzie, znajcie swoje prawa!
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2014-07-16 o 10:43
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 10:56   #154
Kreaturka30
Raczkowanie
 
Avatar Kreaturka30
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 306
Dot.: Sklep internetowy z odzieżą?

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Błąd! Ustawa jasno określa, że sprzedawca ma OBOWIĄZEK zwrócić pieniądze za wysyłkę DO klienta. Jeśli towar odsyłasz, wysyłasz na własny koszt (ale sprzedawca za pierwszą wysyłkę musi pieniądze oddać).

"(...)Klientowi należy się zwrot całości zapłaconych przedsiębiorcy pieniędzy, w tym także koszty wysyłki zakupionych artykułów i nie jest dozwolone zamieszczanie 
w regulaminach sprzedaży zapisów zobowiązujących konsumentów do ponoszenia jakichkolwiek innych kosztów wiążących się z odstąpieniem od umowy oprócz kosztu odesłania towaru do sprzedawcy. Postanowienie, w myśl którego w razie rezygnacji z zakupu przez internet przedsiębiorca nie zwraca konsumentowi kosztów wysyłki towaru, trafiło do prowadzonego przez UOKIK rejestru klauzul niedozwolonych."

I link do UOKIK - http://ezakupy.uokik.gov.pl/pytania-...dzi/transport/

Ludzie, znajcie swoje prawa!
Nie zrozumiałaś mnie i dobrze piszesz, właśnie o przesyłkę do sprzedawcy mi chodziło, jak zwracasz.
Jak się źle wyraziłam, to przepraszam.
Kreaturka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 15:56   #155
PilaRs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Sklep internetowy z odzieżą?

Dzięki dziewczyny! No ale wiadomo, często prawo swoje, a życie swoje... Czasem po prostu szkoda czasu i nerwów.
PilaRs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 07:31   #156
Kreaturka30
Raczkowanie
 
Avatar Kreaturka30
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 306
Dot.: Sklep internetowy z odzieżą?

Racja, ale nie ma po co się denerwować.
Uwierz mi, że jak podejdziesz do tego cierpliwie i weźmiesz pod uwagę, że sprzedawcy to też ludzie, którzy czasami się mylą, grzecznie zwrócisz uwagę, napiszesz normalnego maila to i taki sprzedawca Cię przeprosi, a może nawet jakiś gratis dostaniesz, czy inną rekompensatę.

Wczoraj czytałam właśnie forum o kurierach i tam ktoś pisał, że wysłał ważne dokumenty na ulicę X kurierem, pudełko doszło, klient otwiera, a tam dwa żyrandole, a kuriera już nie ma. Okazało się, że na tej samej ulicy był sklep z żyrandolami i oni dostali dokumenty, a ten drugi żyrandole. Jak zadzwonili do kuriera to powiedział, żeby się wymienili, klient który czekał na dokumenty się roześmiał i rzeczywiście poszedł i wymienił
Kreaturka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 18:54   #157
DariaCracov
Przyczajenie
 
Avatar DariaCracov
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Przejrzałam cały polski rynek internetowy i wydaje mi się, że najciekawsze buty włoskie na ten butik włoski , z Warszawy czy tam z Wrocławia Ja dawno wyleczyłam się z kupowania na allegro i po fejsach bo jak nie podróby to jakieś problemy a w butikach zawsze można zwrócić i jest pewność, że oryginał.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-12-02 o 14:31 Powód: linki
DariaCracov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 09:12   #158
Renata5000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 21
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Cytat:
Napisane przez paula2911 Pokaż wiadomość
Mogę polecić tą stronkę z bucikami:

http://www.deezee.pl/

Kilka razy z niej zamawiałam i buciki są ok.
też zniej korzystam, od czasu do czasu są też różne kupony rabatowe i mozna co nie co zaoszcędzić
__________________
Czy jak ktoś mówi motoryzacja to zawsze musi to być facet?
Renata5000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 11:33   #159
balboa9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do balboa9
Dot.: Strony www znanych i lubianych firm

Benetton: http://www.benetton.com/html/index.shtml
Bershka: http://www.bershka.com/
C&A: http://www.c-and-a.pl/
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
balboa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 19:54   #160
Paulina2012
Raczkowanie
 
Avatar Paulina2012
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 43
Zakupy na lamoda.pl

Witam.

Kupowała któraś kiedyś na lamoda.pl? Podoba mi się ta bluzeczka: http://lamoda.pl/offer/lanzo-bluzka-...0-i843272.html ale jakoś nie ufam sklepom internetowym, a tego to już w ogóle nie znam, preferuję zakupy na allegro. Macie jakieś doświadczenia, opinie o tym sklepie?
Paulina2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 20:55   #161
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Zakupy na lamoda.pl

Kup, w razie czego zawsze możesz zwrócić
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-16, 06:55   #162
Kasiajka
Raczkowanie
 
Avatar Kasiajka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 103
Dot.: Zakupy na lamoda.pl

Moim zdaniem strata czasu. Kupiłam tam kiedyś kilka ciuchów w różnych butikach, zapłaciłam i czekałam i na większość z nich się nie doczekałam. Kiedy zgłosiłam do administratora, że nie dostałam przesyłek okazało się, że sprzedawcy już nie mają tego towaru i oddali mi pieniądze. Tylko, że nikt mnie o tym wcześniej nie informował. Sprzedawcy wystawiają te same ciuchy również na allegro i chyba wolą tam sprzedawać, bo jest mniejsza prowizja.
__________________
Kasiajka
Kasiajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 07:18   #163
Mariola1991
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 40
Dot.: Zakupy na lamoda.pl

Dobrze że mówicie o tym sklepie bo koleżanka mi coś ostatnio o nim wspominała że niby mi Go poleca itp. No ale jak widzę taką negatywną opinię to może i dobrze że nic nie zamówiłam
Mariola1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 19:00   #164
innesska
Raczkowanie
 
Avatar innesska
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 45
Dot.: Zakupy na lamoda.pl

A ja bym zamówiła. W każdym sklepie internetowym można zwrócić towar w ciągu 10 dni.
innesska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 20:19   #165
Paulina2012
Raczkowanie
 
Avatar Paulina2012
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 43
Dot.: Zakupy na lamoda.pl

Przez cały niedzielny wieczór nie odpisywałyście więc zdecydowałam się jednak kupić. Kupiłam, wczoraj loguję się na forum, a tu takie komentarze zaczęliście pisać o tym serwisie...
No ale dziś paczuszka przyszła, a więc od razu w poniedziałek nadali, bardzo ładnie zapakowali. Super mogę tylko polecić zakupy w tym butiku.

Sama bluzeczka też bardzo ciekawa
Jak ktoś dalej boi się lamoda.pl to te same bluzki na alle są: http://allegro.pl/listing/listing.ph...atch=s0-o-0904 i nawet tańsze i z darmową przesyłką, a w niedziele jeszcze ich nie było...

Edytowane przez Paulina2012
Czas edycji: 2014-09-16 o 20:22
Paulina2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 00:34   #166
Kasiajka
Raczkowanie
 
Avatar Kasiajka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 103
Dot.: Zakupy na lamoda.pl

Nie twierdzę, że wszyscy sprzedający są niepewni, ale mam kilka "czarnych owiec".
Vasthara - na 5 kupionych rzeczy przyszły 4, napisałam, że jednej brakuje - zero odzewu. Oddałam wszystkie z powrotem, bo nie pasowała mi jakość, zwrócili kasę za wszystkie 5 (jedyny plus).
MOE - fatalna jakość materiału, bluzy szyte "surowe", ale materiał sztywny, szortki, nieprzyjemny dla ciała.

Sprzedają towar, którego nie mają :
PERHAPSME
NOEVISION
MIVO Shoes Shop
butik Natalia Jakubowska

Polecam za to: Barska, Click

__________________
Kasiajka
Kasiajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 11:26   #167
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 246
Dot.: Sklep internetowy z odzieżą?

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Błąd! Ustawa jasno określa, że sprzedawca ma OBOWIĄZEK zwrócić pieniądze za wysyłkę DO klienta. Jeśli towar odsyłasz, wysyłasz na własny koszt (ale sprzedawca za pierwszą wysyłkę musi pieniądze oddać).
Dokładnie. Przy czym trzeba tutaj dodać, że zgodnie z ustawą o prawach konsumenta, sprzedawca ma obowiązek zwrócić koszty wysyłki w wysokości najtańszej przesyłki jaką oferuje. Czyli jeżeli oferuje Ci koszt wysyłki Pocztą Polską za 1zł a Ty wybierzesz kuriera za 16zł, to sprzedawca zwróci Ci za wysyłkę tylko 1zł.
bieliznasensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 23:55   #168
ewkien
Raczkowanie
 
Avatar ewkien
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Sklep internetowy z odzieżą?

Ja mogę Wam polecić sklep www.SzafaKasi.pl
To chyba jakiś nowy sklep. Ale jak miałam pytania odnośnie zwrotu (szczególnie zwrotu kasy) to odpisali mi szybko i konkretnie. No i rzeczy też fajne i całkiem niedrogie.
Któraś z Was coś słyszała o tym sklepie?
ewkien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 21:03   #169
ladywhite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Bardzo ładne buty i też torebek duzo widziałam w sklepie kari, to jakiś nowy sklep raczej ale mają bardzo ładne rzeczy. Sama tam planuję kozaczki zamówic dla siebie i córeczki.http://sklep.kari.com/sklep/pl/kari
ladywhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 18:54   #170
balboa9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do balboa9
Dot.: Strony www znanych i lubianych firm

www.mizzo.pl
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
balboa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 10:03   #171
bukietkwiatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: Strony www znanych i lubianych firm

http://quiosque.pl/
bukietkwiatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 12:10   #172
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Jakie sklepy online polecacie ?

Cześć ostatnio moda stała się bardzo 'modna' i zauwazylam ze jest mnostwo internetowych sklepow z ubraniami.. chcialabym sie zapytac jakie sklepy polecacie ? lubie taki hmmm luzno kobiecy styl jak np siostry jenner czy Jestem Kasia... to jedyne co mi przyszlo do glowy, pozdrawiam !
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 10:42   #173
attie
Przyczajenie
 
Avatar attie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Jakie sklepy online polecacie ?

Podłączam się do pytania Są sklepy, z których jesteście w 100% zadowolone?
Ja zawsze boję się kupować coś przez internet, bo choć na zdjęciach ciuszki wyglądają pięknie boję się, że nie będą pasować. A jednak wydawanie pieniędzy na ubrania, które będą leżeć w szafie mnie nie interesuje.
Na którym sklepie internetowym nigdy się nie zawiodłyście?
attie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 14:44   #174
cola201
Rozeznanie
 
Avatar cola201
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: KrakĂłw- miasto KrĂłlĂłw Polskich
Wiadomości: 536
Dot.: Jakie sklepy online polecacie ?

Ja osobiście nigdy nie zawiodłam się na

http://www.greenpoint.pl/kolekcja,c3.html
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/index.html
http://www.mangooutlet.com/PL/kobieta

Choć zależy czego szukasz, jakie masz oczekiwania co jakości i cen.

Wszystko przychodzi ładne zapakowane, często z wieszakami, z instrukcją ewentualnego zwrotu i nalepką z adresem zwrotnym. Nie ma też problemu ze zwrotem kasy bo mają w regulaminie kilka dni i zawsze się tego trzymają! No i nie stosują metody zwrotów na karty podarunkowe.

Koszt wysyłki dość niski lub całkowicie darmowy, informacja sms/mailem dot. dostawy. Większość tych udogodnień to standard dla innych sklepów.

Często kupuje również na allegro np. w STREFIE MAREK .
U zwykłych sprzedawców trudno jest kupić coś ładnego...
O ewentualną wymianę czy zwrot również czasem ciężko jest się doprosić.
cola201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 08:53   #175
majeczka092
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Juz wczesniej pisalam o tym sklepie ale pofatyguje sie raz jeszcze. Ja osobiście polecam sklep Taboo. Rzeczy są przede wszystkim dobre jakościowo i dużo wyprzedaży. Jest to marka znana głownie na południu Polski, ale mają na szczęście też sklep internetowy: www.modataboo.eu
Zamówiłam u nich płaszcz zimowy i jestem bardzo zadowolona

Edytowane przez majeczka092
Czas edycji: 2015-01-13 o 09:50
majeczka092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 10:04   #176
Hifi92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Gdzie zakupy online?

Witajcie. Czy też uważacie że na allegro nie warto zamawiać ubrań? Już któryś raz się na nich zawiodłam, zawsze przyjdzie rozmiar większy albo mniejszy lub też towar nie podobny do tego, który był wystawiony na aukcji. Nie mam czasu na chodzenie do sklepach, a nie chcę co chwilę odsyłać, bawić się w zwroty. Jak to wygląda w innych sklepach online? Macie jakieś ulubione sklepy online?
Hifi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 13:28   #177
lagowianka
Zakorzenienie
 
Avatar lagowianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12 439
Dot.: Gdzie zakupy online?

ja lubię str Dawanda - pojedyncze, oryginalne ciuszki
z tańszych to fesardi
lagowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 21:16   #178
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Gdzie zakupy online?

Mój ulubiony sklep online to vubu.pl, ponieważ mają dobre jakościowo ubrania i normalne ceny. Rozmiarówka normalna. Nie ma problemu ze zwrotem czy wymianą, jest za darmo - przysyłają kuriera. Robiłam już tam zakupy kilka razy i zawsze wszystko jest OK.
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 15:46   #179
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Gdzie zakupy online?

Ja ostatnio kupuję na zelando bo mają dobrej jakości zdjęcia (widzę jak dana rzecz leży na modelce, zbliżenia faktury materiału) no i oczywiście w razie w odsyłam na ich koszt Ze względu na to że lubię też styl miejski to zakupy robię na Diamante Wear polskie gatunkowo świetne bluzy i koszulki

__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 21:24   #180
czarnykoteczek1
Przyczajenie
 
Avatar czarnykoteczek1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
Dot.: Gdzie zakupy online?

Witam Ja osobiście polecam deezee lub megami.eu, jeśli chodzi o sklepy internetowe. Z allegro nie polecam, bo sama się przejechałam na zakupie dwa razy. Osobiście wolę trochę dopłacić i kupić w zwykłym sklepie online.
czarnykoteczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-06 19:25:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.