Pakamera Artystyczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-30, 19:39   #1
majeczk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 169

Pakamera Artystyczna


Czy zamawiał ktoś może biżuterie/torebke/coś innego z tej strony. Piękne tam mają rzeczy, ale nie chciałabym kupić kolczyków za 40 zł i nic nie dostać Wolę się upewnić.
majeczk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 20:03   #2
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Pakamera Artystyczna

wydaje mi sie, ze jest to nawet znana nazwa firmy i nawet nie chcieliby tracic dobrej opinii...
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 20:06   #3
veronikka
Raczkowanie
 
Avatar veronikka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 81
Dot.: Pakamera Artystyczna

ja kupowalam w decobazar i zawsze dostawalam to co zamawialam pamietaj ze decobazar pakamera czy wylegarnia to tylko posrednicy w transakcji miedzy klientem i artysta moga zdazyc sie oszusci

lepiej napisz konkretnie o jakiego artyste chodzi moze ktos juz kupowal u niego cos i wtedy napisze tez o jakosci jego prac

mysle ze tylko w taki sposob dowiesz sie czy te kolczyki to nie jakis bubel
veronikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 20:54   #4
kasjopeja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 295
Dot.: Pakamera Artystyczna

ja nie lubie pakamery - strasznie długo załatwia się u nich ewentualne zwroty (dostałam kiedyś felerne kolczyki).. już wolę wylęgarnię..
kasjopeja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:14   #5
majeczk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 169
Dot.: Pakamera Artystyczna

Artysta- abstrakcja
majeczk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 09:09   #6
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Pakamera Artystyczna

Ja tam kupuję dosyć często, głównie kolczyki, sporadycznie jakią torebkę, pasek. Z dostawą nie ma najmniejszego problemu. Nigdy mi się nie zdarzył jakiś przekręt.
Fakt, tanie nie jest, z tego co wiem Pakamera bierze 30% wartości produktu (może pogłoska??), ale rzczy unikatowe. No i w razie co, możesz poprosić artystę o zaprojektowanie czegoś specjalnie dla Ciebie. Kupowałam i kupuje u moonas, fasOli, Galerii Ma, anielskiej, katta, MonikaKS, Iris, Theopanu i...reszty nie pamętam, coś z folkiem w nazwie. I zastrzeżeni nie mam.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 11:37   #7
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Pakamera Artystyczna

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Ja tam kupuję dosyć często, głównie kolczyki, sporadycznie jakią torebkę, pasek. Z dostawą nie ma najmniejszego problemu. Nigdy mi się nie zdarzył jakiś przekręt.
Fakt, tanie nie jest, z tego co wiem Pakamera bierze 30% wartości produktu (może pogłoska??), ale rzczy unikatowe. No i w razie co, możesz poprosić artystę o zaprojektowanie czegoś specjalnie dla Ciebie. Kupowałam i kupuje u moonas, fasOli, Galerii Ma, anielskiej, katta, MonikaKS, Iris, Theopanu i...reszty nie pamętam, coś z folkiem w nazwie. I zastrzeżeni nie mam.
Myślę że nie jest pogłoską tylko nie wiem czy akurat 30% czy jakas ina część ceny bo każda z tych stron do ceny którą poda sprzedawca naliczają marżę ja nic nie zamawiałam ale wydaje mi się że akurat strona ma wyrobioną dobrą opinię nie bezpodstawnie
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 17:20   #8
majeczk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 169
Dot.: Pakamera Artystyczna

Dzieki wielkie za odpowiedzi. Zamowiłam, zapłaciłam...zobaczymy..
majeczk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 16:15   #9
possiblymaybe
Raczkowanie
 
Avatar possiblymaybe
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 143
Dot.: Pakamera Artystyczna

może nie przed samą pakamerą, ale przed artystą o nicku martuch ostrzegam.
obraz u tej pani zamówiłam 26 września, nie doszedł, ba nie został wysłany. kontaktu ze mną (i ponoś z samą pakamerą) zero! galeria obiecuje że zwróci pieniądze, ale co z tego że prezent miał być dla ukochanego na urodziny - nie znajdę teraz w dwa dni nic lepszego...: | zawiedziona
__________________
Jeśli nie pokonasz swojej tendencji do poddawania się zbyt szybko, twoje życie będzie prowadzić donikąd.
Masutatsu Oyama
possiblymaybe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 15:22   #10
baza baza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Pakamera Artystyczna

...ostatnio znajoma, która robi świetną oryginalną biżuterię chciała się tam załapać...w odpowiedzi (odmownej) poinformowano ją,że szukają rzeczy oryginalnych, które im się spodobają...a z tego co widziałam 80% wystawianych tam biżutków to rzeczy niezbyt ciekawe,często tandetne i kiczowate i to za niebotyczną cenę

Edytowane przez baza baza
Czas edycji: 2011-11-10 o 15:23
baza baza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 15:56   #11
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: Pakamera Artystyczna

Ja tam zamawiałam ale rzeczy dla dziecka u artysty o pseudonimie minimetry-wykonane przepięknie, nie mam zastrzeżeń. Jednak zamawiałam też pewną rzecz u blaque (czy jakoś tak), a to już zostało zrobione na "odwal", ale już nie chciało mi się reklamować...
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 19:41   #12
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Pakamera Artystyczna

Cytat:
Napisane przez majeczk_a Pokaż wiadomość
Czy zamawiał ktoś może biżuterie/torebke/coś innego z tej strony. Piękne tam mają rzeczy, ale nie chciałabym kupić kolczyków za 40 zł i nic nie dostać Wolę się upewnić.
Sporo rzeczy już tam kupiłam i nie miałam nigdy problemów.
Podobnie jak z decobazaar.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 11:09   #13
Brawurka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 25
Dot.: Pakamera Artystyczna

Ja też korzystam z pakamery...Z zamówieniem nie ma żadnego problemu-wszystko sprawnie się odbywa...a jeśli chodzi o jakość zamawianych rzeczy to wszystko zależy od autora...chociaż ja nie trafiłam na nic co mogłoby się zaliczyc do drugiej jakości
__________________
Sprawdź moje modowe propozycje!
Brawurka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 09:42   #14
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Pakamera Artystyczna

nie kupywałam ale brzmi ciekawie i może się skuszę
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 16:44   #15
palumpalum
Przyczajenie
 
Avatar palumpalum
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pakamera Artystyczna

JA ostrzegam przed "Artystką" Ignatowicz kontakt z nią bardzo kiepski - odpowiadała mi na maile, na które chciała odpowiedzieć, nie zrobiła zamówionej torebki albo udawała że niby wysyła zdjęcia, kiedy kupiłam wreszcie a torebka okazała się niepraktyczna i wadliwa to odpisała że nie przyjmie zwrotu - bo torebka jest używana
palumpalum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 13:04   #16
Sena_Robin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Pakamera Artystyczna

Ja ostrzegam przed artystką moonchild, zamówiłam u niej torebkę, był to pierwszy mój zakup na pakamerze, zero kontaktu z artystką, nie odpowiada na maile (nie odpisała nawet na jeden!), od 3 tygodni nie wiem, co dzieje się z zamówieniem, pakamera zmieniła status na "zagubione na poczcie", ale nie mogę się doprosić od moonchild o nr listu poleconego (żeby sprawdzić, kiedy została wysłana przesyłka i gdzie dokładnie się zgubiła, o ile oczywiście artystka rzeczywiście ją wysłała, w co zaczynam poważnie wątpić). Niestety do pakamery na zakupy na pewno już nie wrócę, martwię się kiedy i czy odzyskam moje 130 zł...
__________________

Sena_Robin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 10:07   #17
selir8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Pakamera Artystyczna

Absolutnie nie polecam,

zamówiłam kolczyki dla koleżąnki na urodziny, przy zdjęciu kolczyków było napisane, że czas realizacji to 2 dni, wysłano mi je po tygodniu, przesyłka też szła tydzien, odrzuciłam ją bo było po urodzinach i czekam od tygodnia na zwrot pieniędzy, którego też nie dostałam.
selir8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 20:32   #18
niezapominajka_n
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka_n
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 65
Dot.: Pakamera Artystyczna

Mi się wydaje, że jeśli chcemy kupić coś ręcznie robionego, to czasem warto kupić bezpośrednio w sklepie danego twórcy (jeśli taki posiada), niż przez pośredników typu pakamera czy decobazaar itp. Zawsze to i taniej i pewniej, bo jednak każdy właściciel sklepu dba o swój wizerunek, przynajmniej z założenia
niezapominajka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 08:46   #19
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Pakamera Artystyczna

Cytat:
Napisane przez selir8 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie polecam,

zamówiłam kolczyki dla koleżąnki na urodziny, przy zdjęciu kolczyków było napisane, że czas realizacji to 2 dni, wysłano mi je po tygodniu, przesyłka też szła tydzien, odrzuciłam ją bo było po urodzinach i czekam od tygodnia na zwrot pieniędzy, którego też nie dostałam.
Na jakiej podstawie domagasz się zwrotu pieniędzy?

Zgłosiłaś sprzedawcy, że chcesz zwrócić towar? Czy tylko strzeliłaś foszka, i nie odebrałaś przesyłki? Przesyłka awizowana leży na poczcie 14 dni, potem z powtórnym awizo jeszcze 7, sprzedawca może w ogóle nie wiedzieć, że nie odebrałaś listu. Wypadałoby się skontaktować.

Czas realizacji to jedno, ale czy sprawdziłaś, czy sprzedawca nie ma urlopu (czasem pojawia się takie info przy zakupie)?
Nie rozumiem kupowania na ostatnią chwilę, zwłaszcza czegoś, co ma być prezentem na urodziny.

Kolczyki były robione specjalnie na Twoje zamówienie? Jeśli tak, to niestety pieniędzy żądać nie możesz, gdyż taki towar nie podlega zwrotowi (o czym mówi ustawa).

Kupuje na Pakamerze od 2007 roku, średnio mam dwie transakcje miesięcznie. Nigdy nikt mnie nie oszukał, zawsze dostałam to, co zamówiłam.

Poza tym, to nie wina Pakamery. Pakamera, tak jak Allegro pośredniczy jedynie w transakcjach i ma ograniczone spektrum działania. Zostałaś oszukana? To zgłoś to na policję. Allegro też sprawą się zajmie (program ochrony kupujących - zwrot pieniędzy) tylko wtedy, jeśli ma dokument z komisariatu. Mają Ci wierzyć na słowo?

Cytat:
Napisane przez niezapominajka_n Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że jeśli chcemy kupić coś ręcznie robionego, to czasem warto kupić bezpośrednio w sklepie danego twórcy (jeśli taki posiada), niż przez pośredników typu pakamera czy decobazaar itp. Zawsze to i taniej i pewniej, bo jednak każdy właściciel sklepu dba o swój wizerunek, przynajmniej z założenia
Szkoda tylko, że nie zawsze mają swoje sklepy.
Ale fakt, ci którzy mają,są tańsi. Zuzia Górska ma tańsze torebki u siebie. I większy wybór. One Mug a Day - też taniej, choć nie jakoś powalająco, raptem 4 zł na koszulce. A RISK z kolei ma te same ceny.

Ale z drugiej strony Pakamera organizuje np. szybkie wyprzedaże, i tak kupiłam tiulówkę Fanfaronady za 250, a w swoim sklepie mają te kiecki po 380zł.
Poza tym brakuje mi jeszcze 20 punktów do 20% zniżki na całe, niczym nieograniczone zakupy.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2014-02-27 o 08:56
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 09:10   #20
selir8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Pakamera Artystyczna

Dziewczyno, nie znasz się a się wypowiadasz.

Napisałam do nich oficialnego maila, że rezygnuję z zakupu i że nie odbiorę przesyłki, koleżanka miała urodziny 17 lutego i zamówiłam 2 lutego, to kiedy twoim zdaniem mam to zamawiać, żeby było ok? W listopadzie?? Co mnie obchodzi czyiś urlop, jak przy zamówieniu jest napisane czas realizaji 2 dni robocze (więc nawet z czesem zaksięgowania przelewu to daje max 4 dni). Stroną w umowie kupna- sprzedazy jest pakamera a nie artysta i to pakamera powinna pilnować żeby było ok.To że ty kupujesz i jest wspaniale to nie znaczy, że każdy będzie miał dobre doświadczenia.

Jak jesteś taka wyrozumiała to gratuluję, ale nie oczekuj, że każdy taki będzie.
selir8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:23   #21
alexxj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Pakamera Artystyczna

Ja jako artystka, która próbowała nawiązać współpracę z Pakamerą powiem: ta firma to jakaś parodia. Nawiązanie współpracy zależy tylko od dobrego humoru jaśnie Pani Julity, która albo nie odpowiada, albo odpowiada na "odwal się" i podaje usprawiedliwienia , za przeproszeniem z "du*y".. Jeżeli Pakamera traktuje tak samo klientów jak potencjalnych współpracowników to życzę im powodzenia. Nie wspomnę o tym, że ściągają z nas haracz. A po wypowiedziach widzę, że na ich działaniach cierpi dobre imię sprzedawców. Brawo, oby tak dalej
alexxj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 20:27   #22
wybrednamaruda
Przyczajenie
 
Avatar wybrednamaruda
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: Pakamera Artystyczna

Odradzam wszystkim
Zamówiłam prezenty na Święta już w połowie grudnia, kiedy zaczęłam się niepokoić, że nie przychodzą okazało się, że sprzedawca nawet ich nie nadał (mimo zapowiedzi, że zrobi to w 1-2 dni) zostałam na lodzie, i nikt nie był uprzejmy mnie nawet o tym zawiadomić.

Swoich pieniędzy, pomimo ponagleń, nie odzyskałam do dziś (a upłynął niemal miesiąc)

Korespondencja z pakamerą ograniczała się do "przekażemy dalej" lub pozostawała zupełnie bez odpowiedzi, sprzedawca nie wysilił się na przeprosiny i skwitował wszystko - nie jesteśmy sieciówką.

Co oni mi krwi napsuli...
__________________
wybrednamaruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-09 21:27:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.