Wykrywacz podsłuchów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-06, 17:27   #1
Eleonomikela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 23

Wykrywacz podsłuchów


Cześć dziewczyny
moze już zwariowałam... nie wiem :/
ale odnoszę wrażenie, że moja bratowa wszystko o nas wie! Nadmienie ze mamy mocno napięte relacje, jesteśmy skłóceni, no ale czasem trzeba razem usiąść przy stole... I wtedy nagle zaczyna sie rozmowa na temat lozkowy, z którym ostatnio mielismy problem... albo niewinne pytania o tę konkretnie szafę w której ostatnio zbiłam szybkę (nie miała prawa o tym wiedzieć!), czy inne drobne rzeczy... odnoszę wrażenie że chce nas przyłapać na jakimś kłamstwie...

Dodam że ani ja, ani mój mąż nie rozmawiamy z nimi poza momentami, gdy jest to konieczne... nikt też nie wspominał o tym że stłukliśmy szybkę, ani jaki prezent damy na rocznicę rodzicom... daliśmy obraz, a oni... podobny 2x większy!!!

może świruję, ale powiedzcie... czy ona moze mieć jakiś podsłuch u nas w domu?????

(mam nadzijee ze wybrałam dobą kategorię dla postu, jak złą to przepraszam)
Eleonomikela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 11:00   #2
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Wykrywacz podsłuchów

Napisz na intymnym albo plotkowym, tam zagląda więcej osób.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 21:51   #3
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Wykrywacz podsłuchów

Przesunęłam.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 07:59   #4
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Wykrywacz podsłuchów

Mozliwe, że wcale nie świrujesz. Cos duzo tych zbiegów okolicznosci... No chyba ze Twoja bratowa jest wróżką albo jasnowidzem


Można wypożyczyć wykrywacz podsłuchów. Możesz pójść do agencji detektywistycznej żeby oni sprawdzli Wasz dom lub samochód.

Pluskwa/podsłuch wiąże się z tym, że musi być do niej dostarczana energia żeby przesyłała dane. Jeśli to tylko jakis dyktafon ktory nie przesyła danych tylko je zbiera to musi on gdzies lezec gdzie jak przychodzi osoba ktora go podłożyła to ma do niego stały dostep (moze go zabierac a piozniej znowu podkładac). Jesli to urządzenie ktore w czasie rzeczywistym przesyła dane (głos, obraz) to tak jak pisalam, musi miec dostep do energii. Pluskwa moze byc w specjalnym długopisie, breloczku itp. Ja bym sie pokusiła o profesjonalna usługę sprawdzenia czy w domu i aucie nie ma podsłuchu. Zebym spała spokojnie.
A dlaczego twoja bratowa mialaby Cie podsłuchiwac?
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 11:57   #5
Grabi97
Raczkowanie
 
Avatar Grabi97
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 313
Dot.: Wykrywacz podsłuchów

Jeżeli wie o takich rzeczach jak stlucozne lusterko to raczej musialaby miec caly monitoring a nie tylko podsluch Zaklej kamerke od kompa xD
Grabi97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-15 12:57:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.