eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTERNETOWE - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-09, 15:05   #91
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Suknie ślubne z trenem

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Oczywiście, że każda panna młoda wybiera suknię, która jej najbardziej odpowiada, ale mnie wielkie balowe kiecki po prostu się nie podobają. Tak samo treny i cały ten przepych. No i nie uważam, że pokazana przeze mnie suknia jest przykładem braku klasy. Jest delikatna i skromna. Wystarczy coś na nią narzucić i jest jak najbardziej odpowiednia przed ołtarz. Moim skromnym zdaniem wszelkie "bezy" itp. są przykładem totalnego bezguścia i to właśnie one nie są odpowiednie do paradowania w kościele.
Tak, jest delikatna i skromna, przyznaję. W przypadku ślubu w USC jest też niewątpliwie praktyczna.
Ale uważaj z sądami typu "zdecydowanie najładniejsze, najbardziej praktyczne i z największą klasą". Po pierwsze do kościoła na tę kieckę trzeba coś narzucić, więc już nie jest najbardziej praktyczna, z ładnością tych narzutek też może być różnie. Po drugie sukienka sama w sobie może i jest ładna, ale bardzo duża część młodych wyglądałaby w niej bardzie nieładnie - na przykład ze względu na szerokie ramiona albo wystające obojczyki. Najgorszy ze wszystkiego byłby chyba zbyt wystający brzuszek, efekt szóstego miesiąca ciąży gwarantowany
Nie wiem też, czy sukienka jest z największą klasą, musiałabym zobaczyć materiał i przede wszystkim te błyskotki w pasie z bliska. Na podstawie zdjęcia ciężko ocenić.

A według Twojego toku rozumowania suknia Kate Middleton była totalnym bezguściem - bo to "princesska" i miała tren - nie mam dalszych pytań
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 16:14   #92
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Suknie ślubne z trenem

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Tak, jest delikatna i skromna, przyznaję. W przypadku ślubu w USC jest też niewątpliwie praktyczna.
Ale uważaj z sądami typu "zdecydowanie najładniejsze, najbardziej praktyczne i z największą klasą". Po pierwsze do kościoła na tę kieckę trzeba coś narzucić, więc już nie jest najbardziej praktyczna, z ładnością tych narzutek też może być różnie. Po drugie sukienka sama w sobie może i jest ładna, ale bardzo duża część młodych wyglądałaby w niej bardzie nieładnie - na przykład ze względu na szerokie ramiona albo wystające obojczyki. Najgorszy ze wszystkiego byłby chyba zbyt wystający brzuszek, efekt szóstego miesiąca ciąży gwarantowany
Nie wiem też, czy sukienka jest z największą klasą, musiałabym zobaczyć materiał i przede wszystkim te błyskotki w pasie z bliska. Na podstawie zdjęcia ciężko ocenić.

A według Twojego toku rozumowania suknia Kate Middleton była totalnym bezguściem - bo to "princesska" i miała tren - nie mam dalszych pytań
Napisałaś wcześniej, że sukienkę wybiera się pod pannę młodą. Każda dziewczyna patrzy na siebie, więc ja też napisałam swoją opinię biorąc pod uwagę swoją figurę i swój gust. Powtórzę, że są różne gusta, więc jeśli ktoś czuje się dobrze w princessce, to ok, ale to nie zmienia faktu, że mnie takie sukienki się nie podobają. Stawiam na prostotę.

PS. Suknia księżnej też nie musi się wszystkim podobać

Edytowane przez j_fly
Czas edycji: 2016-05-09 o 16:16
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 16:23   #93
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Suknie ślubne z trenem

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
PS. Suknia księżnej też nie musi się wszystkim podobać
Jest pewna delikatna róznica pomiędzy "nie podoba mi się" a "totalne bezguście"
Tak samo jak między "ja najlepiej wyglądam w takim fasonie" a "najładniejsze, najlepsze i w ogóle naj są takie"
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 16:41   #94
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Suknie ślubne z trenem

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Jest pewna delikatna róznica pomiędzy "nie podoba mi się" a "totalne bezguście"
Tak samo jak między "ja najlepiej wyglądam w takim fasonie" a "najładniejsze, najlepsze i w ogóle naj są takie"
Napisałam "Wg mnie", wiec to powinno wszystko tłumaczyć. Ciągnięcie tej dyskusji nie ma sensu, bo każda z nas obstaje przy swoim, więc gorąco pozdrawiam i dziękuję za wymianę uwag ^^
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 16:48   #95
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Suknie ślubne z trenem

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Napisałam "Wg mnie", wiec to powinno wszystko tłumaczyć.
Właśnie, napisałaś "wg Ciebie", a nie "dla Ciebie" (i Twojej urody i figury) Rownież serdecznie pozdrawiam, na pewno będziesz pięknie wyglądać w swojej sukni ślubnej, nawet jeżeli nie będzie to obiektywnie najpiękniejsza suknia świata, która na każdym by wygladała równie z klasą
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 17:50   #96
November_sun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Sukienka na bal gimnazjalny

Moja córka ma na początku czerwca bal Mamy jednak problem, ponieważ jest dość szczupła i praktycznie żadna sukienka na nią nie pasuje, szczególnie w biuście. Znacie jakieś strony, sklepy, gdzie możemy znaleźć dla niej sukienkę?
November_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 10:20   #97
katiakatia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 10
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

Własnie gdzie ładne i eleganckie sukienki znajdę na wesele. Przeglądam te sklepy na internecie, ale jest tak dużo , że sama nie wiem co warto?
katiakatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 14:46   #98
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

pretty girl online
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 21:22   #99
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Sukienka na bal gimnazjalny

Teraz to już pewnie za późno, ale może na przyszłość się przyda - może jakaś sukienka szyta na miarę? Wcale aż tak drogo nie wychodzi, ewentualnie można kupić trochę za dużą, w miarę prostą w linii sukienkę i ją zmniejszyć, to też nie jakieś bardzo duże koszty. Małe sukienki mają w asosie, mam stamtąd dwie kiecki i wydaje mi się, że rozmiarówka jest zaniżona.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 11:10   #100
kamikadze3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

Witam , trochę podbije temat . Szukam ELEGANCKICH KLASYCZNYCH sukienek do pracy do biura , na spotkania biznesowe itp . Jakie sklepy internetowe polecacie .
kamikadze3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 11:18   #101
Malczi
Raczkowanie
 
Avatar Malczi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 192
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

Cytat:
Napisane przez kamikadze3 Pokaż wiadomość
Witam , trochę podbije temat . Szukam ELEGANCKICH KLASYCZNYCH sukienek do pracy do biura , na spotkania biznesowe itp . Jakie sklepy internetowe polecacie .
Aż ciężko uwierzyć ze w dobie internetu można mieć taki problem
Ale mam to samo . Niby pełno butików . Do wyboru do koloru . Koronki inne cuda wianki !!!! A w tym wszystkim tak ciężko znaleźć coś prostego i klasycznego .
__________________
Jeśli zlitujesz się nad zagłodzonym psem i uszczęśliwisz go, nigdy cię nie ugryzie. To jest zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.


Odchudzmy ! Odchudzamy!

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-08-13 o 11:34
Malczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-15, 17:06   #102
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

Ja od ponad roku właściwie nie chodzę po sklepach..bo..kompletnie NIC TAM NIE MA! Wszystkie ciuchy zamawiam na Zalando , jest dużo promocji, często są rabaty. Wysyłka w cenie, zwrot bezproblemowy również gratis. Na spokojnie przymierzam w domu i zostawiam co mi pasuje Ostatnio na wypredaży udało mi się złowić kilka kiecek wlaśnie eleganckich i jestem bardzo zadowolona
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 14:10   #103
zosiakowal
Przyczajenie
 
Avatar zosiakowal
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 19
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

asos zdecydowanie i taktunio
zosiakowal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 15:30   #104
agataia91
Przyczajenie
 
Avatar agataia91
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

Moja siostra w tym roku sukienkę na studniówkę kupowała przez internet w sklepie lou . Mają na prawdę przepiękne sukienki , które idealnie nadają się na studniówkę . Z tego co pamiętam zapłaciła ok. 400 zł .
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez agataia91
Czas edycji: 2017-05-04 o 21:39
agataia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 07:54   #105
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

Tego sklepu nie mam, z kolei na zamawianie z zagranicy z Asos jakoś nie mam odwagi. Ja sukienek już dawno nie szukam w sklepach stacjonarnych - zwłaszcza na wesele, bo boję się, że jeszcze jakaś kobieta będzie miała taką samą. Wolę sklepy internetowe - tam przynajmniej mam większą różnorodność. No i niejednokrotnie - wyższą jakość. Jeśli szukacie p9olskich, dobrze skrojonych sukienek w szerokiej gamie rozmiarów, to zajrzyjcie na stronę: https://modbis.pl/pol_m_Suknie-i-suk...wkowe-152.html - ja tam zamawiam i jestem zadowolona. Mają i klasyczne, i bardziej oryginalne fasony.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 17:53   #106
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

O, właśnie miałam polecić Modbis
Asortyment na początku może trochę odstraszać, bo rzucają się w oczy takie kreacje dla dojrzałych kobiet, ale wystarczy zawęzić wyszukiwanie do sukienek bez rękawka i wyskakują naprawdę super perełki!
Ostatnio już naprawdę zniechęcona przeglądałam stronę za stroną i w końcu trafiłam na ten sklep i z jednej strony chciałam kupić przynajmniej 5 sukienek!
W końcu zdecydowałam się na klasyczną czerwoną i jest super. Będzie na zbliżające się wesele.

Polecam ten sklep
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 21:06   #107
Ylona6666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

Xxx
dużo wygodnych sukienek z dzianiny

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-04-23 o 22:26 Powód: literówka
Ylona6666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 22:08   #108
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

Matko sukienki dla babci nie dla kobiety a ja szukam strony z którymi są suknie eleganckie z szyfonu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 23:14   #109
konka221
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 23
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

Swoją sukienkę na studniówkę kupowałam przez internet w sklepie xxx i nie zawiodłam się Teraz dość często tam kupuje, bo mają dobrej jakości ubrania

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-04-25 o 07:44
konka221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-10, 12:40   #110
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

Też miałam o Modbisie wspomnieć. Na takich normalnych stronach z różnymi ubraniami też warto szukać sukienek dla puszystych. Wystarczy zaznaczyć opcję rozmiaru xxl czy większego.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-09-18 o 10:06
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:56   #111
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

Jeśli chodzi o wesele to na pewno sprawdziłaby się sukienka do kolan lub trochę poza nie, tak zwana midi. Kobiety wyglądają bardzo korzystnie w takiej długości, poczytajcie zresztą podpowiedzi: xxx , midi to sukienka, która sprawdzi się na wiele okazji, tylko warto dopasować odpowiednio fason. Ja jestem za tym o kroju A, ale ołówkowe i trapezowe również powinny się sprawdzić.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-11-23 o 13:01
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 11:34   #112
esmeraldakos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 44
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

Jaki wybór Dobrze się składa, bo muszę sobie sprawić jakąś ładną sukieneczkę bez okazji. Czasami dobrze jest wyglądać ładniej na spotkaniach po pracy, żeby przestali mnie nazywać chłopczycą .
Zależy mi na tym by wyglądać jak najbardziej naturalnie. Tak rzadko chodzę w sukienkach, że jak już jakąś założę, to wydaje mi się, że wszyscy się na mnie patrzą.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-01-23 o 12:35
esmeraldakos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 08:28   #113
wiolettadabrowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

Ja ostatnio kupiłam świetną sukienkę na xxxco moim zdaniem idealnie się spasowało. Kocham modne stylizacje i tworzenie nowych propozycji.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-01-24 o 09:32 Powód: Reklama
wiolettadabrowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 11:58   #114
Gosiaczek19890102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Sukienka na sylwestra

Hej, w tym roku wybieramy się z mężem na bal sylwestrowy. To duża, zorganizowana impreza na sali z orkiestrą. Nigdy nie byłam jeszcze na takim balu i nie wiem, jaki rodzaj sukienki założyć? Krótką czy raczej długą? Jeśli przy okazji możecie polecić jakiś sklep internetowy z sukienkami, to byłoby super Pozdrawiam!
Gosiaczek19890102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 15:11   #115
sophka
Przyczajenie
 
Avatar sophka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 29
Dot.: Sukienka na sylwestra

Jeżeli to bal, to bym zdecydowanie postawiła na długą W sylwestra można poszaleć z błyszczącymi dodatkami, albo z walurową tkaniną. Do długich sukienek jednak najlepiej być w miarę wysokim niestety nie dla mnie. Może jakaś czarna z odkrytymi plecami?
sophka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 13:16   #116
kasienia0819
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 1
Dot.: eleganckie sukienki - na studniówkę wesele sylwestra-gdzie kupić ? SKLEPY INTER

Ja zaczęłam korzystać z usług xxx
Znajdziecie tam sukienki na każdą okazję! ja jestem zachwycona i będę polecała to każdemu. Sukienkę wypożyczacie - wyglądacie zjawiskowo i oddajecie nie piorąc jej i nie zajmując się niczym więcej oprócz wybrania i założenia jej <3

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-10-26 o 14:49 Powód: reklama
kasienia0819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 10:46   #117
loveannsg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 1
Dot.: sklepy internetowe gdzie można znaleźć ładne sukienki

Większości nie znałam, przejrzałam ofertę ale głównie do XL noszę większe rozmiary, może macie jakieś namiary na sklepy dla puszystych, coś niszowego i pięknego?
loveannsg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-15 11:46:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.